• GoHome Professional
do 200000 eura parking što skuplji 90 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • do 200000 eura parking što skuplji 90 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura parking što skuplji 90 m2

  • Za upit "do 200000 eura parking što skuplji 90 m2" pronađeno 2 185 nekretnina - prosečna cena 1.730 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 2.sprat
    • 3.sprat
    • luksuzan
    • novogradnja
    • namešten
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 185.400 €, 92,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se četvorosoban duplex stan u Petrovaradinu u ul. Mostarskoj SA KOMPLETNIM NAMEŠTAJEM I BELOM TEHNIKOM Površina stana je 92m2, nalazi se na 4 spratu u zgradi sa liftom. Na donjem nivou se nalaze: Dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, kupatilo sa tuš kabinom i terasa. Na gornjem....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 185.400 €, 87,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju komforni duplex u Gundulićevoj ulici. Na donjoj etaži se nalazi dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe i manje kupatilo. Na gornjoj etaži nalazi se hodnik koji na oba kraja poseduje po jednu prostoriju koje se mogu ograditi i napraviti sobe i veliko kupatilo.....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 185.400 €, 93,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam kuću na ulazu u Futog. Kuća je čvrste gradnje i sastoji se od tri spavaće sobe, kuhinje, kupatila, dnevnog boravka kao i garaže koja je trenutno u funkciji letnje kuhinje i dnevog boravka. Kuća se sastoji iz tri etaže, poslednji sprat je u sirovom stanju tako da....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 185.400 €, 87,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odlican troiposoban u mirnom delu - Novo Naselje! Stan poseduje tri spavace sobe, veliki dnevni boravak,odvojenu kuhinju i dva sanitarna cvora. Raspored je veoma funkcionalan, a prstorije komforne. Sama lokacija je veoma atraktivna jer poseduje puno parking mesta oko same zgrade,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivno vam predstavljamo odličan četvorosoban stan na Novom Naselju! Ukoliko ste u potrazi za porodičnim stanom ovo je odlična ponuda za vas! U cenu stana ulazi i tavanski prostor od 10m2, takođe i ispred stana ima prostor od 8m2, koji se može iskoristiti kao biciklana. Stan....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 185.400 €, 87,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo odličan četvorosoban stan na Novom Naselju! Ukoliko ste u potrazi za porodičnim stanom ovo je odlična ponuda za vas! U cenu stana ulazi i tavanski prostor od 10m2, takođe i ispred stana ima prostor od 8m2, koji se može iskoristiti kao biciklana. Stan je u jednoj etaži....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 185.400 €, 86,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

411488 Uknjižen na 86m2 u stvarnosti oko 120m2. Gornja etaža nije kompletna ušla u kvadraturu. Kombinacija krovnih i redovnih prozora. Konforne spavaće sobe u donjoj etaži a u gornjoj odličan prostor sa galerijama na kojima je spavaći deo. Nekretnina na odličnoj lokaciji - blizina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 185.400 €, 95,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam savršenu nekretninu ukoliko želite komfor, kvalitet i mirno okruženje. Vrhunski materijali, podno grejanje na gas, centralna klima, video nadzor. Dvostrano orijentisan, prelepo osunčane prostorije. Za više informacija kontaktirajte nas! Terasa, Parking, garaža, Internet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 185.400 €, 85,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja veoma svetlog,porodičnog troiposobnog stana od 85m2.Stan je moderno, kompletno opremljen, a kupatilo je potpuno renovirano pre par meseci. Poseduje veoma prostran dnevni boravak sa moderno dizajniranom kuhinjom i trpezarijskim delom, tri spavaće sobe, kupatilo, hodnik i dve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 185.400 €, 95,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan četvorosoban stan na jednoj od najlepših porodičnih lokacija u gradu! Stan se prodaje kompletno namešten, u ceni se nalaze i dva parking mesta. U blizini stana se nalaze škole, marketi i sve ostalo što je potrebno za život. Stan je opremljen najsavremenijom tehnikom i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 185.400 €, 85,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se četvorosoban moderno opremljen, namesten stan od 85 m2 na Telepu. Izuzetno svetao stan. Stan je u odličnom stanju, nisu potrebna veća ulaganja. Stan se prodaje sa pravom parkiranja na 4 parking mesta u dvoristu zgrade. Stan poseduje: prostranu svetlu dnevnu sobu sa kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 185.400 €, 84,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetna nekretnina, na odličnoj lokaciji. Lokacija puna zelenila i parking prostora, a u blizini su škola, vrtić, gradski prevoz, pijaca itd. Stan je kompletno renoviran, sigurnosna ulazna vrata, pvc stolarija, odlična keramika, spušteni plafoni i halogena rasveta. Spavaći deo stana....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 185.400 €, 84,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

