• GoHome Professional
do 200000 eura parking podrum što veći - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • do 200000 eura parking podrum što veći - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura parking podrum što veći

  • Za upit "do 200000 eura parking podrum što veći" pronađeno 2 491 nekretnina - prosečna cena 2.063 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, KAMENICA, 177.100 €, 92,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan koji moze biti i troiposoban,mogucnost pregradjivanja vece sobe,stab se nalazi na drugom spratu,sa prelepom velikoim terasom koja gleda u zelenilo,stan je odmah useljiv,grejanje na na topolotne pumpe,za sve dodatne informacije pozivite na br 061 61 40565 ili....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 208.500 €, 92,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju troiposoban stan na extra lokaciji, površine 92m 2 . Uknjižen 1/1 na ime vlsnika. Agencijska provizija uračunata u cenu stana. Za ozbiljne kupce moguća korekcija cene. Sve dodatne informacije na br. 061/61-40-565 ili 069/640-221 Aleksandar br. licence 2158 A-nekretnine....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 215.000 €, 92,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Kablovska Parking Kanalizacija Podrum Kumanovska Soba: 6 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 215.000 €, 92,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Kablovska Parking Kanalizacija Podrum Kumanovska Soba: 6 Godina izgradnje: 1975 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Novi Grad, 215.000 €, 92,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi ! Na odličnoj lokaciji, u planski rađenom stambenom delu Zemuna, sa objektima tipa porodičnih kuća sa svojim ograđenim i uređenim dvorištem, prodaju se dva stana sa garažom i podrumom kao i korišćenjem dvorišta. Veći stan po strukturi četvoroiposoban, korisne površine....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 92.000 €, 92,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Salonski stan u Kertvarošu na samo nekoliko minuta hoda od centra Subotice. Površine je 92m2 a čine ga kuhinja sa trpezarijom i dnevnim boravkom, tri spavaće sobe i kupatilo. Na podovima stana je laminat i brodski pod, prozori su drveni a grejanje je na gas ili struju. Stan je izolovan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 219.000 €, 92,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Svaki kupac na poklon dobija osiguranje nepokretnosti i stvari domaćinstva u trajanju od 1 godine! 5.0, 92m2, terasa, podno grejanje, II/II, ostava, telefon, interfon, pdrum, parking. Donji nivo 49m2 uknjiženo, gornji nivo predat na legalizaciju. Lep svetao stan iz dva nivoa : donji....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 75.000 €, 92,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Kablovska Internet Parking Podrum Karadjordjeva 90 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Kuća, FRUSKA GORA, 69.000 €, 92,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Okolina Bačke Palanke-FANTASTIČNA KUĆA NA FRUŠKOJ GORI SA KVALITETNIM NAMEŠTAJEM 35 km OD NOVOG SADA *IDEALNO ZA HEDONISTE I PROBRANE KUPCE*Prodajemo u okolini Novom Sada Uknjiženu Kuću na TOP-TOP LOKACIJIKuća je Prizemna Trosobna 92 m2 kvalitetno je građena i Komplet je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 199.000 €, 91,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Klima Lift Parking Centralno grejanje Terasa Interfon Podrum Vukasovićeva Sprat: 5 Spratnost: 6 Soba: 4.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 199.000 €, 91,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2025.,

www.indomio.rs

Rakovica, Miljakovac II, Vukasovićeva, 91m2 91m2, 4.5, 5/6, CG, klima, lift, lođa, podrum, parking, interfon, renoviran. Duplex u dobro održavanoj zgradi u blizini stare okretnice....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 180.250 €, 91,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu nekretninu u najlepšem delu Klise, u mirnoj ulici. Kuća je prizemna, sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo, ostava i podrum. Nalazi se na placu površine 500m2, u dvorištu su uknjižene garaža i ostava. Za više informacija....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 170.000 €, 91,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prizemna kuca,stambenog objekta 91 kv dve sobe,dnevna soba,kuhinja terasa zatvorena,kupatilo ,spajz-ostava,podrum. Sve je ucrtano. Garaza 17 kv pogodna za mehanicare ima kanal. Dve ostave-supe 18 kv i upisano je 5kv nekadasnji svinkac sto je bio. Skola,vrtic, prodavnica,autobuska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 169.950 €, 91,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Novo u ponudi!! Fantastičan trosoban stan na Novoj Detelinari kompet opremljen!! Stan se nalazi na visokom prizemlju,dvorišno orjentisan !! Stan poseduje parking mesto,u dvorištu zgrade,i ostavu od 2m/2 u potkrovlju!! Može kao stambeni prostor,a može se preurediti i u poslovni prostor!!!....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 145.600 €, 91,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 111413, V/V, klima, lift, terasa, uknjižen, parking, ostava. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum,....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Centar, 133.900 €, 91,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

TROSOBAN.PRIZEMLJE.DVE TERASE.UKNJIŽEN.POGODAN I ZA POSLOVNI PROSTOR..ZGRADA STARA 7 GODINA.PARKING. Terasa, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, RUMA, 120.000 €, 91,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem konforan četvorosoban stan u Tivolu, površine 91 m2 stambenog dela sa još 4 terase ( iz svake sobe ima izlaz na terasu). Stan se sastoji iz trpezarije, kuhinje sa špajzom, dnevne sobe, i još dve spavaće sobe, kao i renoviranog kupatila. U stanu je svuda PVC stolarija, kao....

