• GoHome Professional
do 200000 eura opremljen do 60 m2 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • do 200000 eura opremljen do 60 m2 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura opremljen do 60 m2

  • Za upit "do 200000 eura opremljen do 60 m2" pronađeno 6 100 nekretnina - prosečna cena 2.570 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 179.596 €, 60,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U objektu u izgradnji, prodaje se odličan dvoiposoban stan koji se sastoji od hodnika, kupatila, dve sobe, kuhinje, dnevnog boravka i terase. Uz stan se prodaje i parking mesto u garaži veličine 14,31m2. Cena parking mesta je 15000 evra. Rok završetka radova 04.2026. Zgrada je zidana....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 182.300 €, 60,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Moderan trosoban stan u mirnoj ulici kod Bulevara patrijarha Pavla – kompletno namešten, parking/garaža opcija---Agencijska šifra 1007987.Prodaje se moderan trosoban stan na odličnoj lokaciji u blizini Bulevara patrijarha Pavla. Stan se nalazi na početku mirne sporedne ulice, uvučen....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 72.000 €, 60,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća na izuzetnoj lokaciji u Surduku, idealna za odmor i beg iz gradske svakodnevice. Kuća je spratna, ukupne površine 60 m, funkcionalno raspoređena na dva nivoa, što omogućava komforan boravak i dobru organizaciju prostora. Na donjem nivou je prostran dnevni boravak,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 185.400 €, 60,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

KOMPLETNO OPREMLJEN DVOIPOSOBAN STAN KOJI SE NALAZI NA TELEPU, NADOMAK BULEVARA PATRIJARHA PAVLA---Agencijska šifra 1007783.Kompletno opremljen dvoiposoban stan koji se nalazi u urbanoj vili od 9 stambenih jedinica, nadomak Bulevara patrijarha Pavla. Stan je tek useljen i dodatno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 144.000 €, 60,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Oglasavamo Prodaju. trosoban stan na Mišeluku kod Covid bolnice– idealan spoj mira i blizine grada Na samo 5 minuta vožnje do Promenade a opet prijatno udaljen od gradske gužve, nalazi se ovaj svetao i funkcionalan stan od 60 m², savršen za parove, porodice ili one koji žele kvalitetan....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 150.000 €, 60,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stan površine 60m2 u jednom od najčistijih delova Vrnjačke Banje Mirna lokacija, idealna za život dok je i dobra lokacija za izdavanje. U blizini Vrnjačkih Termi, na blagom usponu koji Vam pruža najčistiji vazduh. Stan je renoviran, i prodaje se kompletno opremljen. Grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 191.580 €, 60,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je izuzetno kvalitetan, funkcionalan i svetao trosoban stan na jednoj od najmirnijih i najpoželjnijih lokacija za porodičan život. Stan se nalazi na trećem spratu uredne zgrade okružene zelenilom i pruža prelep pogled na park, što dodatno doprinosi osećaju mira i privatnosti.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 120.260 €, 60,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju potpuno nov, tek izgrađen stan u jednom od najperspektivnijih delova Mirijeva. Stan se nalazi u modernoj zgradi visokog kvaliteta gradnje, neuseljavan je i odmah useljiv. Savršen izbor za porodični život ili kao sigurna investicija za izdavanje. Struktura i raspored: Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 48.000 €, 60,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se kompletno namešten dvoiposoban stan u centru grada 📍 Lokacija: Centar | Površina: 60m² | Sprat: 1. U ponudi imamo izuzetan, kompletno namešten dvoiposoban stan koji se nalazi u samom srcu grada , idealan za one koji žele da žive na prestižnoj lokaciji sa svim sadržajima....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 186.000 €, 60,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Luksuzno, lepo uređen stan u luksuznom objektu Queen, potpuno opremljen, poseduje dnevni boravak, trpezariju i kuhinju, dve spavaće sobe, kupatilo i terasu. Postoji mogućnost kupovine i parking mesta po ceni od 15.000 eur. Agencijska provizija iznosi 2% dogovorene kupoprodajne cene....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 149.350 €, 60,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju se nudi funkcionalno i promišljeno organizovan stan površine 60m2, koji u sebi nosi potencijal daleko veći od kvadrature. Stan se nalazi u Tozinom sokaku, u mirnom delu grada, okružen svim što je potrebno za normalan i funkcionalan svakodnevni život. Prodavnice, zelenilo....

 
 
 
  Stan, VRANJE, 130.000 €, 60,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju luksuzan dvosoban stan u Vranju, uspešno pozicioniran na platformi Booking.com, sa izuzetnim ocenama i stalnom potražnjom tokom cele godine. Stan se nalazi u neposrednoj blizini hotela Hotel Royal Putnik, jedne od najtraženijih lokacija u gradu, što dodatno doprinosi njegovom....

