• GoHome Professional
do 200000 eura parking podrum što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura parking podrum što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura parking podrum što veći

  • Za upit "do 200000 eura parking podrum što veći" pronađeno 2 493 nekretnina - prosečna cena 2.061 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BEČEJ, 180.000 €, 800,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Kuća za investiciju u strogom centru,idealna za hotel, motel, pansion, ili starački dom sa preko 50 kreveta i restoranskim delom, vrtić, tržni centar , robnu kuću , kancelarijski prostor ili veliku porodičnu kuću . Stara gradnja započeta rekonstrukcija 800 + kvm, plus vinski podrum....

 
 
 
  Plac, KRUPANJ, 19.000 €, 700,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 127931, spratna, jedan sprat, klima, terasa, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, ostava, pogodan za pp, mogućnost proširenja. Prostran plac - gradjevinsko zemljište u Ležimiru, u centru sela, sa izlazom....

 
 
 
  Plac, SREMSKA MITROVICA, 19.000 €, 700,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 127931, spratna, jedan sprat, klima, terasa, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvoriste/basta, podrum, ostava, pogodan za pp, mogucnost prosirenja. Prostran plac - gradjevinsko zemljiste u Lezimiru, u centru sela, sa izlazom....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200000 eura parking podrum što veći'
154.500 €
135.960 €
120.000 €
  Farma, ARANĐELOVAC, 149.000 €, 571,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Aranđelovac, Progoreoci; 571m2, 461.81ar, kuće, ekonomske i pomoćne zgrade, podrum, radionica, garaža, bunar, dvorište, šuma; U ponudi je izuzetno seosko imanje koje se nalazi u neposrednoj blizini puta Aranđelovac - Lazarevac. Objekti: - 156 m2 - stambeni prostor (dve kuće od 73m2....

 
 
 
  Kuća, SREMČICA, 220.000 €, 522,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 103225, 9a, spratna, 2, struja, kanalizacija, klima, telefon, izvorno stanje, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna, garaza, parking, dvoriste/basta, podrum, tavan, ostava, moze zamena(), mogucnost prosirenja, deljiv. Na svega 800m od centra Sremcice i na 100m....

 
 
 
  Kuća, SREMČICA, 220.000 €, 522,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2023.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 103225, 9a, spratna, 2, struja, kanalizacija, klima, telefon, izvorno stanje, ulaz prosečan, stara gradnja, fasada prosečna, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, može zamena(), mogućnost proširenja, deljiv. Na svega 800m od centra Sremcice i na 100m....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 157.000 €, 500,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.12.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 114812, 15a, spratna, 1, struja, kanalizacija, klima, francuski balkon, telefon, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaža(2), parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, pogodan za pp, mogućnost proširenja, deljiv, cela.....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 157.000 €, 500,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 114812, 15a, spratna, 1, struja, kanalizacija, klima, francuski balkon, telefon, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza(2), parking, dvoriste/basta, podrum, tavan, ostava, pogodan za pp, mogucnost prosirenja, deljiv, cela.....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 154.500 €, 500,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća od 500m2 na ravnom placu od 350m2 Kuca ima jos dva odvojena stana sa odvojenim priključcima za struju i gas Svaki stan ima sobu, kuhinju i kupatilo. Kuca je izolovana (bez fasade) Ima trofaznu struju Dve radionice Garažu Podrum Terasu Gas Gradsku kanalizaciju Gradsku vodu Kuća....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 130.900 €, 500,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Kablovska Internet Parking Terasa Podrum Salas 373 Soba: 4 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 196.000 €, 450,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

POŽELJNA SPRATNA DOMAĆINSKA KUĆA U ŠIREM CENTRU EKSKLUZIVNO I RETKO U PONUDIProdaje se u srcu Temerina Uknjižena i Prelepa Spratna Porodična kuća na TOP LOKACIJIKuća je Posebna,svetla,funkcionalna,Velika,prava domaćinski održavana,kvalitetno građena,dobra izolacija,nalazi....

 
 
 
  Kuća, GORNJI MATEJEVAC, 103.000 €, 450,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se parcela površine 18 ari sa dve višespratne kuće i više pomoćnih objekata u Gornjem Matejevcu. Prva kuća je iz 60 tih godina, čvrste gradnje i betosnkih ploča u medjuspratu. Sastoji se od donjeg sprata gde je kuhinja i veliki vinski podrum, i sprata. Na spratu je trem, ulazni....

 
 
 
  Kuća, ŽABALJ, 161.710 €, 435,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam kuću u izgradnji, punu potencijala. Poseduje stambeni deo, koji se nalazi na spratu, sa dve stambene jedinice. Prizemlje je osmišljeno tako da može da se formira u veliki poslovni prostor. Podrum se pruža celom površinom kuće. Kablovi za struju su poduplani, tako....

