• GoHome Professional
do 200000 eura pala cena parket - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • do 200000 eura pala cena parket - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura pala cena parket

  • Za upit "do 200000 eura pala cena parket" pronađeno 110 nekretnina - prosečna cena 2.173 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • luksuzan
    • 1.sprat
    • novogradnja
    • renovirano
    • uknjižen
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-18%

Promena cene sa 110.000 € na 90.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZRENJANIN, 90.000 €, 270,00 m2 cca 330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 110.000 €
29.04.2026 - 90.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća u naselju Duvanika Su+P+Pk, površine 270m2, na parceli 4,12ari.Kuća se sastoji od tri etaže, suterena, prizemlja i potkrovlja.U suterenu su tri prostorije i sanitarni čvor.Prizemlje se sastoji od tri sobe, kuhunje, trpezarije, kupatila i terase.U potkrovlju su tri sobe, kuhinja,....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 93.500 € na 88.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 88.000 €, 55,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 93.500 €
06.05.2026 - 88.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je dvoiposoban stan koji se nalazi u centru grada. Površine je 55m2, nalazi se na I spratu porodične stambene zgrade bez lifta. Stan poseduje dobar i funkcionalan raspored i sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 225.000 € na 219.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 219.000 €, 52,00 m2 cca 4210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 225.000 €
17.04.2026 - 219.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1229 Za dodatne informacije i zakazivanje obilaska, pozovite nas na 063220187. U ponudi useljiv stan u Zelenoj Aveniji, izuzetno lepom i kvalitetnom kompleksu građenom u neposrednoj blizini Instituta za majku i dete. Ima 52m2 i čine ga hodnik sa prostorom za garderobu, dnevna soba....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 85.000 € na 82.400 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 82.400 €, 52,00 m2 cca 1590 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.09.2025 - 85.000 €
20.02.2026 - 82.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je stan (koji će se knjižiti kao garaža) u izgradnji u urbanizovanom i uređenom delu Adica, u mirnoj ulici nadomak nasipa i Telepa. Lokacija je lepa za život – na svega 10 minuta hoda od OŠ „Jožef Atila“ i 15 minuta od Bulevara Patrijarha Pavla. Stanovi su projektovani tako....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 84.500 € na 82.400 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 82.400 €, 36,00 m2 cca 2290 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 84.500 €
03.04.2026 - 82.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Niš, Medijana - Čair, Gradska bolnica, prodaje se odličan 1.5 stan, 36m2, na 13. spratu od 13. u zgradi sa 2 lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, izdvojene dnevne sobe, spavaće, izdvojene kuhinje i kupatila. Spoljašnja stolarija je zamenjena, a ceo stan gotovo ceo renoviran pre 2....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 240.000 € na 220.000 € dana 14.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZRENJANIN, Bagljaš, 220.000 €, 200,00 m2 cca 1100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.09.2025 - 240.000 €
14.05.2026 - 220.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.09.2025.,

www.gsigma.rs

Kuća sa potkrovljem naselje Bagljaš. Zidana veoma kvalitetno sendvič zid. Lep raspored prostorija. U prizemlju se nalazi komforan dnevni boravak sa izlazom na natkrivenu terasu koji je okrenut ka dvorištu, trpezarija sa kuhinjom (ostava) sa izlazom na drugu manju terasu, predsoblje,....

 
 
 
 
-16%

Promena cene sa 95.000 € na 80.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 80.000 €, 198,00 m2 cca 400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 125.000 €
27.08.2025 - 95.000 €
08.05.2026 - 80.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2025.,

www.indomio.rs

Subotica – Kelebija, prodaje se samostalna kuća sa potkrovljem u površini od 149kvm na placu veličine 1377kvm. Građena je 1985 godine od cigle i u dvorištu ima zidana garaža sa kupatilom, letnjom kuhinjom i ostavom ukupne površine 40kvm. Kuća u svom sastavu poseduje: dnevnu sobu,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 230.000 € na 220.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 220.000 €, 76,66 m2 cca 2870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 230.000 €
17.05.2026 - 220.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1362 Za dodatne informacije i zakazivanje obilaska, pozovite nas na 0643255742. U ponudi je funkcionalan i odlično organizovan stan površine 76.66 m², u modernom stambenom kompleksu u izgradnji, projektovan za savremen način života. Stan se izdvaja odličnim rasporedom, komforom....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 242.050 € na 220.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Podbara, 220.000 €, 64,00 m2 cca 3440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 242.050 €
01.05.2026 - 220.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je izuzetan stan od 64 m² na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan se nalazi na 5. spratu (od ukupno 6) u zgradi sa liftom, a prodaje se prazan, spreman za novu namenu. Osnovni podaci: Površina: 64 m² Struktura: 2.0 (Dvosoban) Spratnost: 5/6 (zgrada sa liftom)....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 79.500 € na 78.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, 78.000 €, 42,00 m2 cca 1860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 79.500 €
15.05.2026 - 78.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednoiposobni stan 42 m2 na drugom spratu starije zgrade bez lifta. Stan se satoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom koja izlazi na lođu, spavaće sobe, ostave i kupatila. Južna orjentacija stana pruža dobru osvetljenost. Stolarija je PVC, podne obloge su....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 83.500 € na 76.500 € dana 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KOVAČICA, 76.500 €, 61,00 m2 cca 1250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.02.2025 - 84.000 €
09.02.2025 - 83.500 €
08.03.2026 - 76.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.02.2025.,

