• GoHome Professional
do 200000 eura kablovska parking 60 m2 - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • do 200000 eura kablovska parking 60 m2 - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura kablovska parking 60 m2

  • Za upit "do 200000 eura kablovska parking 60 m2" pronađeno 737 nekretnina - prosečna cena 2.130 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 340 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 205.000 €, 56,00 m2 cca 3660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ovaj prelep trosoban stan nalazi se u modernom stambenom kompleksu i pruža savršen spoj udobnosti, luksuza i funkcionalnosti. Prostoran i svetao, stan se odlikuje savremenim dizajnom i visokokvalitetnim materijalima. Veliki prozori omogućavaju obilje prirodne svetlosti. Stan se sastoji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 180.000 €, 56,00 m2 cca 3210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvoiposoban stan preko puta zgrade Novosadskog sajma u novoj zgradi useljenoj prosle godine. Stan se prodaje namestten sa svim stvarima i tehnikom. Uknjizen 1/1. Postoji mogucnost kupovine putem stambenog kredita. Zgrada vrhunskog kvaliteta. Vredi pogledati. Za vise informacija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 189.360 €, 64,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zemun, " grad u gradu", mesto duge i bogate istorije, predstavlja jednu od najlepših beogradskih opština. Blizina reka, mogućnost uživanja u prirodi, boemski duh i njegova bogata infrastruktura čine ga veoma poželjnim mestom za život i stanovanje. U tom kontekstu, odlično pozicioniran....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 190.000 €, 64,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Fantastična nekretnina na odličnoj lokaciji, kompletno renovirana bez ikakvih ulaganja! Lako se može prepraviti u dvoiposoban, oko zgrade dosta parking mesta, u blizini škole, vrtića. Kontakt: Info nekretnine 064/8222-116 021/526-633 064/8222-117 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 42.000 €, 56,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u ulici Bulevar kralja Aleksandra, Konjarnik. Stan se nalazi na šestom spratu stambene zgrade u novogradnji sa liftom. Površine je 56m2, nov je, namešten i neuseljavan. Po strukturi stan se sastoji od ulaznog hodnikam dnevnog boravka sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, ZAGRAĐE, 121.600 €, 64,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na odličnoj lokaciji, na samom početku ulice Zagrađe, na 50m od ul.Vitezova Karađorđeve Zvezde, u prilici smo da Vam ponudimo odličnu novogradnju. Stanovi su novi, neuseljavani, i svaki stan ima aluminijumsku stolariju sa aluminijumskim roletnama, inverter klimu, kotao za grejanje.....

 
 
 
  Stan, NOVI BEČEJ, 45.000 €, 64,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U centru Novog Bečeja, prodaje se komforan dvosoban stan površine 64 m 2 na tećem spratu stambene zgrade. Stan je u dobrom je stanju i udmah useljiv. Tip grejanja u stanu je centralno grejanje na gas. Ovaj dobro osvetljen stan poseduje i terasu. Imate priliku da postanete vlasnik....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 38.400 €, 64,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban namešten stan u bloku 70,useljiv od 1.10.Moguća manja korekcija cene. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 151.270 €, 64,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

