• GoHome Professional
do 200000 eura kablovska bazen - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • do 200000 eura kablovska bazen - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura kablovska bazen

  • Za upit "do 200000 eura kablovska bazen" pronađeno 197 nekretnina - prosečna cena 1.783 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 30 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 40 m2
    • 50 m2
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, PETRIJEVO, 155.000 €, 160,00 m2 cca 970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam pondimo na prodaju kuću sa placom u neposrednoj blizini Smedereva Odlična lokacija, na 45 minuta od Beograda. Ovaj predeo ima najveću nadmorsku visinu u Smederevu i okolini i u njemu vlada ruža vetrova što vam garantuje svež i čist vazduh Savršeno za beg iz gradske....

 
 
 
  Kuća, BANOSTOR, 154.500 €, 62,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična, od čvrste gradnje kuća, na odličnoj poziciji. Komplet renovirana i opremljena, prodaje se sa svim nameštajem i tehnikom. Predivno dvorište i odličan pogled i na Dunav. Grejanje je centralno na gas, a može biti i na čvrsto grejanje. Poseduje sve propratne nus prostorije: garažu,....

 
 
 
  Kuća, RAKOVAC, 154.500 €, 153,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičnu vikendicu u Rakovcu, na prelepoj parceli površine 4422m2. U pitanju je vikendica koja na prizemlju poseduje dve sobe, kuhinju sa trpezarijo i kupatilo, sa istim rasporedom prostorija na drugoj etaži koja nije završena. Sa placa se pruža otvoren pogled....

 
 
 
  Kuća, RAKOVAC, 151.410 €, 88,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju ODLIČNA spratna kuća u Rakovcu. Prava mala oaza mira za uživanje i beg od gradske gužve. Kuća je građena od čvrstih materijala. U dvorištu kuće se nalazi bazen, đakuzi, kao i radionica za rad na drvetu. Odlična prilika kako za život, tako i za ulaganje. Za više informacija....

 
 
 
  Kuća, TRUPALE, 150.000 €, 320,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Trupalu, objekat P+PK, 280m2 ( osnova 147m2 ), na prelepom placu površine 939m2. Prizemlje čini prelep ulazni trem, ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja i trpezarija, dve spavaće sobe, kupatilo i toalet. Unutrašnjim stepenicama se ulazi na potkrovlje, koje se sastoji....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 150.000 €, 135,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična porodična kuća sa bazenom i pomoćnim objektom, staklenikom , u prirodnom okruženju, cveće, drveće i cvrkut ptica. Za uživanje, povremeni odmor od gradske buke, ili stanovanje! Uknjižena kuća 135m2 kao i zemljište 2021m2, bez tereta i zabeležbi. Bašta staklenik u jednom delu....

 
 
 
  Kuća, LIPOVICA, 150.000 €, 135,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Okružena šumom, u oazi mira i tišine, prodaje se kuća sa 3 spavaće sobe, u koju se ulazi u nivou prvog sprata preko prelepe terase. Jedna spavaća soba se nalazi u prvom nivou sa kuhinjom, dnevnim boravkom i kupatilom. Na potkrovlju su dve velike spavaće sobe. U nivou prizemlja koje....

 
 
 
  Kuća, LIPOVICA, 149.900 €, 111,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Gradska opština Barajevo je u celini izvan gradskog područja grada Beograda i prostorno spada u prigradske opštine, a smeštena je na pravcu jug–jugozapad u odnosu na Beograd i udaljeno je od centra Beograda 27 km. U okviru opštine Barajevo, nalazi 14 naseljenih mesta i jedno od njih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 208.500 €, 74,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan duplex u Temerinskoj ulici, u novoj zgradi. Za razliku od standardnih stanova koji su samo za stanovanje, ovaj Duplex je Idealan i planiran za California Mini Hostel, Stan na Dan, ili Rentiranje Apartmana: Uradjeno u California Stilu sa Klima Uredjajem, mini bazenom, i mogucnost....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 149.000 €, 170,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju novija kuća na Viniku, na dobroj i pristupačnoj lokaciji, prizemlje i sprat, ukupne površine 170 m2 a na lepom placu od 1.127 m2. U donjem delu kuće je stambeni prostor koji čini dnevna soba, još dve prostorije (spavaće ili radne sobe), kuhinja sa trpezarijom gde je smešten....

