• GoHome Professional
do 200000 eura parking podrum što manji - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • do 200000 eura parking podrum što manji - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura parking podrum što manji

  • Za upit "do 200000 eura parking podrum što manji" pronađeno 2 486 nekretnina - prosečna cena 2.063 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 105.000 €, 42,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Parking Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Podrum Kralja Milutina Soba: 1.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 105.000 €, 42,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Savski venac, Slavija - Kralja Milutina 1. 5, 42m2, SUT/7, CG, telefon, interfon, podrum, parking Prodaje se kompletno renoviran stan na Slaviji, u ulici Kralja Milutina. Prostorije: dve sobe, kuhinja i kupatilo. Zgrada poseduje dvorište, koje stanari zgrade koriste kao parking. Idealan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 97.000 €, 42,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.10.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Parking Interfon Podrum Petra Lubarde Spratnost: 3 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 96.820 €, 42,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kompletno namešten jednoiposoban stan 42m2. U mirnom kraju grada, odličan za život ili investiciju. Na 5 minuta hoda od marketa i autobuskih stajališta. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Agencijska šifra: 553932, Kontakt: 0648222116 Terasa, Parking, garaža,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 88.500 €, 42,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2026.,

www.meganekretninenis.rs

_______________ PREPORUKA - IZUZETNA VRHUNSKA LOKACIJA - ODLIČAN IZUZETAN STAN ODMAH USELJIV - CENTAR GRADA - Palilula Ul.Božidarčeva kod IDEJE bukvalno 4 - 5 min hoda do MARGERA PRAVNOG I EKONOMSKOG FAKULTETA - izuzetan funkcionalan prodaje se kompletno sa svim stvarima lep JEDNOIPOSOBAN....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 73.000 €, 42,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

VETERNIK, 42m2, JEDNOIPOSOBAN Odličan stan u izgradnji na atraktivnoj lokaciji u blizini centra veternika. Stan je na idealnom prvom spratu. Grejanje u stanu će biti na električne kotlove koji greju po potrošnji i visoko efikasni su. Raspored stana je kao na skici, sadrži odvojenu....

 
 
 
  Stan, SRBOBRAN, 70.000 €, 42,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo stan od 42 m2. u novoj zgradi u centru Srbobrana. Dvosoban stan, na 1. spratu. Ima odvojenu sobu. Stan je dobro prirodno osvetljen. U sklopu zgrade ima rampu, komforan lift, ostavu u podrumu zgrade. 180m od centra Srbobrana, 500m do kanala. Stan je prazan. U stanu ostaju....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 49.848 €, 42,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

