• GoHome Professional
do 200000 eura pogodan 70 m2 1.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura pogodan 70 m2 1.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura pogodan 70 m2 1.sprat

  • Za upit "do 200000 eura pogodan 70 m2 1.sprat" pronađeno 11 nekretnina - prosečna cena 2.153 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, KAMENICA, 159.300 €, 72,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

*Naša Preporuka*-Prodajemo u NajLepšem delu Kamenice Trosoban stan 72 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.Stan se nalazi na Prvom spratu zgrade,dvostrane orijentacije ima dnevnu sobu,dve odvojene spavaće sobe,kupatilo i i Gratis ograđeno dvorište od 30 m2 sa pogledom celog stana....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 195.000 €, 68,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130199, I/II, telefon, terasa, uknjižen, podrum, stambena zgrada. **POVOLJNO**Ušuškan i tih 2.0 salonac od 68m2, nedaleko od Druge beogradske gimnazije i raskrsnice Gospodara Vučića i Maksima Gorkog. Smešten je na prvom spratu zgrade starije gradnje. Sastoji se iz dnevne....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi izuzetan stan na Vračaru, na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu! Stan se nalazi u kvalitetnoj staroj gradnji – salonskog tipa, na prvom spratu, u zgradi koja je pozicionirana na odličnoj lokaciji. U pitanju je dvosoban stan....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200000 eura pogodan 70 m2 1.sprat'
140.000 €
140.000 €
52.000 €
  Stan, STARA PAZOVA, 105.000 €, 70,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.09.2023.,

www.indomio.rs

TROIPOSOBAN STAN 70M2-U NOVIJOJ ZGRADI ,KOJI SE NALAZI NA PRVOM SPRATU STAMBENE ZGRADE U NEPOSREDNOJ BLIZINI CENTRA NA GLAVNOM PUTU ZA BEOGRAD..U SAMOJ ZGRADI SE NALAZI UNIVER -EXPORT..ZGRADA POSEDUJE I VELIKI PARKING U DVORIŠTU.. KAO I BAZEN..I TERETANU..SPA-CENTAR I STUDIO ZA MASAŽUI....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 198.000 € na 189.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 189.000 €, 70,00 m2 cca 2700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 198.000 €
22.04.2026 - 189.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan i komforan 2.5 stan odlične strukture, nalazi se na idealnom 1. spratu i u izvornom je stanju. Juzna/ jugoustočna orijentacija obezbeduje mu obilje svetlosti i sunca tokom čitavog dana. Prostorije: ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja sa ostavom, degažman, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 195.000 €, 68,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130199, I/II, telefon, terasa, uknjizen, podrum, stambena zgrada. **POVOLJNO**Ususkan i tih 2.0 salonac od 68m2, nedaleko od Druge beogradske gimnazije i raskrsnice Gospodara Vucica i Maksima Gorkog. Smesten je na prvom spratu zgrade starije gradnje. Sastoji se iz dnevne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 206.000 €, 66,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

odlicna lokacija, stan odlicnog rasporeda, prvi sprat - visina drugog sprata, potrebno renoviranje, kupatilo novo uradjeno, uknjizeno bez tereta, prostorije: dnevna soba, dve spavace sobe, kuhinja sa trpezarijom, 2 mokra cvora (kupatilo + wc), pogodno i za poslovni prostor (ordinacija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 37.500 €, 75,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏢 PODBARA, KOD ALMAŠKE CRKVE 🏢 📍 Lokacija: Podbara, neposredna blizina Almaške crkve 📐 Površina: 75 m² 🏢 Sprat: 1. sprat 🚪 Struktura: Trosoban stan, može se pregraditi i dobiti još jedna prostorija 🌞 Terase: 2 terase 🔹 Pogodno za: Agenciju, Firmu, Salon, Stanovanje 💼 Karakteristike:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 150.000 €, 76,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.07.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi imamo stan koji se nalazi na Ceraku,u mirnoj ulici,na prvom spratu zgrade sa svega četiri stana. Stan je na dva nivoa,sa mokrim čvorom na svakom. Na prvom nivou se nalaze kuhinja sa trpezarijom,dnevna soba,toalet i terasa. Na drugom su dve spavaće sobe,kupatilo i terasa na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 130.860 €, 76,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajemo u Atraktivnom delu Adica Fantastičan Troiposoban stan 77 m2 na ODLIČNOJ TOP LOKACIJIStan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Prvom spratu u mirnom kraju pogodan za udoban život građanaIstičemo kvalitetnu ugradnju,hrastovi parketi,italijanske pločice,pvc stolarija,sigurnosna....