• GoHome Professional
do 200000 eura pogodan barem 60 m2 što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura pogodan barem 60 m2 što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura pogodan barem 60 m2 što manji

  • Za upit "do 200000 eura pogodan barem 60 m2 što manji" pronađeno 3 210 nekretnina - prosečna cena 914 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 835 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Podbara, 133.080 €, 68,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.06.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan stan na Podbari. U mirnom delu, a opet u blizini svih većih uslužnih objekata, škole, autobuske stanice. Ono što je vredno napomenuti, stan se nalazi na svega par minuta ok Keja i Riblje pijace, kao i Kvantaške pijace. Centar je na svega 10 minuta hoda. Lokacija je odlična.....

 
 
 
  Kuća, LUČANI, 50.000 €, 54,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.07.2023.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo kuću Pr + 1 ,odmah useljivu od 54m2 selu Rtari 14 km od Čačka i 12 km od Lučana na nadmorskoj visini od 563m. Prizemlje ima komplet opremljenu kuhinju, a tu se nalazi i novo opremljeno kupatilo sa novim sanitarijama i velika ostava za zimnicu,letnju kuhinju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 95.000 €, 54,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnom delu Karaburme, ispod Zvezdarske šume, u delu poznatom i pod nazivom Ćalije, prodaje se dvosoban stan četvorostrane orijentacije. U prizemlju je manje zgrade, korisne površine 54m² na koliko je i uknjižen. Suv, svetao i funkcionalan, na podu laminat, kupatilo i stolarija....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200000 eura pogodan barem 60 m2 što manji'
130.000 €
130.000 €
185.400 €
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Crveni Krst, 82.000 €, 54,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Pogodan i kao poslovni prostor. Izuzetno lepa zgrada i ulaz, salonac, kompletno renoviran (stolarija, struja, vodovodne i kanalizacione cevi...), bez ulaganja, ne gleda na Južni bulevar, tih i miran, visina plafona 3,3m, visina prvog sprata. .

 
 
 
  Poslovni prostor, SURČIN, 112.000 €, 54,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Surčin, nedaleko od centra, novogradnja, pp sa velikim pripadajućim dvorištem .. / u ul. Žarka Samardžića, nova zgrada u završnoj fazi radova, termo fasada, podno grejanje, pvc stolarija, roletne, klime, sigurnosna vrata, interfon, internet, kablovska tv, kompletna dokumentacija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 140.000 €, 54,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053817, NOVI SAD, BULEVAR EVROPE, DVOSOBAN, 54M2 Na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu je ovaj renoviran, kompletno opremljen, komforan dvosoban stan. Pogodan je kako za život, tako i kao investicija. Uknjižena 1/1, može i kredit. Srećna kupovina! Za više informacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 155.700 €, 54,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Komforan dvosoban stan 54m2, kvalitetne gradnje, na 6.spratu, (nije poslednji), sa prelepom velikom terasom, u zgradi sa liftom, na Grbavici. Stan ima prostran dnevni boravak sa trpezarijom, izdvojenu kuhinju, spavaću sobu, kupatilo. ostavu, hodnik i terasu. blizini Limanske pijace,....

 
 
 
  Kuća, KAC, 200.850 €, 54,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2023.,

www.oglasi.rs

Kuća u centru Kaća, uknjižena 1/1. Iza kuće ogroman plac sa pomoćnim objektom od 60m2, uknjiženim, a ispod kuće nalazi se lokal za izdavanje. Pogodan plac za investitore, lokacija fenomenalna!!! https://trg-nekretnine.rs/prodaja-kuca/kac-centar/506708 .

