• GoHome Professional
do 200000 eura pogodan što manji podrum 80 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura pogodan što manji podrum 80 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura pogodan što manji podrum 80 m2

  • Za upit "do 200000 eura pogodan što manji podrum 80 m2" pronađeno 29 nekretnina - prosečna cena 1.715 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 148.000 €, 73,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se troiposoban stan od 73m2 sa podrumskom ostavom i zastakljenom terasom od 4m2. Stan je pogodan za renoviranje i sledećeg je rasporeda: dnevna soba, velika trpezarija sa odvojenom kuhinjom, tri spavaće sobe od kojih je jedna velika, kupatilo, 2 terase. Odlična nekretnina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 200.000 €, 74,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120460, III/VII, klima, lift, terasa(3), uknjižen, izvorno stanje, stara gradnja, podrum, stambena zgrada. Prodaje se stan na jednoj od najlepših i najatraktivnijih lokacija u gradu na Bulevaru Oslobođenja. Stan se nalazi na trećem spratu u zgradi od crvene fasadne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 149.900 €, 75,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 114307, I/I, dupleks, terasa(2), uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, dvoriste/basta, podrum, tavan, ostava, pogodan za pp, Adaptibilanu u 3.5, deljiv, stambena zgrada. U ponudi nudimo stan u mirnoj ulici na Ceraku. U neposrednoj blizini....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200000 eura pogodan što manji podrum 80 m2'
50.000 €
149.900 €
203.000 €
 
-5%

Promena cene sa 110.000 € na 105.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, UŽICE, 105.000 €, 75,00 m2 cca 1400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.12.2025 - 115.000 €
11.03.2026 - 110.000 €
29.04.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo stan, u 1.zoni grada Užica, na Slanuši, na visokom prizemlju stambene zgrade, površine 75 m2, pogodan, kako za stanovanje, tako i kao poslovni prostor za razne namene. Stan je , pre osam godina renoviran, zamenjema je i spoljašnja i unutrašnja stolarija, instalacije i renovirano....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 210.000 €, 75,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Trosoban stan na Banovom brdu – odlična struktura, mir i zelenilo, preko puta okretnice Na jednoj od najtraženijih lokacija na Banovo brdo, u ulici Nikolaja Gogolja, nudimo vam trosoban stan izvorne strukture, funkcionalnog rasporeda i dvostrane orijentacije, smešten preko puta okretnice....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 185.400 €, 76,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencija Moj Dom nekretnine (Novi Sad, Reg. br. 174) nudi vikend kuću površine 56 m² (uknjiženo 30 m²) sa pomoćnim objektom od 20 m² i zemljištem ukupne površine 1.6 ha, u prelepom prirodnom ambijentu blizu Vile Stanković i Dunava. Ograđeno dvorište: 7 ari sa dve zatvorene terase....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, Centar, 75.000 €, 76,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u centru grada. Stan je renoviran, pogodan za poslovni prostor. Parking, garaža, Podrum, ostava, Telefon, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 150.000 €, 76,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo stan koji se nalazi na Ceraku,u mirnoj ulici,na prvom spratu zgrade sa svega četiri stana. Stan je na dva nivoa,sa mokrim čvorom na svakom. Na prvom nivou se nalaze kuhinja sa trpezarijom,dnevna soba,toalet i terasa. Na drugom su dve spavaće sobe,kupatilo i terasa na....

 
 
 
  Stan, KIKINDA, 72.000 €, 77,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan trosoban stan u Mikronaselju u Kikindi, mirnom delu grada, punom zelenila. Stan se nalazi na trećem spratu, bez lifta. Veoma pogodan za porodice sa ili bez dece. U blizini škole i vrtića. Kontakt: +38166/6555-755 Biljana Terasa, Podrum, ostava, Internet, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 152.450 €, 77,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Troiposoban stan Petrovaradin Oglašavamo prodaju prostranog troiposobnog stana u mirnom kraju Petrovaradina. Stan je pogodan za renoviranje pa mu i cena nije fixna. Nekretnina poseduje trpezariju koja izlazi na zastakljenu terasu od 4m2,veliku dnevnu sobu,odvojenu kuhinju,dve manje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 186.100 €, 77,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 114790, VIII/XII, klima, lift(2), uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, podrum, ostava, pogodan za pp, Adaptibilanu u 3.5, stambena zgrada. U ponudi predstavljamo stan u vojnim zgradama na Banjici. Nalazi se u Paunovoj ulici u kojoj cirkuliše....