www.indomio.rs

Veći jednosoban stan se sastoji od komfornog hodnika iz kog se ulazi u kupatilo, ostavu, veliku spavaću sobu i dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Stan poseduje i terasu u koju se ulazi iz spavaće sobe i dnevne sobe. Ima i pripadajući podrum. Podna obloga parket, vodomer u stanu,....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 80.000 € na 75.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 75.000 €, 111,00 m2 cca 680 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.02.2025 - 80.000 €
29.04.2026 - 75.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.11.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se spratna kuća, 111m2 sa 1500m2 voćnjakom na kojem su posađene jabuke. Kuća se sastoji iz podruma, prizemlja i sprata. Prizemlje se sastoji lođe, iz kojeg se ulazi u prizemni deo kuće gde se nalaze mali toalet, dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom, kupatilom i ostavom. Gornji....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 85.000 € na 75.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 75.000 €, 132,00 m2 cca 570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.10.2025 - 85.000 €
19.04.2026 - 75.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.indomio.rs

Subotica – Peščara, prodaje se prizemna samostalna kuća sa potkrovljem u površini od 132kvm. Građena je od čvrstog materijala i nalazi se na placu veličine 4197kvm. U svom sastavu poseduje: predsoblje, dnevnu sobu, tri spavaće sobe (dve u potkrovlju), kuhinju sa trpezarijom i ostavom....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 76.596 € na 73.650 € dana 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 73.650 €, 29,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.04.2026 - 76.596 €
25.04.2026 - 73.650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Izuzetna novogradnja. - Pravosnažna građevinska dozvola. • - Renomirani i pouzdan investitor sa kojim gradimo dugoročnu i uspešnu saradnju. • - Kupci prvog stana imaju pravo na povraćaj PDV-a. - Cena po kvadratu je 2.600 EUR + PDV. • - Odlična pozicioniranost zgrade. - Savršen pogled.....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 73.000 € na 68.000 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ZRENJANIN, Bagljaš, 68.000 €, 73,00 m2 cca 930 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 73.000 €
11.03.2026 - 68.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.agencijapragma.com

Dunavska – trosoban stan površine 73m2 + terasa i podrumski prostor na drugom i poslednjem spratu u stambenoj zgradi bez lifta. Centralno grejanje sa kalorimetrima, parket, klima, interfon, uknjižen 1/1. CENA JE FIKSNA! Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra.....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 72.000 € na 62.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PRIJEPOLJE, 62.000 €, 56,00 m2 cca 1110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.03.2026 - 72.800 €
18.03.2026 - 72.000 €
24.04.2026 - 62.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2026.,

www.finanekretnine.com

Preporuka! U ponudi je potpuno renoviran dvosoban stan površine 56 m² , koji se nalazi u Prijepolju, u stambenoj zgradi Luke, ulica Kestenova, na prvom spratu. Lokacija je izuzetno pogodna za porodičan život – u neposrednoj blizini nalaze se osnovna škola i obdanište. Stan je dvostrano....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 66.000 € na 61.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, RUMA, 61.000 €, 50,00 m2 cca 1220 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 66.000 €
08.05.2026 - 61.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju manja dvojna kuća u blizini Doma zdravlja. Plac fizički podeljen na dva dela, polovina koja pripada kući ima oko 3a. Ulazi i sve odvojeno. Na placu se nalaze šupa i letnja kuhinja od 20m2. Kuća je zdrava, građena ciglom, useljiva. Drvena stolarija, na podovima parket, kupatilo....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 60.000 € na 58.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BANJA, 58.000 €, 43,00 m2 cca 1350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 60.000 €
26.04.2026 - 58.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na atraktivnoj lokaciji u centralnoj zoni Niške Banje, odmah pored šetališta i parka, u ponudi je jednosoban stan od 43 m² na prvom spratu manje zgrade, sa 6 stanova. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, kupatila. Funkcionalan raspored ya apartmanski tip....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 58.000 € na 56.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZRENJANIN, 56.000 €, 114,00 m2 cca 490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.03.2025 - 49.000 €
10.10.2025 - 58.000 €
09.02.2026 - 49.000 €
17.04.2026 - 58.000 €
24.04.2026 - 56.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2025.,

