• GoHome Professional
do 200000 eura parking 70 m2 što skuplji - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • do 200000 eura parking 70 m2 što skuplji - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura parking 70 m2 što skuplji

  • Za upit "do 200000 eura parking 70 m2 što skuplji" pronađeno 3 953 nekretnina - prosečna cena 2.100 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • namešten
    • dvorište
    • kablovska
    • 4.sprat
    • renovirano
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-9%

Promena cene sa 220.000 € na 199.900 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Bogoslovija, 199.900 €, 72,00 m2 cca 2780 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.02.2026 - 220.000 €
13.03.2026 - 199.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Palilula, Bogoslovija - Mije Kovačevića 3.0, 72m2, terasa 3.5m2, dva francuska balkona, 8/17, CG, dva lifta, interfon, parking U ponudi trosoban stan u izvornom stanju u soliteru, koji je jedan od simbola grada Beograda, smešten na raskršću puteva kod Bogoslovskog fakulteta. Nalazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 199.900 €, 72,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Mije Kovečevića Sprat: 8 Spratnost: 17 Soba: 3 Godina izgradnje: 1963 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 199.900 €, 74,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.11.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 104579, II/II, klima, uknjižen, parking. Prodaje se trosoban stan idealnog rasporeda na veoma atraktivnoj lokaciji u Petrovaradinu. Zgrada se nalazi u mirnom, ušuškanom delu Petrovaradina. Sa druge strane je u blizini svih važnih usluga i ustanova - apoteka, prodavnica,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 199.900 €, 74,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 104579, II/II, klima, uknjizen, parking. Prodaje se trosoban stan idealnog rasporeda na veoma atraktivnoj lokaciji u Petrovaradinu. Zgrada se nalazi u mirnom, ususkanom delu Petrovaradina. Sa druge strane je u blizini svih vaznih usluga i ustanova - apoteka, prodavnica,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kumodraž 2, 199.900 €, 75,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan renoviran stan, u zgradi od crvene fasadne cigle. CG, protočna topla voda. 69m2 grejne površine, 75m2 je sa lođom. Adaptabilan u 3.5, svetao, u sve prostorije se ulazi iz hodnika. Javni parking ispred zgrade. Dobro pozicioniran u naselju, blizina gradskog prevoza, marketa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 199.800 €, 74,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA <span style="font-size:12.0pt;line-height: 115%;font-family:" arial",sans-serif"=""> : 1054323, LIMAN 3, TROSOBAN STAN, 74M2 <span style="font-size:12.0pt;line-height:115%;font-family: " arial",sans-serif;mso-fareast-font-family:"times="" new="" roman";mso-fareast-language:=""....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 199.800 €, 74,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

ID 250 Direktno od investitora, bez agencijske provizije, uz svu potrebnu pravnu pomoć! Stan površine 74 m2 nalazi se na trećem spratu nove zgrade i nudi udoban i funkcionalan raspored prostorija. Sastoji se od: • 3 svetle i prostrane spavaće sobe • Modernog kupatila sa visokokvalitetnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 199.700 €, 64,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.06.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Lion - Gvozdićeva 3. 0, 64m2 (tri terase 8m2), 6/7, grejanje na struju, lift, interfon, parking U ponudi trosoban, izuzetno svetao stan na Lionu sa tri terase, za potpuno sređivanje. Nalazi se na šestom spratu veoma lepo održavane zgrade koja ima novi lift, svoje ozelenjeno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 199.700 €, 64,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Parking Kanalizacija Terasa Interfon Gvozdićeva Sprat: 6 Spratnost: 7 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 199.500 €, 74,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Imamo priliku da vam ponudimo trostran , fantastican svetao i osuncan stan, koji se nalazi u veoma kvalitetnoj zgradi sa malim brojem stanova, sa grejanjem na gas, koji objedinjuje eleganciju, komfor i odlicnu lokaciju. Ušuškan i zaštićen od gradske vreve, pruža izuzetan kvalitet....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 199.400 €, 72,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan - Podbara, atraktivna lokacija nadomak Keja i centra grada Prodaje se prostran i funkcionalan stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – Podbara, na samo 300 metara od Keja i centra grada. Ova lokacija nudi savršen balans između mirnog života i blizine svih....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 199.240 €, 65,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu izgradnju u Sremskoj Kamenici sa rokom završetka novembar 2026 godine. Stanovi su fenomenalnog rasporeda i ima svih struktura. Sam vestitor je poznat po odličnim projektima i savremenom kvalitetu gradnje. Oprema je vrhunskog kvaliteta, od video nadzora,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 199.150 €, 65,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu izgradnju u Sremskoj Kamenici sa rokom završetka novembar 2026 godine. Stanovi su fenomenalnog rasporeda i ima svih struktura. Sam investitor je poznat po odličnim projektima i savremenom kvalitetu gradnje. Oprema je vrhunskog kvaliteta, od video nadzora,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 38, 199.000 €, 64,00 m2 cca 3110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX STAN, UKNJIŽEN, ODMAH USELJIV – NOVI BEOGRAD Prodaje se luksuzno renoviran dvoiposoban stan (62 m² uknjižen, 64 m² mereno) u prizemlju na odličnoj lokaciji – mirna ulica blizu Geneks kule i autoputa. Stan ima dnevni boravak, dve odvojene spavaće sobe, kuhinju, kupatilo i predsoblje.....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 198.880 €, 65,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*Predstavljamo Vam fenomenalnu izgradnju u Sremskoj Kamenici sa rokom završetka novembar 2026 godine. Stanovi su fenomenalnog rasporeda i ima svih struktura. Sam investitor je poznat po odličnim projektima i savremenom kvalitetu gradnje. Oprema je vrhunskog kvaliteta, od video nadzora,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 198.870 €, 65,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 198.800 €, 71,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130950, VPR/IV, klima, lift, uknjizen, parking, podrum, ostava. Na prodaju klasican trosoban stan u ulici Devet Jugovica. Stan se nalazi na visokom prizemlju koje je dosta izdignuti od zemlje. Stan je dvorisno orijentisan tako da nema buke. Sastoji se od dnevnog boravka,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 198.800 €, 71,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.menadzer.biz

