• GoHome Professional
do 200000 eura parking 90 m2 3.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura parking 90 m2 3.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura parking 90 m2 3.sprat

  • Za upit "do 200000 eura parking 90 m2 3.sprat" pronađeno 43 nekretnina - prosečna cena 1.720 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, 130.000 €, 90,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se predivan duplex na trećem spratu u centru Kaluđerice, u novogradnji. Okružen zelenilom i niskospratnicama podseća na naseljene predele Zlatibora. Sam geografski položaj Kaluđerice diktira strujanje vetrova i omogućava zdrav život okružen zelenilom za sve one koji se odluče....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 143.200 €, 89,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan na Grbavici-89m2 (uknjiženih+dodatni prostor korsne površine) U stan se ulazi u hodnik odakle se stepenicama penje i stan je u jednoj etaži: dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja odvojena (prirodna ventilacija), dve spavaće sobe, ostava i kupatilo Cena stana sa uračunatom....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 164.000 €, 91,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Na dvadesetak minuta vožnje od Beograda, u centru Pančeva, u ulici Moše Pijade, nalazi se ovaj četvorosoban stan. Smešten je na trećem spratu dobro pozicionirane novogradnje (u izgradnji) sa liftom. Infrastruktura je kompletna, u blizini su svi neophodni sadržaji za udobno stanovanje:....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200000 eura parking 90 m2 3.sprat'
167.770 €
167.770 €
143.170 €
  Stan, NOVI SAD, 144.200 €, 90,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.11.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Fantastičan porodičan stan na Novom Naselju. Zgrada je rađena žutom fasadnom ciglom, poseduje lift, a stan se nalazi na 3. spratu ove stambene zgrade. Ova lokacija pruža mir, tišinu, porodičnu atmosferu, dosta mesta za parking, radnje, megamarkete i ostale neophodne pojedinosti za....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 144.000 €, 90,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2024.,

www.indomio.rs

Šifra: 3s425 Otvorite vrata svog novog života u prelepom dupleks stanu površine 90 m2 na Zlatiboru - gde priroda, čist vazduh i nadmorska visina od oko 1.000 metara postaju deo vaše svakodnevice, pružajući osećaj mira i ravnoteže! Stan na drugom i trećem spratu zgrade sa liftom nudi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 108.000 €, 90,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se potpuno nov, neuseljvan, troiposoban lux stan 90m2 na početku Telepa, iza Lidl-a, blizu Ribarskog ostrva, Jerneja Kopitara ulica. Stan se nalazi na 3. spratu u zgradi sa liftom. Ima tri spavaće sobe, dnevni boravak, dve terase u stanu i jednu veliku, predivnu, krovnu terasu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 122.850 €, 91,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan stan u centru Beograda, na par koraka od Cvetnog trga. Stan je površine 91m2 i nalazi se na trećem spratu stambene zgrade. Po strukturi je četvorosoban. Opremljen je kompletno sa svim potrebnim tehničkim aparatima. Sastoji se od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 137.500 €, 89,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1089486 - Uknjižen četvoroiposoban dupleks na Novoj Detelinari, u blizini sajma. Obezbeđen je parking u dvorištu zgrade! Prodaje se kompletno namešten. Prigalođen je za izdavanje. Vlasnici du dodatno izolovali gornju etažu. Stan poseduje sopstveni gasni kotao, što....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 143.170 €, 89,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam komforan i funkcionalno raspoređen dupleks na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Grbavica. Stan se nalazi u mirnom i uređenom delu naselja sa odličnom infrastrukturom i svim potrebnim sadržajima u neposrednoj blizini – škole, vrtići, prodavnice, gradski....

 
 
 
  Stan, KIKINDA, Centar, 105.000 €, 89,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na Trgu srpskih dobrovoljaca, u odličnoj zgradi bez lifta, na trećem spratu, prodaje se prostran trosoban stan, korisne povšine 89 m2. Stan je odličnog rasporeda i poseduje prostranu terasu. U navedenoj ceni uračunato je parking mesto, kuhinja i ugradni plakari. Za više informacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 143.170 €, 89,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZUZETNA PRILIKA. Prodaje se trosoban stan na 3. Spratu, trenutno bez lifta, međutim čeka se ugradnja panoramskog lifta. Stan je dupleks u jednom nivou, samo je ulaz u stan na donjoj etaži a ceo stan je na gornjoj. Dvostrano je orijentisan, kombinacija redovnih i krovnih velux prozora,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 185.000 €, 92,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u centru grada. Stan je po strukturi četvorosoban, uknjižen na 92m2 i nalazi se na 3. spratu u zgradi sa dva lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, tri spavaće sobe, kupatila i wca. Jedna od spavaćih soba ima izlaz na terasu. Stan se....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 150.000 €, 92,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan na Paliluli, žute fasadne cigle (vojne zgrade). U neposrednoj blizini vrtića, osnovne škole, gimnazije, DIF-a i FZNR-a, apelacionog suda, paliilulske opštine, kompleksa „Novi Niš“ , pijace, ambulante i brojnih trgovinskih radnji. Stan ima 92m2, po strukturi je četvorosoban.....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 160.000 €, 88,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo odličan, novi stan na Zlatiboru, Zova U mirnom delu Zlatibora, savršeno za odmor i beg od gradske buke Stan ima 88m2 + dodatna prostorija od 10m2 za odlaganje Po strukturi stan je 2,5 soban, sastoji se od velikog dnevnog boravka sa otvorenim konceptom....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 156.600 €, 87,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo stan na odličnoj lokaciji u samom centru Zlatibora, na 300m od Mone Stan ima 87m2 Po strukturi je 2.5 soban, sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase Nalazi se na 3 spratu u zgradi sa 3 sprata Grejanje -....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 190.000 €, 86,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2022.,