 
 
 
  Kuća, KOSJERIĆ, 140.000 €, 250,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetno seosko domaćinstvo nadomak Kosjerića i Divčibara. Vrlo prostrana kuća od 250,34m2 u selu Radanovci. Prostire se na placu od 1,79 ha. Pored kuće poseduje i pomoćne prostorije u vidu podruma sa površinom 30m2. Objekat se sastoji iz dve zasebne....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 139.000 €, 163,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

kuća, STARA PAZOVA, SURDUK, Cincorija, 78m2+85m2 na 10ari. Dobra kuća u naselju Surduk - ratarsko-stočarskom selu u Srbiji, opštini Stara Pazova u Sremskom okrugu, oko 40 km severno od Beograda. Broj stanovnika u ovom živopisnom selu je u konstantnom porastu u poslednjih dvadeset....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 133.900 €, 47,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu vikendicu u Krušedolu. Prava oaza mira i relaksacije. Na placu od 2650m2 nalazi se ušuškana, drvena vikendica, kao i bazen dimenzija 6x3m. Vikendica je bez ulaganja, spremna za nove vlasnike. Na placu je trofazna struja, tehnička voda od 5m3, septička jama.....

 
 
 
  Kuća, Čortanovci, 131.840 €, 50,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Ova potpuno renovirana vikendica u Čortanovcima nudi savršen spoj modernog komfora i prirodnog okruženja. Sa prelepim uređenim dvorištem, bazenom i košarkaškim terenom, pruža idealno mesto za opuštanje i zabavu. Unutrašnjost je svetla i prostrana, opremljena savremenim sadržajima,....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 130.000 €, 34,00 m2 cca 3820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem apartman koji se nalazi u okviru prestižnog Hotela Zlatibor u samom centru ove planine i neposrednoj blizini Kraljevog trga i jezera. Apartman je smešten na prvom spratu i prostire se na površini od 34 m². Po strukturi je jednosoban i orijentisan je dvorišno sa pogledom na....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 130.000 €, 133,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dupleks stan koji se prostire na delu 4 sprata i potkrovlja.Neto povrsina stana je 132,66 m2.Prvi nivo-72,13 m2.Potkrovlje-60,53 m2.Od prostorija poseduje:5 spavacih soba,2 kupatila,kuhinju,dnevnu sobu i terasu.Prostorije prvog nivoa:2 hodnika,dnevna soba,kupatilo,terasa,2....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 127.600 €, 58,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo vrhunski, luksuzan stan na jedinstvenoj lokaciji u centru Zlatibora u okviru apartmanskog kompleksa Titova vila Stambeno - poslovni apartmanski kompleks Titova vila predstavlja jedan od najatraktivnijih i luksuznijih lokacija na Zlatiboru. Na samo 10....

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 212.180 €, 109,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prestavljamo Vam kuću u centru Temerina. Kuća je starije gradnje ali se nalazi na odličnoj poziciji, blizu škole, doma zdravlja, bazena. Kuća do ulice poseduje predsoblje, 2 spavaće sobe, kuhinju 2 pomoćne prostorije, u nastavku se nalazi radionica sa stanom iznad iste i na kraju....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 126.900 €, 54,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

JEDINSTVENA PRILIKA - na prodaju luksuzan stan na Zlatiboru u naselju Obudojevica Mirna lokacija na samo par minuta hoda od Gold Gondole, skijališta Obudojevica, kao i jezera i centra Stan ima 54m2 i nalazi se u prizemlju nove luksuzne zgrade Po strukturi je 2.0 soban i sastoji se....

