• GoHome Professional
do 200000 eura oglasi objavljeni od poslednjeg put - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura oglasi objavljeni od poslednjeg put - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura oglasi objavljeni od poslednjeg puta pala cena

  • Za upit "do 200000 eura oglasi objavljeni od poslednjeg puta pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-5%

Promena cene sa 210.000 € na 200.000 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BELI POTOK, 200.000 €, 80,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 210.000 €
11.05.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo svetao, komforan stan, 80m2 + 2 terase po strukturi 3.0, dvostrano orijentisan. Sastoji se od: dnevne sobe, kuhinjsko-trpezarijskog dela, dve spavaće sobe, predsoblja, ostave i dve terase. Stan je nedavno renoviran, brzo useljiv i bez većih finansijskih....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 220.000 € na 200.000 € dana 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 200.000 €, 70,00 m2 cca 2860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 220.000 €
08.03.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine Vam nude stan na odličnoj lokaciji, 100m od Košutnjaka. Stan se sastoji od spavaće sobe, hodnika, kupatila, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom. Moguća adaptacija u 2.5-soban. Iz dnevne sobe se izlazi u deo dvorišta oko 15m2, koje pripada samo tom stanu. Stan....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 209.000 € na 200.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Liman IV, 200.000 €, 64,00 m2 cca 3130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 209.000 €
22.04.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129021, VI/, klima, lift, telefon, terasa, uknjižen, podrum, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 220.000 € na 199.900 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Bogoslovija, 199.900 €, 72,00 m2 cca 2780 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.12.2025 - 220.000 €
13.03.2026 - 199.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Bogoslovija - Mije Kovačevića 3. 0, 72m2, terasa 3. 5m2, dva francuska balkona, 8/17, CG, dva lifta, interfon, parking U ponudi trosoban stan u izvornom stanju u soliteru, koji je jedan od simbola grada Beograda, smešten na raskršću puteva kod Bogoslovskog fakulteta. Nalazi....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 220.000 € na 200.000 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, DOBANOVCI, 200.000 €, 1800,00 m2 cca 110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.11.2025 - 220.000 €
01.03.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Pravougaoni plac 45x45m2. Pogodan kako za stambenu gradnju tako i za proizvodnu halu. Blizina autoputa i aerodroma.Već je probijen i put ka Ledinama.U ponudi imamo i jedan veći plac od 66ari. .

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 210.000 € na 200.000 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, DOBANOVCI, 200.000 €, 1800,00 m2 cca 110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 205.000 €
21.11.2025 - 210.000 €
11.03.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Surčin, Radiofar - Vasilija Ostroškog plac - građevinsko zemljište, 18 ari, front prema ulici 12m Prodaje se plac na odličnoj lokaciji na Radiofaru dimenzija 45m x 40m. Parcela je obuhvaćena planom detaljne regulacije naselja Radiofar gde je predviđena gradnja "mešoviti gradski....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 210.000 € na 200.000 € dana 21.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Bulevar, 200.000 €, 73,00 m2 cca 2740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.02.2026 - 210.000 €
21.04.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053830, NOVI SAD, BULEVAR, TROSOBAN, 73M2, SPRAT 6/10 Na odličnoj lokaciji, u srcu grada, sklonjen od buke, nudimo Vam kompletno, izuzteno kvalitetno renoviran stan na Bulevaru Oslobođenja. Sve na dohvat ruke, blizina autobuske i železničke stanice, škola i vrtića, ambulante....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 230.000 € na 200.000 € dana 17.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZRENJANIN, 200.000 €, 450,00 m2 cca 440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.02.2026 - 230.000 €
17.03.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.02.2026.,

www.gsigma.rs

Na prodaju dve kuće na jednom placu na parceli od 1109 m2, širina uličnog fronta okvirno 13.5 metara. Oba stambena objekta su uknjižena. Kuća koje je bliža ulici ima 132 m2 u osnovi. Uknjižena je prizemlje plus potkrovlje. Ovaj objekat ima 4 spavaće sobe, dva kupatila, prostran dnevni....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 250.000 € na 200.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, ĆUPRIJA, 200.000 €, 400,00 m2 cca 500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.02.2026 - 250.000 €
20.03.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju građevinsko zemljište, idealno za investitore ili za porodičnu vilu. Poseduje informaciju o lokaciji. Pr+2+Pk(Ps); Na placu je kuća građena bez dozvole koja se može po potrebi srušiti. Do placa dovedena voda, struja, kanalizacija. Asfalt. Uknjižen, dozvoljena gradnja. Agencijska....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 220.000 € na 200.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SURČIN, 200.000 €, 180,00 m2 cca 1110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.07.2025 - 220.000 €
03.04.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.04.2024.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo odličnu kuću na dva sprata.Svaki sprat sastoji se od trosobnog stana. Stambene jedinice su potpuno odvojene . Za svaku preporuku. Agencijska provizija 2% Za više informacija kontakt telefon 060/3572-030 Gordana Radnička.

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 200000 eura pala cena (3878)
  • do 200000 eura oglasi objavljeni od poslednjeg puta (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>