• GoHome Professional
do 200000 eura pogodan barem 60 m2 uknjižen što sk - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • do 200000 eura pogodan barem 60 m2 uknjižen što sk - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura pogodan barem 60 m2 uknjižen što skuplji

  • Za upit "do 200000 eura pogodan barem 60 m2 uknjižen što skuplji" pronađeno 652 nekretnina - prosečna cena 1.003 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 550 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, TRUPALE, 93.000 €, 103,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se deo kuće sa posebnim ulazom, svojim ogradjenim delom dvorišta od 2,5 ara i dodatnim objektom na istom placu. Deo kuće za stanovanje je komforan trosoban stan u izvornom stanju sa svojim stepenišnim prostorom izuzetno funkcionalan , jer se iz hodnika ulazi u sve prostorije.....

 
 
 
  Plac, SREMSKI KARLOVCI, 93.000 €, 2480,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac na Fruškoj Gori, 2480m2, 93.000e,nedaleko od Dunava, na lokaciji idealnoj za odmor. Plac se nalazi u blizini saobraćajnice, na blagoj padini. Pravougaonog je oblika širene oko 25metara i oko 100 metara dužine pa je pogodan i za gradnju. Nalazi se u naseljenom delu....

 
 
 
  Kuća, RAKOVAC, 92.700 €, 121,00 m2 cca 770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična spratna kuća od 121m2 na placu od 400m2 u mirnom delu Rakovca. Kuća je trenutno u sivoj fazi izgradnje, pod krovom, nedovršena. Na placu su struja, voda, gas i iskopana septička jama. Front placa je 26m, a dubina 15,70m. Prilaz je asfaltni i veoma je lepo i mirno okruženje,....

 
 
 
  Plac, BEGEC, 92.700 €, 4152,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Prodajemo pored Puta Futog-Begeč Odličan Plac od 4152 m2 Pogodan za Razne AktivnostiParcela se vodi kao Poljoprivrednana Placu postoji Uknjižen objekat od 15 m2 kao i dva bušena bunarainfrastruktura je u blizini placaširina fronta je 14x300 metaraMogućnost kupovine....

 
 
 
  Kuća, APATIN, 92.700 €, 257,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Preporuka! Na jednom placu dve uknjižene kuće - pogodno za život dve porodice. Spratna kuća se sastoji od podruma,garaže,kuhinje, dn.boravka,četiri spavaće sobe i dva kupatila.Prizemnu kuću čine dva jednoiposobna stana. U dvorištu izgradjen čardak,pušnica i ostava. Za više informacija....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, 92.000 €, 84,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju lokal u širem centru Zrenjanina površine 84 m2. Sastoji se od pred ulaza koji je natkriven nadstrešnicom, prostranog, svetlog lokala za izdvojenom čajnom kuhinjom i kupatilom. Grejanje je na struju. Ispred lokala postoje tri parking mesta. Nalazi se na odličnoj lokaciji,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 91.780 €, 54,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka - 1100661 - Uknjižen, klasičan, dvosoban stan u blizini Riblje pijace. U odnosu na uličnu zgradu je polusuteren, ali je u nivou dela dvorišta kao prizeman stan. Satoji se iz dnevnog boravka, sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i ostave. Ispred stana je deo dvorišta....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 91.780 €, 54,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka - 1063813 - Uknjižen, klasičan, dvosoban stan u blizini Riblje pijace. Satoji se iz dnevnog boravka, sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i ostave. Ispred stana je deo dvorišta od oko 10m2, koji može biti u funkciji terase. Grejanje je centralno gradsko. Stan je....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, 90.000 €, 60,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se poslovni prostor površine, uknjiženih 48 a realnih oko 60m2 plus oko 20 m2 pod nadstrešnicom. Lokal je pogodan za različite namene. Nalazi se kod Durlanske pijace, na odličnoj lokaciji i ima sopstveni prilaz za kombi ili neko veće transportno vozilo, kao i besplatan parking....

 
 
 
  Plac, BEOČIN, 90.000 €, 1500,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Gradjevinski plac 1500m Fruška Gora ,Rakovac -Dolača Lokacija: Rakovac (Srbija, Beočin) Namena: Pogodno za vikendicu Površina zemljišta: 1500m2 Put do placa: Asfaltni put Dodatne informacije Struja, Voda, Gas Tekst oglasa Ekskluzivna prodaja. 063518546 Gradjevinski plac 1500m na Fruškoj....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 90.000 €, 2709,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac na starom putu za Aleksinac, u potezu Donje Trnave. Površina placa je 2709m2 tj.27,09 ari, plac se vodi kao poljoprivredno zemljište. Front prema putu oko 117metara, dubina oko 23metra. Pogodan za stovarišta, proizvodne hale itd. Na placu je uvedena struja, poseduje....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 90.000 €, 5797,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026. - 90.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac u Popovcu, 58 ari. Plac je građevinsko zemljište i nalazi se na asfaltiranoj ulici sa mogućnošću priključka na struju, vodu i kanalizaciju. Trenutno je na placu zasad pšenice, voćnjak, vinograd i zasad oraha. Nalazi se na samo par kilometara od centra Niša pa je pogodan....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 90.000 €, 8771,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac na Mramorskom brdu, u blizini fabrike ,,Austroterm. Plac se nalazi na 130 metara od glavnog puta Niš - Prokuplje. Plac je površine 8771 m2. Svojina privatna, uknjižen kao zemljište u građevinskom području. Pogodan za razne delatnosti (poslovni prostor, magacinski prostor,....

