• GoHome Professional
do 200000 eura parking što manji Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura parking što manji Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura parking što manji Najnovije

  • Za upit "do 200000 eura parking što manji najnovije" pronađeno 11 nekretnina - prosečna cena 2.496 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • podno grejanje
    • novogradnja
    • 3.sprat
    • lift
    • parket
  • Slike

Pretraženo 200 276 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 190.550 €, 67,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Dvostrano orijentisan, odlično održavan trosoban stan na prelepoj lokaciji , sa puno zelenih površina idealnoj za miran, ušuškan porodični život, istovremeno, odlično saobraćajno povezanoj ka svim pravcima grada. U neposrednoj su blizini dečiji vrtić , zdravstveni centar, centru za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 81.796 €, 37,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan u novogradnji sa građevinskom dozvolom, odmah useljiv. Uskoro će biti i upotrebna dozvola. Stan je prazan, funkcionalnog rasporeda, i sastoji se od: ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i izlazom na terasu, spavaće sobe, kupatila. Izvedene su instalacije....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 96.600 €, 42,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju odmah useljiv i uknjižen stan u okviru modernog stambenog kompleksa, smeštenog u jednom od najlepših i najmirnijih delova Ledina. Lokacija pruža idealan balans između mirnog porodičnog okruženja i odlične povezanosti sa svim delovima grada. U neposrednoj blizini nalaze....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200000 eura parking što manji najnovije'
170.000 €
116.930 €
128.800 €
  Stan, KRAGUJEVAC, 88.000 €, 44,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se opremljen, funkcionalan jednoiposoban stan površine 44m² na fantastičnoj lokaciji u samom centru Kragujevca, u blizini Velikog parka. Struktura: hodnik, kupatilo, dnevni boravak sa trpezarijom i izlazom na terasu, odvojena kuhinja i spavaća soba. Stan se prodaje sa nameštajem,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 110.000 €, 45,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se potpuno namešten jednoiposoban stan na Panteleju, kod drugog kružnog toka. Stan se nalazi na 3. spratu stambene zgrade bez lifta. Uknjižene površine je 44m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i zastakljene terase.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 170.000 €, 47,00 m2 cca 3620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju funkcionalan troiposoban stan na visokom prizemlju uredne starije zgrade u blizini sportskog centra Olimp. Stan se sastoji od tri odvojene spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje sa izlazom na lođu i prostranog kupatila. Zahvaljujući dobroj organizaciji prostora, pogodan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 130.000 €, 64,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se fantastičan trosoban stan u Mirijevu, u ulici Matice Srpske - idealan za porodičan život ili kao investicija. Stan odiše svetlošću, toplinom i odličnom organizacijom prostora, a posebnu draž daje velika uređena terasa koja pruža osećaj privatnosti i mira.Stan se nalazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 215.000 €, 69,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se odličan svetao trosoban stan u novogradnji, na odličnoj lokaciji u blizini Sajma. Stan se nalazi na prvom spratu moderne zgrade i idealan je za porodičan život ili kao investicija. Stan je polunamešten, funkcionalnog rasporeda i veoma osvetljen zahvaljujući velikim prozorima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 218.400 €, 80,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

PRODAJE SE TROSOBAN STAN POTPUNO SREĐEN I RENOVIRAN. DNEVNA SOBA JE OKO 40m2. GREJANJE NA GAS PA SU SAMIM TIM I MALI TROSKOVI. INFORMATIKA OKO 3000 RSD. DNEVNA SOBA SA TRPEZARIJOM, KUHINJA FIZICKI ODVOJENA, DVE SPAVACE SOBE, KUPATILO VELIKO, DVE TERASE SA POGLEDOM NA DVORISTE. PARKING....

 
 
 
  Stan, PEĆINCI, 60.000 €, 100,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.menadzer.biz

Karlovčić, centar - Lep 3.0 stan prizemlje 100 m2 - Velika zastakljena terasa - Kotao na drva i pelet - Sve renovirano i lepo uređeno - Ispred parking, česma, dvorište i bašta - Uknjiženo - Mogu svi stambeni krediti Uknjiženo 51 m2; dorađeno 49 m2 pre 8 godina i sve renovirano (PVC....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-10 (od ukupno 10)

<< <1> >>