• GoHome Professional
do 200000 eura novogradnja barem 100 m2 3.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura novogradnja barem 100 m2 3.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura novogradnja barem 100 m2 3.sprat

  • Za upit "do 200000 eura novogradnja barem 100 m2 3.sprat" pronađeno 16 nekretnina - prosečna cena 1.548 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, DUVANIŠTE, 159.000 €, 99,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se nov, neuseljavan trosoban stan u Duvaništu. Stan se nalazi na 3. spratu manje stambene zgrade. Stan je površine 99m2 i sastoji se od predsoblja, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, 2 spavaće sobe, kupatila i dve terase od kojih jedna prati celu dužinu stana sa zadnje strane.....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 179.000 €, 112,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se nov, neuseljavan četvorosoban stan u Duvaništu. Stan se nalazi na 2. manje stambene zgrade. Stan je površine 112m2 i sastoji se od predsoblja, prostrane dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, 3 spavaće sobe, kupatila i dve terase. Iz dnevne sobe vodi izlaz na jednu terasu,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 199.000 €, 113,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Na samo 15 minuta od centra grada, prodaje se kompletno namešten, prostran, moderan i topao dupleks od 113 m2 (uknjižena kvadratura, vlasnik 1/1). Smešten je u mirnom delu Višnjice i idealan je za one koji žele spoj udobnosti, topline doma i impresivnog pogleda na reku. Stan odiše....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200000 eura novogradnja barem 100 m2 3.sprat'
140.600 €
140.600 €
210.000 €
  Stan, MALI MOKRI LUG, 198.000 €, 100,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2021.,

www.indomio.rs

4.0 stan 110m2 Zvezdarska šuma - izuzetno kvalitetna novogradnja - podno grejanje keramika prve klase , elektro podizači roletni , 2 klime , 3 terase , 3 kupatila , trostran - pogled na ceo grad i na park , zajedničko dvorište , 2 lifta , 18 kamera , 2 velika garažna mesta - sa rolo....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 200.000 €, 105,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju nov uknjižen stan od 105 m² *Tip stana:* Dupleks *Kvadratura:* 105 m² *Sprat:* 3. sprat *Zgrada:* Nova, sa liftom *Lokacija:* * *Centar grada* – sve vam je na dohvat ruke: kafići ☕, restorani , prodavnice , škole , javni prevoz *Stanje stana:* * *Nov i moderno uređen* *....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 179.000 €, 112,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju četvorosoban stan u kvalitetnoj novogradnji manje porodicne stambene zgrade, u blizini Lidla i DIS-a. Stan se nalazi na 3. spratu od ukupno 4 sprata. Struktura stana: -hodnik -prostrana dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom -tri spavaće sobe -dve ogromne terase Stan ima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 191.500 €, 127,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi Izuzetan, nov duplex stan 127,5 m2 u Jajincima. Na izuzetnoj mirno lokaciji, Izuzetan duplex na trecem spratu. Stan u donjem stanu ima veliku dnevnu sobu sa kuhinjom, kupatilo, terasu. U gornjem delu ima dve spavace sobe, kupatilo, terasu, sve je novo, odmah useljiv. Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 180.000 €, 128,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Jajinci - duplex trosoban stan u novogradnji, mirna lokacijaNa prodaju duplex trosoban stan u naselju Jajinci, u neposrednoj blizini spomen parka i Idea marketa. Stan se nalazi na 3. spratu od ukupno 3 sprata u novijoj zgradi bez lifta, što garantuje mir i privatnost.Stan je funkcionalno....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 161.400 €, 95,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.02.2025.,

www.indomio.rs

LUX stan na Panteleju u Novogradnji, stan na celom spratu, 95m2, 3. sprat, po strukturi 5 soban stan dnevni boravak sa terasom, odvojena kuhinnja i trpezarija, 4 spavace sobe, 2 kupatila, 2 terase, centralni hodnik iz koga se zasebno ide u sve prostorije, pvc stolarija, lift, Uradjena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 96.820 €, 94,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

NOV UKNJIZEN 1/1 četvoroiposoban stan u novogradnji na Klisi, treći sprat, terasa, cena sa PDV-om. Moguća kupovina nekretnine putem stambenog kredita, IDS 70454. .

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 87.000 €, 94,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan, penthaus, sa prelepim pogledom na grad. Stan se nalazi u blizini Hotela Marica, Iznad naselja Novi Niš. Odlična lokacija, kako za stanovanje, takko za izdavanje. Stan je po strukturi dvosoban, površine 94 m2 sa terasom. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 164.000 €, 91,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Na dvadesetak minuta vožnje od Beograda, u centru Pančeva, u ulici Moše Pijade, nalazi se ovaj četvorosoban stan. Smešten je na trećem spratu dobro pozicionirane novogradnje (u izgradnji) sa liftom. Infrastruktura je kompletna, u blizini su svi neophodni sadržaji za udobno stanovanje:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 154.500 €, 91,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo vam fenomenalan trosoban duplex na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu - Socijalno! Na trećem spratu u novogradnji nalazi se komforan stan u dve etaže. Bez ikakvih ulaganja, PVC stolarija, keramika, parket, nova kuhinja sa belom tehnikom koja ostaje u ceni, kao....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 130.000 €, 90,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se predivan duplex na trećem spratu u centru Kaluđerice, u novogradnji. Okružen zelenilom i niskospratnicama podseća na naseljene predele Zlatibora. Sam geografski položaj Kaluđerice diktira strujanje vetrova i omogućava zdrav život okružen zelenilom za sve one koji se odluče....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 108.000 €, 90,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se potpuno nov, neuseljvan, troiposoban lux stan 90m2 na početku Telepa, iza Lidl-a, blizu Ribarskog ostrva, Jerneja Kopitara ulica. Stan se nalazi na 3. spratu u zgradi sa liftom. Ima tri spavaće sobe, dnevni boravak, dve terase u stanu i jednu veliku, predivnu, krovnu terasu....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-15 (od ukupno 12)

<< <1> >>