U uliciKneza Lazara , u naselju 25. Maj , u prilici smo da Vam ponudimo stanove različitih površina. Zgrada koja se radi veoma kvalitetno a koja će biti završena u decembru 2025 godine nudi Vam stanove :1. Dvoiposoban stan broj 1, Suteren, pov. 57,45m2, cena: 68.980 Evra sa PDV-om....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 167.400 €, 43,00 m2 cca 3890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju funkcionalan i svetao stan površine 43 m², smešten na 4. spratu od ukupno 5, u jednoj od najtraženijih i najlepših ulica na Vračaru. Stan je odlično organizovan i sastoji se od dnevnog boravka, jedne manje i jedne komfornije spavaće sobe, kuhinje i kupatila. Raspored je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Beli Dvor, 165.000 €, 43,00 m2 cca 3840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine vam nude luksuzan jednosoban stan od 43m2, na prizemlju male zgrade rezidencijalnog tipa, nadomak Belog dvora na Dedinju. Prostorije : veliki dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo, ostava. Stan je kompletno opremljen nameštajem i Bosh tehnikom. Zgrada....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 160.000 €, 43,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vlasnik prodaje jednoiposoban stan 43 m 2 , useljiv, uknjižen, bez tereta. Nalazi se u mirnom kraju Crvenog krsta, u ulici Svetomira Nikolajevića, između bulevara Kralja Aleksandra i ulice Vojislava Ilića. Stan je dvostrano orijentisan, svetao i osunčan, sa hrastovim parketom, na....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo fantastičan 1.5 stan u mirnoj, ozelenjenoj ulici na Zvezdari, između Crvenog Krsta i Bulevara Kralja Aleksandra. Ulica Svetomira Nikolajevića, uredna, lepo održavana zgrada, sa nedavno urađenom hidro-izolacijom krova, termo-izolaciona fasada cele zgrade i u stanu su....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 159.900 €, 43,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se jednoiposoban stan . Nalazi se u mirnom kraju Crvenog krsta, u ulici Svetomira Nikolajevića, između bulevara Kralja Aleksandra i ulice Vojislava Ilića. Stan je dvostrano orijentisan, svetao i osunčan, sa hrastovim parketom, na trećem spratu četvorospratne zgrade sagrađene....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 149.350 €, 43,00 m2 cca 3470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno renoviran i namešten dvosoban stan na TOP lokaciji! Zamenjene su električne instalacije i postavljene table sa novim osiguračima, bezbednosnom sklopkom kako u stanu tako kod sata, zamenjene su vodovodne i kanalizacione instalacije u kuhinji i kupatilu, takođe je urađena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 149.350 €, 43,00 m2 cca 3470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličan dvosoban stan na Adamovićevom naselju. Kompletno namešten i opremljen. Nalazi se na 2. spratu u starogradnji, kvalitetnoj zgradi sa odličnom izolacijom, kompletno renoviran. Poseduje podrumsku prostoriju kao i ograđen parking u dvorištu zgrade. Na krovu zgrade je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 149.350 €, 43,00 m2 cca 3470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1101023 Na prodaju kompletno namešten i temeljno renoviran dvosoban stan od 43m² u mirnom i uređenom delu grada, idealan za život bez dodatnih ulaganja. Stan se sastoji od hodnika sa velikim ugradnim cipelarnikom i ogledalom, dnevne sobe sa trpezarijom, radnim prostorom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 149.350 €, 43,00 m2 cca 3470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kompletno renoviran, moderno opremljen dvosoban stan u jednom od najtraženijih delova Novog Sada – Adamovićevom naselju. Stan površine 43m², uknjižen 1/1, nalazi se u kvalitetnoj zgradi starije gradnje, u mirnoj i uređenoj ulici sa svim važnim sadržajima u neposrednoj blizini.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 145.820 €, 43,00 m2 cca 3390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam vrhunsku stambenu izgradnju koja se izdvaja kvalitetom, modernim dizajnom i odličnom lokacijom! Projekat realizuje proveren investitor sa dugogodišnjim iskustvom i brojnim uspešno završenim objektima iza sebe.Idealan izbor za porodičan život, ali i kao sigurnu investiciju!....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 145.000 €, 43,00 m2 cca 3370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem kompletno namešten i renoviran dvosoban stan na Adamovićevom naselju, površine 43m2, koji se sastoji od hodnika iz kojeg se ulazi u sve prostorije, u kome je nov veliki ugradni cipelarnik sa dodatnim policama za odlaganje stvari i velikim ogledalom, dnevne sobe sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 143.000 €, 43,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kompletno namešten i renoviran dvosoban stan (43 m²) na Adamovićevom naselju, Novi Sad. Stan se nalazi u kvalitetnoj starogradnji, sa odličnom zvučnom izolacijom. Sastoji se od hodnika sa ugradnim plakarom, dnevne sobe sa trpezarijom, radnim kutkom i ugradnim ormarima,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 141.700 €, 43,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetno svetao i funkcionalan stan od 43 m² u novogradnji, na 5. spratu zgrade sa liftom, u naselju Podbara, Novi Sad. Stan je po strukturi 1.5 i prodaje se sa nameštajem, što ga čini odličnim izborom za život, ali i kao investiciju za izdavanje. Grejanje je gradsko, a stan poseduje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 137.600 €, 43,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131782, V/, lift, terasa, uknjizen, parking, podrum, ostava. Na prodaju odlican dvosoban stan od 43m2 u Djordja Rajkovica ulici na petom spratu sa liftom. Iznad stana je tavan i krov. Zgrada je kvalitetna i stan se prodaje kompletno namesten. Uz stan postoji mogucnost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 137.600 €, 43,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 131782, V/, lift, terasa, uknjižen, parking, podrum, ostava. Na prodaju odličan dvosoban stan od 43m2 u Đorđa Rajkovića ulici na petom spratu sa liftom. Iznad stana je tavan i krov. Zgrada je kvalitetna i stan se prodaje kompletno namešten. Uz stan postoji mogućnost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 127.000 €, 43,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Potpuno renoviran dvosoban stan od 43+4,5m², na 3. spratu, u mirnom delu stare Detelinare. Idealan za porodice sa decom. Nalazi se preko puta obdaništa i osnovne škole Svetozar Marković Toza. Zgrada je okružena zelenilom, parkovima, igraonicom za decu i velikim površinama, odvojenim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 123.600 €, 43,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Potpuno renoviran dvosoban stan od 43+4,5m² (podrum), na 3. spratu, u mirnom delu stare Detelinare. Idealan za porodično stanovanje. Zgrada je okružena zelenilom, parkovima, igraonicom za decu i velikim površinama, odvojenim od saobraćaja, koje pružaju bezbednu dečiju igru. Ispred....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se potpuno renoviran dvosoban stan. Smešten u mirnoj ulici na trećem spratu u zgradi koja poseduje podrum. Prostran i svetao sa dnevnim boravkom, spavaćom sobom, odvojenom kuhinjom i kupatilom. U okolini ima i parking. Idealan za život ili kao investicija. Za više informacija....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 130.000 € na 123.600 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 123.600 €, 43,00 m2 cca 2870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 133.900 €