 
 
 
  Plac, DONJA TOPONICA, 90.000 €, 2709,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Plac, MRAMORSKO BRDO, 90.000 €, 8771,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac na Mramorskom brdu, u blizini fabrike ,,Austroterm”. Plac se nalazi na 130 metara od glavnog puta Niš - Prokuplje. Plac je površine 8771 m2. Svojina privatna, uknjižen kao zemljište u građevinskom području. Pogodan za razne delatnosti (poslovni prostor, magacinski....

 
 
 
  Plac, POPOVAC, 90.000 €, 5797,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026. - 90.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Poslovni prostor, KULA, 89.700 €, 87,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se funkcionalan poslovni prostor površine 87 m², u centru Kule, na atraktivnoj i prometnoj lokaciji – idealan za razne vrste delatnosti! Karakteristike lokala: Površina: 87 m² Dve odvojene prostorije Sanitarni čvor (kupatilo/WC) Grejanje na struju – inverter klima uređaj Ulični....

 
 
 
  Stan, BARAJEVO, 89.000 €, 223,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen stan pogodan za lokal, poslovni prostor ili stanovanje. Nalazi se u centru Vranića, odlična infrastruktura uključujući autobuski prevoz. Agent prodaje Svetlana Gvozdenović Tel - Viber - WhatsApp 064 180 71 85. Agencijska provizija 2%. .

 
 
 
  Stan, IRIG, 88.000 €, 106,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119604, 24.93a, prizemna, struja, terasa, uknjižen, nov, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, pogodan za pp, mogućnost proširenja, deljiv. Savremena seosko domaćinstvo, moderno opremljeno, uredjeno i održavano,....

 
 
 
 
-27%

Promena cene sa 120.100 € na 87.500 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, NIŠ, 87.500 €, 5830,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 120.100 €
15.05.2026 - 87.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac u Trupalu, pogodan za različite namene. Ukupna površina placa je 5830m2. Plac je poljoprivredno zemljište sa mogućnošću prenamene u gradsko građevinsko. Ulazni front je sa asfaltmog puta oko 41m, a dužina parcele oko144m, idealnog pravougaonog oblika, sa izlazom na....

 
 
 
 
-27%

Promena cene sa 120.100 € na 87.500 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, TRUPALE, 87.500 €, 5830,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 120.100 €
15.05.2026 - 87.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Kuća, SREMSKA MITROVICA, 87.000 €, 130,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120696, 4.45a, spratna, struja, kanalizacija, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, pogodan za pp. Vrlo lepa, čvrsta, suva i dobro izolovana kuća u koju treba uložiti malo i....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 87.000 €, 8457,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan plac u Donjem Vlasu, površine 8457m2, pogodan za gradnju porodične kuće ili vikendice. Put do parcele je makadam, plac je gradsko građevinsko zemljište, sa mogućnošću priključka na vodu i struju. Uknjižen, čisto vlasništvo, privatna svojina. Mogućnost kupovine manje....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 91.500 € na 87.000 € dana 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, MEĐULUŽJE, 87.000 €, 8600,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 99.000 €
29.08.2025 - 91.500 €
08.03.2026 - 87.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine vam nude uknjižen plac površine 86 ari, poljoprivredno zemljište u građevinskom području, selo Crkvine (opština Mladenovac), idealno za investitore, parcelaciju, vikendicu ili miran život van grada. Karakteristike: -Uknjiženo 1/1, vlasništvo čisto -Zemljani pristupni....

 
 
 
  Plac, DONJE VLASE, 87.000 €, 8457,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Farma, LOZNICA, 86.000 €, 76,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju seosko domacinstvo u Grncari kod Loznice od 285 ari zemlje. Na domacinstvu se nalazi kuca od 76 m2 (dve sobe, kuhinja, trpezarija i kupatilo, objekat za drzanje stoke 40x4,5m, dva cardaka za drzanje zitarica i bunar.Svi objekti su uknjizeni i legalizovani. 205 ari se nalazi....

