• GoHome Professional
do 200000 eura parking što skuplji 70 m2 do 2100 e - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura parking što skuplji 70 m2 do 2100 e - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura parking što skuplji 70 m2 do 2100 eura/m2 podrum

  • Za upit "do 200000 eura parking što skuplji 70 m2 do 2100 eura/m2 podrum" pronađeno 174 nekretnina - prosečna cena 1.700 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 140000 eura
    • do 180000 eura (prosečna cena)
    • do 220000 eura
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, KOVILOVO, 148.000 €, 76,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan u naselju Borča, centar 3 po strukturi trosoban, adaptilan u četvorosoban. Ukupne površine 76 m2.Drugi sprat od četiri. Klima, ostava, dva mokra čvora,podrum,veliki parking.Blizina autobuskog stajališta (okretnica) 85,95,96 i 105 L.Miran kraj blizina dve škole, vrtića i maxi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 173.010 €, 76,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam nekretninu u izgradnji sa rokom: Februar 2025. godine. Sama izgradnja se nalazi na Telepu, lokacija govori sama za sebe, u blizini sve neophodno za život. U izgradnji se koriste kvalitetni materijali i oprema, stanovi će biti opremljeni italijanskom keramikom i sanitarijama....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 170.200 €, 74,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

TELEP, 74m2, ČETVOROSOBAN Prodaje se moderan i funkcionalan stan u kvalitetno građenoj zgradi iz 2018. godine. Stan je idealan za porodice sa dvoje ili više dece. Stan ima odličan raspored: iz ulaznog hola se ulazi u sve prostorije. U neposrednoj blizini dnevnog boravka nalazi se....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200000 eura parking što skuplji 70 m2 do 2100 eura/m2 podrum'
105.000 €
105.000 €
167.000 €
  Stan, NIŠ, Medijana, 170.000 €, 75,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju renoviran trosoban stan na VII spratu u zgradi sa liftom u centru.Prodaje se sa novim nameštajem i kompletnom tehnikom. Unutrašnja i spoljačnja stolarija je nova - drvena.Kvalitetna keramika i sanitarija.Ima centralno grejanje - trenutno isključeno,grejanje u stanu inverter....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 169.900 €, 75,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi na dobroj lokaciji bloka 63 u kvalitetnoj vojnoj zgradi.Odlicna lokacija blzina skole,marketa i mnogobrojnih linija gradskog prevoya. Lepa struktura,funkcionalan raspored sa dva mokra cvora,dve lodje ,istocno orjentisan. Stan poseduje podrum i na spratu zajednicku prostoriju.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 165.320 €, 75,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Troiposoban, namešten stan u urbanoj vili u prelepom porodičnom naselju. Kompleks pun zelenila. Zgrada novijeg datuma. Stan je trostrano orijentisan. Ova komforna nekretnina sadrži dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, terasu, lođu i kupatilo. Niski režijski....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 165.000 €, 73,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130512, VPR/, klima, terasa, uknjizen, garaza, parking, podrum, ostava, moze zamena(). **Prodaje se renoviran i kompletno namesten trosoban stan na Detelinari, uz mogucnost zamene za manji stan do 45 m² uz doplatu (iskljucivo gradska zona).** Stan ima veoma dobar raspored:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 165.000 €, 73,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 130512, VPR/, klima, terasa, uknjižen, garaza, parking, podrum, ostava, može zamena(). **Prodaje se renoviran i kompletno namešten trosoban stan na Detelinari, uz mogućnost zamene za manji stan do 45 m² uz doplatu (isključivo gradska zona).** Stan ima veoma dobar raspored:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 165.000 €, 72,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