Kupoprodajna cena je bez PDV-a. Parking Mogućnost kupovine parking mesta po ceni od 20.000 eur + PDV. Agencijska provizija za kupca iznosi 2% od ugovorene kupoprodajne cene. Kontakt 063/25-00-11 Miran kraj.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 198.800 €, 71,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1102487 - CENA 198.800 + 3% AGENCIJSKA PROVIZIJA. Prodaje se trosoban , namešten stan u blizini Bulevara i Futoške pijace. Stan poseduje veliki dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, dva kupatila, hodnik, ostavu. Parking za stanare u dvorištu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 198.800 €, 71,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Projekatpredstavlja savremeni stambenoposlovni kompleks visoke klase, koji se sastoji iz dva objekta A i B. Kompleks obuhvata: Prizemlje sa dva moderno dizajnirana lokala, Pet spratova sa ukupno 22 dvosobna i trosobna stana, Penthouse sprat sa dva trosobna i jednim četvorosobnim luksuznim....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 198.800 €, 71,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 130950, VPR/IV, klima, lift, uknjižen, parking, podrum, ostava. Na prodaju klasičan trosoban stan u ulici Devet Jugovića. Stan se nalazi na visokom prizemlju koje je dosta izdignuti od zemlje. Stan je dvorišno orijentisan tako da nema buke. Sastoji se od dnevnog boravka,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 198.800 €, 71,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

