• GoHome Professional
do 200000 eura kablovska pogodan što manji Najnovi - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura kablovska pogodan što manji Najnovi - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura kablovska pogodan što manji Najnovije

  • Za upit "do 200000 eura kablovska pogodan što manji najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 550 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 162.800 €, 44,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132163, I/III, uknjižen. Svetao, dvostrano orijentisan stan, veoma funkcionalnog rasporeda. Iz ulaznog hodnika ulazi se u sve prostorije: dnevni boravak sa otvorenom kuhinjom i trpezarijom, spavaću sobu i kupatilo. Na lođu se može izaći iz dnevnog boravka. Ulaz uredan,....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Grbavica, 32.960 €, 16,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju garažno parking mesto na atraktivnoj lokaciji - Grbavica. Površina: 16 m² Uknjiženo na ime vlasnika Nalazi se u garaži stambene zgrade Lak pristup i komforno parkiranje Pogodno za veća vozila Odlična lokacija u mirnom delu naselja Parking mesto je odmah dostupno za korišćenje....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 87.000 €, 23,00 m2 cca 3780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se lokal u centru grada, sa prilazom iz Bulevara despota Stefana, u mirnoj i uvučenoj zgradi, bez gradske buke. Ispred lokala nalazi se prelepa mala bašta sa prostorom za sedenje, koja pruža prijatan ambijent i dodatni komfor. Lokal je funkcionalnog rasporeda i pogodan za....

 
 
 
  Apartman, DIVČIBARE, 60.000 €, 28,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Apartman 28m2 u novogradnji na odlicnoj lokaciji - 300m od staze Crni vrh, okruzen borovom sumom i u blizini jezera. Nalazi se na prvom spratu zgrade sa liftom i prodaje se kompletno opremljen. Ostava 2m2 u suterenu zgrade pogodno za odlaganje skija i sanki. Pogodan za odmor i izdavanje....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 63.000 €, 30,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Na prodaju lep manji stan u Mokranjčevoj ulici blizu okretnice. Pogodan je za izdavanje i porodično stanovanje. Po strukturi je dvosoban, površine 30m2. Nalazi se na trećem spratu u novijoj zgradi bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, kupatila, manje dnevne sobe, izdvojene kuhinje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 139.900 €, 33,00 m2 cca 4240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Vračar, Vučedolska, stan u prizemlju male zgrade, pogled na dvorište, odlična lokacija, mirna ulica, blizina infrastrukturnih sadržaja, pogodan i za stanovanje i kao investicija, uknjižen. Agencijska provizija za kupca 2% .

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 79.787 €, 34,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

️ ZLATIBOR – STANOVI U IZGRADNJI NA ODLIČNOJ LOKACIJI! Na prodaju stanovi u izgradnji na Zlatiboru, u samom centru, kod Malog Maksija, na uglu ulica Pante Mijailovića i Breza. U ponudi su funkcionalni stanovi sa odvojenom spavaćom sobom, idealni kako za život, tako i za izdavanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 135.000 €, 36,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131908, III/IV, klima, uknjizen, podrum. *** Veoma funkcionalan, svetao, renoviran stan *** odlicno lokacijski pozicioniran. Po strukturi jednosoban, vesto adaptiran u jednoiposoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije povezane sa kuhinjom, dnevnog boravka sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 138.000 €, 37,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 129077, II/II, klima, uknjizen, stambena zgrada. Ovaj sarmantan 2.0 stan, nalazi se na prestiznoj lokaciji u blizini Cuburskog parka, na drugom spratu predratne zgrade bez lifta. Prodaje se namesten. Stan je stvarne povrsine 37 m², dok je uknjizeno 17 m². Sastoji se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 75.000 €, 38,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen stan površine 38 m² u srcu Gornjeg grada u Zemunu. Stan se nalazi u prizemlju stambene kuće sa samo dva stana, što garantuje privatnost i mir. Zbog svoje pozicije i strukture, prostor je podjednako pogodan za stanovanje ili kao poslovni prostor (ordinacija, kancelarija, salon).....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 200000 eura pogodan što manji najnovije (75)
  • do 200000 eura kablovska što manji najnovije (11)
  • do 200000 eura kablovska pogodan što manji (450)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)