TELEP, 84m2 + ogradjeni deo dvorišta samo za vlasnike stana+++ Agencijska oznaka-1064137 Na prodaju uknjižen petosoban stan na Telepu, u neposrednoj blizini Limana 4 i gimnazije "Laza Kostić". Stan se lako može podeliti u dve stambene jedinice. Sastoji se iz prostranog dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 185.000 €, 92,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

3.5, 92,92m2, terasa, 2/2, EG, telefon, interfon, parking mesto. Građevinska dozvola. Prodaja stana – Borča, Ovčanski put U ponudi moderan troiposoban stan od 92,92m² u kvalitetnoj novogradnji, smešten u mirnom i planski uređenom kompleksu zatvorenog tipa. ✨ Osnovne karakteristike:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 185.000 €, 88,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Slobodana Jovanovi��a, 1/4 , cg, uknji��en-Stvarna povr��ina-88m2, ugovorna povr��ina-67.00m2(grejna povr��ina), -Prodaje se odli��an, komforan trosoban stan u srcu Vi��nji��ke Banje, u renomiranim Energoprojektovim zgradama od crvene fasadne cigle. Stan je dvostrano orijentisan (svetao....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 185.000 €, 92,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u centru grada. Stan je po strukturi četvorosoban, uknjižen na 92m2 i nalazi se na 3. spratu u zgradi sa dva lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, tri spavaće sobe, kupatila i wca. Jedna od spavaćih soba ima izlaz na terasu. Stan se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 185.000 €, 92,92 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

3.5, 92,92m2, terasa, 2/2, EG, telefon, interfon, parking mesto. Građevinska dozvola. 🏡 Prodaja stana – Borča, Ovčanski put U ponudi moderan troiposoban stan od 92,92m² u kvalitetnoj novogradnji, smešten u mirnom i planski uređenom kompleksu zatvorenog tipa. ✨ Osnovne karakteristike:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 185.000 €, 87,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 130646, II/III, terasa, uknjižen, parking, podrum. Na prodaju odličan troiposoban stan od 87m² u Toplice Milana ulici na drugom spratu bez lifta. U neposrednoj blizini su škola , obdanište, Medicinski fakultet, Klinički centar, Futoška pijaca i drugo. Odličan za porodični....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 185.000 €, 87,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130646, II/III, terasa, uknjizen, parking, podrum. Na prodaju odlican troiposoban stan od 87m² u Toplice Milana ulici na drugom spratu bez lifta. U neposrednoj blizini su skola , obdaniste, Medicinski fakultet, Klinicki centar, Futoska pijaca i drugo. Odlican za porodicni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 185.000 €, 84,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Klima Lift Parking Terasa Interfon 11. krajiške divizije Sprat: 15 Spratnost: 15 Soba: 2.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 185.000 €, 84,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Nišu, u blizini škole Branko Miljković i Bogoslovije na Trošarini, sa placem površine 2,88a. Kuća ima u osnovi 84m2, (SU+VP+I+PK) sa unutrašnjim stepeništem. Izgrađena 1972. god. po projektu i poseduje svu potrebnu dokumentaciju, građevinsku i upotrebnu dozvolu.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Labudovo Brdo, 185.000 €, 84,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 106266, XV/XV, dupleks, lift(2), terasa(3), uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, stambena zgrada. Uknjižen na 49,92m2, mereno 84m2, 2,5, 3 terase na 3 strane, 15/15, grejanje na struju, 2 lifta (lift ide do 12 sprata a tri sprata....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 185.000 €, 84,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u kvalitetnoj novogradnji, po strukturi 4.0, svetao, trostrano orjentisan. Odlično iskorišćen prostor, u sve prostorije se ulazi iz hodmika. 2 mokra čvora, lako deljiv u 2 stambene jedinice. 2 pripadajuća parking mesta. Na dobroj lokaciji, blizina prevoza, vrtića, marketa. Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 185.000 €, 97,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 96661, III/III, dupleks, terasa(2), parking, stambena zgrada. Nov stambeni objekat u mirnoj ulici, nalazi se na lokaciji koja ima odlicnu infrastrukturu, dobra povezanost sa svim delovoma grada i autoputem. U blizini TC Aviv i Beo shop, Vero, Maxi, Lidl, vrtići, osnovna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 185.000 €, 82,86 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1234 Za dodatne informacije i zakazivanje obilaska, pozovite nas na 0643255742. Na prodaju svetao i prostran dvosoban stan površine 83 m² (uknjiženih 58 m²), smešten u polusuterenu manje stambene zgrade u tihom i uređenom delu Voždovca. Stan odlikuje odlična organizacija prostora....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 185.000 €, 82,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