 
 
 
  Stan, PARAĆIN, 53.000 €, 60,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je kompletno opremljen stan na odličnoj lokaciji u Paraćinu, pogodan kako za porodičan život, tako i kao investicija. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od ulaznog hodnika koji vodi ka svim prostorijama, prostranog dnevnog boravka sa izlazom na terasu, svetle spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 161.910 €, 60,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam stan u novom kompleksu koji se nalazi u neposrednoj blizini uz novi gradski park, a svi stanovi su osunčani tokom celog dana, što ih čini vrlo svetlim i prozračnim. Osim toga, kompleks poseduje i veliko privatno dvorište sa propratnim mobilijarom za opuštanje i dodatni....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 150.000 €, 60,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je kompletno renoviran i moderno opremljen stan u jednom od najmirnijih i najprijatnijih delova Batajnice, smešten u kvalitetnoj zgradi novije gradnje sa odličnom izolacijom. Uknjižena površina stana iznosi 53 m², dok je stvarna površina oko 60 m². Stan je dvostrano orijentisan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 125.000 €, 60,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.11.2025.,

www.indomio.rs

Stan u srcu Karaburme – moderan, kvalitetan i uskoro useljiv! Nudimo Vam moderan stan u centralnoj ulici na Karaburmi, u Mirijevskom bulevaru, u nadogradnji na petom spratu. Stanovi su projektovani sa pažnjom na funkcionalnost i estetiku — bez gubitka kvadrature i sa izuzetno lepim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 189.000 €, 60,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je kvalitetna novogradnja na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini Hipodroma i TC Ada Mall, između Careve ćuprije i Banovog brda. Objekat je projektovan kao manja stambena zgrada sa ukupno 13 stanova i 14 garažnih mesta na klackalici, što budućim stanarima obezbeđuje dodatni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 92.700 €, 60,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam modernu stambenu zgradu u izgradnji, koja se nalazi u jednom od najperspektivnijih delova Novog Sada – naselju Adice. Planirani završetak radova je oktobar 2026. godine. Zgrada se gradi uz primenu vrhunskih građevinskih materijala i savremenih standarda, uz poseban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 153.830 €, 60,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičan trosoban stan na Limanu 3. Odlična nekretnina na traženoj lokaciji. Stan je opremljen PVC stolarijom, sigurnosnim ulaznim vratima, hrastov lamelni parket, odlična keramika. U blizni autobuske stanice, prodavnice, apoteke, vrtnići, osnovne i srednje škole,....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 185.400 €, 60,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo vam priliku da postanete vlasnik prelepog stana površine 60m², koji se nalazi u novoj, modernoj zgradi izuzetnog kvaliteta u naselju Stari Majur, u srcu Petrovaradina. Ovaj luksuzno opremljeni stan ne samo da pruža udobnost, već i vrhunski estetski doživljaj, jer je pažljivo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 36.000 €, 60,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se dvoiposoban stan – Grbavica, 60m² | 5. sprat | Kompletno namešten | Pet friendly 🐾 U ponudi je funkcionalan i moderno opremljen dvoiposoban stan površine 60m² , koji se nalazi na 5. spratu stambene zgrade na atraktivnoj lokaciji – Grbavica. Stan je kompletno namešten....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 220.000 €, 60,00 m2 cca 3670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan na prodaju, Kostolačka - Voždovac (Voždovačka crkva)Na prodaju je prostran, svetao i sunčan dvoiposoban stan površine 60 m2, smešten u Kostolačkoj ulici, u kvalitetnoj starijoj zgradi sa dvorištem, u mirnom i veoma traženom delu Voždovca, u blizini Voždovačke crkve.Stan....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 166.860 €, 60,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 36.000 €, 60,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je svetao, potpuno renoviran i namešten trosoban stan, smešten u visokom prizemlju zgrade sa urednim ulazom, u mirnom i porodičnom delu naselja Braće Jerković, u neposrednoj blizini TC Stadion, predškolske ustanove "Čika Jova Zmaj", osnovne škole "Zmaj Jova Jovanović" i prelepog....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 125.000 €, 60,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi luksuzno sređen stan blizu Crkve rođenja Presvete Bogorodice u Batajnici! -Novogradnja u lepom delu Batajnice -Blizina crkve, parkova, vrtića, igrališta -Prodaje se opremljen -Bez ikakvih dodatnih ulaganja -Zgrada je legalizovana -Stan u procesu uknjiždbe, samo keš kupci....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 162.000 €, 60,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 131324, PR/II. Moderno projektovana zgrada spratnosti Pr+ 1 +Pk, sa završnom izradom od najkvalitetnijih materijala, pružiće kupcima najbolji komfor i uslove za svakodnevni život. Odlična izolacija zgrade, klima blok "Zorka" + stiropor "Austroterm"....