KARAGAČA, 71m2, TROSOBAN U prilici smo da Vam predstavimo trosoban dizajnerski stan površine 71 m², smešten u mirnom delu Petrovaradina, naselje Karagača, na samo nekoliko minuta vožnje od Novog Sada. Ovaj pažljivo uređen stan odiše modernim dizajnom i funkcionalnošću, pružajući vrhunski....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 198.780 €, 65,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 198.780 €, 76,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 198.531 €, 70,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo luksuzni stambeni objekat u izgradnji, koji spaja moderan dizajn, vrhunski kvalitet i savršenu lokaciju u mirnom delu Zemuna. Stanovi nude vrhunsku opremu: Rehau Sinego stolariju, Villeroy & Boch sanitarije, Tarkett parket, sigurnosna vrata i fasadu od kamena, demita....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 198.500 €, 71,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vrhunska nova zgrada u sirem centru grada, na svega par minuta hoda od Zmaj Jovine gimnazije. U neposrednoj blizini kej, skole, vrtici, marketi. Prilikom gradnje koriste se vrhunski materijali kao sto su termo blok, Rehau pvc stolarija, marazzi keramika ugradne sanitarije prve klase....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 198.240 €, 66,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnoj ulici Živka Davidovića gradi se novi stambeni objekat. Lokacija na kojoj je smešten, osim izmeštenosti od gradske buke i zagađenja, odlikuje odlična saobraćajna povezanost, brz i lak pristup auto-putu, kao i blizina svih važnih javnih sadržaja. Cvetkova pijaca (900m), AVIV....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 198.240 €, 66,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvosoban, funkcionalan, ušuškan, svetao stan na četvrtom spratu stambenog objekta u izgradnji na odličnoj lokaciji. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kupatila, kuhinje, malog degažmana, dnevnog boravka sa trpezarijom, spavaće sobe i terase. Stan će biti opremljen najsavremenijom....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 198.150 €, 74,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban stan u Sremskoj Kamenici koji predstavlja idealan spoj kvalitetne gradnje, funkcionalnosti i prijatnog ambijenta za život. Smešten je u zgradi proverenog i renomiranog investitora, poznatog po visokom standardu izvođenja radova i pažnji posvećenoj svakom detalju.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 198.050 €, 65,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam novi stambeno-poslovni kompleks koji će zasigurno biti jedan od najlepših objekata i simbola grada. Ovaj nesvakidašnji stambeni kompleks biće vidljiv iz svakog dela grada, a njegovi stanari će, zahvaljujući položaju kompleksa, imati veličanstven panoramski pogled....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 198.000 €, 71,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem trosoban stan u Bulevaru patrijarha Pavla. stan je povrsine 71 m2, nalazi se na II spratu stambene zgrade i ima terasu koja je okrenuta na dvoriste. Stan je kompletno renoviran, veoma lepo odrzavan, bez ikakvog ulaganja. U stanu ima puno svetla i dvostrano je orjentisan.....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 198.000 €, 72,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.06.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Duplex u naselju 1000 Zlatibor! Ovaj divan stan se nalazi u mirnom delu Zlatibora sa prelepim pogledom. Stan se nalazi u popularnom naselju 1000 Zlatibor! Stan se prodaje kompletno opremljen sa svim stvarima! U donjem delu stana se nalazi dnevna soba, trpezarija, kuhinja, wc, terasa,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 197.970 €, 66,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 197.760 €, 70,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan trosoban stan na veoma mirnoj lokaciji, u blizini svih potrebnih sadržaja.Sama zgrada je novijeg datuma i prilikom gradnje korišćeni su vrhunski materijali. Stan je veoma svetao, pun dnevne svetlosti, odličnog rasporeda gde se iz hodnika ulazi u sve prostorije.Sastoji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 197.500 €, 71,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 197.500 €, 72,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.12.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053484, NOVI SAD, TELEP, TROSOBAN, 71,79M2, POVRAT PDV-A... PRODAJA STANOVA OD POUZDANOG INVESTITORA. POVRAT PDV-A MOGUĆNOST KUPOVINE PARKING MESTA ILI GARAŽNOG MESTA. Želimo Vam srećnu kupovinu!! Ćirila i Metodija.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 197.450 €, 71,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2022.,

www.indomio.rs

Na izuzetnom mestu, kod Sajma i OŠ "Petefi Šandor" u mirnoj ulici se nalazi ova nekretnina. Po projektu sa 3 sp.sobe, u sve se ulazi iz degažmana, u sadašnjem stanju je trosoban, gde su vlasnici od jedne sp.sobe napravili trpezariju (ostavljena vrata iz hodnika), vrlo lako se može....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 197.300 €, 69,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Oglašavamo prodaju moderanog stambeno-poslovnogi kompleksa, prvoklasnog kvaliteta. Stambeni kompleks u Novom Sadu koji se sastoji od 3 lamele uz praktično parkiranje i energetsku efikasnost. Uz svaki stan je projektovano jedno parking ili garažno mesto. Stanovi dostupni na I, II i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 197.250 €, 76,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ponuda stanova u izgradnji raznih struktura. Blizina Bulevara Patrijarha Pavla, Blizina osnovne škole Nikola Tesla. Grejanje na gas po utrošku. Oprema premium kvaliteta.. Mogućnost kupovine garažnog mesta.. ŠIFRA 1011965 KONTAKT 0652813134 (Biro za nekretnine d.o.o., Novi Sad, upisan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 197.180 €, 64,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Izuzetan kvalitet gradnje i opreme. Atraktivna lokacija, cena sa PDV-om. Mogućnost kupovine parking ili garažnog mesta. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 204.160 € na 197.120 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Salajka, 197.120 €, 64,00 m2 cca 3080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.03.2026 - 204.160 €
12.05.2026 - 197.120 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054316, SALAJKA, TROSOBAN STAN, 64m2 Objekat je projektovan u skladu sa savremenim standardima stanogradnje, uz primenu kvalitetnih i proverenih materijala koji obezbeđuju dugotrajnost, energetsku efikasnost i visok nivo komfora. U realizaciji učestvuju iskusni izvođači sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 197.000 €, 69,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Vojna zgrada. Stan je izvorno dvosoban, uspesno je adaptiran u 2.5. Kupatilo ima prirodnu ventilaciju i odvojen toalet. Ispred zgrade ima parking. Zgrada ima i dvoriste. Postoji mogucnost prosirenja, izgradnje terase prema dvoristu. Stan je za kompletno renoviranje. Prikaz na mapi....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 451)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>