• GoHome Professional
do 200000 eura parking pogodan do 60 m2 - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • do 200000 eura parking pogodan do 60 m2 - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura parking pogodan do 60 m2

  • Za upit "do 200000 eura parking pogodan do 60 m2" pronađeno 374 nekretnina - prosečna cena 2.377 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, RAŠKA, 70.000 €, 35,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Kopaonik, Treska - Stefana Prvovenčanog 1.5, 35m2, terasa 2m2, podno grejanje na struju, VPR/4 Prodaje se funkcionalan apartman na Kopaoniku, u naselju Treska, udaljen svega oko 7 minuta vožnje od centra Kopaonika. Lokacija pruža idealan balans između mira i blizine svih sadržaja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 17.500 €, 35,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se svetao renoviran jednoiposoban stan od 35m² u ulici Mitropolita Stratimirovića na Autokomandi. Stan se nalazi na prvom spratu trospratne zgrade. Stan je kompletno namešten i opremljen - TV, klima uređaj, veš mašina, kompletno opremljena kuhinja sa frižiderom, šporetom i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 17.500 €, 35,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Bežanijska kosa, Vespučijeva, 35m2. Pogodno za jednu ili dve osobe. Mesečne režije 100 €. Agencijska provizija 50% Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 77.500 €, 35,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 114405, PSUT/II, izlog, uknjižen, nov, novogradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, pogodan za pp. Stan je po strukturi garsonjera, adaptiran je da funkcioniše kao poslovni prostor. Uknjizen je kao polusuteren, na terenu je klasično prizemlje, nigde nije ukopan.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 84.990 €, 34,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.menadzer.biz

Prodaja funkcionalnog jednosobnog stana u centralnom delu Rakovice u najtrazenijim zgradama-fasdna cigla. U neposrednoj blizini se nalaze svi moguci infrastrukturni objekti, neophodni za kvalitetan zivot. Skole, vrtići, veliki broj trgovinskih radnji, širokog spektra delatnosti, maxi,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 38.000 €, 34,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju poslovni prostor u TC Kalča. Lokal je površine 24m2, nalazi se na drugom spratu. Sastoji se iz jedne veće prostorije, ostave, mokrog čvora, i galerije na spratu površine 10m2. Trenutno je izdat. Lokal je pogodan za obavljanje raznih delatnosti. Ovo je samo deo naše ponude,....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 60.000 €, 34,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1355 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja, pozovite 0643255742. Bez agencijske provizije - direktna cena od investitora. Pravni nadzor - izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena. Na prodaju dvosoban stan površine 34m2. Stan se sastoji od prostranog dnevnog....

 
 
 
  Stan, BANJA, 72.000 €, 34,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 128446, PR/III, klima, terasa(2), renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada prosečna, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Prodajemo 1.5soban stan u prizemlju zgrade kod okretnice autobusa na Lescu. U tihom i mirnom kraju na 20 minuta od centra grada prevozom (autobusi....

 
 
 
  Poslovni prostor, KIKINDA, 29.000 €, 34,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ulici Kralja Petra I, u blizini kružnog toka, prodaje se poslovni prostor korisne površine 34m2. Poslovni prostor pogodan je za obavljanje kancelarijske delatnosti, frizersko/kozmetičkog salona ili ordinacije. Shodno visini tavanice, u poslovnom prostoru je postavljena galerija....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 90.000 €, 34,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 89756, PR/IV, lift, terasa, uknjižen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Fantastican apartman na nekoliko koraka od gondole! Veoma mali troskovi odrzavanja,kao investicija takodje isplativ,na raspolaganju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 108.000 €, 34,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U samom centru grada u ponudi je stan sa jedne strane polusuteren,ukupno 90cm,a sa druge strane izlazak u dvorište. Stan je uknjizen,odmah useljiv. Za sredjivanje. Zgrada poseduje divno dvorište,oaza zelenila i mira. Pogodno za investiciju. Od prostorija poseduje:ulazni hodnik,toalet,kupatilo,kuhinja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 85.000 €, 34,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 97976, PR/III, izlog, klima, uknjižen, lokal. Veoma funkcionalan poslovni prostor, nalazi se na samo 50-tak metara od Bulevara kralja Aleksandra, u kompleksu oko Hajdukovog stadiona. Sastoji se od dve prostorije i mokrog čvora. Pogodan za razne vrste delatnosti. U neposrednoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 114.900 €, 33,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju funkcionalan i lepo organizovan jednoiposoban stan površine 33,5 m², smešten na visokom prizemlju , visene prvog sprata, novije zgrade iz 2009. godine. Struktura: ulazni hodnik dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom (open space) odvojena spavaća soba kupatilo Stan je izuzetno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 60.000 €, 33,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižena garsonjera na odličnoj lokaciji na Novom Naselju. Miran kraj pun zelenila, u blizini dečije igralište, šetalište, dovoljno parking mesta, u blizini škola i vrtići. Izuzetno dobra povezanost sa svim delovima grada. Uz minimalna ulaganja stan je pogodan za izdavanje kao i....

