• GoHome Professional
do 200000 eura kablovska do 1900 eura/m2 podrum št - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura kablovska do 1900 eura/m2 podrum št - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura kablovska do 1900 eura/m2 podrum što manji 110 m2

  • Za upit "do 200000 eura kablovska do 1900 eura/m2 podrum što manji 110 m2" pronađeno 61 nekretnina - prosečna cena 1.341 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 110000 eura
    • do 130000 eura (prosečna cena)
    • do 160000 eura
    • do 1300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, MAJUR, 164.800 €, 100,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvorišna kuća u Petrovaradinu. U pitanju je prizemna kuća, jedan stan od nekih 70m2 i drugi od 30m2. Grejanje je centralno. Održavano bez preteranih ulaganja. Takođe ispod kuće se nalazi i podrum. U blizini se nalazi autobusko stajalište, market, železnička stanica, apoteka.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 199.000 €, 100,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalan porodičan stan u srcu Grbavice u ulici Miše Dimitrijevića. Četvorosaban stan odličnog rasporeda, odvojena kuhinja sa prirodnom ventilacijom, dva sanitarna čvora, tri spavaće sobe sve veće od 12m2 kao i velika terasa sa hladnom ostavom. Idelana pozicija stana, ispred zgrade....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 184.000 €, 100,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju fina prizemna porodična kuća novije gradnje u naselju Podvinik na 5 km od centra. Nalazi se u mirnom okruženju i sve više atraktivnom za porodično stanovanje. U neposrednoj blizini su vrtić, škola, ambulanta, pošta. Građena je od ytonga (25 cm) sa stiroporom 5 cm, čime....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200000 eura kablovska do 1900 eura/m2 podrum što manji 110 m2'
56.000 €
85.000 €
203.940 €
  Kuća, NOVI SAD, 100.000 €, 100,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nova kuća na prelepom mestu,pogled na grad i na reku.Savršen mir i uživanje,kuća je na sprat,dozvoljeni su kućni ljubimci,idealno i za porodicu i za ljude koji rade od kuće,nameštena,ali po potrebi može i bez nameštaja,useljiva od 15 septembra,cena 1000e+depozit+ag.provizija. Kontakt....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 190.000 €, 100,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

DIZAJNERSKI SAVRŠEN DUPLEKS NA NOVOJ DETELINARI – 100 m², UKNJIŽEN 1/1 Na prodaju luksuzno uređen dupleks stan površine 100 m², smešten na atraktivnoj lokaciji u srcu Nove Detelinare. Stan se nalazi u kvalitetnoj zgradi iz 2005. godine, u mirnoj i lepo povezanoj ulici, idealnoj za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 203.940 €, 100,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predtsavljamo Vam odličan porodičan stan u blizini Lipovog gaja. U pitanju je zgrada novije gradnje. Sam stan je odlčnog rasporeda i dobro je iskorišćen svaki kvadrat. U ceni stana su takodje dva parking mesta i ostava u podrumu. Bez ulaganja. Uknjižen na vlasnika 1/1, bez tereta.....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 100.000 €, 100,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična lokacija,mirna ulica idealno za život,nameštena kuća sa dvorištem,grejanje na gas.Lep raspored na donjem delu su hodnik,dnevni boravak,kuhinja,soba,toalet,a na gornjem delu su hodnik,2 sobe,kupatilo,lepo dvorište,terasa,dozvoljeni su kućni ljubimci,useljiva od 15 oktobra,cena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 185.400 €, 101,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je veoma komforan četvorosoban stan u mirnoj Gagarinovoj ulici u neposrednoj blizini Bulevara Oslobodjenja i svih drugih centralnih gradskih sadržaja.Stan se nalazi na 5/5 spratu stambene zgrade bez lifta.Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa uvučenom kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 185.400 €, 101,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu nekretninu na fenomenalnoj lokaciji u Novom Sadu! U pitanju je četvorosoban stan od 101m2 na potezu Železničke stanice. Stan poseduje dva sanitarna čvora,velik prostran i izuzetno svetao dnevni boravak sa izlaskom na terasu,kuhinju i trpezariju koje su u....

 
 
 
  Stan, SREMSKI KARLOVCI, 127.300 €, 101,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičnu nekretninu u srcu Sremskih Karlovaca! Četvorosoban stan smešten u 101m2 sa 3 terase. Za više informacija pozovite naše agente prodaje! Terasa, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Kuća, BACKI JARAK, 86.920 €, 101,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavaljamo Vam fantastičnu dvojnu kuću u Bačkom Jarku! Sastoji se od suterena u sklopu kog su podrum i letnja kuhinja, prizemlja od 101m2 na kom se nalazi dnevni boravak, kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo i dve terase, i potrkovlja koje je u sivoj fazi. Kuća je u odličnom stanju,....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 148.000 €, 102,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan trosoban stan nove zgrade (useljena 2021) površine 102m2 na prvom spratu. Sastoji se od hodnika koji vodi u manji toalet, dnevnog boravka sa trpezarijom iz koje se izlazi na veliku terasu, odvojene kuhinje sa ostavom. Spavaći deo je odvojen i čine ga dve spavaće sobe od kojih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 206.000 €, 103,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam komforan troiposoban stan, uknjižen 1/1. Jedinstvena ponuda, svega 3 minuta do Kej-a. Stan je na dve etaže, na prvoj etaži se nalazi prostran dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo, spavaća soba, ostava i garderober, na drugoj etaži dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 200.000 €, 103,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