 
 
 
  Kuća, ŽABALJ, 159.650 €, 435,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Veća nekretnina novije gradnje u Žablju na odličnoj lokaciji sa bezbroj mogućnosti +++ Agencijska oznaka nekretnine 3045201 , Žabalj, Centar . Prodajemo odlićnu , veliku nekretninu od 435 P+I +Po , na parceli od 1200m2 . Nekretnina je završena u konstruktivnom smislu, uvedena struja....

 
 
 
  Kuća, ŽABALJ, 102.000 €, 435,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju veliki plac u Žablju! Na placu postoji izgrađena kuća u tri etaže - podrum, prizemlje i potkrovlje. Prizemlje i potkrovlje poseduju po dve terase sa obe strane kuće, koja je dobro locirana u neposrednoj blizini centra Žablja. Kuća je okružena velikim dvorištem, koje ostavlja....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 145.000 €, 432,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.11.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odlična porodična kuća u Vrnjačkoj Banji iznad hotela Sunčev Breg, u prelepom mirnom okruženju za uživanje. Od centra banje udaljena je oko 2km. Ima potencijala za porodično stanovanje, kao i za opremanje u hostel ili apartmane, jer priroda koja okružuje ovu nekretninu....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Branko Bjegović, 150.000 €, 403,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.11.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odlična porodična kuća novije gradnje u sivoj fazi, u blizini nove OŠ u naselju Branko Bjegović. Nalazi se na finoj lokaciji za miran porodični život, a poslednjih godina sve više atraktivnoj zbog odlične povezanosti sa centrom grada. Novo naselje je poprilično infrastrukturno....

 
 
 
  Poslovno-stambeni prostor, LAZAREVAC, 179.000 €, 400,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju tri objekta u naselju Bratmilovce, ukupne korisne površine oko 400m2, na placu od 1990m2. Sva tri objekta su novije, kvalitetnije gradnje, dva objekta su potpuno komunalno opremljeni i useljivi, dok je treći objekat u fazi sive gradnje. Objekat najbliži ulici je pogodan....

 
 
 
  Kuća, SAJKAS, 160.000 €, 400,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem kucu u Sajkasu, kod Novog Sada. Kuca ima osam soba tri kuhinje tri kupatila, cetiri garaze i dve poslovna prostora koja su aktivna. Cetiri ulaza sa ulice i veliko dvoriste. Gas voda struja, dva fiksna telefona i svi prateci objekti. Kontakt telefoni: 062/8274450 i 062/8333411....

 
 
 
  Kuća, BEGALJICA, 210.000 €, 400,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.06.2025.,

www.indomio.rs

Kuća sazidana na 968 m2 placu gde je iskorišten svaki kvadrat sa mnogo pomoćnih objekata. Kuća podrum 15 m2;prizemlje 130 m2 poslovnog prostora u ovom momentu magacin sa pratećim prostorijama kupatilom, spratna visina 3 m i ispred velikim prostorom za parking što nakriven što otkriven;sprat....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 120.000 €, 400,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stambeno poslovni centar u Kragujevcu, naselje Šumarice, površine 400 m2, na placu površine 14 ari. Na ograđenom placu površine 14 ari, nalazi se stambeno poslovni objekat idealan za razne namene hala, dečiji vrtić. Stambeni deo, koji je odmah useljiv, uknjižene površine....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Rakovica, 220.000 €, 399,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 106785, 5.5a, spratna, pr + i + potkrovlje, struja, kanalizacija, terasa, garaza, parking, dvoriste/basta, podrum, ostava, pogodan za pp, mogucnost prosirenja, deljiv. Prodaje se kuca od 399m2 u Kijevu, na placu povrsine 5,5a. Poseduje 6 spavacih soba. Prva u prizemlju,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Resnik, 220.000 €, 399,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 106785, 5.5a, spratna, pr + i + potkrovlje, struja, kanalizacija, terasa, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, ostava, pogodan za pp, mogućnost proširenja, deljiv. Prodaje se kuca od 399m2 u Kijevu, na placu povrsine 5,5a. Poseduje 6 spavacih soba. Prva u prizemlju,....

 
 
 
  Kuća, ŠID, 185.600 €, 397,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra nekretnine: 17070 Spratnica sa tri stambene jedinice od 397m2 na placu od 400m2.Kuća ima centralno grejanje na pelet, struju,mogućnost priključka na gas, takodje ima uzidan kamin i kaljeva peć pa može da se greje i na čvrsto gorivo. Kuća ima 8 soba ,dva dnevna boravka, tri kupatila....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 170.000 €, 390,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux kuća se nalazi u centru Paraćina sa pogledom na grad, plac je pravougaonog oblika i ograđen je sa svih strana. Plac poseduje različite vrste voća, vinove loze i drugo. Na placu, pored kuće nalazi se i ozidan letnjikovac koji takođe ima pogled na voćnjak, baštu. Kuća je izgrađena....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 150.000 €, 389,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U blizini centra Novih Banovaca na placu površine 6,24 ari nalaze se dve kuće. Pet zasebnih stambenih jedinca, lokal sa izlogom, garaža i podrum. 1. Kuća do ulice neto površine 304 m2 (Po+pr+1), nalazi se na dve etaže koja se sastoji od tri stambene jedinice, dva trosobna stana, oba....

