• GoHome Professional
do 200000 eura kablovska uknjižen što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura kablovska uknjižen što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura kablovska uknjižen što skuplji

  • Za upit "do 200000 eura kablovska uknjižen što skuplji" pronađeno 2 256 nekretnina - prosečna cena 2.181 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BARAJEVO, 169.000 €, 160,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.07.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

U ulici Vuka Karadžića u prizemlju kuće prodaje se uknjižen stan (90m2) sa pripadajućim dvorištem (3 ara) kao i pripadajućom garažom (30m2) Prostorije: Ulazna zona, dnevna soba, kuhinja, trpezarija, dve spavaće sobe, kupatilo, ostava i terasa ispred dnevnog boravka. Predivna pozicija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 220.000 €, 92,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Stan mereno 92m2 sa terasom i lođom, funkcionalan raspored, četvorosoban po strukturi, pravi porodičan stan, iz hodnika se ulazu u sve prostorije, nema prolaznih soba. Komforan dnevni boravak, 3 spavaće sobe, odvojena kuhinja sa izlazom na terasu, trepezarija, velika lođa koja povezuje....

 
 
 
  Stan, BANJA, 220.000 €, 90,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ikat nekretnine su u prilici da vam ponude jako prostran, svetao i komforan 3.5 soban stan na odličnoj lokaciji na opštini Palilula u Višnjičkoj Banji u ulici Stojana Stoleta Aranđelovića Stan je površine 90m2 na 2. spratu sa liftom u novijoj zgradi od 5 spratova Odlična lokacija....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200000 eura kablovska uknjižen što skuplji'
163.000 €
163.000 €
220.000 €
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 220.000 €, 100,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U zgradi vrhunske stare gradnje, izuzetno održavanoj, nalazi se ovaj odličan, funkcionalan četvorosoban stan. Stan je uknjižen na 100m2, a poseduje i dodatnih 2m2 za lođu, a sama činjenica da je vlasnik stana prvi i jedini vlasnik ove nekretnine, govori u prilog kvaliteta stana i....

 
 
 
 
-29%

Promena cene sa 308.000 € na 220.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, STARA PAZOVA, 220.000 €, 1413,00 m2 cca 160 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.02.2026 - 308.000 €
17.04.2026 - 220.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stara Pazova, Centar - Karađorđeva građevinsko zemiljište, 14a Na prodaju plac-gradjevinsko zemljiste od 14 ari na atraktivnoj gradskoj lokaciji, u centru Stare Pazove. Širina fronta je 23m, duzina parcele je 63m. Gradjevinsko zemljiste sa potencijalom za gradnju, kao i investicija.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 220.000 €, 72,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se renoviran, komforan trosoban stan sa garažom, samo 5 minuta od centra grada. Ovaj stan pruža prostor, svetlost i udobnost koji su vam potrebni za savršen život. Sjajan je za mlade parove, porodice ili sve koji žele svoj kutak u lepom i urbanom okruženju na Žitnom trgu.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 220.000 €, 179,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi su dva svetla i funkcionalna dupleks stana – trosoban i dvoiposoban, smešteni u mirnom i dobro povezanom delu Mirijeva, u Rableovoj ulici. Struktura stanova: Donji nivo (oba stana): Dnevni boravak Trpezarija Kuhinja Kupatilo Terasa Gornji nivo (oba stana): Spavaće sobe Kupatilo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 28, 220.000 €, 54,00 m2 cca 4070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo jako lep i funkcionalan trosoban stan na petom spratu u Bloku 28, koji je renoviran 2021.godine. Iz hodnika se ulazi u izuzetno svetao open-space prostor, koji čine dnevna soba, kuhinja i trepezarija iz kojih se izlazi na terasu. Iz dnevne sobe se ulazi u obe spavaće sobe.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanija, 220.000 €, 56,00 m2 cca 3930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan dvosoban stan površine 56m2 na četvrtom spratu novogradnje u kompleksu Plato Bežanija. Stan je svetao, funkcionalno raspoređen i idealan za porodični život ili kao investicija. Raspored obuhvata: ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjsko - trpezarijskim delom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Fontana, 220.000 €, 67,00 m2 cca 3280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je stan na izuzetnoj lokaciji u ulici Omladinskih brigada, u srcu Novog Beograda. Ova lokacija je jedna od najatraktivnijih zbog blizine svih ključnih sadržaja potrebnih za udoban život. U neposrednoj blizini su Novi Merkator, Opština Novi Beograd, Osnovna škola "Duško....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 62, 220.000 €, 94,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stan na Novom Beogradu po strukturi dvoiposoban ukupne površine 77 m2 +17 m2.Odlična lokacija.Uknjižen. Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 220.000 €, 69,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo na prodaju stan u u ulici Miloša Pocerca u blizini raskrsnice sa ulicom Kneza Miloša. U radijusu od 300 m nalazi se Slavija, Beograđanka, Urgentni centar, Generalštab, kao i dom zdravlja, vrtić, osnovna i srednja škola, marketi, banke Stan se sastoji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 219.390 €, 98,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen četvorosoban dupleks na traženoj lokaciji. U prirodi ima oko 130m2, kosine koje ne remete funkcionalnost stana. Neposredna blizina Centra, Bulevara, Spensa, nekoliko škola, vrtića, pijaca. Za više informacija pozovite. Terasa, U potkrovlju, Lift, Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 219.390 €, 130,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan na odlicnoj lokaciji, u tri nivoa, deljiv na dve manje stambene jedinice. Povoljno! Uknjižen četvorosoban dupleks na traženoj lokaciji. U prirodi ima oko 130m2, kosine koje ne remete funkcionalnost stana. (U Katastru uknjižen na 98m2) Neposredna blizina Centra, Bulevara, Spensa,....