2.0, 82.86m2, CG, PSUT/II, telefon, interfon,parking. Uknjiženo 58m2. Dvosoban stan u porodičnoj stambenoj zgradi, u mirnoj ulici u blizini Autokomande, FON-a,FPN-a, Saobraćajnog fakulteta i Banjičke šume. Stan se nalazi u polusuterenu. Prirodno je osvetljen, merene korisne površine....

 
 
 
  Kuća, KAC, 184.780 €, 87,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastična spratna kuća u Kaću koja u prirodi ima 138m2. Prizemlje se sastoji iz komforne dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, ostave, kupatila i terase sa izlazom u drugi deo dvorišta. Na spratu se nalaze tri komforne spavaće sobe, kupatilo, garderober i prelepa terasa sa pogledom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 184.100 €, 86,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Za ovaj objekat se može reći da je jedan od najboljih na potezu između Bul.patrijarha Pavla (na 3.min) i Dunava. 3 zgrade u nizu, na svakom ulazu po 4.stana, izuzetan kvalitet - od same zgrade, fasade i hodnika do unutrašnjosti i ugrađene opreme stanova. Takođe se vodilo računa o....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 184.000 €, 86,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzno opremljen, dvoiposoban stan, na eksluzivnoj lokaciji, na samo par minuta hoda od pešačke zone u centru Niša, 86m². Stan se nalazi na prvom spratu stambene zgrade novije gradnje sa liftom i sastoji se od ulaznog hodnika,prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 183.400 €, 94,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dupleks, novogradnja, USELJIV, u stambenom objektu PO+PR+IV+PK, sa 11 stambenih jedinica. Nalazi se na odličnoj lokaciji u samom centru grada, te je pogodan kako za porodičan život tako i za izdavanje. Stan je komforan sa izuzetnim rasporedom prostorija, površine 94.07m2....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 183.200 €, 83,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

*Naša Preporuka*-Prodajemo u NajLepšem delu Kamenice Četvorosoban stan 83 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.Stan se nalazi na Prvom spratu zgrade,dvostrane orijentacije ima dnevnu sobu,tri odvojene spavaće sobe,kupatilo i i dve Terase od 42 m2 i 12 m2 sa pogledom na Novi Sad i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 182.700 €, 87,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1053589. NOVI SAD, NOVA DETELINARA, ČETVOROSOBAN, 87 m2. Na prodaju izuzetno funkcionalan stan površine 87 m², smešten na atraktivnoj lokaciji na Novoj Detelinari. Stan je idealan za porodično stanovanje zahvaljujući odličnom rasporedu i komforu koji pruža. Strukturu stana čine:....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 182.500 €, 86,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 4 stan u NOVOM SADU, SREMSKA KAMENICA potez Tatarsko Brdo površine 87m2. Stan je nov, odmah useljiv. Cena stana sa pdv. Mogučnost kupovine putem stambenog kredita. Izuzetno funkcionalan. Mogućnost kupovine ostave i parking mesta. Pozovite da pogledate.. Terasa, Internet,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 182.400 €, 93,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