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 138.000 €, 54,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZUZETNA PRILIKA! Poslovni prostor 54m² - Grbavica, Novi Sad (Suteren + Prizemlje) Karakteristike lokala: * Površina: 54 m² (optimalno raspoređen prostor za različite delatnosti) * Struktura: Dva nivoa - prostrano prizemlje i funkcionalan suteren, nudeći fleksibilnost u uređenju i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 160.000 €, 54,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se funkcionalan dvosoban stan površine 62m (uknjižen na 54m), smešten na 2. spratu od ukupno 4 u urednoj zgradi bez lifta, u mirnom delu Karaburme. Stan je dvostrano orijentisan i veoma svetao. Struktura: prostran dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo, spavaća....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 77.870 €, 54,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u samom centru grada, na minut od Riblje pijace, Dunavskog parka, Keja. Dvorište sa dosta zelenila i mesto za parkiranje. Zbog blizine centra i Riblje pijace pogodan je i za poslovni prostor za mirniju delatnost i za stanovanje. Stan ima dva ulaza. Može zamena za manji....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 98.500 €, 54,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je trosoban, delom renoviran, stan na Bubnju.Struktura stana obuhvata dnevni boravak, dve spavaće sobe, kuhinju sa trpezarijom, kupatilo i terasu od 4m² koja nije uračunata u kvadraturu stana. Takođe, postoji mogućnost korišćenja terase od 40m².Stan je delimično renoviran....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 70.200 €, 54,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122763, I/XXII, klima, lift, telefon, terasa, nov luks, novogradnja, parking, podrum. Izdaje se u BW zgrada Verde potpuno namesten i potpuno nov stan 55m2 sa 1 garaznim mestom i pogledom na bulevar Vudro Vilsona pogodno za stambeni i kancelarijko poslovni prostor. Više....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 25, 56.700 €, 54,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Poslovni prostor za izdavanje – Novi Beograd, kod Beogradske arene Lokacija: ✔ Nalazi se u samom srcu Novog Beograda, neposredno kod Beogradske arene, na frekventnoj lokaciji sa odličnom vidljivošću i prometom pešaka i vozila. Površina i raspored: ✔ Ukupna bruto površina: 54 m² ✔....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 64.900 €, 54,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo dvorišni dupleks na sjajnoj lokaciji kod Socijalnog. Uknjižen stan bez tereta, u solidnom stanju, pogodan za život ili izdavanje, a pred svega sjajna investicija, s obzirom na činjenicu da će ceo plac uskoro biti na prodaju za investitora. Za više informacija pozovite! Ag.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 184.650 €, 54,00 m2 cca 3420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivno zastupanje !!! Jedinstvena nekretnina! Novi Sad, Grbavica - lux stan + garaža !!! Prodajemo na atraktivnoj lokaciji stan površine 54m2 . U sklopu stana je i garaža sa rolo vratima. Stan se nalazi na prizemlju, dvorišno orjentisan , tako da pruža mir i sigurnost, zaštićen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 91.780 €, 54,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka - 1100661 - Uknjižen, klasičan, dvosoban stan u blizini Riblje pijace. U odnosu na uličnu zgradu je polusuteren, ali je u nivou dela dvorišta kao prizeman stan. Satoji se iz dnevnog boravka, sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i ostave. Ispred stana je deo dvorišta....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Riblja Pijaca, 91.770 €, 54,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 82.400 €, 54,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo dvorišni dupleks na sjajnoj lokaciji kod Socijalnog. Uknjižen stan bez tereta, u solidnom stanju, pogodan za život ili izdavanje, a pred svega sjajna investicija, s obzirom na činjenicu da će ceo plac uskoro biti na prodaju za investitora. (Biro za nekretnine d.o.o., Novi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 91.780 €, 54,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka - 1063813 - Uknjižen, klasičan, dvosoban stan u blizini Riblje pijace. Satoji se iz dnevnog boravka, sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i ostave. Ispred stana je deo dvorišta od oko 10m2, koji može biti u funkciji terase. Grejanje je centralno gradsko. Stan je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 92.700 €, 54,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju komforan dvosobni stan na odličnoj lokaciji. Stan se sastoji od dnevne sobe, odvojene kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i 2 terase. Pogodan je za porodicu sa decom jer se u blizini nalaze osnovna škola, vrtić, kao i dečija igrališta. Autobusko stajalište je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 27.000 €, 54,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Crveni krst,Vojvode Šupljikca ulica, 2.0,54kvm,polunamešten a može biti i namešten stan (stvar dogovora),kompletna kuhinja i bela tehnika,plakari,trp.sto i stolice (fale 2 ležaja), prizemlje, dnevna+spavaća soba,terasa, klima, cg (info stan 13000din), NOVOGRADNJA, pogodan za PP ili....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 64.800 €, 54,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 89803, NPR/VII. U ponudi je stan, ili poslovni prostor koji je zbog svoje fenomenalne pozicioniranosti pogodan za raznovrsne delatnosti; za advokatsku kancelariju, zubarsku ordinaciju, računovodstvo. Podovi su u perfektnom stanju, kako parket, tako i postavljene granitne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 27.000 €, 54,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban stan površine 54m2 + 30m2 dvorišna terasa na Grbavici. Sastoji se iz dnevnog boravka, dve odvojene sobe, kuhinje, predsoblja, kupatila sa kadom , odvojenog toaleta i dvorišne terase. Stan je izuzetno dobro pozicioniran iz razloga što se nalazi u prizemlju zgrade....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 95.000 €, 54,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan na prodaju – Karaburma/Mirijevo Ušuškan i prijatan ovaj dvosoban stan nudi savršen balans između privatnosti, tišine i zelenila, i blizine svi potrebnih gradskih sadržaja. Smešten u prizemlju porodične stambene zgrade (Pr+3), sa pripadajućim dvorištem, idealan je izbor za one....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 54.000 €, 54,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se trosoban stan – na Grbavici, 54m² | 11. sprat | Kompletno namešten ✨ U ponudi je funkcionalan i moderno opremljen trosoban stan površine 54m², smešten na 11. spratu stambene zgrade na atraktivnoj lokaciji na Grbavici. Stan je kompletno namešten i odmah useljiv, pogodan....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno namesten stan Beograd na vodi , zgrada Verde. Parking mesto ukljuceno u cenu. Infostan 7000 rsd. Visina plafona 2,7m. Pogodan za poslovne namene , cena u tom slucaju 1500€. Kućni ljubimći nisu dozvoljeni. Na duži vremenski perio. Prostorije : kuhinja sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 179.000 €, 55,00 m2 cca 3260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.04.2026.,