STARI GRAD, 103m2, TROIPOSOBAN Nudimo Vam prostrani dupleks stan koji je uknjižen na 103m2, a ima 107m2 stvarne površine u jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Ovaj stan se izdvaja po tome što je dupleks bez kosina i krovnih prozora, pružajući osećaj komfora i funkcionalnosti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 206.000 €, 103,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen dupleks stan u zgradi bez lifta, na samo 5min.od DUNAVSKOG PARKA, KEJ-a, IZVRŠNOG VEĆA, SPENS-a.. Izuzetno svetao stan, dvostrano orijentisan. Sastoji se iz dva nivoa; u donjem delu su pretsoblje, kuhinja sa trpezarijom sa francuskim balkonom, veliki dnevni boravak, sp.soba,....

 
 
 
  Kuća, ŽABALJ, 82.400 €, 104,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Salonska troiposobna kuća u centru Žablja. Čvrsta gradnja, održavana. Ispod ostave podrum. U dvorištu garaža, čardak i pomoćno objekti. Lep plac sa baštom od 1668 m2 pod voćem. Grejanje na gas peći. Za više informacija pozovite. Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Kuća, KAC, 122.000 €, 104,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam ovu fenomenalnu nekretninu na glavnoj ulici u Kaću preko puta benzinske pumpe. Kuća od prostorija ima 4 odvojene spavače sobe, dnevnu sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo i podrum. Ne zahteva preterana ulaganja, kompletno je renovirana, odrađena je izolacija, postavljen....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 55.000 €, 104,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Kuća sa tri stambene jedinice, Svaka jedinica ima svoje kupatilo. Odvojeni strujomeri, voda, kanalizacija.Izuzetno povoljno za izdavanje ili veću porodicu ( Više generacija) Kuća je delimično renovirana. Dvorište je formasto, ima garažu i podrum. . Terasa, Parking, garaža, Telefon,....

 
 
 
  Kuća, BUDISAVA, 82.400 €, 105,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJE SE UKNJIZENA DVOJNA KUCA U CENTRU BUDISAVE,UKNJIZENA KAO STAN ,KOMPLET NAMESTENA,CENTRALNO GREJANJE NA GAS,DVE SPAVACE SOBE,DNEVNA,KUHINJA,OSTAVA,PODRUM,KUPATILO,ODRZAVANA,KROV KOMPLET SREDJEN ,NOVA GRADJA,CREP,PARKET U KUCI ..MOZE ZAMENA ZA STAN U NOVOM SADU,MOZE KREDIT ZA....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Donja Vrežina, 80.000 €, 105,00 m2 cca 760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Donjoj Vrežini. Odlična investicija za one koji zele da pobegnu od gradske guzve i nadju mir na samo par kilometara od centra grada.U osnovi je površine 105m2. Kuća poseduje ulazni deo, trpezariju sa kuhinjom, dnevnu sobu, dve velike spavaće sobe i kupatilo, veliki....

 
 
 
  Kuća, RAKOVAC, 148.530 €, 105,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam kuća na odličnoj poziciji u Rakovcu, sa prilazom direktno sa magistralnog puta Novi Sad - Beočin, preko popločenog prilaznog puta dužine dvadesetak metara. Osnovica kuće je 7,50 x 7,00 metara, ukupne površne 105 m2, i korisnog stambenog prostora oko 90 m2. Prizemlje....

 
 