SPECIJALNA PONUDA SAMO KOD NAS !!! CENA: 2.350e/m2 sa PDV-om PLAĆANJE U 6 RATA BEZ KAMATE ! 15% - 20% - 20% - 20% - 15% - 10% Predstavljamo Vam kompleks Central Park Residence u Novom Sadu koji se nalazi na Bulevaru partijarha Pavla na granici južnog i severnog Telepa i Novog Naselja.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 131.840 €, 64,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam trosoban stan u Petrovaradinu. Komforan, uknjižen na vlasnika i moguća kupovina putem kredita. Odlično povezan sa gradskim prevozom, idealan za porodicu sa decom kao i za izdavanje. Za sve dodatne informacije pozovite naše agente prodaje! Terasa, Lift, Parking, garaža,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 114.800 €, 64,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan u izgradnji. Rok izgradnje je jun 2026. godine. PVC stolarija, na podu je keramika zbog podnog grejanja na gas. Mogućnost povrata PDV-a za kupce prve nekretnine. Parking mesto u ceni. Odlična lokacija u mirnom delu naselja, a u blizini svih važnih sadržaja (autobuskog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 158.620 €, 64,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan 2,5 stan od 64m2 Rumenački put,Avijatičarsko naselje.Stan poseduje prostran dnevni poravak,dve spavaće sobe,kuhinje,terasu,wc i kupatilo.Kuhinja je kompletno opremljena i ulazi u cenu stana.Stan se nalazi na drugom spratu u zgradi sa liftom,centralno grejanje,protočna....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, Nova Selenča, 61.500 €, 64,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban stan upisane površine 59m2. Stan je izvorno bio dvosoban, ali su obe terase zatvorene/zastakljene pvc stolarijom, tako da se dobija oko 64m2 korisne površine. Sve prostorije su odvojene, pa je stan izuzetno funkcionalan. Na jednu terasu je izmeštena kuhinja, pa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajmište, 135.000 €, 56,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se komforan stan površine 63m2, smešten na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u blizini Novosadskog Sajma. Nalazi se na prvom spratu i dvorišno je orjentisan. U blizini se nalaze škole, vrtići, marekti, javni prevoz. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 120.050 €, 56,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*PREDSTAVLJAMO VAM NAJLUKSUZNIJU I NAJKVALITETNIJU IZGRADNJU NA ADICAMA – delo vodećeg investitora koji svojim projektima postavlja nove standarde u gradnji, dizajnu i komforu. Rok završetka radova je septembar 2026. godine. Ova izgradnja se ističe besprekornim kvalitetom materijala....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 178.240 €, 56,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

EKSKLUZIVNO vam predstavljam ovaj komforan dvoiposoban stan u luksuznoj zgradi na najtraženijoj lokaciji. U blizini sve što je neophodno za život, marketi, škole, parkovi, autobuske linije, kafići Stan se nalazi u odličnoj zgradi u novogradnji. Pažljivo je vođeno računa o izgledu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 143.710 €, 56,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izgradnju u jednoj od najlepših ulica Salajke u mirnom delu grada. Stan je u izgradnji sa rokom kraj 2026 godine. Orjentacija stana je na dvorište u pitanju je drugi sprat, nekretnina će od opreme imati sledeće: sigurnosna vrata, pvc stolariju, keramiku extra kvaliteta,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 168.000 €, 56,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lux stan,u centru Vračara. Odlične strukture,blizu svih infrastrukturnih objekata. Stan veoma svetao. Posrednička naknada 2% Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 173.100 €, 56,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama Tekst oglasa Stanovi u izgradnji različitih struktura i spratnosti. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Fantastična lokacija, u neposrednoj blizini centra grada i Keja. Useljivo - jun....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 144.200 €, 64,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Komforan uknjižen dvosoban stan na Šonsiju. Stan dvostrano orijentisan, mir, tišina, zelenilo. Odličnog rasporeda iz hodnika u sve prostorije. Poseduje i ostavu u sklopu zgrade oko 2.5m2, i ostavu na terasi. Stan uknjižen na ime prodavca 1/1, tako da je moguća i kupovina putem stambenog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Labudovo Brdo, 139.900 €, 64,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban stan na Labudovom brdu! Cena: 139900€ Kontakt: +381668091211 Lokacija: Rakovica, Labudovo brdo Struktura: Trosoban stan koji se sastoji od: - hodnik - dnevni boravak - kuhinja - dve spavaće sobe - kupatilo OPIS: Na prodaju funkcionalan trosoban stan površine 64m2,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 152.040 €, 64,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam novu izgradnju na Telepu sa rokom završetka - jun 2026. godine. Pouzdan investitor koji već dugi niz godina gradi stambene jedinice i koji je prepoznatljiv po kvalitetu gradnje i opreme, sigurnosna ulazna vrata, PVC stolarija, prvoklasna keramika i tarket. Stanovi....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 143.566 €, 64,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelep stan u novogradnji, na odličnoj lokaciji, u blizini Pantalejske crkve. Izvanredan za porodično stanovanje i izdavanje. Nalazi se u manjoj stambenoj zgradi spratnosti po+p+4. Po strukturi je dvoiposoban, projektovane površine 64.7m2, sa funkcionalnim rasporedom prostorija.....

