• GoHome Professional
do 200000 eura kablovska do 70 m2 što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura kablovska do 70 m2 što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura kablovska do 70 m2 što skuplji

  • Za upit "do 200000 eura kablovska do 70 m2 što skuplji" pronađeno 10 896 nekretnina - prosečna cena 2.376 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • novogradnja
    • podrum
    • podno grejanje
    • centralno grejanje
    • 4.sprat
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 158.000 €, 64,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Palilula, Karaburma - Patrisa Lumumbe 3.0, 64m2, VP/1, EG klima. Odličan, prostran, dvostrano orijentisan stan, na sjajnoj lokaciji. Stan je održavan, opremljen PVC- stolarijom u odličnom stanju. Prostorije: dnevni boravak, kuhinja, tri odvojene sobe, kupatilo, pripadajući podrum.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 220.000 €, 69,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo na prodaju stan u u ulici Miloša Pocerca u blizini raskrsnice sa ulicom Kneza Miloša. U radijusu od 300 m nalazi se Slavija, Beograđanka, Urgentni centar, Generalštab, kao i dom zdravlja, vrtić, osnovna i srednja škola, marketi, banke Stan se sastoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Fontana, 220.000 €, 67,00 m2 cca 3280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je stan na izuzetnoj lokaciji u ulici Omladinskih brigada, u srcu Novog Beograda. Ova lokacija je jedna od najatraktivnijih zbog blizine svih ključnih sadržaja potrebnih za udoban život. U neposrednoj blizini su Novi Merkator, Opština Novi Beograd, Osnovna škola "Duško....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200000 eura kablovska do 70 m2 što skuplji'
72.100 €
72.100 €
220.000 €
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 220.000 €, 72,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se renoviran, komforan trosoban stan sa garažom, samo 5 minuta od centra grada. Ovaj stan pruža prostor, svetlost i udobnost koji su vam potrebni za savršen život. Sjajan je za mlade parove, porodice ili sve koji žele svoj kutak u lepom i urbanom okruženju na Žitnom trgu.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanija, 220.000 €, 56,00 m2 cca 3930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan dvosoban stan površine 56m2 na četvrtom spratu novogradnje u kompleksu Plato Bežanija. Stan je svetao, funkcionalno raspoređen i idealan za porodični život ili kao investicija. Raspored obuhvata: ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjsko - trpezarijskim delom,....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 220.000 €, 55,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

0643187924 Oglašavamo prodaju porodične spratne kuće u Sremskoj Kamenici, kuća je pozicioniran na fenomenalnom placu od 1464m punom zelenila i velikog lepog drveća. Kuća je u osnovi 55m, totalno renovirana, u donjem delu kuće se nalaze dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća....

 
 
 
  Apartman, BEOGRAD, Voždovac, 220.000 €, 55,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo dvosoban stan / poslovni apartman u stambeno-poslovnom kompleksu Voždove kapije, površine 55m², savršeno pozicioniran na prvom spratu, sa orijentacijom ka dvorišnom delu kompleksa, što prostoru daje dodatnu tišinu i ugodnost za svakodnevni boravak ili miran rad. Stan se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 28, 220.000 €, 54,00 m2 cca 4070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo jako lep i funkcionalan trosoban stan na petom spratu u Bloku 28, koji je renoviran 2021.godine. Iz hodnika se ulazi u izuzetno svetao open-space prostor, koji čine dnevna soba, kuhinja i trepezarija iz kojih se izlazi na terasu. Iz dnevne sobe se ulazi u obe spavaće sobe.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 220.000 €, 53,00 m2 cca 4150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Nadomak centra Beograda, u najlepšem delu opštine Voždovac između ulica Vojvode Stepe i Bulevara Oslobođenja nalazi se Charm Residences. Modernog eksterijera, ova zgrada je projektovana tako da sem estetskog ugođaja svojim stanarima pruži najnovije trendove i standarde arhitekture.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 7a, 220.000 €, 75,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju funkcionalan dvosoban stan površine 62 m² (uknjiženo) + dodatnih 13 m² dobijenih adaptacijom, ukupno 75 m² korisne površine. Stan se nalazi u prizemlju stambene zgrade sa 6 spratova u atraktivnom delu Novog Beograda. Struktura: -Dnevna soba -Spavaća soba -Kuhinja sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 219.750 €, 65,00 m2 cca 3380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam novi stambeno poslovni kompleks koji će zasigurno biti jedan od najlepsih objekata i simbola grada. Zahvaljujući položaju kompleksa stanari ovih stanova imaće veličanstven panoramski pogled na ceo grad, reku Dunav i Frušku goru. U sklopu kompleksa nalaziće se najsavremenija....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 219.030 €, 73,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu izgradnju u Sremskoj Kamenici sa rokom završetka novembar 2026 godine. Stanovi su fenomenalnog rasporeda i ima svih struktura. Sam investitor je poznat po odličnim projektima i savremenom kvalitetu gradnje. Oprema je vrhunskog kvaliteta, od video nadzora,....