 
 
 
  Stan, INĐIJA, 52.000 €, 33,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da Vam ponudimo odlične stanove u izgradnji, koji se nalaze na svega 150m udaljenosti od samog centra Inđije Novi projekat renomiranog investitora koji posluje preko 20 godina U ponudi stanovi kvadratura od 27m2 do 65m2 Odličan kvalitet gradnje i završnih radova Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 118.450 €, 33,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Jednosoban stan na odličnoj lokaciji – namešten, 33 m², 2. sprat, 118.450 € Na prodaju kompletno namešten jednosoban stan površine 33 m², smešten na 2. spratu uredne stambene zgrade sa liftom (ukupno 5 spratova). Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, u mirnoj ulici sa brzom vezom ka....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 54.600 €, 33,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju poslovni prostor - lokal u prizemlju, površine 33m2, TC Zona I na Bulevaru Nemanjića. Lokal je na izuzetno atraktivnoj lokaciji, u prizemlju Tržnog Centra, pristupačan na oba ulaza (s prednje kao i sa zadnje strane). Pogodan je za poslovni prostor kao i sve vrste delatnosti.....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 42.900 €, 33,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Zlatibor, Obudojevica, Viogorska, 33m2 . 33m2, 1.5, PTK/4, EG, interfon Dokumentacija: uknjižen. Stanje: renoviran. Stan na odličnoj lokaciji u održavanoj zgradi bez lifta (Hidrogradnja).....

 
 
 
  Apartman, BRUS, 59.000 €, 33,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Apartman u Brzeći, 0.5, 33m2, V sprat od V, sa blagim kosinama (najniža tačka na 1,87m), lift. PVC stolarija, EG na stuju, podno grejanje u kupatilu. Kompletno opremljen i uknjižen. Okrenut ka planini, 500m2 udaljen od ski gondole, u objektu Foka Spa, izgradjenom 2014. godine, koji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 112.000 €, 33,00 m2 cca 3390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se funkcionalan dvosoban stan površine 33 m², smešten na 1. spratu od ukupno 4, u zgradi novije gradnje u mirnom delu Mirijeva. Stan je kompletno namešten i odmah useljiv. Struktura stana: Dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom Spavaća soba Kupatilo Terasa Osnovne karakteristike:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 87.550 €, 33,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam se izuzetno funkcionalan stan na vrlo popularnoj lokaciji, u blizini Novosadskog sajma. Stan poseduje dnevnu sobu sa kuhinjom koja fizički može da se odvoji jer ima prirodnu ventilaciju, odvojen spavaći deo, kupatilo. Odlično održavan. Stan uvučen od gradske buke....

 
 
 
  Stan, SREMSKA MITROVICA, 69.500 €, 32,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

ID 1194 Za dodatne informacije i zakazivanje obilaska, pozovite nas na 0643255742 Na prodaju lep i funkcionalan apartman, uknjižen 1/1 i pogodan za kupovinu putem stambenog kredita. Zgrada poseduje lift, skijasnicu, kao i pripadajuće parking mesto sa rampom. Dodatnu vrednost daje....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 120.160 € na 123.940 € dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Bežanija, 123.940 €, 32,00 m2 cca 3870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 117.000 €
03.04.2026 - 120.160 €
15.04.2026 - 123.940 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam ekskluzivnu nekretninu u rezidencijalnom delu Bežanijske kose, u zoni porodične stambene gradnje niske spratnosti. Ova pozicija pruža uslove za život u mirnom, idiličnom okruženju sa zelenilom, a na samo nekoliko minuta pešačke udaljenosti nalaze se stanice gradskog....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 69.000 €, 32,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Izvanredan, potpuno nov i luksuzan apartman u vili "Montagna", dvosobne strukture, na najlepšoj poziciji Zlatibora. U neposrednoj blizini hotela "Mona" i na 200m do jezera i centra Zlatibora. Izuzetna pozicija, nadohvat svih komercijalno-uslužnih sadržaja, restorana, kafeterija, brze....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 98.800 €, 32,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 1.0 stan u NOVOM SADU,GRBAVICA, površine 32 m2. Jedna od najtraženijih ulica na lokaciji. Pogodan je kako za život tako i za izdavanje. Okružen zelenilom i parking prostororom. Svi potrebni sadržaji nadomak stana. Zavređuje pažnju. Vredi pozvati i pogledati stan. Terasa,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 93.000 €, 31,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se luksuzan stan u srcu Zemuna po ceni od 93000 eur+PDV(10%). Otkrijte svoj dom iz snova u šarmantnom centru Zemuna! Ovaj izvrstan luksuzni stan u izgradnji na visokom prizemlju nudi neuporediv spoj modernog komfora i bezvremenske elegancije. Savršeno lociran za pogodan pristup....

