• GoHome Professional
do 200000 eura opremljen što skuplji - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • do 200000 eura opremljen što skuplji - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura opremljen što skuplji

  • Za upit "do 200000 eura opremljen što skuplji" pronađeno 9 078 nekretnina - prosečna cena 2.265 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Telep, 198.790 €, 82,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je izuzetno funkcionalan i kvalitetan porodičan četvorosoban stan površine 82 m², smešten u urbanoj vili sa ukupno tri stambene jedinice, u neposrednoj blizini Dunava. Stan je useljen 2022. godine i odlikuje se savremenim rasporedom prostorija, kvalitetnom gradnjom i mirnim....

 
 
 
  Apartman, NOVI SAD, Centar, 198.790 €, 59,00 m2 cca 3370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi !! Dva lokala u pešačkoj zoni u centru Novog Sada. Nekretnina od 59m2+3m2 terase. Lokali funkcionišu kao dva odvojena moderno opremljena apartmana, dok se mogu koristiti i za druge namene. Sastoje se od ulaznog dela,spavaće sobe sa delom za sedenje i funkcionalnom kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 198.790 €, 59,00 m2 cca 3370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 198.790 €, 59,00 m2 cca 3370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1101132. Strogi centar grada, pešačka zona, prizemlje - zavučen što mu daje posebnu draž. Nekretnina uknjižena kao dvosoban stan od 59m2, koji je fizički odvojen u dve stambene jedinice - dva apartmana (jednosobna) kompletno adaptirana i moderno opremljena. Idealna....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 198.300 €, 88,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dupleks u novogradnji na atraktivnoj lokaciji na Bulevaru Nemanjića. Stan je površine 86,21m2 i nalazi se na šestom spratu i potkrovlju, po strukturi je četvorosoban i orijentisan je ka severoistoku. Strukturu stana čine: ulazni hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom, dva....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 198.240 €, 66,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvosoban, funkcionalan, ušuškan, svetao stan na četvrtom spratu stambenog objekta u izgradnji na odličnoj lokaciji. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kupatila, kuhinje, malog degažmana, dnevnog boravka sa trpezarijom, spavaće sobe i terase. Stan će biti opremljen najsavremenijom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 198.050 €, 53,00 m2 cca 3740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam stambeno -poslovni objekat spratnosti 2Po+P+M+3+Pk. Povrat PDV-a. Ugrađena je najkvalitetnija ALU/PVC fasadna i drvena/MDF unutrašnja stolarija, a u kupatilu sanitarije premium kvaliteta. Aluminijumska stolarija je izabrana zbog svoje dugotrajnosti, otpornosti na....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 198.000 €, 89,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju troiposoban stan u izgradnji kod Gimnazije 9.Maj i Nisavskog kejaObjekatNear to the bridgeje zamišljen i dizajniran kao eksluzivan i potpuno savremen stambenoposlovni objekat za onekoji žele nešto više od svog budućeg doma.Počevši od lokacije, kvaliteta gradnje, luksuznogstila....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 198.000 €, 107,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Sremski Karlovci, Stražilovo, nova, izuzetno elegantna i zaista sa stilom sređena vikend kuća površine 107m2 na velikom placu od čak 4100m2. Odlikuje je tiho okruženje, tj. činjenica da nema direktnih komšija što garantuje mir i intimu. Kuća se nalazi u prirodnom okruženju, sa prelepim....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 198.000 €, 72,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.06.2024.,

www.indomio.rs

Duplex u naselju 1000 Zlatibor! Ovaj divan stan se nalazi u mirnom delu Zlatibora sa prelepim pogledom. Stan se nalazi u popularnom naselju 1000 Zlatibor! Stan se prodaje kompletno opremljen sa svim stvarima! U donjem delu stana se nalazi dnevna soba, trpezarija, kuhinja, wc, terasa,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 379-388 (od ukupno 389)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>