063518546 Oglasavamo prodaju .. . . Dvoiposoban stan 72m na Limanu 3, u Novom Sadu u Balzakovoj ulici, odličnog rasporeda, dve spavaće sobe, kupatilo, kuhinja posebna, velika dnevna soba. Stan je starije gradnje, potrebna su manja ulaganja. Lokacija Limana 3 je veoma atraktivna i....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 162.940 €, 72,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je prelep cetverosoban stan u kompleksu Fruske Vile na Alibegovcu. Stan je na 1 spratu dvospratne urbane vile sa posebno ogradjenim dvoristem u okviru kompleksa. Ulaz u dvoriste je kroz zasebnu kapiju sa daljinskom komandom koju imaju pravo koriscenja 4 stanara koji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 160.500 €, 75,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Vlasnik, nije agencija. Na prodaju 3,5 soban stan, u putanju je urbana vila, u prelijepom porodicnom naselju, ulica Svetilika Rankovića (ugao Sopocanske i Marije Bursac). Zgrada je stara 3 godine. Pozicija savrsena, u centralnom dijelu naselja, odvojena od ostalih zgrada. Trostrano....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 160.500 €, 75,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118422, I/III, klima, terasa, uknjižen, novogradnja, parking, podrum, ostava, stambena zgrada. Na prodaju troiposoban stan od 75m² u urbanoj vili na Adicama. Stan se nalazi na prvom spratu a grejanje je na toplotne pumpe. Prodaje se kompletno namešten. Ispred zgrade....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 160.310 €, 72,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajemo trosoban stan odličnog rasporeda na odličnoj lokaciji u Novom Sadu. Idealan stan za pojedince, parove ili porodice je pružio odličan raspored i iskorišćenost ovog prostora da u nešto više od 70m2 apsolutno sve stane.Lokacija ove nekretnine pruža odličnu povezanost sa bilo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 160.000 €, 75,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban stan u Mirijevu 3,odlično pozicioniran. Pravi porodičan stan. Ima visinu prvog sprata. Izvorno stanje,potrebno je odredjeno ulaganje. Spavaći blok je odvojen od dnevnog boravka. Dva mokra čvora. Dve spavaće sobe ima,uz kuhinju,trpezariju,ostavu i lodju. Uknjizeno....

 
 