 
 
 
  Stan, BANJA, 219.000 €, 67,00 m2 cca 3270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Palilula, Višnjička Banja - Mirka Milojkovića 3.0, 67m2, VPR/5, CG, lift. Prodaje se izuzetno lep namešten stan u novogradnji (Sunnyville), u Višnjičkoj banji na samo 15 minuta od Centra grada. VELIKA PREDNOST: Stan je, i ako je novogradnja, renoviran tako da sada ima kupatilo i toalt......

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 219.000 €, 67,00 m2 cca 3270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 219.000 €, 66,00 m2 cca 3320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo odličan stan na Lionu, opština Zvezdara. Na veoma atraktivnoj lokaciji u neposrednoj blizini Cvetkove pijace, Bulevara, ulice Vojislava Ilića i na 10 minuta hoda od Beoshoping centra i sportskog centra Olimp Odlično povezan sa drugim delovima grada putem....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 217.500 €, 87,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOVO NASELJE, 87m2, TROSOBAN Odličan porodičan stan u kvalitetnoj staroj gradnji koju svi vole! Idealnog rasporeda, iz predsoblja se sa leve strane ulazi u dnevnu sobu sa kuhinjom, trpezarijom i terasom, u sredini stana su kupatilo, toalet i ostava, a sa desne strane spavaći blok....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 216.920 €, 108,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen salonski stan u centru grada. Sastoji se iz 2 nivoa. Mogu da budu 3 stambene jedinice. Odličan za hostel i za poslovni prostor. Vredi videti. Terasa, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 216.920 €, 108,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2023.,

www.oglasi.rs

Uknjižen salonski stan u Centru grada. Sastoji se iz 2 nivoa. Odličan i za poslovni prostor. Vredi videti. 021/662-0001 Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 216.500 €, 134,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzno opremljen stan na drugom spratu novoizgrađenog objekta, površine 134m2. Sastoji se od velikog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, na podovima je polirani granit,a na zidovima komplet Sahara,2 spavaće sobe sa radnom sobom,veliko kupatilo sa Italijanskom sanitarijom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 216.300 €, 69,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalna nekretnina samo kod nas u ponudi. Komforan trosoban stan koji se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, dve velike spavaće sobe i dva kupatila, strukturno odličan, smešten u ulici Novosadskog sajma, dvorišno orjentisan. Novogradnja, pvc stolarija sa komarnicima, parket,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 216.300 €, 74,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se ODLIČAN,uknjižen 3 soban stan u Novom Sadu, NOVA DETELINARA, površine 74 m².Dva kupatila ,dve terase.Dobra lokacija u blizini svih sadržaja. Terasa, Lift, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 216.300 €, 69,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