 
 
 
  Kuća, VRDNIK, 67.450 €, 64,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u Vrdniku 64 m2 *Površina stana 64m2 *Površina placa 300 m2 *Broj soba 3 *Struja /Voda *Grejanje/ čvrsto gorivo *Prilazni put Asfalt ###bez tereta ### Vlasnički udeo 1/1 Agencijska provizija uračunata (proviziju plaća prodavac ) Šifra nekretnine: 11084 Šifra agencije: 1338 *Stan....

 
 
 
  Kuća, PRNJAVOR, 50.000 €, 56,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2023.,

www.oglasi.rs

Na samo 10km od Kragujevca, na placu površine 8 ari prodaje se nova vikend kuća površine 56m2. Plac je ravan, zasađen voćem i uređen. Kuća se sastoji od hodnika, kuhinje sa trpezarijom, dnevnim boravkom, spavaćom sobom, kupatilom i terasom sa koje su pruža pogled na celo dvorište.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 150.000 €, 56,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan u strogom centru Niša iza tržnog centra “Gorča” nedaleko od pešačke zone. Stan se nalazi u kvalitetnoj starijoj zgradi sa liftom, na 3.-em spratu. Sastoji se od hodnika, kupatila, dve spavaće sobe, dnevne sobe sa trpezarijom I kuhinjom. Zgrada poseduje svoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 144.200 €, 56,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličan komforan stan na top lokaciji. Blizina Spensa, Promenade, fakulteta, centra, Štranda. Stan u odličnom stanju, bez mnogo ulaganja. Idealan za mlađe ljude, izdavanje, razne delatnosti. Izuzetan raspored, iz hodnika u sve prostorije. Kuhinja sa trpezarijskim....

 
 
 
  Kuća, KOVILJ, 149.350 €, 64,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam kuću u Kovilju. U pitanju je prizemna renovirana kuća. U odličnom stanju. Sastoji se od dnevne sobe, dve spavaće sobe, kupatila i ostave. Deo kuće ima odvojen ulaz i on se sastoji od dnevne sobe i spavaće sobe. U dvorištu letnja kuhinja, šupa i garaža. Nekretnina....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 83.700 €, 56,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan dvosoban stan u blizini Difa, fakulteta Zaštite na radu i gimnazije Svetozar Marković. Stan je po strukturi dvosoban, 56m2 . Sastoji se od hodnika, kupatila, izdvojene trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe sa izlazom na terasu i spavaće sobe. Nalazi se na 5 spratu,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 138.450 €, 56,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan dvoipopoban stan na Podbari, na samo par minuta od centra grada. Stan se nalazi na 1. spratu u zgradi novije gradnje, sa dobrom izolacijom. Zgrada poseduje biciklanu i parking iza zgrade koji koriste stanari. Stan je ulično orijentisan i topao, pogodan za....

 
 
 
  Kuća, LAZAREVAC, 25.000 €, 64,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća od 64m2 sa garažom i pomoćnim objektom na placu od 225m2. Kuća se nalazi u mirnom delu Vučja, u blizini policijske stanice. Kuća je starije gradnje, napravljena od čvrstog materijala, sa zamenjenom spoljašnom pvc-stolarijom i odmah useljiva. Struktura kuće je sledeća:....