 
 
 
  Kuća, SELO MLADENOVAC, 82.000 €, 388,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: K705 Na prodaju prostrana kuća u Selo Mladenovcu, površine 479 m², na placu od 7,22 ara. Ova nekretnina idealna je za porodični život zbog svoje izvanredne lokacije - škola je u neposrednoj blizini, a autobuska stanica se nalazi na samo 200 metara od kuće. Udaljena svega 1,7....

 
 
 
  Kuća, TOPOLA, 90.000 €, 385,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2022.,

www.oglasi.rs

062518545 Prodajemo stariju prizemnu Kuću u Bačkoj Topoli,Glavna ulica,visoki plafoni,velike prostrane sobe,kuhinja odvojena,dva kupatila,ostava,podrum ispod kuće,tavanski prostor iznad cele kuće . . .lep plac,uknjižena. Odlicna lokacija za poslovnu delatnost, ugostiteljstva, turizma,....

 
 
 
  Kuća, MEROŠINA, 80.000 €, 376,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća sa okućnicom, pomoćnim objektom i lokalom u selu Krajkovac, opština Merošina. Nalazi se u prelepom, prirodnom okruženju 6km od Oblacinskog jezera i 1,5km od Krajkovačkog jezera, na 20km od Niša, 15km od Prokuplja, tako da je idealna za zdrav život u prirodi....

 
 
 
  Kuća, BUKOVAC, 120.000 €, 346,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2022.,

www.oglasi.rs

Prodajem porodičnu kuću u Bukovcu, na padinama Fruške gore, na mirnom mestu Kuća je površine 346 m2, prizemlje 118m2+ sprat 114m2+ potkrovlje 114m2. U dvorištu se nalazi garaža i pomoćne prostorije.Ima prelepo veliko dvorište kao i voćnjak. Moguć dogovor kao i zamena za stan. Pogled....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 150.000 €, 343,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stambeno poslovni prostor površine 343 m2, pogodan kako za stanovanje tako i za poslovni prostor. Objekat se nalazi na placu površine 489 m2, uz magistralni put Kragujevac Kraljevo. Objekat ima tri nivoa plus potkrovlje, čvrste je građe, razvedeno grejanje, gas doveden....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 175.100 €, 332,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Prelepa porodična kuća kao iz bajke na odličnoj lokaciji u Rumi. Kuća pruža mnoštvo mogućnosti, kako za miran porodični život u prelepom ambijentu, tako i za razna poslovanja. Kvalitetno građena, lepog enterijerskog rešenja, sa ugrađenim luksuznim materijalima od poda do plafona.....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 206.000 €, 332,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 185.000 €, 330,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo kuću u naselju Trošarina,površine 330m2 na placu P= 1.7ara i 2.5 ari gradskog zemljišta. Kuća je u osnovi 88m2 i ima Su+Pr+I+Pk,u suturenu je velika soba,hodnik,podrum,kotlarnica,i garaža. Prizemlje:dnevni boravak sa kuhinjomi trpezarijom,hodnik,kupatilo,2....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 180.250 €, 330,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Veternik, Novi Sad - spratna kuća od 330m2 (uknjiženo 116m2), plac površine 594m2 - 4 spavaće sobe, 2 kuhinje, 2 kupatila, 2 dnevna boravka (mogu biti i dve odvojene jedinice), podrum, radionica koja može biti garaža od 50m2 cc - kuća je u izvornom stanju, grejanje na gasni kotao....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 180.000 €, 330,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2023.,

www.oglasi.rs

Lepo sređena i projektovana porodična kuća na placu od 25ari u cnetralnom delu popularnog vikend naselja Babe na pola sata vožnje od Beograda. Na sto metara od glavnog asfaltnog puta u neposrednoj blizini autobuske stanice i prodavnice. Ima i komunalnu i sopstvenu vodu, etažno grejanje.....

 
 
 
  Kuća, VINČA, 170.000 €, 330,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vinča, Centar, kuća sa lokalom, garažom i baštom, na 7 ari .. / Vinča, Centar, ulica Profesora Vasića, nedaleko od Crkve, izlaz na 2 asfaltne ulice, 3 nivoa + podrumi, lokal u prizemlju, gradska voda, kanalizacija, trofazna struja, 3 kupatila, hrast parket, 3 klime, visoki plafoni,....