 
 
 
  Kuća, KOVAČICA, 67.500 €, 91,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

122m2 , 11,45 ara placa, PR+PTK, grejanje na inverter klimu ili drva, internet, podrum, parking. Uknjižena. Uređena porodična kuća sa prelepim dvorištem za uživanje. Nalazi se u malom i mirnom mestu Uzdin na oko 60km od Beograda i na oko 40km od Pančeva. Sastoji se od 3 sobe, kuhinje,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 196.500 €, 90,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX novogradnja u neposrednoj blizini reke Nišave, gimnazije 9. Maj, Gradske kuće, parka, Tvrđave Konkretan stan na 2. spratu povrsine 89,33m2, po strukturi stan je troiposoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, veliki dnevni boravak sa terasom, kuhinjom, trpezarijom i tri prostrane....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 174.000 €, 90,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi dupleks stan na odličnoj lokaciji u Mirijevu, u blizini škola, vrtići, pijaca, autobuske stanice, u ul. Koste Nadja. Jinprosova zgrada sa malim brojem stanova. Stan je uknjižen, dvostrano orijentisan ka ulici i parku punom zelenila. U donjem nivou stana:hodnik, kupatilo,2....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 204.440 €, 90,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičnu urbanu vilu sa dva ulaza u jednoj od mirnjih ulica na Petrovaradinu nedaleko od glavne Preradovićeve ulice. Stan je u izgradnji, a zgrada će po planu biti gotova krajem 2025 godine. Oprema je fenomenalna, nova, veoma kvalitetna, prvoklasna keramika, parket,....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 169.100 €, 90,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zgrada koja pomera standarde u gradu, na odličnoj lokaciji. Građena po najvišim arhitektonskim standardima, uz korišćenje vrhunskog materijala, što će Vam pružiti potpuni užitak savremenog života. Posebnost ove zgrade je sopstveni dvorišni prostor, prilagođen zabavi i opuštanju. Stan....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 154.000 €, 90,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju salonski stan u jednom od najtraženijih delova Niša – Palilula. Stan se nalazi u mirnoj ulici sa puno zelenila, a istovremeno na svega nekoliko minuta peške od centralnih gradskih sadržaja. Lokacija Udaljenost do Obrenovićeve ulice – 7 minuta hoda. U krugu od 200–300 metara....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 135.000 €, 90,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u samom Centru grada u neposrednoj blizini Kalce. Stan je na 6. spratu, po strukturi trosoban povrsine 90m2 sa terasom, sastoji se od ulaznog hodnika, odvojene kuhinje i trpezarije sa ostavom i terasom, veliki prostrani dnevni boravak, degazman sa kupatilom i dve velike spavace....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 214.140 €, 90,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam LUX četvorosoban stan u izgradnji. Zgrada radjena po najvisim standardima. Rok završetka radova avgust mesec 2025 godine. Zgrada se nalazi na fenomenalnoj lokaciji sa koje se pruža prelep pogled na grad i Novi Sad. stan je trostrano orjentisan i samim time jako msvetao.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 215.000 €, 90,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

VLASNIK 1/1 PRODAJE STAN – DORĆOL, DRINČIĆEVA U centru Beograda, Dorćol – Drinčićeva ulica (kod Bajlonijeve pijace), na 10 minuta pešaka od Trga Republike. ? Cena: 215.000 EUR ? Površina i struktura: Ukupna korisna površina: ~90 m² Gornji deo (visoko prizemlje): 50 m² Donji deo (polusuteren):....

 
 
 
  Stan, SMEDEREVO, Centar, 108.000 €, 90,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 3s482 Prodaje se odličan stan salonac površine 87 m² u srcu Smedereva, idealan za one koji traže vrhunski komfor i prestižnu lokaciju. Smešten u zgradi sa samo četiri stana, što garantuje mir i privatnost. Od prostorija poseduje: - prostran i svetao dnevni boravak, savršen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 216.300 €, 90,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prostran porodičan stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija. Nalazi se u zgradi novije gradnje sa liftom i velikim parkingom u dvorištu zgrade za stanare. Na svega par minuta hoda do marketa, autobuske stanice, srednje škole. Na donjoj etaži se nalazi dnevni boravak, trpezarija,....

 
 
 
  Stan, TEMERIN, 92.700 €, 90,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.07.2023.,

www.oglasi.rs

Troiposoban stan, odličnog rasporeda u centru Temerina. Veoma svetao, uknjižen 1/1 na vlasnika. Može se kupiti i putem stambenog kredita. Naša preporuka ! KING NEKRETNINE - Za sve vaše potrebe u pronalaženju idealnog doma, obratite se nama! ☎️ 021-221-5555 📱 064-80-333-13 / 064-80-333-12....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 88.000 €, 90,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

Prodajemo stan u kući (na spratu) površine P-90m2, lokacija Trošarina dobra lokacija (blizina vojnih zgrada) struktura stana: veranda, veliki hodnik iz koga se ulazi u sve prostorije, ogroman dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, velika terasa (izlazak na terasu iz dnevnog boravka,....