www.indomio.rs

Prodajemo stan dupleks od 86 m2 na Grbavici. Nalazi se na trećem spratu u zgradi bez lifta. On se sastoji iz donjeg nivoa u kom je smešten samo ulazni hodnik sa stepeništem, a na gornjoj etaži se nalazi kompletan stan, odnosno dnevni boravak sa trpezarijom, zasebna kuhinja sa prirodnom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 87.000 €, 94,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan, penthaus, sa prelepim pogledom na grad. Stan se nalazi u blizini Hotela Marica, Iznad naselja Novi Niš. Odlična lokacija, kako za stanovanje, takko za izdavanje. Stan je po strukturi dvosoban, površine 94 m2 sa terasom. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 113.300 €, 94,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 1007167.Prodaje se petosoban, porodičan stan podne površine 126 m2 a uknjižene 94 m2 na 3. spratu nove zgrade na Klisi. Stan se sastoji od dnevnog boravka šankom spojenim sa kuhinjom, četiri spavaće sobe, zatvorene terase i kupatila. Prodaje se sa nameštejem i tehnikom.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 138.000 €, 86,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID 113541. EXTRA POVOLJNO! Prodajem odličan troiposoban dupleks stan u blizini Centra Novog Sada na trećem spratu bez lifta. Stan je uknjižen zbog kosina na 70m2 ali u prirodi on ima 86m2. Nalazi se u mirnoj ulici i odličan je za život jedne porodice. Zgrada ima biciklanu,....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 181.280 €, 85,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fantastičan stan u srcu Petrovaradina! Stan je površine 85m2, nalazi se na trećem spratu(od ukupno 5), u novoj zgradi(iz 2023.)sa liftom.Stan je potpuno nov i prodaje se kompletno namešten-spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja.Sastoji se od velikog dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 161.400 €, 95,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.02.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

LUX stan na Panteleju u Novogradnji, stan na celom spratu, 95m2, 3. sprat, po strukturi 5 soban stan dnevni boravak sa terasom, odvojena kuhinnja i trpezarija, 4 spavace sobe, 2 kupatila, 2 terase, centralni hodnik iz koga se zasebno ide u sve prostorije, pvc stolarija, lift, Uradjena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 200.850 €, 85,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban stan na Bulevaru patrijarha Pavla, površine 85m 2 . Stan se sastoji iz dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta, hodnika i terase. Stan se nalazi na trećem spratu u zgradi sa liftom. Uz stan i garažno parking mesto, kao i ostava....

 
 
 
  Stan, BUBANJ, 134.630 €, 84,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odmah useljiv, troiposoban stan u novogradnji na Bubnju, 84 m2. Stan se nalazi na 3. spratu stambeno-poslovnog objekta i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom,toaleta,ostave,spavaćeg degažmana koji čine tri spavaće sobe i kupatilo i terase.....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 150.000 €, 96,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.06.2024.,