 
  Kuća, VRČIN, 199.000 €, 106,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se vikend-kuća nadomak Beograda, u Vrčinu, opština Grocka, na građevinskom zemljištu površine 12,46 ari, van granica građevinskog područja. Kuća ima 106 m² (uknjiženo 86 m², 1/1). Kuća je na dva nivoa: - u prizemlju se nalazi velika garaža sa ostavom, mokrim čvorom, toaletom.....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 220.000 €, 106,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prostran stan od 106m² + terasa, smešten na atraktivnoj lokaciji i porodičnom delu Petrovaradina, u neposrednoj blizini škole, vrtića, prodavnica, apoteka i javnog prevoza. Stan je funkcionalan i moderno uređen, sa pažljivo odabranim nameštajem i kvalitetnom tehnikom –....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 209.400 €, 107,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.11.2022.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Telep, ulica Somborska. Nov, uknjižen, namešten trosoban dupleks stan na kraju Bulevara patrijarha Pavla. Neposredna blizina Futoškog puta, nekoliko osnovnih škola i novog naselja. Ovaj lep i svetao dupleks stan čine dve etaže. Donja etaža predstavlja dnevnu zonu i sačinjavaju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 154.295 €, 107,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Trazite konfor i mir? Ovo je prava nekretnina za vas! U ulici koja je siroka, a ne prometna, u blizini novosadskog puta, prevoza. Sve sto je potrebno za jednu porodicu. Moguca kupovina putem stambenog kredita! Informacije na broj 0611436777 Terasa, Parking, garaža, Podrum, ostava,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 158.930 €, 107,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep stan na mirnoj i urbanoj lokaciji. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, četiri spavaće sobe, dva kupatila, dve terase i ostave. U blizini autobuska stanica, škola, vrtića, market. Za sve dodatne informacije pozovite nas. s25 ŠIFRA: 522587 KONTAKT: 0648222153....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 199.990 €, 108,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u Sremskoj Kamenici koji se prostire na dve etaže. Na prvoj etaži se nalazi dnevni boravak, kuhinja, tri spavaće sobe i kupatilo, na drugoj etaži dnevni boravak, kuhinja, dve spavaće sobe i kupatilo. Može se koristiti kao dve odvojene stambene jedinice. U prirodi ima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 216.920 €, 108,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen salonski stan u centru grada. Sastoji se iz 2 nivoa. Mogu da budu 3 stambene jedinice. Odličan za hostel i za poslovni prostor. Vredi videti. Terasa, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 211.000 €, 108,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 165.000 €, 109,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuca sa 2 stana od 70m2 i 30m2, ima podrum od 60m2,prvo dvoriste zajednicko, drugo od 460m2 gde se nalazi supa , vlasnik 1/1, ima vocnjak i mali bazen ukopan . U kuci su radijatori opcija na gas, struju i u podrumu je pec na cvrsto gorivo . Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 149.000 €, 109,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite 064/822-21-40 Terasa, U potkrovlju, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 209.000 €, 110,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo uknjižen, 5.0 stan sa fantastičnim panoramskim pogledom! Nalazi se u ulici Bulevar Vojvode Mišića, sa pogledom na Beograd na vodi-gde se gradi stambeni blok sa muzejom, pijacom, školom, vrtićem.. sav sadržaj potreban za obezbeđen život. Stan je uknjižen, nalazi se na....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 104.900 €, 110,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2023.,

www.oglasi.rs

Gradska opština Barajevo je u celini izvan gradskog područja grada Beograda i prostorno spada u prigradske opštine, a smeštena je na pravcu jug–jugozapad u odnosu na Beograd i udaljeno je od centra Beograda 27 km. U okviru opštine Barajevo, nalazi 14 naseljenih mesta i jedno od njih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 182.310 €, 110,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo prelep šestosoban stan na ulazu u Veternik. Stan se sastoji iz dve etaže, na prvoj se nalazi dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo, terasa, kao i stepenište koje vodi na gornju etažu, na kojoj se nalazi dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 209.610 €, 110,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo izgradnju modernog luksuznog objekta koji se nalazi u mirnom i lepom delu gradu, smeštenom na manje od stotinu metara od Dunava i na samo 5 km od centra grada. Ono čime ćemo moći da se pohvalimo biće gradnja savremenim materijalima, visok koeficijent energetske efikasnosti,....

 
 
 
  Stan, SENTA, 115.000 €, 111,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Opis nekretnine: U srcu mirnog i uređenog naselja u Senti, na samo nekoliko minuta šetnje od centra na obali reke Tise, nalazi se salonski stan u vili renomiranog arhitekte, koji spaja udobnost porodičnog života sa toplinom vojvođanskog ambijenta. Smešten na spratu porodične vile,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 185.400 €, 111,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičan porodičan duplex na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu, Grbavici, u ulici Miše Dimitrijevića! Stan se prodaje kompletno namešten, a opremljen je vrhunskim hrastovim parketom, nemačkom PVC stolarijom, velux krovnim prozorima kao i izvanrednom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 135.000 €, 111,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prostran stan od 111m² na Salajci – odlična lokacija za život ili firmu Prodaje se uknjižen stan površine 111m² na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Novom Sadu – Salajka . Lokacija je idealna za otvaranje firme, kancelarije, ordinacije ili bilo koje druge poslovne delatnosti,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 149.350 €, 111,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Salajka, ulica Šajkaška. Komforan, po strukturi trosoban stan koji se nalazi u neposrednoj blizini Temerinske ulice. Ovaj stambeni prostor čini dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo, ostava i zastakljena terasa. Grejanje na gas sa ugrađenim kalorimetrima.....

 
 
 
  Kuća, KAC, 138.430 €, 112,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastična prizemna kuća na samom ulazu u Kać. Površina placa iznosi 361m2. Kuća se sastoji iz tri komforne spavaće sobe, dnevnog boravka i fizički odvojene kuhinje, kupatila i ostave. Bez ulaganja! Ova nekretnina poseduje još garažu, letnju kuhinju i podrum, što pruža dodatne prilike....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 206.000 €, 112,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan dupleks na Novoj Detelinari. U ceni 2 parking mesta. Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 184.000 €, 112,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaju se stanovi u izgradnji na atraktivnoj lokaciji – Veternička rampa, na samom ulazu u Veternik. Lokacija je mirna, idealna za porodični život, a ujedno odlično povezana sa svim delovima grada. Stanovi se grade po visokim standardima, sa pažljivo biranim materijalima i završnom....