547756- Odličan troiposoban stan u blizini pijace na Novoj Detelinari. Uknjižen na vlasnika. Stan je dobro očuvan i idealanog je rasporeda. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 216.300 €, 85,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fantastičan trosoban stan u blizini Sajma. Ovaj stan poseduje prostran dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinju, dve spavaće sobe od kojih jedna poseduje i garderober, kupatilo , wc i ostavu. Velika prednost ovog stana je što je dvorišno orijentisan, pa nema ulične....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 216.300 €, 85,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan porodičan stan na vrlo traženoj lokaciji. Blizina pijace, Spensa, banaka, škola, vrtića. Stan bez ulaganja. Hrastov parket, sigurnosna vrata, odlična stolarija. Stan izuzetno svetao, otvoren pogled. Uknjižen stan na vlasnika 1/1. Naša preporuka. 021/21-00-690 Terasa, Lift,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 216.300 €, 81,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Top lokacija! Retko u ponudi, uknjižen trosoban stan sa fantastičnim rasporedom. Nalazi se u jednom od najlepših delova Novog Sada. Liman 1 je poznat po zelenim površinama i igralištima za decu. U neposrednoj blizini nalaze se Spens sa bazenima, Štrand, fakulteti, osnovna škola, vrtić,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 216.300 €, 75,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Trosaban stan, odličnog rasporeda. Uknjižen, može se kupiti na kredit. Odlična lokacija za miran porodičan život, u blizini stana dva vrtića, škole, SUP, Idea. Ispred zgrade veliko igralište za decu. Stan sa mnogo mogućnosti. Svetao stan, odličnog položaja sa prelepim pogledom.Mogućnost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 216.300 €, 62,00 m2 cca 3490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Nova Detelinara - Sajam kompleks, ulica Branka Bajića. Uknjižen, kompletno namešten, lep dvoiposoban stan u poznatom stambeno-poslovnom kompleksu visokog kvaliteta gradnje. Ovaj stambeni prostor nalazi se na I spratu zgrade sa liftom. Čine ga dnevni boravak sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 216.000 €, 79,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Specijalna ponuda Četvorosoban NOV stan 79m u Novom Sadu na Podbari, novogradnja, odličan rapored sa tri odvojene spavace sobe+ dnevna sa kuhinjom, terasa, dva kupatila. Odlična oprema u stanu, vrhunska keramika. Stan je uknjizen, brzo useljiv. Cena 216.000 e +3% agencijska provizija.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 215.250 €, 74,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Duplex okrenut ka istoku, dvorisna strana, na 4 spratu odrzavane zgrade . Gradnja 2019. Uknjizen 1/1. Pogled na: centar grada (Katedrala i Gradska Kuca), i Frusku goru. U 50 metara je prodavnica, pekara, Osnovna Skola, pecenjare, prodavnica gotovih jela, menjacnice, autobuske stanice....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Grad, 215.000 €, 92,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Zemun, Novi grad - Kumanovska 6.0, 92m2, PR+1/2, GAS, telefon, video nadzor, KATV, podrum, garaža Prodaje se stan u kući, kompletno renoviran i četvorostrano orijentisan. Stan je izuzetno svetao i funkcionalan i sastoji se od dve zasebne stambene jedinice - jednosobnog stana u prizemlju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 215.000 €, 82,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen trosoban stan dvorišno orijentisan.Prodaje se sa nameštajem.Kontakt.060/423-30-33 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kumodraž, 215.000 €, 69,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude kompletno renoviran, trosoban stan, na drugom spratu, odlično održavane zgrade, bez lifta. Stan je uknjižen na 69m2, sa velikom terasom i pripadajućim podrumom. Centralno grejanje, topla voda, klima, KTV i internet. Stan se sastoji od predsoblja, velikog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 215.000 €, 92,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo funkcionalan stan u izvornom stanju, površine 92 m² (82 m² grejne površine + dve lođe), smešten u kvalitetnoj zgradi iz 80-ih godina, poznatoj po svojoj masivnoj gradnji i odličnom rasporedu prostorija. Stan je dvostrano orijentisan, sa dve spavaće sobe koje se nalaze u....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 215.000 €, 67,00 m2 cca 3210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

CENTAR (STARI GRAD), 67m2, TROSOBAN Prodaje se trosoban stan na najatraktivnijoj lokaciji u Novom Sadu, iza Banovine (zgrade Izvršnog veća). Ulica je mirna i prepuna zelenila. Stan je odlično održavan, dobrog rasporeda prostorija koje čine dnevna soba, dve spavaće sobe, odvojena kuhinja....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kod Abc-a trosoban uknjižen stan. Stan bez tereta i zabeležbi tako da je moguća kupovina i putem stambenog kredita. 064/8222-116 Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Novi Grad, 215.000 €, 92,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi ! Na odličnoj lokaciji, u planski rađenom stambenom delu Zemuna, sa objektima tipa porodičnih kuća sa svojim ograđenim i uređenim dvorištem, prodaju se dva stana sa garažom i podrumom kao i korišćenjem dvorišta. Veći stan po strukturi četvoroiposoban, korisne površine....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 215.000 €, 48,00 m2 cca 4480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je dvosoban stan površine 48m² u modernom kompleksu Voždove kapije, Bilećka ulica. Stan se nalazi na trećem spratu i zapadno je orijentisan, sa obiljem prirodne svetlosti tokom dana. Sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje sa trpezarijom i dnevnog boravka u otvorenom konceptu,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Trg, 215.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2025.,

www.klikdooglasa.com

Prodajem 2.0 renoviran stan salonac na Savskom trgu, ulaz br 1a. Vrlo retka ponuda najbolje lokacije u gradu. Stara gradnja. Peti od 7 spratova. Dvostrano orjentisan. Lift, centralno grejanje, podrum, telefon, klima, kablovska, internet. Celokupna ifrastrukura dostupna. Okružen Beogradom....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 214.240 €, 130,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

547420-Fenomenalan uknjižen četvorosoban stan u novijoj zgradi na Tatarskom brdu. Raspored je idealan i kvadratura je maksimalno iskorištena. Ogroman dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom ima 50m2, dok spavaće sobe imaju 15m2, 17m2 i 10m2. Prodaje se sa komplet nameštajem i tehnikom.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 214.200 €, 119,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

NOVA DETELINARA, 119m2, ČETVOTOSOBAN Predstavljamo Vam izuzetan komforan, svetao, četvorosoban dupleks sa lepim pogledom na ceo Novi Sad. Odličnog je strukturnog rasporeda, od prostorija poseduje: ulazni hodnik, dnevnu sobu, tri spavaće sobe, kuhinju, trpezariju, ostavu, kupatilo....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 552)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>