 
 
 
  Apartman, VRDNIK, 125.500 €, 62,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Dvoiposoban apartman u novogradnji – Central Park Vrdnik U ponudi je dvoiposoban apartman od 62,79 m², koji se nalazi na trećem spratu luksuznog kompleksa Central Park Vrdnik. Raspored uključuje: ✔ Dve spavaće sobe ✔ Prostranu dnevnu sobu sa trpezarijom ✔ Kuhinju ✔ Kupatilo ✔ Hodnik....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 125.400 €, 46,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo lux apartmane na Zlatiboru u okviru naselja Obudojevica Na 15 minuta od centra, na mirnoj lokaciji na prelepim, otvorenim pogledom na padine i vrhove Zlatibora Objekat gde se nalaze apartmani je opremljen spoljašnim bazenom, restoranom, recepcijom,decijom....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 124.900 € na 122.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 122.000 €, 30,00 m2 cca 4070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.10.2025 - 140.000 €
16.01.2026 - 130.000 €
30.01.2026 - 129.900 €
04.02.2026 - 129.000 €
06.02.2026 - 126.900 €
04.03.2026 - 125.000 €
17.04.2026 - 124.900 €
24.04.2026 - 122.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.10.2025.,

www.berzanekretnina.org

Palilula, Tašmajdan - Ilije Garašanina 1.0, 30m2, PR/6, CG, lift, telefon, interfon, video nadzor, KATV, internet, podrum, parking, ostava (10m2), dvorište U ponudi je funkcionalan jednosoban stan od 20 m² sa dodatnom uknjiženom prostorijom (ostavom) od 10 m², koja može služiti kao....

 
 
 
  Kuća, BANOSTOR, 120.000 €, 83,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem montažnu kuću u Banoštru, vikend naselje Prljuša, drugi red iznad Dunava (nema plavljenja), izgradjena 2010. godine. Dunav je udaljen 80 m. Plac je površine 2117 m2, uknjiženo 1929m2 i 188 m2 vangruntovno vlasništvo. Kuća je legalna, uknjižena, ukupne površine 83 m2, od čega....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 120.000 €, 72,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Predstavljamo vam moderan i luksuzan kompleks stanova u užem centru Vrnjačke Banje, idealan za investiciju, život ili odmor. U ponudi su stanovi različitih kvadratura i struktura, a svaki je deo arhitektonski osmišljenog ambijenta koji spaja udobnost, sigurnost i visoke standarde....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 120.000 €, 200,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Dodatne informacije Nekretnina je uknjižena 1/1, upisana u registar poseda u Zrenjaninu, broj lista nepokretnosti je 13243. Objekat poseduje dve velike terase prema ulici, parking za tri automobila parkiranje po dužini, garaža (1 automobil), kablovska sa internetom i fiksnim telefonom,....

 
 
 
  Apartman, VRNJAČKA BANJA, 119.000 €, 52,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodja aprtmana Vrnjaćka banja. Apartman je u Vrnjačkoj banji na atraktivnoj lokaciji, u strogom centru. Prodaje se apartman od 52m2 u okviru hotela Pegaz. Hotel poseduje recepciju, bazen, spa centar, restoran. Izuzetna ponuda! 31 Oznaka na mapi pokazuje deo grada, ne i tačan položaj....

 
 
 
  Kuća, Čortanovci, 113.300 €, 70,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je prizemna kuća u Čortanovcima. Prostire se na placu od 1432m2, raspored kuće je dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe i kupatilo. U suterenu ima oko 60m2 koji može da posluži kao garaža ili letnja kuhinja sa špajzom. U kuću se može ući sa tri ulaza,....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 214.500 €, 165,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

SREMSKA KAMENICA, 165m2, ČETVOROSOBNA Izdaje se prelepa kuća u Sremskoj Kamenici površine 120 m2. U suterenu živi baka i ona koristi ostatak kvadrature, ali poseduje sopstveni ulaz i mali deo dvorišta tako da je ostalo samo vaše. Dvorište je ukupne površine 462m2, poseduje natkriveni....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 111.800 €, 49,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan apartman na Kopaoniku u Vikend naselju, ispred početne stanice gondole, na samo par stotina metra od žičare Sunčana dolina. Površina apartmana je 49.29 m2 i nalazi se u novogradnji, na visokom prizemlju. Apartman se sastoji od ulaznog hodnika, kupatila, dnevne sobe....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 110.000 €, 28,00 m2 cca 3930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Stan-apartman 28,21 m2 sa cetiri zvezdice u Hotelu sa cetiri zvezdice, Konak, Zlatibor, blizu centra, ispred objekta bolnice Cigota, preko puta Dino parka, ispred hotela Buket, ulica Sportova, zlatiborsko dedinje, odlicna, vazdusna lokacija blizu centra. BAZEN, SPA, IGRAONICA, TERETANA,....