www.agencijapragma.com

Mičkei – trosobna kuća od čvrstog materijala površine 114m2 + pomoćna zgrada na placu površine 2,7 ara. Plin, trofazna struja, kanalizacija, tavanica štukator, parket, uknjižena 1/1. Moguća kupovina putem stambenog kredita. Moguća zamena za kuću u širem centru uz našu doplatu. Agencijska....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 60.000 € na 56.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 56.000 €, 30,00 m2 cca 1870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 60.000 €
17.05.2026 - 56.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalan stan u novogradnji na Altini, u Ugrinovačkom putu. Stan površine 30m2 nalazi se na 4. spratu nove, kvalitetno građene zgrade sa liftom. Pametno organizovan prostor pruža maksimalnu iskorišćenost svakog kvadrata i odličan potencijal kako za život, tako i za....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 58.000 € na 55.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, APATIN, 55.000 €, 125,00 m2 cca 440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 58.000 €
08.05.2026 - 55.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se prizemna kuća površine 125m2, koja se sastoji od hodnika, prostranog dnevnog boravka, spavaće sobe, druge spavaće sobe, kuhinje, letnje kuhinje, ostave, podruma. U dvorištu pomoćni objekti, radionica, šupagaraža. Termoizolacija oko kuće, etažno grejanje na kaljevu peć,....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 52.000 € na 48.000 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, APATIN, 48.000 €, 171,00 m2 cca 280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 52.000 €
01.03.2026 - 48.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Prigrevica. Prodaje se spratna kuća, prizemlje sa spratom u osnovi 83m2, ukupno 171m2. Prizemlje se sastoji od sobe, kuhinje, kupatila, ostave i garaže. Na spratu,montažni deo, poseban ulaz, su smeštene dve spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinja, kupatilo. Trofazna struja, gradska....

 
 
 
 
-36%

Promena cene sa 73.600 € na 47.268 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SUBOTICA, 47.268 €, 26,26 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.05.2024 - 64.400 €
14.03.2025 - 69.000 €
10.12.2025 - 73.600 €
11.03.2026 - 47.268 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2024.,

www.nidax-nekretnine.rs

Subotica, Teslino Naselje, prodaju se stanovi različitih površina u Lameli 5 (od 26.26m² do 66.24m²) u stambeno-poslovnom objektu „Gutenbergov park“, smešten u mirnom delu Subotice. Grejanje u svim stanovima će biti na gas, imaće sigurnosna vrata, na podovima će se nalaziti keramika....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 40.000 € na 35.000 € dana 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZRENJANIN, 35.000 €, 84,00 m2 cca 420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.11.2024 - 40.000 €
16.05.2026 - 35.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.11.2024.,

www.gsigma.rs

Prizemna kuća u Perlezu, površine 84 m2 na placu od 7.07 ari. Kuća se sastoji od dve sobe do ulice, hodnika, kupatila, kuhinje sa trpezarijom i dnevne sobe. U dvorištu postoje pomoćne prostorije Na podovima keramika, parket, spoljna drvena stolarija Grejanje na čvrsta goriva....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 35.000 € na 33.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SOMBOR, 33.000 €, 30,00 m2 cca 1100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 35.000 €
01.05.2026 - 33.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

*Na prodaju garsonjera u Somboru, na Selenči, u blizini samoposluge, osnovne škole "Dositej Obradović". -Površina stana je 30 m2, stan se nalazi na 8. spratu. -Stan obuhvata hodnik, kupatilo i jednu sobu sa kuhinjom sa izlazom na terasu. -Grejanje je centralno na energanu. -Po podu....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 25.000 € na 23.000 € dana 23.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOMBOR, 23.000 €, 195,00 m2 cca 120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 25.000 €
23.03.2026 - 23.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća u centru Stanišića, kuća od 195 m2 koja poseduje predsoblje, kuhinju sa trpezarijom, 4 sobe I kupatilo. Jedan deo kuće je od tvrdog materijala a drugi deo je od mošanog. Po podu su parket pločice, a dve su izbetonirane. Stolarija starija drvena, trofazna struja, voda....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-110 (od ukupno 110)

<< <1 2 3> >>