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 57.000 €, 31,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se apartman u blizini hotelskog kompleksa Kraljevi Čardaci (u okviru koga se nalazi spa centar i ostali zabavni sadržaj) u vikend naselju na Kopaoniku. Apartman je luksuzno opremljen i pogodan je za izdavanje tokom zimske i letnje sezone. Prodaje se sa nameštajem i svom pratećom....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 83.000 €, 31,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kompletno opremljen apartman na Kopaoniku u Kraljevim Čardacima od 31 m2. Nalazi se u vikend naselju President, sa prelepim pogledom na padine Kopaonika. Apartman je namenjen za boravak do 4 odrasle osobe. Prodaje sa nameštajem (po meri) od visokokvalitetnih materijala....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 57.000 €, 31,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 64.000 €, 31,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

AVIJATIČARSKO NASELJE, 31m2 + 10m2 terasa, JEDNOIPOSOBAN U mirnom delu Novog Sada nalazi se ovaj stan pogodan za život ili investiciju. Na 3. spratu bez lifta, ima predsoblje, kuhinju sa trpezarijom, dnevni boravak, zatvorenu terasu (~10m² + ostava) i spavaću sobu (nije uračunata....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 66.000 €, 31,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju useljiv poslovni prostor u centru, u prizemlju TC Ambasador, pogodan za razne trgovinsko - uslužne delatmosti. sastoji se od višenamenske prostorije, izdvojene manje kuhinje i toaleta Grejanje je centralno.. Uknjižena površina 31 m2. Odlična investicija. Za više informacija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 100.000 €, 31,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jednoiposoban stan, u kvalitetnoj zgradi novije gradnje. Odlično iskorišćen prostor, u sve prostorije se ulazi iz hodnika. Zgrada sa liftom i etažnim grejanjem. Parking za stanare zgrade. Svetao, dobro pozicioniran u naselju. Pogodan za život i za izdavanje. Za svaku preporuku. Agent....

 
 
 
  Poslovni prostor, VELIKI MOKRI LUG, 51.000 €, 31,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem se lokal u prizemlju novije lepo održavane zgrade u naselju Brace Jerkovic, u ul.Rajacka na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini svih infrastrukturnih sadržaja. Autobuska stajališta se nalaze u blizini lokala, dobro je povezan sa ostalim delovima grada. Lokal je pogodan....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 195.900 €, 65,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju noviji trosoban stan površine 65m² u kvalitetnoj zgradi investitora Dijagoninvest, useljenoj 2022. godine, na Bulevaru Evrope. Stan je orijentisan ka dvorištu, što obezbeđuje mir i tišinu, daleko od gradske buke. Stan je veoma očuvan i potrebno je samo osvežavanje (krečenje).....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 121.560 € na 124.850 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Palilula, 124.850 €, 65,00 m2 cca 1920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 121.560 €
03.04.2026 - 124.850 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju trosoban stan u novogradnji, u stambenom objektu spratnosti Po+P+5, na izuzetno traženoj lokaciji u ulici Mokranjčeva - Jovana Apela, u Niš. Stan se nalazi na trećem spratu i ima projektovanu površinu od 65,71 m² (≈66 m²). Odlikuje ga funkcionalan i racionalan raspored,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 195.000 €, 65,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122774, I/II, terasa, uknjižen, garaza, dvorište/bašta, ostava. *** Odlično pozicioniran, svetao, trostrano orijentisan stan.*** Sastoji se od ulaznog hodnika, veoma prostrane kuhinje sa trpezarijom, komfornog dnevnog boravka, dve spavaće sobe, terase i kupatila. Lokacija....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Novo Naselje, 160.000 €, 65,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lokacija: Novo Naselje, ulica Vladike Ćirića Površina: 65 m² Sedećih mesta: do 35 Dva ulaza – glavni i pomoćni (idealno za dostavu ili osoblje), Prizemlje – direktan pristup sa ulice, pogodno i za osobe sa smanjenom pokretljivošću Gradsko grejanje – niske režije tokom zime Funkcionalan....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 144.200 €, 65,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća sa lepim pogledom na Dunav na potezu Sremske Kamenica u mirnom delu. Površina kuće 65m2, površina placa 421m2. Pogodno za investitore. Za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje. Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 62.000 €, 65,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lokal u samom centru grada u blizini Pravnog fakulteta, na Obilićevom vencu. Površina lokala iznosi 65m2. Lokal se sastoji od ulaznog dela, jedne velike prostorije, sa prostorom za kuhinju i kupatila. Pogodan za razne delatnosti(kancelarisko-administrativni poslovi, magacin....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 70.000 €, 65,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u potkrovlju,korisne površine 65m2,zajednicko dvorište,pripadajuća garaža u dvorištu,pogodan za poslovni prostor,u centru Pančeva -Njegoseva ulica.Kontakt: 0611835748 Terasa, Parking, garaža, Klima.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 99.550 €, 65,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 106056, III/III, lift, telefon, terasa, u izgradnji, parking, dvorište/bašta, ostava, pogodan za pp. Prodaju se stanovi u izgradnji u Panteleju. Ono što ovu zgradu čini drugačijom od ostalih jeste specifičnost njene fasade, pokrivena parking mesta, ostava uz svaki stan....

 
 
 
  Stan, KRUŠEVAC, Pejton, 85.100 €, 65,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 109835, I/I, klima, telefon, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, podrum, ostava, pogodan za pp, stambena zgrada. Prodaje se stan u naselju Pejton u Kruševcu. U cenu stana ulazi i garaže koja se nalazi ispod stana i koja....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 374)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9> >>