PRODAJE SE POTPUNO NOV STAN, VELIKI I PROSTRAN (NIJE DUPLEKS), 4 MINUTA OD CENTRA GRADA. STAN POSEDUJE VELIKU DNEVNU SOBU, KUHINJU, TRPEZARIJU, ČAK TRI ODVOJENE SPAVAĆE SOBE I DVE VELIKE TERASE SA PRELEPIM POGLEDOM. STAN IMA POVRAĆAJ PDV-A ZA ONE KOJI UZIMAJU PRVU NEKRETNINU NA SVOJE....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 181.970 €, 85,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Za ovaj objekat se može reći da je jedan od najboljih na potezu između Bul. patrijarha Pavla (na 3.min) i Dunava. 3 zgrade u nizu, na svakom ulazu po 4.stana, izuzetan kvalitet - od same zgrade, fasade i hodnika do unutrašnjosti i ugrađene opreme stanova. Takođe se vodilo računa o....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 181.900 €, 92,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka-1098414 Na prodaju POTPUNO NOV trosoban stan sa mogućnosti odvajanja još jedne sobe na Alibegovcu. SA PDV-om. Stan se sastoji iz prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom (open space concept), dve spavaće sobe, ostave, kupatila, toaleta, dve terase i ulaznog hodnika....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 181.500 €, 89,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Novogradnja ,na Sajlovu u Novom Sadu u toku je izgradnja modernih urbanih vila, trenutno se gradi 6 stanova..u ptanju su tipske kuće-stanovi ..(83m2,87m2,89m2) Svaki stan ima svoj ulaz,svoje ograđeno dvorište.(cca 30m2) U dvorištu će biti zidana česma i zidani roštilj.. -Prizemlje:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 181.280 €, 88,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Telep. Izdvajamo iz ponude odlično održavan stan u sklopu porodične kuće, uknjižen 1/1. Na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje u neposrednoj blizini Bulevara patrijarha Pavla, osnovne škole ´ Jožef Atila´ Ovaj stambeni prostor čini ulazni hodnik, dnevni boravak sa trpezarijskim....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 181.280 €, 85,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fantastičan stan u srcu Petrovaradina! Stan je površine 85m2, nalazi se na trećem spratu(od ukupno 5), u novoj zgradi(iz 2023.)sa liftom.Stan je potpuno nov i prodaje se kompletno namešten-spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja.Sastoji se od velikog dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 181.280 €, 83,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju fantastičnog trosobnog stana u kvalitetno zidanoj zgradi na traženoj lokaciji sa puno zelenila. Zbog svog idealnog rasporeda stan vrlo jednostavno moze biti četvorosoban. Nekretnina bez ulaganja. Veoma kvalitetna gradnja gde se u ulazu nalaze samo dva stana na spratu.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 181.280 €, 83,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep komforan trosoban stan koji se lako može prepraviti u četvorosoban. Odlično opremljen, izolovan od buke i odličnog rasporeda. Autobuska stajališta na minut, škole, vrtići, marketiGrejanje je na gas, što donosi vrlo niske troškove. Sve prostorije su veoma komforne, a takođe....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 181.050 €, 95,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam prestižan četvorosoban stan u izgradnji, idealan za kupce koji ne prave kompromise kada su u pitanju kvalitet, komfor i moderan način života. Ovaj savremeno projektovan stan pruža savršen balans između funkcionalnosti i elegancije, te predstavlja idealno rešenje....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 337-378 (od ukupno 449)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>