 
 
 
  Plac, DONJA TRNAVA, 85.400 €, 6892,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac površine 69 ari, na putu za Donju Trnavu. Plac je gradsko građevinsko zemljište, pored glavnog puta Niš-Donja Trnava i auto puta Niš-Beograd. Plac se sastoji se od dve parcele pravougaonog oblika. U blizini placa nalazi se i priključak za struju. Plac je pogodan i....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 85.400 €, 6892,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, KRUŠEVAC, Pejton, 85.100 €, 65,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 109835, I/I, klima, telefon, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, podrum, ostava, pogodan za pp, stambena zgrada. Prodaje se stan u naselju Pejton u Kruševcu. U cenu stana ulazi i garaže koja se nalazi ispod stana i koja....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 85.000 €, 60,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u Sokobanji u neposrednoj blizini Bolnice, Borića i na samo 500m2 od pešačke zone. Renoviran i odmah useljiv, pogodan i za izdavanje. Stan ima 60m2 (uknjižen 58m2), po strukturi je dvosoban, nalazi se na III. spratu (potkrovlju) zgrade bez lifta. Sastoji se od ulaznog....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 85.000 €, 6730,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac - gradsko građevinsko zemljište, pravougaonog oblika pogodan za više namena. Nalazi se oko 2 km. od kružnog toka kod Yure, prema Malošištu, blizu glavnog puta. Uknjižen, privatna svojina. Za više informacija pozovite agenciju. .

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Klisa, 85.000 €, 15500,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 129743, uknjižen. Prodaja - poljoprivredno zemljište – I klasa, Novi Sad. CENA NIJE FIKSNA! Ukupna površina 15.504 m², u blizini hotela Sole Mio. Zemljište je ravno, plodno i pogodno za različite poljoprivredne namene, kao i kao dugoročna investicija zbog atraktivne....

 
 
 
  Plac, BUBANJ, 85.000 €, 6730,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac - gradsko građevinsko zemljište, pravougaonog oblika pogodan za više namena. Nalazi se oko 2 km. od kružnog toka kod Yure, prema Malošištu, blizu glavnog puta. Uknjižen, privatna svojina. Za više informacija pozovite agenciju. Plac, Niš - Bubanj | Prodaja · 6730m²....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, 85.000 €, 15500,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 129743, uknjizen. Prodaja - poljoprivredno zemljiste – I klasa, Novi Sad. CENA NIJE FIKSNA! Ukupna povrsina 15.504 m², u blizini hotela Sole Mio. Zemljiste je ravno, plodno i pogodno za razlicite poljoprivredne namene, kao i kao dugorocna investicija zbog atraktivne....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Pantelej, 83.000 €, 2700,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u Donjem Matejevcu, u blizini vikend naselja .Prodaje se udeo od 27 ari u okviru veće parcele.Nalazi se u neposrednoj blizini asfaltnog puta i infrastrukturnih priklučaka.U toku je postupak prenamene u gradsko gradjevinsko zemljište.Pogodan za izgradnju porodične kuće....

 
 
 
  Kuća, STARI BANOVCI, 82.500 €, 150,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stara Pazova, Stari Banovci, Vikend naselje, 150m2 . 75m2+75m2, 2.0, PR+SUT, Gas, parking, uknjižen, renoviran. Izdaje se lokal u dva nivoa u Starim Banovcima. Pogodan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 82.400 €, 54,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo dvorišni dupleks na sjajnoj lokaciji kod Socijalnog. Uknjižen stan bez tereta, u solidnom stanju, pogodan za život ili izdavanje, a pred svega sjajna investicija, s obzirom na činjenicu da će ceo plac uskoro biti na prodaju za investitora. (Biro za nekretnine d.o.o., Novi....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 81.370 €, 149,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lep plac u blizini Čardaka. Pogodno za porodično stanovanje ili vikendicu +++ 3046358 - Uknjižene dve kuće u mirnom delu Čardaka. Starija kuća od 65m2 je funkcionalna kao dvosoban stan, ali je u lošijem stanju. Nova kuća od 84m2 je nedovršena i sagrađena je 2011. Plac je izuzetno....

 
 
 
  Poslovni prostor, PARAĆIN, 80.000 €, 222,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.08.2024.,

www.heroldo.com

Prodaje se uknjizen i legalizovan objekat preko puta srednjoskolskog centra pogodan za razne vrste poslovanja. 222 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Plac, NIŠ, 80.000 €, 4964,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac na starom putu za Aleksinac, u potezu Donje Trnave. Površina placa je 4964 m2 tj.49.64 ari, plac se vodi kao poljoprivredno zemljište. Front prema putu oko 58 metara, dubina oko 83metra. Pogodan za stovarišta, proizvodne hale itd. Struja je na nekih 200 metara od placa.....

 
 
 
  Plac, DONJA TRNAVA, 80.000 €, 4964,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Plac, NIŠ, 78.000 €, 5400,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac u selu Donje Međurovo kod Niša, opština Palilula, uknjižene površine 5400m2. Plac se nalazi na odličnoj lokaciji, pored puta, ravan je, pravougaonog oblika, pogodan za porodične kuće ili poslovni objekat. Dostupna infrastruktura na ulici. Uknjižen, gradsko građevinsko....

 
 
 

Ustanovili ste grešku?