 
 
 
  Stan, BANJA, 219.000 €, 67,00 m2 cca 3270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Palilula, Višnjička Banja - Mirka Milojkovića 3.0, 67m2, VPR/5, CG, lift. Prodaje se izuzetno lep namešten stan u novogradnji (Sunnyville), u Višnjičkoj banji na samo 15 minuta od Centra grada. VELIKA PREDNOST: Stan je, i ako je novogradnja, renoviran tako da sada ima kupatilo i toalt......

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 219.000 €, 67,00 m2 cca 3270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 219.000 €, 66,00 m2 cca 3320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo odličan stan na Lionu, opština Zvezdara. Na veoma atraktivnoj lokaciji u neposrednoj blizini Cvetkove pijace, Bulevara, ulice Vojislava Ilića i na 10 minuta hoda od Beoshoping centra i sportskog centra Olimp Odlično povezan sa drugim delovima grada putem....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 219.000 €, 56,00 m2 cca 3910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vrhunska investicija , odlican za izdavanje / zivot , retko u ponudi ! 2,0 Vracar , Juzni Bulevar , 52m2 + 2 terase ( 4m2 ) , uknjizena kvadratura 44m2 , 1 / 4 , eg / mermerni radijatori , izuzetno kvalitetno , luksuzno , kompletno renoviran stan , izrazito suncan i svetao , dvostrano....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 219.000 €, 55,00 m2 cca 3980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Slavujev venac se nalazi u najistočnijem delu opštine Zvezdara i predstavlјa granicu sa opštinom Palilula. U tom mirnom kraju grada, u ulici Svetog Nikole, nalazi se ovaj dvoiposoban stan. Zgrada je novije gradnje, iz 2015. godine i uredna je i održavana. U neposrednoj blizini je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 219.000 €, 44,00 m2 cca 4980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvosoban stan u novogradnji, u neposrednoj blizini Botaničke bašte u Knez Danilovoj ulici. Stan je funkcionalan, sa optimalno iskorišćenim prostorom i prijatnim ambijentom za život. Stan se sastoji od dnevnog boravka koji je povezan sa kuhinjom i trpezarijom u otvorenom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 218.360 €, 66,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam jedan od najluksuznijih stanova u gradu, opremljen najsavremenijim materijalima i namještajem. Cijeli stan je u mermernim pločama, a parket je uvezen iz Njemačke. Za namještanje stana iskorišten je skupocjeni dizajnerski namještaj, a za poseban izgled plafona zaslužni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 218.360 €, 55,00 m2 cca 3970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban stan površine 55m2 na najpoželjnijoj lokaciji u gradu kod Makijato Faksa. Neposredna blizina Keja, Štranda, Univerziteta, centra grada Sve što vam je potrebno nalazi se na dohvat ruke. Stan se nalazi na četvrtom spratu izuzetno kvalitetne zgrade radjene po najvišim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 218.220 €, 64,00 m2 cca 3410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 218.000 €, 66,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličan dvoiposoban stan u izgradnji na Zvezdari u ulici Dimitrija Tucovića u neposrednoj blizini hotela Zira. Nalazi se na trećem spratu nove zgrade sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, degažmana, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijskim delom, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 218.000 €, 33,00 m2 cca 6610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 217.690 €, 61,00 m2 cca 3570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi na jednoj od najtrazenijih lokacija u Beogradu,u mirnoj ulici Stan je svetao,sa odlicnim rasporedom prostorija,opremljen je podnim grejanjem i prvoklasnom keramikom i sanitarijom.Kvalitet gradnje i zavrsne obrade ke na visokom nivou! Stan je pogodan kako za porodicno stanovanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 217.610 €, 66,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite One nekretnine! 021/2100-690 526295 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 217.610 €, 66,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi izgradnja višeporodičnog objekta na atraktivnoj lokaciji ! Komforan sadržaj življenja u neposrednoj blizini Limanske pijace, doma zdravlja, fakulteta,trgovinskih centara Promenade, Merkatora itd. Moderan izgled i kvalitet objekta -- FunderMax ventilaciona fasada,t ermo akustični....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 217.610 €, 66,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite One nekretnine! 021/2100-690 526289 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 217.330 €, 67,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov, trosoban stan na lokaciji Cara Dušana. Lokacija koja je izuzetno atraktivna, zbog blizine centra grada i odlične povezanosti sa svim delovima grada. Investitor koji je gradio zgradu je vrlo poznat po kvalitetu izgradnje i opreme. Gradnja je po najvišim standardima, a oprema najnovije....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 217.180 €, 66,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite One nekretnine! 