• GoHome Professional
do 200000 eura lift - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • do 200000 eura lift - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura lift

  • Za upit "do 200000 eura lift" pronađeno 24 327 nekretnina - prosečna cena 2.461 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • novogradnja
    • prizemlje
    • podno grejanje
    • podrum
    • 3.sprat
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 195.700 €, 62,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 2.5 stan u NOVOM SADU, površine 62m2 kod SUP-a u modernom kompleksu KRALJEV PARK. Retko u ponudi. Stan se prodaje sa ugradbenim nameštajem. Uredan i vrlo prijatan. Svi potrebni sadržaji su nadomak stana, Škola, vrtić, megamarketi kao i ostali sadržaji. Odlična komunikacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 195.700 €, 87,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Stan sa garažom od 15m2 u dvorištu zgrade! Odličan stan, novija zgrada, izuzetno održavana. U donjem delu dnevni boravak sa izlazom na terasu, i spavaća soba ima izlaz na terasu. U gornjem delu spavaća soba sa galerijom, dvorišno orijentisan, veoma mirno. Uknjižen 1/1. Detaljnije....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 195.700 €, 78,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličan, troiposoban stan površine 78m2, na odličnoj lokaciji na Novom naselju. Stan se nalazi na IV spratu, u kvalitetnoj, održavanoj zgradi sa liftom. Izvorno trosoban, trenutno adaptiran u troiposoban. Sastoji se iz dnevnog boravka, tri odvojene spavaće sobe, fizički....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 195.700 €, 73,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičan četvorosoban stan u novogradnji, idealan za porodičan život. Nalazi se u mirnom delu Petrovaradina i u neposrednoj blizini autobuske stanice, prodavnica, vrtića, škole i svih ostalih potrebnih sadržaja za život. Izuzetno svetao stan, prodaje se kompletno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 195.700 €, 81,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam troiposoban stan, dvorišno orijentisan bez saobraćajne buke - Dupleks na 6. spratu sa liftom. Izuzetno osvetljen,poseduje dve zastakljene terase,veliki dnevni boravak, odvojena kuhinja sa trpezarijom, kupatilo, garderober sa ostavom. Na gornjoj etaži nalaze se tri....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 195.700 €, 56,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

LUX nekretnina, na najtraženijoj lokaciji u gradu - Limanu 1. Stan je kompletno renoviran i opremljen najkvalitetnijom opremom i tehnikom. Vrhunski, dizajnerski osmišljen i uradjen. Veoma svetao. Svaki detalj u stanu pažljivo odabran, po najvišim standardima. Fasada, ulaz zgrade -....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoiposoban stan površine 62m2 na atraktivnoj lokaciji u Kraljevom Parku. - dnevna soba - kuhinja - terasa, kupatilo - dve odvojene spavaće sobe. U sklopu stana se nalazi nameštaj pravljen po meri koji je uračunat u cenu. Klima Kompletni električni uređaji, šporet, frižider,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 195.700 €, 71,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno renoviran, namešten, trosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu! Za više informacija pozovite naše agente! KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: 064-80-333-22, 064-80-333-23 021-23-000-30 EMAIL: art@ns-group.rs Agencijski ID: 553760 Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 195.700 €, 64,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 2.0 stan u Novom Sadu, KEJ, površine 64 m². Renoviran je, idealna lokacija za život. Nalazi se u blizini svih potrebnih sadržaja za život, pijaca, park, škola, vrtić. Mirna ulica. Zavređuje pažnju. Pozovite da pogledate. Terasa, Lift, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 195.700 €, 74,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju vam predstavljamo , Lux opremljen trosoban stan na Podbari od 74m2. Stan je kompletno renoviran od poda do plafona i raspolaže sa dve spavaće sobe ,velikim dnevnim boravkom sa kuhinjom , kupatilom, odvojenim toaletom , posebnom prostorijom za garderober, 3 terase i jednom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 195.700 €, 66,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalan stan na potezu Nove Detelinare.Uknjizen 1/1/. Nekretnina vredna paznje!!!! Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 195.700 €, 74,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam kompletno renoviran stan od poda do plafona. Raspolaže sa dve spavaće sobe,velikim dnevnim boravkom sa kuhinjom,kupatilo,odvojeni toalet,posebna prostorija za garderober,tri terase,ostava. Nalazi se u odlično oržavanoj zgradi sa liftom na prvom spratu od šest. Raspored....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 195.700 €, 111,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