www.indomio.rs

Šifra: 3s480 Predstavljamo vam ekskluzivnu priliku za kupovinu modernog dupleks stana sa vrhunskom opremom i inovativnim tehnologijama. Ovaj stan se nalazi na 2. spratu i 3. spratu i nudi luksuzan životni prostor u svakom smislu. Prodaje se kompletno namešten stan površine 96 m² u....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 126.000 €, 84,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE STAN – DORĆOL, BUDIMSKA ULICA Izdaje se moderan stan u novogradnji na odličnoj lokaciji – Budimska ulica, Dorćol. Stan se nalazi na 3. spratu kvalitetne stambene zgrade sa liftom. 🔹 Struktura stana: Prostrana dnevna soba sa trpezarijom i moderno opremljenom kuhinjom Dve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 154.500 €, 84,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan dupleks stan u veoma traženom delu Novog Sada, Novoj Detelinari. Sama lokacija je urbana, na nekoliko minuta pešačenja nalaze se prodavnice, marketi, autobuska stajališta, apoteke, kafići, restorani. Stan se nalazi na 3. spratu zgrade stare 10 godina, u dve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 175.100 €, 84,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 218.816 €, 84,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Četvorosoban stan u izgradnji na prodaju, projektovane površine 84,16 m2 na trećem spratu idealnog rasporeda sa pogledom na Frušku Goru. Posebna pažnja posvećena je kvalitetu gradnje od temelja do najsitnijeg detalja završne obrade. Naglašavamo kvalitetnu materijalizaciju fasadnih....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Centar, 132.000 €, 83,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Pančevo, Moše Pijade, 83 m2, 3.0, 3/5. Struktura: Veliki dnevni boravak, dve spavaće sobe, kuhinja sa trpezarijom i kupatilo. Ostava ispred stana, veliki pripadajući podrum. Stan je uknjižen na 78 m2, mereno sa terasom 83 m2. Grejanje na norveške radijatore. U zgradi je uvedeno grejanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 140.600 €, 97,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se predivan duplex na trećem spratu u centru Kaluđerice, u novogradnji. Sam geografski položaj Kaluđerice diktira strujanje vetrova i omogućava zdrav život okružen zelenilom za sve one koji se odluče da kupe ovaj stan. Zgrada je izgrađena 2020-te. godine od najkvalitetnijih....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Ledena Stena, 144.690 €, 97,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se troiposoban stan u izgradnji na Ledenoj Steni. Stan se nalazi na trećem spratu stambeno-poslovne zgrade sa liftom. Projektovane površine je 96,46 m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe,degažmana, kupatila, toaleta i terase.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 204.000 €, 83,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se moderan, nov, neuseljavan stan u kvalitetnoj novogradnji u blizini Čaira. Nalazi se na trećem spratu stambene zgrade sa liftom. Stan je funkcionalno organizovan i sastoji se od: prostrane dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom tri spavaće sobe kupatila i dodatnog toaleta....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 155.000 €, 83,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan stan u centru. U neposrednoj blizini se nalaze vrtić, škola, nišavski kej, pešačka zona… Stan ima 83m2, 74m2 uknjižene površine, nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom. Po strukturi je komforan trosoban, sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, trpezarije....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 150.000 €, 83,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju 3.5 stan 83,5m2 u mirnom delu grada, na Paliluli, u blizini palilulske pijace, obdaništa, crkve Sv. Nikole. Stan se nalazi na trećem spratu, novije zgrade bez lifta. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, tri spavaće sobe, kupatila,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 176.000 €, 83,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119088, III/IV, terasa, uknjižen, podrum, stambena zgrada. Na prodaju odličan trosoban stan na Bulevaru Patrijarha Pavla na trećem spratu od četiri. Zgrada je kvalitetna. Stan je dvostrano orijentisan.. Oko zgrade ima slobodan parking. Stan je odličan za porodičan život.....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 95.000 €, 97,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnoj ulici rezidencijalnog dela grada a u blizini autobuske veze sa centrom grada i Beogradom, nalazi se četvorospratnica u kojoj se na trećem spratu prostire trostrano orijentisan stan. Karakteristika ove nekretnine su velike i prostrane terase koje se pružaju duž celog stana.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 164.800 €, 98,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se uknjižen četvoroiposoban stan, 98m2 (115m2 podno), na trećem spratu. Stan ima tri nivoa. I nivo-hodnik, wc, kuhinja (zasebna prostorija sa prirodnom ventilacijom), dnevni boravak sa trpezarijom i terasa (bez kosina) II nivo-prostran hodnik, 2 sobe sa krovnim prozorima i....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 153.000 €, 82,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju četvorosoban stan 82m2 u blizini Palilulske pijace i NKC-a. Stan se nalazi u kvalitenoj zgradi starije gradnje na trećem spratu sa četri lifta. Stan se nalazi na četri nivoa, na prvom nivou je ulazni hodnik, trpezarija sa kuhinjom i špajz, na drugom nivou dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 144.220 €, 82,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 81,94m2. Nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom. Stan je po strukturi je troiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, kupatila, toaleta,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 154.500 €, 98,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Četvoroiposoban stan na Novoj Detelinari, u zgradi iz 2010. godine. Prvi nivo čine komforan dnevni boravak sa trpezarijom, wc, odvojena kuhinja, natkrivena terasa sa ostavom, drugi nivo - kupatilo i dve 2 sobe sa kosinama i krovnim prozorima, a treći nivo kupatilo i takođe dve 2 sobe....

 
 
 
  Apartman, NIŠ, Pantelej, 147.000 €, 98,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan 98m2 na odlicnoj lokaciji. Nalazi se u naselju Durlan , blizu Benetona i OŠ Njegoš. Sastoji se od ulaznog hodnika, izdvojenih 4.apartmana. Na 3.spratu je bez lifta. Svaki apartman ima svoju sobu, kupatilo i terasu. Na podu je veoma kvalitetan laminat i aluminijumska....

 
 
 
  Stan, LOZNICA, 175.000 €, 98,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

3.0, 98m2, terasa, lift, podno grejanje, klima, Telefon, interfon, garaža. Uknjiženo 98m2. Luksuzan stan od najkvalitetnijeg materijala , nalazi se na trećem spratu zgrade sa bazenom. Uknjiženo 98m2+ dve garaže (po 14m2). Dvostrano orjentisan (istok i jugoistok). Svi prozori su od....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 39)

<< <1> >>