 
 
 
  Stan, SRBOBRAN, 40.000 €, 60,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća - stan sa dvorištem i pomoćnim prostorijama u mirnom delu Srbobrana u blizini Hipodroma.Površina zemljišta 73m2 a korisna površina stana 60m2. Kuća-stan je opremljen etažnim grejanjem na gas sa Boschovim kondezacionim kotlom ( duplo manja potrošnja gasa u odnosu na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 161.610 €, 60,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 106.090 €, 60,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 111.450 €, 60,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam novi projekat u blizini Lipovog gaja. Poznat kvalitet gradnje, sam stan će biti opremljen sa PVC stolarijom sa roletnama, troslojni parket, sigurnosna ulazna vrata. Grejanje na toplotne pumpe, minimalni troškovi. Tehnički vrhunski opremljeno. Sve preporuke. Za kupce....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 45.000 €, 60,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno opremljen, luksuzan dvoiposoban stan površine 60m², u samom centru Novog Sada, u mirnoj ulici Augusta Cesarca. Stan se nalazi na 2. spratu stambene zgrade sa ukupno 5 spratova i poseduje sopstveno parking mesto. Struktura stana: Prostran dnevni boravak Kompletno....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 186.000 €, 60,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzno, lepo uređen stan u luksuznom objektu Queen, potpuno opremljen, poseduje dnevni boravak, trpezariju i kuhinju, dve spavaće sobe, kupatilo i terasu. Postoji mogućnost kupovine i parking mesta po ceni od 14.000 eur. Agencijska provizija iznosi 2% dogovorene kupoprodajne cene....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 39.000 €, 60,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam prelep dvosoban stan na odličnoj lokaciji. Nalazi se u blizini Bulevara oslobođenja, Novosadskog sajma, okružen svim potrebnim komercijalnim sadržajima. Kompletno je opremljen kvalitetnim nameštajem, belom tehnikom, a poseduje i mašinu za pranje sudova, kao i novu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 186.000 €, 60,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kompletno opremljen, moderan trosoban stan na jednoj od popularnijih lokacija u gradu- na Bulevaru patrijarha Pavla. Stan se nalazi u novijoj , kvalitetno građenoj zgradi sa liftom i idealan je za porodični život ili ( investiciju). Struktura stana: - Prostran i svetao....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 144.200 €, 60,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 129.780 €, 60,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Na prodaju – Kompletno namešten dvosoban stan, Detelinara, 60m², 2. sprat 🏡✨ U ponudi je prostran i kompletno namešten dvosoban stan površine 60m² , koji se nalazi na 2. spratu stambene zgrade na atraktivnoj lokaciji na DetelinarI . Zgrada je uredna i održavana, a okolina nudi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 130.430 €, 60,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju su stanovi u izgradnji na odličnoj lokaciji u Petrovaradinu, sa planiranim završetkom radova do marta 2026. godine. Ovi stanovi dolaze od pouzdanog investitora poznatog po visokim standardima gradnje i kvalitetu. Stanovi su opremljeni PVC petokomornom stolarijom koja osigurava....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 30.000 €, 60,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prelep LUX dvosoban stan na Bulevaru oslobođenja na duži vremenski period, isključivo zaposlenim i urednim osobama. Stan je kompletno opremljen sa novim i kvalitetnim nameštajem i komletnim posuđem i belom tehnikom (mašina za veš, za sudove, mašina za sušenje veša, mikrotalasna,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 185.400 €, 60,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen dvoiposoban stan u NOVOJ ZGRADI sa liftom, na samo 2min.od OŠ, TVRĐAVE, PARKA.. ODLIČAN I LUKSIZNO OPREMLJEN STAN sa terasom, dvorišno orijentisan. Opremljen NOVIM NAMEŠTAJEM I UGRADNOM BELOM TEHNIKOM (sve u garanciji). Dodatno je opremljen i sitnim pokućstvom koje je....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan dvosoban stan na Staroj Detelinari! Stan je opremljen autentičnim nameštajem i tako se i prodaje. Ima pripadajuću podrumsku prostoriju od 4m2. Za više informacija pozovite naše agente prodaje! Terasa, Podrum, ostava, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 161.990 €, 60,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 132.000 €, 60,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na izuzetno atraktivnoj lokaciji na Telepu, gradi se vrhunski stambeni kompleks , gde se spajaju elegancija i savremeni dizajn u savršenom harmoniji. Ovaj premium objekat nudi smart home funkcionalnosti i visokokvalitetne materijale, stvarajući dom koji impresionira estetikom i udobnošću.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 412)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>