 
 
 
  Stan, BAČKA PALANKA, 61.800 €, 78,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

Troiposoban porodični stan 78 m2 + garaža + podrum - ČelarevoNe kupuju se svi stanovi zbog kvadrature. Neki se kupuju zbog života koji u njima počinje.Ovaj stan u Čelarevu nije investicija. Ovo je dom - za porodicu, stabilnost i mir koji danas ima stvarnu vrednost.Čelarevo je mesto....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 163.500 € na 154.500 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 154.500 €, 78,00 m2 cca 1980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 163.500 €
06.05.2026 - 154.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

EDIT NEKRETNINE / PRODAJA U ponudi dvoiposoban stan u naselju Duvanište u Nišu, funkcionalan i svetao, pogodan za porodično stanovanje ili kao investicija. Stan se nalazi na prvom spratu i ima površinu od 67 m², uz dodatnih 11,4 m² terasa. Raspolaže sa tri terase, od kojih je jedna....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 25.900 € na 24.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, PRIJEPOLJE, 24.000 €, 80,00 m2 cca 300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 25.900 €
18.03.2026 - 24.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.finanekretnine.com

U prilici smo ponuditi poljoprivredno zemljište, udaljeno 10 km od Prijepolja uz magistralni put Prijepolje-Pljevlja, potes Osoje, površine 1402 m² pretežno kosina. Na njemu se nalazi neuknjižena vikendica površine u osnovi 40 m², spratnosti Su+Pr+Pk. Poseduje: u prizemlju: podrum,....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 95.000 €, 80,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Oglašavamo ekskluzivnu prodaju vikendice i pet povezanih placeva ukupne površine 4698m2 u Vrdniku - Jazak Selo. Plac je blago strm sa vikendicom osnove 40m2 + sprat sa terasom. Ima bunar sa tehničkom vodom, gradski vodovod, trofazna struja. Prelepo mesto za odmor, mirno, oko 250m....

 
 
 
  Stan, FRUSKA GORA, 164.800 €, 80,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan dupleks na obroncima Fruške gore. U donjoj etaži, stan poseduje dnevni boravak sa izlaskom na prostranu terasu sa ostavom, kuhinju sa trpezarijom, toalet i jednu sobu u sivoj fazi. U gornjoj etaži poseduje spavaću sobu sa izlaskom na terasu, kupatilo i sobu u sivoj fazi.....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 120.000 €, 80,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Nalazi se u strogom centru grada. U pitanju je salonski stan - visina plafona 3,5 m. Poseduje podrum od 40 m2 + tavanski prostor od 85 m2 koji ima veliku visinu (5 m) + terasa. Pogodan za poslovni prostor. .

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 120.000 €, 80,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 164.800 €, 80,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 195.700 €, 80,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban, salonski stan od 80 m2 u užem centru Novog Sada, ulica Laze Telečkog. Stan je u vrlo dobrom stanju i nalazi se na drugom spratu u zgradi bez lifta. Poseduje veliku terasu od skoro 13 m2. Osim za život, veoma je pogodan za izdavanje ili kao kancelarijski prostor.U....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 108.000 €, 80,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo renoviran stan, na odličnoj lokaciji, u naselju Braće Jerković, u blizini TC Stadion Stan je površine 80m2 prizemlju Pogodan za stanovanje ili poslovni prostor Po strukturi se sastoji od predsoblja, tri sobe, kuhinje, kupatila i ostave Dobro je povezan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 170.000 €, 80,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117454, PR/III, uknjižen, parking, dvorište/bašta, podrum, ostava, deljiv. Uz stan se dobija parking mesto za mali auto, spoljasnja ostava i dvoriste. Video nadzor. Prodaje se polu namesten. Ulaz u stan je kroz zasebnu kapiju, iz antrea se ulazi u dnevnu sobu, manju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 185.000 €, 80,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno retko u ponudi ! Salonski stan u strogom centru Novog Sada, u pešačkoj zoni, pored palate Vatikan, u pozadini Trga Slobode, Katoličke porte i Srpskog Narodnog pozorišta. U okruženju su poznati novosadski kafići i poslastičarnice kao i kulturni sadržaji. Stan je sam na spratu,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 210.000 €, 81,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Direktna prodaja od vlasnika, molim bez agencija. Stan je uknjižen, trosoban, 81 m2. Lokacija koja je retko u ponudi. U neposrednoj blizini su Štrand, vrtić, osnovna škola, fakulteti, tržni centri Promenada, Merkator i Spens, prodavnice, kafići i autobuske stanice. Brzo se stiže do....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 49.500 €, 82,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.12.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se odlična zidana kuća u mirnom delu Turije, sa puno zelenila. Kuća ima dve veće sobe, hodnik, kupatilo, kuhinju sa trpezarijom, ostavu i lepu veliku zatvorenu terasu. Kuća ima ispod jednog dela kuće, podrum. Kuća ima lepo dvorište, pogodno za razne aktivnosti i uživanje.....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, Centar, 110.000 €, 83,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan salonski stan u centru subotice pogodan za stanovanje ali i za poslovni prostor kancelarijskog tipa ili stomatološku ambulantu i slično. . Podrum, ostava, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 169.000 €, 84,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 91189, NPR/III, terasa, uknjižen, novogradnja, garaza, ostava, pogodan za pp. Veoma komforan, svetao stan u neposrednoj blizini parka Šumice. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka koji ima izlaz na terasu od 24m2 i povezan je sa otvorenom kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 

Ustanovili ste grešku?