SAMO KOD NAS U PONUDI! Predstavljamo Vam fantastičan porodičan duplex na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu, Grbavici, u ulici Miše Dimitrijevića! Stan se prodaje kompletno namešten, a opremljen je vrhunskim hrastovim parketom, nemačkom PVC stolarijom, velux krovnim prozorima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 195.700 €, 74,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju fenomenalan trosoban stan na traženoj lokaciji. Nalazi se u zgradi novije gradnje, kompletno renoviran i prodaje se namešten. Za više informacija pozovite naše agente prodaje! Kontakt: 021/22155100 , 064/8033305 536591 Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 195.700 €, 65,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Perfektan trosoban stan u novijoj zgradi, izuzetno kvalitetno izgrađen, opremljen vrhunskim materijalima Nalazi se na atraktivnoj lokaciji, s obiljem parkinga i zelenih površina, u blizini marketa, restorana i ostalih sadržaja. Stan ne zahteva dodatna ulaganja, opremljen je modernim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 195.700 €, 67,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka stana 1100480 Novi Sad, Bulevar Evrope, trosoban, 67m2, četvrti sprat. Delimično namešten odličan stan, visina plafona 3m, izuzetno svetl nekretnina. Ugradni ormari u spavaćoj sobi, opremljena dnevna soba, kuhinja sa mašinom za pranje sudova. Podstanari u stanu,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 195.700 €, 74,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3 stan u NOVOM SADU, PODBARA površine 74m2. Stan je dodatno renoviran. Blizina svih sadržaja, škola, vrtić, marketi kao i ostali sadržaji. Odličan raspored prostorija. Poseduje tri terase. Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Izvrsna komunikacija sa Centrom grada.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 195.700 €, 87,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1090429 - Uknjižen trosoban dupleks na potezu između Cara Dušana i Bulevar Evrope. Prodaje se sa kompletnim nameštajem. Treći sprat, lift, terasa, dva mokra čvora. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 195.700 €, 60,00 m2 cca 3260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju funkcionalan trosoban stan smešten u izuzetnoj lokaciji – u neposrednoj blizini bulevara, a opet povučen od gradske buke, što omogućava mir i privatnost. Zgrada je kvalitetne gradnje, uredno održavana i sređena. Stan se odlikuje odličnim rasporedom i maksimalno iskorišćenim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 195.700 €, 81,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3.5 soban stan u NOVOM SADU, SAJMIŠTE površine 81m2. Korisna površina preko 100m2. Stan je dodatno sređivan. Odlična lokacija za život. Svi potrebni sadržaji u blizini, škola, vrtić, megamarketi kao i ostali sadržaji. Odlična komunikacija sa ostalim delovima grada. Zavređuje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 195.700 €, 90,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se namešten 5.0 stan u NOVOM SADU, BULEVAR EVROPE površine 90m2. Stan je Duplex. Nalazi se u blizini svih potrebnih sadržaja za život. Odlična komunikacija sa glavnim saobraćajnicama. Koncept stana u osnovi dnevni boravak, spavaća soba, terasa, kuhinja i kupatilo. Gore 3 spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 195.700 €, 94,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov, uknjižen, neuseljavan dupleks. Odličan kvalitet gradnje i opreme. U ceni i parking mesto u dvorištu.064/8222-116 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 195.700 €, 67,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je delimično namešten odličan stan, plafon visine 3m, izuzetno osvetljena dnevna soba, na uglu zgrade, odličan raspored soba, dva lifta 2 spavaće sobe, prostran hodnik sa dosta prostora za odlaganje, dnevna soba, trpezarija, kuhinja, terasa, kupatilo.Ugradni ormari....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 195.700 €, 67,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije delimično namešten dvosoban stan na Bulevaru Evrope u novoj zgradi. Plafoni su visine 3m, stan ima odličan raspored soba, dva lifta, dve spavaće sobe , prostran hodnik sa dosta prostora za odlaganje ,dnevnu soba, trpezariju, kuhinju, terasu i kupatilo. U spavaćoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 200.000 €, 78,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite! Terasa, Lift, Podrum, ostava.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 200.730 €, 85,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

https://eho-nekretnine.rs/prodaja-stanova/novisad-telep/545034 Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 195.600 €, 48,00 m2 cca 4080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična lokacija. Vrhunski kvalitet. Investitor za preporuku. Predstavljamo vam novu stambeno-poslovnu zgradu u jednoj od najprepoznatljivijih ulica na Bežanijskoj kosi. Objekat je projektovan sa planiranim rokom završetka u jesen 2026. godine. Stanovi su dostupni na drugom i trećem....

