• GoHome Professional
do 200000 eura pogodan 50 m2 interfon pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura pogodan 50 m2 interfon pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura pogodan 50 m2 interfon pala cena

  • Za upit "do 200000 eura pogodan 50 m2 interfon pala cena" pronađeno 5 nekretnina - prosečna cena 2.531 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-6%

Promena cene sa 127.500 € na 119.500 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Jajinci, 119.500 €, 50,00 m2 cca 2390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 127.500 €
01.05.2026 - 119.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

1.5, 50m2, terasa, 2/3,EG, telefon, interfon. Građevinska dozvola. Luksuzna novogradnja u Jajincima. - Lokacija: Na samom ulazu u Jajince (4 autobuske staniceod T.C Banjica) zgrada povučena 200m od glavne ulice Bulevar JNA. - Zona novih trospratnih zgrada i porodičnih kuća. - Teren:....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 112.800 € na 110.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 110.000 €, 49,00 m2 cca 2250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 93.000 €
10.05.2026 - 112.800 €
13.05.2026 - 110.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

2.0, 49m2, terasa, PR/2, interfon. Po pravosnažnom rešenje o ozakonjenju 37.23 m2 , mereno 49m2. Dvosoban, funkcionalan stan na odličnoj lokaciji,na obroncima zvezdarske šume. Dobra povezanost sa svim delovima grada. Useljivo jun 2026.godine. Nije pogodan za kreditne kupce. Kontakt....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 125.000 € na 122.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Cerak, 122.000 €, 50,00 m2 cca 2440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.01.2026 - 132.000 €
06.02.2026 - 129.000 €
20.03.2026 - 125.000 €
17.04.2026 - 122.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Čukarica, Cerak - Stojana Matića 2. 0, 50m2, 4/4, CG-GAS, telefon, interfon, podrum Odličan stan u stambenoj zgradi, na mirnoj lokaciji. Izuzetno je svetao i u dobrom stanju, adaptibilan u dvoiposoban. Nalazi se u dobro održavanoj zgradi. Pogodan i kao investicija, kao i za život.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200000 eura pogodan 50 m2 interfon pala cena'
129.000 €
129.000 €
 
-7%

Promena cene sa 197.000 € na 184.000 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vračar, 184.000 €, 46,00 m2 cca 4000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.02.2026 - 197.000 €
27.02.2026 - 184.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Odličan, kompletno opremljen nov stan 46m2 sa pripadajućim parking mestom sa rampom i prelepim pogledom, pogodan kako za život tako i za izdavanje. Prostorije: ulazni hodnik, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo, terasa. Parking mesto je obavezno uz stan po....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-4 (od ukupno 2)

<< <1> >>