 
 
 
  Apartman, BEČEJ, 110.000 €, 180,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća sa velikim potencijalom – idealna za život, odmor ili biznis (etno kuća, restoran, apartmani) Lokacija: mirno selo u opštini Bečej, buduća blizina auto-puta „Vojvođanski osmeh“. U ponudi je kuća od 180 m², plus 100m² za gornji deo na placu od 585 m² , sa uređenim i....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 108.300 €, 57,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Titova Vila Apartments & SPA je apartmanski kompleks na Zlatiboru, na deset minuta šetnje od jezera. Kompleks se sastoji od apartmanskih objekata, prostranog SPA centra, teretane, konferencijske sale, igrališta za decu, dečije igraonice, kao i brojnih drugih sadržaja za odmor i uživanje....

 
 
 
  Poslovni prostor, VRNJAČKA BANJA, 108.000 €, 60,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 107.200 €, 67,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOV DELUX STAN SA GARAŽNIM MESTOM, BAZENOM I SPA CENTROM ZA IZDAVANJE! Kontakt: +381668091211 Cena: 1.600 EURA Lokacija: Beograd, ul Vojvode Milenka, sprat 5/8 Površina: 67 m2 + ostava od 8m2 + garažno mesto od 13m2 Struktura: Luxuzan dvosoban stan, kompletno namešten, koji se sastoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 107.133 €, 67,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

STAN+GARŽA+OSTAVA MAXIS GROUP -Agencija za nekretnine Broj u registru posrednika: 1850 IZDAVANJE – Luksuzan DVOSOBAN stan 67m², u cenu uključena garža i ostava 📍 Slavka Ćuruvije – prestižna i mirna lokacija 💶 Cena: 1600 € ⏱ Odmah useljiv Izdaje se luksuzan, nikada useljavan stan....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 107.000 €, 38,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan stan na par koraka od centra Zlatibora kod Čigote. Površine je 37,51m2 u lux kvalitetnoj zgradi novije gradnje. Nalazi se na prvom spratu stambene zgrade od četiri sprata. Po strukturi se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 105.000 €, 114,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

STAN OD INVESTITORA Prodajem visoko-kvalitetan stan u fazi izgradnje na Mišeluku. Stan se nalazi se u urbanoj vili u kojoj sam suinvestitor i koja ima ukupno četiri stana. Vila je u prelepom ambijentu i na prelepoj lokaciji, tj. na mirnom i tihom mestu. Do nje vodi asfaltni put, a....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 105.000 €, 40,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo na prodaju luksuzan stan na Zlatiboru kod Čigote Na samo 500m od jezera u blizini Dino parka, Avantura parka, golf terena, bolnice, Gondole i mnogih drugih sadržaja U jednoj od zelenih oaza na Zlatiboru koja predstavlja odličan sklop prirode i urbanizma....

 
 
 
  Kuća, BANOSTOR, 103.000 €, 152,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra nekretnine: 16888 Kuća na potkrovlje 112m2 plus objekti pomoćni 40m2 uknjiženi na placu od 1440m2 plus plac 720m2 u gradjevinskom području. Kuća može da se kupi bez tog placa posebno. Kuća ima 4 sobe veliku natkrivenu terasu, kupatila dva jedno u potkrovlju i jedno u prizemlju,....

 
 
 
  Apartman, BRUS, 103.000 €, 48,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Apartman u Brzeći, 1.5, 48m2, terasa 4m2 + terasa 20m2, I sprat od V, lift. PVC stolarija, EG na stuju, podno grejanje u kupatilu. Kompletno opremljen i uknjižen. 500m2 udaljen od ski gondole, u objektu Foka Spa, izgradjenom 2014. godine, koji poseduje sopstvenu recepciju, bazen,....

 
 
 
  Kuća, KNIĆ, 103.000 €, 132,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Kniću površine 132 m2 na placu od 15 ari. Od centra Knića udaljena je 500 m, smeštena u lepom i mirnom kraju koji pruža idealne uslove za miran porodični život. Kuća je prizemna , ima strukturu trosobnog stana i sastoji se od kuhinje sa trpezarijom, sobe sa kaminom,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 102.000 €, 78,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 199)

<< <1 2 3 4 5> >>