• GoHome Professional
do 200000 eura opremljen što skuplji parket Oglasi - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura opremljen što skuplji parket Oglasi - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura opremljen što skuplji parket Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "do 200000 eura opremljen što skuplji parket oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-8%

Promena cene sa 240.000 € na 220.000 € dana 14.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZRENJANIN, Bagljaš, 220.000 €, 200,00 m2 cca 1100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.09.2025 - 240.000 €
14.05.2026 - 220.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.09.2025.,

www.gsigma.rs

Kuća sa potkrovljem naselje Bagljaš. Zidana veoma kvalitetno sendvič zid. Lep raspored prostorija. U prizemlju se nalazi komforan dnevni boravak sa izlazom na natkrivenu terasu koji je okrenut ka dvorištu, trpezarija sa kuhinjom (ostava) sa izlazom na drugu manju terasu, predsoblje,....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 220.000 €, 350,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.09.2024.,

www.indomio.rs

Na Paliću u mirnoj ulici na dobroj lokaciji prodaje se lepa spratna kuća površine 350m2. Kuća se sastoji iz suterena, visokog prizemlja i sprata. U Suterenu se nalaze garaža, kotlarnica, ostava, vešernica, komplet opremljena kuhinja iz koje se izlazi u dvorište. Visoko prizemlje se....

 
 
 
 
+19%

Promena cene sa 185.000 € na 220.000 € dana 22.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, KRAGUJEVAC, 220.000 €, 151,00 m2 cca 1460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.02.2025 - 185.000 €
22.02.2026 - 220.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2025.,

www.indomio.rs

VAŠARIŠTE - u neposrednoj blizini Velikog Parka - u neposrednoj blizini Restorana Neptun - u blizini Gradskih bazena (otvorenih i zatvorenih) - u blizini Mašinkog Fakulteta, PMF-a, Osnovnih i Srednih škola Površina stana: 151m2 (Duplex) - uknjižena celokupna kvadratura Etaža 1>....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 220.000 €, 53,00 m2 cca 4150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam ekskluzivan stan u jednoj od najpoželjnijih ulica Voždovca – Jove Ilića 2.0, IV sprat, idealan za one koji ne pristaju na kompromise kada je kvalitet života u pitanju. U pitanju je savremen, luksuzno opremljen stan, savršen spoj elegancije, funkcionalnosti i prestiža.....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 200.850 € na 216.300 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Satelit, 216.300 €, 66,00 m2 cca 3280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 206.000 €
30.01.2026 - 200.850 €
27.03.2026 - 216.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je kompletno renoviran, uknjižen trosoban stan od 66 m² sa terasom, na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Novo Naselje. Stan se nalazi na 5. spratu zgrade od šest spratova, koja poseduje lift i okružena je obiljem zelenila, u mirnom delu naselja bez buke. Pogled....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 215.970 €, 94,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je stambeno-poslovni kompleks koji se gradi na odličnoj lokaciji na Paliluli. Moderan dizajn čini ga veoma atraktivnim. Prodaje se troiposoban stan površine 93,9m2. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom,tri spavaće sobe, kupatila i terase. U gradnji se....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 215.760 €, 67,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja Bez Provizije !!! TROSOBAN STAN U IZGRADNJI – ODLIČNA LOKACIJA KOD ADA MALL-A, BEZ PROVIZIJE Prodaje se trosoban stan površine 68 m², smešten u prizemlju nove stambene zgrade u mirnoj i neprometnoj ulici, na jednoj od najtraženijih lokacija u blizini Ada Mall-a. Struktura....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 215.280 €, 89,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju troiposoban stan u izgradnji, u stambenom objektu PO+ P + 4, na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini Filozofskog fakulteta. Stan je projektovane površine 89.70m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatila, toaleta....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 215.270 €, 100,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam prostran i kvalitetno renoviran porodičan stan smešten na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, u srcu Grbavice. Stan ima tri prostrane spavaće sobe, svaka površine preko 12 m², što je idealno za porodicu. Kuhinja je odvojena, sa prirodnom ventilacijom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 215.000 €, 98,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1052383, NOVI SAD, BULEVAR, ČETVOROSOBAN, 98 M2 Predstavljamo Vam četvorosoban stan u jednom od najatraktivnijih delova grada. U pitanju je 98 m2 stambenog prostora, dupleks na trećem spratu. Zgrada se nalazi u mirnoj i tihoj ulici, a u širem centru grada - do samog centra....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 200000 eura opremljen što skuplji parket (1074)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>