 
  Stan, BELI POTOK, 160.000 €, 72,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.05.2025.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo uknjižen trosoban stan na lepoj i mirnoj lokaciji, okružen zelenilom. U neposrednoj blizini vrtić, osnovna škola, brojni marketi, TC "Stadion" i autobuska stajališta nekoliko linija javnog prevoza. Stan je u izvornom stanju ali dobrog rasporeda,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 160.000 €, 72,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo uknjižen trosoban stan na lepoj i mirnoj lokaciji, okružen zelenilom. U neposrednoj blizini vrtić, osnovna škola, brojni marketi, TC "Stadion" i autobuska stajališta nekoliko linija javnog prevoza. Stan je u izvornom stanju ali dobrog rasporeda, pa se....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 159.650 €, 75,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kvalitetan stan, na odlicnoj lokaciji u Sremskoj kamenici! Terasa, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 159.650 €, 73,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, PETROVARADIN, TROSOBAN/TROIPOSOBAN STAN, 73 m2, GARAŽA - nudimo vam odličan, moderno koncipiran stan u kvalitetnoj zgradi iz 2020. godine. U pitanju je dupleks, gde je samo ulaz na 4. spratu, a čitav stan se nalazi na etaži iznad, pod lučnim krovom. Izuzetno prostran, svetao,....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 159.650 €, 73,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan uknjižen trosoban stan u novoj zgradi koji lako može biti troiposoban. Nalazi se u novoj zgradi sa kvalitetnom opremom. Uknjiženo je na ime prodavca 1/1 bez tereta i moguća je prodaja i putem stambenog kredita. U ceni je kompletan nameštaj sa tehnikom. Vlasnici imaju garažu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 159.000 €, 72,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vlasnik prodaje stan na odličnoj lokaciji, centar Novog Naselja, pored škole i vrtića. Stan je u kuli od 14 spratova. Zgrada je dobro održavana, renovirani liftovi. Parking veliki pored zgrade 24 sata. Dva lifta u zgradi. Redovan i teretni lift. Osmi sprat od 14. Stan je funkcionalan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 158.400 €, 70,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132055, I/IV, klima, lift, terasa, uknjižen, parking, podrum, ostava. NOVO NASELJE - RENOVIRAN 70 m2 - PORODIČAN STAN, atraktivna lokacija. Prelep raspored! Kuhinja odvojena od dnevnog boravka + 2 spavaće sobe. Gradnja je izuzetno kvalitetna. Podovi: drvo parket. Grejanje:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 158.400 €, 70,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132055, I/IV, klima, lift, terasa, uknjizen, parking, podrum, ostava. NOVO NASELJE - RENOVIRAN 70 m2 - PORODICAN STAN, atraktivna lokacija. Prelep raspored! Kuhinja odvojena od dnevnog boravka + 2 spavace sobe. Gradnja je izuzetno kvalitetna. Podovi: drvo parket. Grejanje:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 156.360 €, 69,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam, na lokaciji Nova Detelinara, odličan trosoban stan. Dosad je neuseljavan, smešten u zgradi koja je stara svega nekoliko godina. Stan se nalazi na drugom spratu u zgradi koja ima lift. Spavaće sobe ovog stana su prostrane i funkcionalne, pružajući dovoljno mesta....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 154.500 €, 74,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Veoma prostran troiposoban stan u kvalitetnoj zgradi nekadašnje 1.maj gradnje. Dvostrano i dvorišno orijentisan, u okruženju bez buke i sa dosta zelenila. Parking ispred zgrade je slobodan. Stan čine: odvojena kuhinja sa ostavom i prirodnom ventilacijom, dnevni boravak sa izlazom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 154.500 €, 69,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam nekretninu koja se nalazi na fenomenalnoj lokaciji. Stan se nalazi u mirnoj ulici, bez buke. Stan ima i svoje pripadajuće parking mesto. Kao i dvorište i podrum. Sam stan zahteva ulaganja, ali takođe poseduje odličan raspored prostorija. Za više informacija o samoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 154.500 €, 69,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan dvorišni trosoban stan od 69 m 2 na top lokaciji ali u mirnoj ulici blizu Futoškog parka. Stan poseduje trpezariju sa kuhinjom , dve spavaće sobe, kupatilo i dnevni boravak. Dvorište je 70 m 2. Ima 2 garaže. Grejanje na čvrsto gorivo i gas. Stan je uknjižen. Za više informacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 154.500 €, 67,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je trosoban stan u novijoj stambenoj zgradi, idealan za miran i porodičan život. Stan odlikuje odličnim rasporedom prostorija, izuzetno je svetao, ulično orijentisan i ne zahteva nikakva dodatna ulaganja, što ga čini spremnim za odmah useljenje. Nalazi se u uređenom i funkcionalnom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 154.000 €, 72,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.12.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Internet Parking Interfon Podrum Dr Đorđa Joanovića Sprat: 4 Spratnost: 4 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 153.830 €, 67,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi kompletno renoviran, namešten stan u ulici Mileve Marić na Novom Naselju. Lokacijski zgrada na odličnom mestu, okružena zelenilom, parking mestima, autobuskim stajalištima, parkovima. Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi od žute fasadne cigle. Ugradnja lifta je u procesu.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 153.600 €, 71,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Troiposoban stan na Somborskoj Rampi, useljiv, mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Obezbeđen parking ispred zgrade. Odlična povezanost, na 200m od Novog Naselje. Povratk PDV-a, i izuzetan kvalitet gradnje i opreme čine ovu nekretninu veoma interesantnom. Za više informacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 153.600 €, 71,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičan četvorosoban stan na Veterničnoj rampi, na 200m od Novog Naselja! Stan se nalazi na prizemlju urbane vile koja je useljiva za kroz mesec dana. Oprema je veoma kvalitetna, pvc stolarija, grejanje je podno na toplotne pumpe, keramika i sanitarija premium....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 153.550 €, 71,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na savršenoj lokaciji, u srcu Petrovaradina, nova izgradnja sa rokom izgradnje kraj 2026. godine. Vrhunska gradnja, moderan dizajn i pažljivo birani materijali. Prostrani, svetli stanovi sa pažljivo osmišljenim rasporedom pružaju maksimalnu udobnost i funkcionalnost.Uživajte u pogledu,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 153.500 €, 75,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem stan na Salajci,ul.Radoja Domanovica, lep, komforan, sastoji se od dve velike spavace sobe , kupatilo+wc, velika dnevna soba, odvojena kuhinja,terasa 14m2,hodnik. Centar na 5min. Na 200 m od O.Š. Vuk Karadzic, pored dva vrtića. U dvoristu se nalazi parking za stanare zgrade.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 153.500 €, 75,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem konforan svetao stan, dvostrano orjentisan. Stan poseduje dve vece spavace sobe, dnevnu sobu, kuhinju, hodnik , kupatolo, wc, veliku terasu. U dvoristu postoji parking za stanare, podrum i biciklana. Stan se nalazi na pet minuta od centra Novog Sada. Na 200 m od zgrade je....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 153.000 €, 75,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ako ste u potrazi za savršenim stanom u centru, ova jedinstvena ponuda će vas oduševiti. Na prodaju je dvoiposoban stan površine 75m2, smešten na V spratu stambene zgrade sa liftom. Stan se odlikuje funkcionalnim rasporedom prostorija i sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 153.000 €, 68,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.08.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Karaburma - Mirijevski bulevar 3. 0, 68m2 (terasa 7m2), 4/4, EG/struja, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi održavan, trosoban stan, u izvornom stanju, u zgradi sa urađenom izolacijom. Zapadno je orijentisan, ka parku. Prostorije: ulazni hodnik, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 153.000 €, 68,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Mirijevski bulevar Sprat: 4 Spratnost: 4 Soba: 3 Godina izgradnje: 1981 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, UŽICE, Centar, 152.600 €, 76,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan od 76 m² , potpuno renoviran i luksuzno opremljen, smešten na 9. spratu stambene zgrade u samom srcu Užica . - Savremeno uređen enterijer sa pažljivo biranim materijalima - Prostrane i funkcionalne prostorije - Spektakularan pogled na Đetinu i centar grada....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 152.000 €, 75,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan stan, na top lokaciji, u blizini Pravnog fakulteta. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Nalazi se u jednom od najtraženijih delova grada, jer su nadomak niški kej, osnovna škola, Pravni fakultet, autobuska stajališta, pešačka zona.. Po strukturi je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 151.820 €, 67,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan dvoiposoban stan, uknjižen 1/1 na vlasnika, smešten na odličnoj lokaciji – na samo nekoliko koraka od Bulevara Patrijarha Pavla, crkve i škole. Nalazi se u zgradi sa vrlo malo stanova, okruženoj zelenilom. Zgrada poseduje i zajedničku ostavu površine čak 59 m² u suterenu.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 151.800 €, 69,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

TELEP, 69m2, TROSOBAN Predstavljamo Vam izuzetan komforan, svetao, trosoban dupleks u novoizgrađenoj zgradi, na četvrtom spratu u mirnoj ulici u blizini bulevara Patrijarha Pavla. Odličnog je strukturnog rasporeda i sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, terase od 10 m2 i odvojenog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 151.200 €, 70,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Zatvoren kompleks je namenjen za luksuzno stanovanje, smešten na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac, koji omogućava mir i priprivatnost, a takođe je poziconiran blizu centra grada, na samo pet minuta vožnje od tržnog centra Promenada. Četvorosoban stan na drugom spratu u urbanoj....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 171)

<< <1 2 3 4 5> >>