021/2100-690 526254 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 217.000 €, 70,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Šumice prodaja stana. Prodaja prelepog stana od 70m2 u novijoj zgradi bez lifta, iz 2012 godine. Stan se nalazi na idealnom II spratu od III koliko ima zgrada. Jugoistočno je orjentisan i veoma svetao. Na minut hoda od Sportskog centra i parka Šumice. Stan se sastoji od dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 217.000 €, 70,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se izuzetan trosoban dupleks na Grbavici. Stan se nalazi na 2. spratu zgrade sa liftom. Izuzetno komforan stan poseduje dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom,dva kupatila,dve spavaće sobe i prelepe dve terase. Lokacija stana omogućava jednostavan pristup svim kulturnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 216.999 €, 57,00 m2 cca 3810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban stan (2.0) u luksuznoj novogradnji, izgrađenoj prema najvišim standardima kvaliteta. Stan je površine 57 m² i nalazi se na drugom spratu zgrade. Sastoji se od dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjskim delom, koja izlazi na prostranu terasu, spavaće sobe i kupatila.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 216.920 €, 66,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam komforan trosoban stan u starogradnji blizu Bulevara Oslobodjenja. Lokacija svima poznata - Grbavica. Sam stan je renoviran i zahteva samo krečenje. Sve ostalo je promenjeno. Sve strujne i vodovodne instalacije u kupatilima i kuhinji su promenjene. Na podu je parket....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 216.900 €, 66,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3 sobanstan u NOVOM SADU, GRBAVICA površine 66m2. Stan je u izgradnji. Renomiran investitor. Cena stana sa pdv. Vrhunski kvalitet gradnje i opreme. Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Pozovite da pogledate. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 216.600 €, 67,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 4 stan u Novom Sadu, BULEVAR, površine 67 m², po ceni od 216600€ (što je 3232€/m²). Stan je VisokoPrizemlje. Stan poseduje telefon, kablovsku. Terasa, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 216.360 €, 72,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na atraktivnoj lokaciji na opštini Vračar, nedaleko od raskrsnice ulica Južni Bulevar i Grčića Milenka, gradi se moderan luksuzni stambeni objekat projektovan tako da svojom orijentacijom, funkcionalnom organizacijom i estetikom zadovolji potrebe savremenog korisnika U blizini se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 216.300 €, 70,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam prelep stan na odličnoj poziciji u Novom Sadu. Radi se o Novoj Deterinari. Naravno parking kao i svugde može predstavljati problem, ali ne i u ovom slučaju. Postoji mogućnost kupovine garaže od 17m2 pod šifrom 545676. Odličan trosoban stan. PVC stolarija, parket,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 216.300 €, 70,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Opis Nekretnine: Vrsta nekretnine: Trosoban stan Kvadratura: 72m² Stanje objekta: Starija gradnja Grejanje: Gradsko Nivo u zgradi: 4. sprat Dodatne informacije: Terasa, Lift, Parking, Garaža, Podrum, Ostava, Internet, Telefon, Satelitska TV, Kablovska TV, Klima uređaj Tekst oglasa:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 216.300 €, 70,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Potpuno renoviran stan u odlično održavanom ulazu! Ova lokacija je veoma tražena, zbog blizine nekoliko tržnih centara, prodavnica, fakulteta, škola i svih ostalih potrebnih sadržaja. Zgrada ima dve biciklane koje Vam stoje na raspolaganju. Stan je prostran i odlično renoviran, pa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 216.300 €, 69,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Fenomenalna nekretnina samo kod nas u ponudi. Komforan trosoban stan koji se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, dve velike spavaće sobe i dva kupatila, strukturno odličan, smešten u ulici Novosadskog sajma, dvorišno orjentisan. Novogradnja, pvc stolarija sa komarnicima, parket,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 216.300 €, 69,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan troiposoban stan u blizini pijace na Novoj Detelinari. Uknjižen na vlasnika. Stan je dobro očuvan i idealanog je rasporeda. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Kontakt: 021/2215100 i 064/8033305 547756 Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 216.300 €, 66,00 m2 cca 3280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep porodični stan, odličnog rasporeda u novijoj zgradi sa liftom. Prodaje se kompletno namešten. U dvrištu zgrade ima parkig mesto. Odlična lokacija, u blizini centra grada, bulevara, škole, vrtića. Uknjižena nekretnina! Naša preporuka! Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon,....