 
 
 
  Kuća, RAKOVAC, 68.960 €, 56,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu kuću na proplanku Fruške gore u blizini Rakovačkog manastira. Kuća je građena od čvrstog materijala, ulagano je u nju i odlično je održavana. Raspored prostorija je vrlo funkcionalan a sobe su komforne. Ukupno ima 3 spavaće sobe, dnevni boravak i odvojena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 122.740 €, 56,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 2. 5 stan u Novom Sadu, kod LIPOV GAJA, površine 64m² .Stan je u izgradnji. Cena stana sa uračunatim PDV-om. Mogučnost kupovine putem stambenog kredita. Obezbeđen parking. Odlična komunijacija sa glavnim saobračajnicama. Vrhunski kvalitet gradnje i opreme. Zavređuje pažnju.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 155.900 €, 64,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏠 Na prodaju funkcionalan dvoiposoban stan u odličnoj zgradi na uglu ulica Janka Čmelika i Hadži Ruvimove , dvorišno orijentisan – mir i tišina, bez buke sa ulice. 📐 Površina: 64 m² 🛏 Dve spavaće sobe 🚿 Dva sanitarna čvora (jedan sa kadom) 🛗 4. sprat od 5 (plus potkrovlje), zgrada....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 148.250 €, 64,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam nekretninu u izgradnji sa rokom: Februar 2025. godine. Sama izgradnja se nalazi na Telepu, lokacija govori sama za sebe, u blizini sve neophodno za život. U izgradnji se koriste kvalitetni materijali i oprema, stanovi će biti opremljeni italijanskom keramikom i sanitarijama....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 78.400 €, 56,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan u novogradnji, u stambenom objektu p plus 2 plus pk, na odličnoj lokaciji u Sokobanji. Uknjižena površina stana je 56m2 i nalazi se na drugom spratu u zgradi bez lifta. Stolarija je pvc, na podu je laminat I klase, grejanje je na stuju. Odlična investicija....

 
 
 
  Stan, OPOVO, 65.000 €, 64,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoiposoban stan u centru Opova, na 30 km od Beograda, i 26 km od Pančeva, idealan za život u okruženju prirode, blizu bedema. Blizu svih neophodnih sadržaja(prodavnice,pošta, Dom zdravlja), 100 metara od reke Tamiš, 150 m od sportskih terena. Uz stan ide i ostava odmah....

 
 
 
  Kuća, KAC, 154.500 €, 56,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam porodičnu kuću na obodu Kaća u mirnoj ulici, dovoljno blizu glavnom putu, a opet skrivenu od centra dešavanja. Kuća kao i sami pomoćni objekti su zidani čvrstim materijalima, kuća ciglom, a pomoćni objekti blokom. Veliki deo stolarije je nova PVC stolarija, kako....

 
 
 
  Kuća, RAKOVAC, 164.800 €, 64,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odlična kuća na potezu Rakovca. Kuća u prirodi ima 150m2 od čvrstog materijala. Kuca poseduje suteren,prizemlje i potkrovlje. Plac je od 1596m2 i grejanje je na gas. Za više informacija kontaktirajte nase agente prodaje. Kontakt 064/8222-116 Terasa, Parking, garaža, Internet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 172.800 €, 64,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

LIMAN 4, 64m2, TROSOBAN Prodaje se klasičan trosoban limanski stan, odličnog rasporeda. Iz hodnika se ulazi u sve prostorije koje čine dnevna soba sa trpezarijskim delom i izlazom na terasu na kojoj se nalazi ostava, dve spavaće sobe, kuhinja sa prirodnom ventilacijom, kupatilo, deganžman....

 
 
 
  Apartman, SOKO BANJA, 84.000 €, 64,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan-apartman u Soko Banji na odličnoj lokaciji, par minuta od Aqua Parka i 5 minuta hoda od pešačke zone. Odlična investicija kako za stanovanje, tako za izdavanje. Stan je po strukturi dvosoban, uknjižene površine 56m2. Sastoji se od dnevne sobe, izdvojene kuhinje, spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 2, 150.000 €, 56,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stan u naselju Mirijevo po strukturi dvosoban ukupne površine 60 m2. Odlična lokacija. Uknjižen. Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 421-462 (od ukupno 562)

<< <5 6 7 8 9 10 11 12 13 14> >>