15.03.2026 - 130.000 €
26.04.2026 - 123.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je izuzetno svetao i pažljivo renoviran stan sa galerijom, smešten u mirnoj i prijatnoj ulici na Sajmištu. Ova nekretnina predstavlja odličan spoj funkcionalnosti i udobnosti, idealan kako za život, tako i kao sigurna investicija za izdavanje. Stan se nalazi na četvrtom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 116.000 €, 43,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude jednoiposoban stan površine 43m², prepravljen u dvoiposoban (od kuhinje napravljena soba), sa terasom od 18m², u prizemlju uredne i održavane zgrade. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe i kupatila koje zahteva više....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 114.840 €, 43,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Vaš dom iz snova! (Bez provizije za kupca) Stan se nalazi u mirnom delu grada(Telepu), na svega 3 km od centra Novog Sada, a svega 100 metara od najbližeg doma zdravlja, obdaništa, prodavnica i škole, dobra povezanost linijama GSP-a. Objekat se gradi u skladu sa najnovijim građevinskim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 113.000 €, 43,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novija gradnja, uknjiženo. U stanu se nikad nije živelo, koristilo se kao kancelarija. Visoko prizemlje, više od dva metra. U ceni i parking u dvorišu zgrade. Može i kerdit. Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Julino Brdo, 110.000 €, 43,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prodaji dvosoban stan, renoviran i potpuno namešten, koji se nalazi u najlepšem delu Julinog Brda (veoma miran kraj,) sa potpuno razvijenom infrastrukturom (vrtić. škola, prodavnica, pošta, javni prevoz). Bez obzira što se stan nalazi u polusuterenu stambene zgrade, stan ima dovoljno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 107.410 €, 43,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična izgradnja, dobro poznatog kvaliteta i opreme. Nalazi se na svega par minuta od vrtića i osnovne škole. U blizini su marketi, supermarketi, kao i Bulevar patrijarha Pavla koji je dobro povezan sa svim delovima grada. Mogućnost povrata PDV-a za kupce prve nekretnine, kao i kupovina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 104.500 €, 43,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban stan od 43 m² na Novom naselju, u ulici Dušana Danilovića. Stan se nalazi u kvalitetnoj zgradi od crvene fasadne cigle, okruženoj zelenilom, što pruža prijatno i mirno okruženje za život. Po strukturi je dvosoban: sastoji se od dnevnog boravka, odvojene kuhinje....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 103.200 €, 43,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju 1.5 stan u novogradnji, dostupan na 1. spratu zgrade sa liftom na idealnoj lokaciji u Duvanistu. Kvadratura: 43, 54m² Objekat: Prizemlje + 4 sprata Sastoji se od: Uaznog hodnika Dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom Spavace sobe Kupatila Lodje Mogucnost kupovine parking....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 92.700 €, 43,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan dvosoban stan na Adicama. Stan se nalazi u blizini Podunavske,na svega par minuta od Telepa i 5 minuta od Limana! U pitanju je novogradnja. Stan se nalazi na drugom spratu zgrade od dva sprata. Poseduje spavaću sobu, kupatilo, dnevni boravak sa trpezarijom,kuhinjom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 90.720 €, 43,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Prodaje se jednosoban stan površine 43,2 m², idealan za one koji žele mir i komfor, a da im je sve pri ruci. Stan se nalazi u mirnoj ulici bez buke, sa istočnom orijentacijom i prelepim pogledom na Frušku goru. 📍 Lokacija: 🚴‍♀️ 150 m od nasipa i biciklističke staze, 👶 700 m....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 86.000 €, 43,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Dvosoban stan od 43m² u savremenom kompleksu – parking, podrum, video nadzor Na prodaju dvosoban stan površine 43m², smešten u modernom stambeno-poslovnom kompleksu čiji je završetak planiran za avgust 2025. godine. Stan se sastoji od: Dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom u otvorenom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 86.000 €, 43,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u samom centru grada, po strukturi 1.5 soban, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, odvojena spavaca soba, na 5. sprat od 6 spratova, 43m2, grejanje je CG, novije gradnje bez lifta. Kompletno opremljen stan, prodaje se sa stvarima kao na slici. Odlicna lokacija stana u samom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 158.350 €, 44,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2025.,

www.indomio.rs

Imamo izuzetno zadovoljstvo da vam ponudimo stan kod Bogoslovije, u Ulici Bore Vukmirovića. Zgrada je mala sa ukupno 6 stanova. Stan je uknjizen na 44m2. Merena površina je 59m2, a razlika u kvadraturi je predata za uknjiženje. Vlasnik 1/1. Ono sto ovaj stan cini izuzetno atraktivnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 141.960 €, 44,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzni stanovi na prodaju – Spoj elegancije i udobnosti Uživajte u prefinjenom dizajnu i vrhunskom kvalitetu stanova, koji pružaju savršen balans stila i funkcionalnosti. Bezbednost je zagarantovana uz 24/7 video nadzor, kontrolisan pristup i privatni parking, dok dva nivoa podzemnih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 123.600 €, 44,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban stan na Novoj Detelinari, uknjižen i smešten u zgradi novogradnji. Stan se prodaje zajedno sa parking mestom, što ovu ponudu čini još praktičnijom. Većina stvari i nameštaja ostaje u stanu, pa je useljiv bez dodatnih ulaganja. Orijentisan je ka dvorištu, što obezbeđuje....