www.galerijanekretnine.com

2. 5, 55m2, PR/8, grejanje na struju (inverter klime), KTV, internet, interfon, mogućnost parkinga u dvorištu Stan se nalazi u Ruzveltovoj ulici, kod tržnog centra i hotela Zira. Ova lokacija je infrastrukturno odlično razvijena u svim aspektima. Sve što je potrebno za život je na....

 
 
 
  Poslovni prostor, UŽICE, 70.000 €, 55,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2024.,

www.indomio.rs

Prodajemo poslovni prostor, površine 60 m2, u Užicu, na glavnoj ulici, 2.sprat. Poslovni prostor je sunčan, okrenut ka glavnoj ulici. Sastoji se od jedne velike prostorije, 1.kancelarije, mokrog čvora i čajne kuhinje. Pod je granitna keramika, spušteni plafoni sa rasvetom, okrečen,....

 
 
 
  Stan, DESPOTOVAC, 50.000 €, 55,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.12.2025.,

www.heroldo.com

Na prodaju moderno uređen stan površine 55 m² u Resavici, smešten u prizemlju stambene zgrade. Stan je funkcionalno i savremeno koncipiran, a sastoji se od: dnevnog boravka kuhinje sa trpezarijom jedne komforne spavaće sobe kupatila Enterijer je urađen u modernom stilu, sa pažljivo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 132.000 €, 55,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Moderan, odmah useljiv stan u novogradnji. - Kompletna dokumentacija. - Upotrebna dozvola ROP-PAL-44158-IUP-14/2026. - Potpuno izgrađen objekat. - Bez dodatnih ulaganja. - Izuzetan kvalitet! - Moguć povraćaj PDV-a za kupce prve nekretnine. . - Pogodan za život ili izdavanje. - Svetla....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 106.090 €, 55,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.08.2024.,