 
 
 
  Stan, OVČA, 195.600 €, 111,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stanovi u izgradnji, Ovča u blizini saobraćajnice T6 različitih kvadratura i struktura. Spratnosti Pr+3+Ps.Završetak radova (useljivo) u septembru 2026.godine Cena 1750 e po m2 + PDV. Mogućnost kupovine garažnog mesta. Terasa, Lift, Parking, garaža.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 195.550 €, 54,00 m2 cca 3620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan na prodaju-Beogradski kej-Kej Garden, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja dvoiposoban stan na prodaju u ulici Filipa Višnjića, Novi Sad, udaljen svega 3 minuta hoda od Beogradskog keja. Opis nekretnine Na prodaju kompletno namešten, moderan dvoiposoban stan u kompleksu....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 195.550 €, 65,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu izgradnju u Sremskoj Kamenici sa rokom završetka novembar 2026 godine. Stanovi su fenomenalnog rasporeda i ima svih struktura. Sam investitor je poznat po odličnim projektima i savremenom kvalitetu gradnje. Oprema je vrhunskog kvaliteta, od video nadzora,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 195.500 €, 47,00 m2 cca 4160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Upoznajte budući dragulj Novog Sada - stan u izgradnji u srcu grada, u jednoj od najluksuznijih zgrada koje će krasiti ovaj grad. Sa svojom izuzetnom lokacijom, ova zgrada predstavlja vrhunac elegancije i udobnosti. Kvalitetno izgrađena sa prvoklasnim materijalima, zgrada se prostire....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 195.500 €, 47,00 m2 cca 4160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite One nekretnine! 021/2100-690 531782 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 195.500 €, 74,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agnecije odličan trosoban stan u Temerinskoj ulici. Sastoji se od hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom, 2 spavaće sobe, dva toaleta, kao i tri terase od koje jedna sadrži i ostavu. Stan je kompletno renoviran i nisu potrebna nikakva ulaganja. Nalazi se u blizini....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 195.500 €, 79,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 4 stan u NOVOM SADU, TELEP površine 79m2. Stan je nov, odmah useljiv. Cena stana sa pdv. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Mogučnost kupovine putem stambenog kredita. Mirna ulica odlično povezana sa glavnom saobraćajnicom Heroja Pinkija kao i sa Limanom. Dostupni sadržaji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 195.450 €, 115,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo izgradnju modernog luksuznog objekta koji se nalazi u mirnom i lepom delu gradu, smeštenom na manje od stotinu metara od Dunava i na samo 5 km od centra grada. Ono čime ćemo moži da se pohvalimo biće gradnja savremenim materijalima, visok koeficijent energetske efikasnosti,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 195.340 €, 57,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

*Novogradnja na izuzetno traženoj lokaciji. Blizina centra, pešačke zone, reke, vrtića, škola, marketa. Izuzetan kvalitet gradnje i opreme. Cena sa pdv-om. Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Rok izgradnje april 2026. Naša preporuka. 021/221-5500 https://max-nekretnine.rs/prodaja-stanova/novisad-podbara/535953....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 195.310 €, 57,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja na izuzetno traženoj lokaciji. Blizina centra, pešačke zone, reke, vrtića, škola, marketa. Izuzetan kvalitet gradnje i opreme. Cena sa pdv-om. Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Rok izgradnje april 2026. Naša preporuka. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 195.250 €, 71,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Lux novogradnja na Učiteljskom naselju. Trosoban stan na trećem spratu u zgradi sa liftom. U blizini Cvetkove pijace, Doma zdravlja Zvezdara, Aviv parka i Bulevara Kralja Aleksandra. U gradnji su korišćeni savremeni materijali, uvozna keramika, parket, Alumil stolarija,grejanje na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 195.200 €, 43,00 m2 cca 4540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad, Centar, ulica Žarka Vasiljevića. Uknjižen renoviran dvosoban stan na jednoj od najlepših lokacija za stanovanje. Nadomak pešačke zone, škole, šetališta keja i Dunavskog parka. Ovaj lep i svetao stambeni prostor čine dnevni boravak sa izlazom na terasu, spavaći deo koji je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 195.200 €, 60,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzni stanovi za prodaju – Spoj elegancije i udobnosti Uživajte u prefinjenom dizajnu i vrhunskom kvalitetu stanova, koji pružaju savršen balans stila i funkcionalnosti. Bezbednost je zagarantovana uz 24/7 video nadzor, kontrolisan pristup i privatni parking, dok dva nivoa podzemnih....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 200.800 €, 78,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u centru grada, spratnosti PO+P+7. Stambeno – poslovni objekat je kvalitetne i moderne arhitekture. Nalazi se na idealnoj lokaciji, nedaleko od pešačke zone, Filozofskog fakulteta, Doma Zdravlja, Narodnog Pozorišta. Stan je projektovane površine 78.19....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 200.813 €, 58,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

-Novogradnja; - Useljivo; - Izuzetan kvalitet gradnje (hrastov parket, BOSAL sigurnosna vrata, drvo-aluminijumska stolarija, sanitarije visokog kvaliteta, ograda od kovanog gvožđa); - Fasada: kamena vuna i crvena cigla, koja omogućava vrhunsku termo-izolaciju i dugovečnost objekta;....