 
 
 
  Stan, ARANĐELOVAC, 79.000 €, 90,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na par kilometara udaljenosti od Aranđelovca, u jednom od najlepših sela, u Misači, nalazi se ova petosobna kuća. Smeštena je na 22 ari placa, sa prelepom prirodom i pogledom ka Kosmaju i Avali. Kuća je površine 90m2 i ima pomoćne objekte - garažu, pušnicu i podrum površine 46m2.....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 66.850 €, 90,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na fantastičnoj lokaciji kuća sa placem od 1614m2. Uknjižena 1/1. Krušedol. Kuća se nalazi u mirnoj ulici na 20m od glavnog puta za Irig, Indjiju.. Prilaz do kuće je asfaltiran, plac je ravan što je retko naći ravan plac. Na placu je voda, vodomer, struja, gas je pored.Ima intrnet....

 
 
 
  Kuća, PROKUPLJE, 24.900 €, 90,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju seosko domaćinstvo u s. Beloljin kod Prokuplja. Prodaje se u s. Beloljin kod Prokuplja prizemna kuća u osnovi oko 90 m2 sa pomoćnim objektima na placu od 835 m2, kao i poljoprivredno zemljište od ko 2,5 ha. Kuća se sastoji od ulaznog dela, dnevnog boravka sa kuhinjom, tri....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 169.100 €, 89,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 98180, XVIII/XIX, klima, lift, telefon, terasa(2), nov luks, novogradnja, fasada nova, garaža(2), podrum, stambena zgrada. U ponudi za izdavanje je trosoban stan u zgradi BW Aria, unutar novoizgrađenog elitnog naselja Beograd na vodi. Modernog je enterijera, luksuzno....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 209.150 €, 89,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetna ponuda ! U podnožju Fruške gore, na desnoj obali Dunava, u naselju Sremska Kamenica, poznatom po posebnoj mikroklimi i ugodnom za život, sa prelepim Kameničkim parkom (nekadašnjim dvorskim parkom), sa puno zelenila i bogatih kulturnih sadržaja, u zgradi kvalitetne stare gradnje,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 143.200 €, 89,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen stan u zgradi bez lifta, na samo 2min.od BUL.CARA LAZARA, CARA DUŠANA, MEDICINSKE ŠKOLE, BUL.EVROPE. Trosoban duplex stan sa terasom, podne površine 120m2, uknjižene 89m2. Dvostrano orijentisan. Stan sa redovnim i krovnim.prozorima. Sastoji se od pretsoblja iz kojeg se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 143.170 €, 89,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZUZETNA PRILIKA. Prodaje se trosoban stan na 3. Spratu, trenutno bez lifta, međutim čeka se ugradnja panoramskog lifta. Stan je dupleks u jednom nivou, samo je ulaz u stan na donjoj etaži a ceo stan je na gornjoj. Dvostrano je orijentisan, kombinacija redovnih i krovnih velux prozora,....

 
 
 
  Stan, KIKINDA, Centar, 105.000 €, 89,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na Trgu srpskih dobrovoljaca, u odličnoj zgradi bez lifta, na trećem spratu, prodaje se prostran trosoban stan, korisne povšine 89 m2. Stan je odličnog rasporeda i poseduje prostranu terasu. U navedenoj ceni uračunato je parking mesto, kuhinja i ugradni plakari. Za više informacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 103.000 €, 89,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan na odličnoj lokaciji pogodan, kako za stanovanje, tako i za poslovni prostor. Blizina autobuske, na prelepom mestu i lepim pogledom, mirno mesto! Veoma perspektivne lokacije. Terasa, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 219.000 €, 89,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2024.,

www.berzanekretnina.org

Troiposoban stan u Bloku 70, 89m2 Predstavljamo odličan i adaptiran troiposoban stan u Bloku 70, uz ulicu Omladinskih brigada. Stan je uknjižen na 82 m2, dok zajedno sa dve lođe čini ukupno 89 m2. Sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, dva kupatila....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 190.550 €, 88,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan na samo par koraka od centra grada. Nalazi se u maloj jednosmernoj ulici, te je sam boravak u ovoj porodičnoj nekretnini lepši i sigurniji. Održavan i voljen, ovaj stan čeka svoje nove vlasnike da u njemu naprave svoj dom. U četiri prostrane sobe, na dve etaže, svaki....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 176.130 €, 88,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je LUX stan u Kosmajskoj ulici na drugom spratu urbane vile (stan je pozicioniran dužinom cele zgrade - jedini stan na spratu) - bez ulaganja. Stan se sastoji od velike dnevne sobe, kuhinje, tri velike spavaće sobe, dva kupatila, dve velike terase i velikog hodnika.....