• GoHome Professional
do 200000 eura parking 80 m2 pala cena parket - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura parking 80 m2 pala cena parket - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura parking 80 m2 pala cena parket

  • Za upit "do 200000 eura parking 80 m2 pala cena parket" pronađeno 4 nekretnina - prosečna cena 2.235 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-3%

Promena cene sa 170.000 € na 165.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 165.000 €, 75,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 165.000 €
26.04.2026 - 170.000 €
08.05.2026 - 165.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lep dvoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji na Crvenom pevcu. Površine je 75m2 (67m2+8m2 terase), nalazi se na II spratu stambene zgrade sa liftom. Stan poseduje dobar i funkcionalan raspored: iz odvojene ulazne partije se centralno ulazi u dnevni boravak, koji se sastoji....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 165.000 € na 155.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, DUVANIŠTE, 155.000 €, 78,00 m2 cca 1990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 163.500 €
29.04.2026 - 165.000 €
06.05.2026 - 155.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je komforan dvoiposoban stan u Duvaništu. Površine je 67m2+11,4m2 terase i nalazi se na I spratu stambene zgrade sa liftom. Stan poseduje dobar i funkcionalan raspored i sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 230.000 € na 220.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 220.000 €, 76,66 m2 cca 2870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 230.000 €
17.05.2026 - 220.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1362 Za dodatne informacije i zakazivanje obilaska, pozovite nas na 0643255742. U ponudi je funkcionalan i odlično organizovan stan površine 76.66 m², u modernom stambenom kompleksu u izgradnji, projektovan za savremen način života. Stan se izdvaja odličnim rasporedom, komforom....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200000 eura parking 80 m2 pala cena parket'
165.000 €
165.000 €
 
-3%

Promena cene sa 170.000 € na 165.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 165.000 €, 75,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 170.000 €
08.05.2026 - 165.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lep dvoiposoban stan kod Doma Zdravlja i TC Delta Planet. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade sa dva lifta. Površina stana je 75m2 sa terasama, dok je uknjižene površine 67m2. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje sa lođom,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 170.000 € na 165.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 165.000 €, 75,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 165.000 €
26.04.2026 - 170.000 €
08.05.2026 - 165.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-3 (od ukupno 2)

<< <1> >>