www.indomio.rs

Fenomenalna ponuda samo kod nas, odličan dvosoban stan na najtraženijoj lokaciji u gradu, u blizini parka, ambulante, tržnog centra Promenada, fakulteta i Novosadske plaže Štrand. U pitanju je odlična investicija - pogodan za život, kao i za izdavanje. Idealan raspored iz hodnika....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 27.000 €, 55,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se poljoprivredno zemljište površine 17650m2 nalazi se na pristupačnoj lokaciji sa direktnim prilazom sa asfaltiranog puta.Na jednoj od parcela je ranije bila upisana kuća koja je uklonjena ali su moguće prednosti toga što je objekat bio legalizoan.Zemljište je ravno pogodno....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 68.000 €, 55,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Bulevar , na lepom mirnom mestu u kvalitetnoj zgradi od fasadne cigle odličan dvosoban uknjizen stan pogodan kako za život tako i poslovni prostor (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1052625 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 113.300 €, 55,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 2.5 soban stan u NOVOM SADU, ŽELEZNČKA STANICA površine 55m2. Stan je prazan i odmah useljiv. Izuzetno je funkcionalan i iskorišten. Puno zelenila i parking prostora oko stana. Odlično povezan sa glavnim saobračajnicama. Dobra komunikacija sa svim delovima grada. Svi potrebni....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Golf Naselje, 39.000 €, 55,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Magacinski prostor u Zrmanjskoj ulici - centru Banovog brda U mirnom delu Banovog Brda izdaje se suterenski prostor od 55 m², funkcionalan i prilagodljiv različitim namenama. Struktura Predsoblje Velika glavna prostorija Pomoćna prostorija Mogućnost izvođenja mokrog čvora (toaleta)....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 160.000 €, 55,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2025.,

www.indomio.rs

Lepo održavan lokal, kompletno renoviran pre 15 godina. Sastoji se od tri prostorije i mokrog čvora. Nalazi se na izuzetno prometnoj lokaciji u centru grada. Lokal je pogodan za razne delatnosti i trenutno je u radu. Ima izlog i uknjižen je. Odlična ponuda. 35 Oznaka na mapi pokazuje....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 47.000 €, 55,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se lokala u Kragujevcu - naselje Centar Sastoji se iz dva nivoa, donji je oko 35 m2 i gornji oko 20 m2. Pogodan za sve vrste delatnosti. .

 
 
 
  Stan, BELI POTOK, 150.000 €, 55,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je stan u zgradi iz 2008. godine, u prizemlju, prazan i odmah useljiv – bez čekanja, bez dodatnih komplikacija. Struktura: Hodnik Prostrana dnevna soba Dve spavaće sobe Dva kupatila Izlaz u dvorište Ono što ovaj stan čini posebnom prilikom: -Direktan izlaz u dvorište – idealno....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Nova Detelinara, 103.000 €, 55,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

551695-Višenamenski ulični lokal od 55m2 na atraktivnoj lokaciji u jednoj etaži. Uknjižen 1/1, moguća kupovina putem stambenog kredita. Lokal se sastoji iz tri prostorije i jednog sanitarnog čvora. Pogodan za razne delatnosti. Pozovite već danas! Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 95.000 €, 55,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan od 55m2 u suterenu novije zgrade na Telepu a u blizini Bulevara. Prodaje se opremljen izuzev TV-a. Grejanje centralno sa kalorimetrima. Pogodan za stanovanje , kancelariju, ordinaciju.. Uknjižen bez tereta. U oglašenu cenu je uračunata posredniča naknada u iznosu od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 95.000 €, 55,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ovaj jedinstveni 2.0-soban dupleks nudi ukupnu površinu od 55 m², s prostranim donjim nivoom od 39 m² i dodatnim 3 m² lođe koja pruža savršen kutak za opuštanje. Gornji nivo, sa dodatnom korisnom površinom, savršeno je iskorišćen, čineći stan izuzetno funkcionalnim. Stan se nalazi....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 450)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>