• GoHome Professional
do 200000 eura kablovska 70 m2 što manji - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • do 200000 eura kablovska 70 m2 što manji - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura kablovska 70 m2 što manji

  • Za upit "do 200000 eura kablovska 70 m2 što manji" pronađeno 1 855 nekretnina - prosečna cena 2.131 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Slavija, 59.400 €, 66,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban namešten stan na Slaviji, koji se sastoji od predsoblja, dve spavaće sobe koje su okrenute ka dvorištu i obe imaju izlaz na terasu, dnevne sobe koja takođe ima izlaz na zasebnu terasu, kuhinje i kupatila. Stan je svetao i dvostrano orjentisan idealan za porodičan....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 141.100 €, 66,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3 stan u SREMSKOJ KAMENICI površine 43m2. Stan je u izgradnji. Odlično je povezan sa glavnim saobračajnicama. Cena stana sa pdv. Mogučnost kupovine putem stambenog kredita.. Vrhunski kvalitet gradnje i opreme. Stan zavređuje pažnju. Pozovite da pogledate. Terasa, Lift,....

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 82.400 €, 66,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća za rušenje na ODLIČNOM placu površine čak 1.855m2. Plac je pravilnog oblika i ravan, front placa je 24m2, a dubina placa iznosi 76m2. Idealan za investiciju i one koji žele da grade porodični dom ili poslovni objekat. Plac se nalazi u centru Temerina, na 10 minuta....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 163.150 €, 66,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Za vise informacija pozvati agenciju Terasa, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 182.000 €, 66,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux stan odmah useljiv. Stan je kompletno renoviran,naj savremeninim materijalima.U stanu je ugrađena zvučna izolacija,granitna keramika ,medijapan sobna vrata,pvc stolarija sa aluminijumskim roletnama,target hrastov parket. Zgrada poseduje lift. Stan useljiv odmah i uknjižen. Molimo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 195.700 €, 66,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Za više informacija kontaktirajte nas. 021/544-684 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 147.040 €, 66,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fenomenalan trosoban dupleks stan na atraktivnoj lokaciji! Ovaj savršeni stan je bez ulaganja i prodaje se kompletno namešten, što ga čini idealnim za useljenje odmah. Uživajte u prostranim i svetlim sobama, savršenim za porodični život ili kao investicija. Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 125.000 €, 66,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju komfornog dvosobnog stana sa mogućnosti prepravke u dvoiposoban. Mirna lokacija sa puno zelenila i slobodnih parking mesta oko zgrade. Dvostrano orjentisan, jedan deo stana gleda na Frusku goru a drugi deo na zelenu površinu sa drvećem koja se nalazi u dvorištu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 165.900 €, 66,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3 stan u NOVOM SADU, TELEP površine 65m2. Stan je u izgradnji. Cena stana sa pdv. Renomiran investitor. Nalazi se na odličnoj lokaciji, odlično povezan sa Limanima i ostalim delovima grada. Vrhunski kvalitet gradnje i opeme. Pozovite da pogledate. Terasa, Lift, Internet,....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 134.310 €, 66,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

U ponudi je nov, useljiv dvoiposoban stan na odličnoj lokaciji u blitzini svih potrebnih sadržaja. Pored sjajnog kvaliteta same gradnje, ovu nekretninu karakteriše sjajan raspored, veoma lepa osvetljenost dnevnom svetlošću i fenomenalna terasa od oko 30m2 koja nije ušla u kvadraturu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 129.270 €, 66,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan komforan dvosoban stan, uz minimalana ulaganja lako se može preurediti u dvoiposoban. Odlična lokacija u blizini škole, vrtići, pijaca i sve što je potrebno za miran i udoban porodični život. Za ostale informacije pozovite. šifra 445850, b130 Terasa, Lift, Internet, Telefon,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 134.090 €, 66,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam stambenu izgradnju. Rok završetka radova planiran je za septembar 2026. godine. Objekat se gradi po najsavremenijim građevinskim standardima, uz korišćenje prvoklasne keramike, vrhunske sanitarije i kvalitetnih završnih materijala. Posebna pažnja posvećena je svakom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 159.650 €, 66,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam Trosoban komforan stan na potezu Socijalnog! Stan poseduje dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja sa prirodnom ventilacijom, dve spavace sobe koje imaju izlaz na terasu i kupatilom. Prodaje se prazan, nameštaj dogovor. Nekretnina ne zahteva apsolutno nikakva ulaganja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 187.880 €, 66,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam novu izgradnju proverenog i pouzdanog investitora. Odličan kvalitet izgradnje i opreme. Rok izgradnje je kraj 2025. godine. Za više informacija pozovite naše agente prodaje! Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 144.200 €, 66,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan dvosoban, delimično namešten stan na četvrtom spratu u novogradnji u mirnoj ulici Pavla Ivića na Jugovićevom naselju. Lokacija stana je izuzetno povoljna, smeštena u mirnom delu grada, uvučena od Bulevara vojvode Stepe, tačnije na Novom Naselju. Ova pozicija omogućava....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 159.650 €, 66,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban duplex na odličnoj lokaciji. Moguća je prodaja i putem stambenog kredita. Pouzdan investitor, sa dugogodišnjim iskustvom. Oprema stana: pvc-stolarija, uvozna keramika i sanitarije, ulazna sigurnosna vrata, parket. Nalazi se na odličnoj poziciji i u mirnoj ulici. Nekretnina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 118.450 €, 66,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban uknjižen stan na Podbari,bez tereta i zabeležbi.Naša preporuka.Pozovite,064/8222-116 Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 163.000 €, 66,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlican trosoban stan na Telepu, u mirnoj ulici, u zgradi od pouzdanog investitora sa dugogodisnjim renomeom. Izrazena cena je sa PDV-om, pa kupac prve nekretnine stice pravo na povrat istog. Obezbedjen parking za stanare u dvoristu zgrade. Visok nivo opreme i kvalitet....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Ledena Stena, 93.000 €, 66,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u sivoj fazi, strukture P+PK, koja se nalazi na odličnom placu u blizini Minovog naselja, na Ledenoj steni, uknjižene površine 66m2. Izuzetno dobar položaj placa, pravilnog oblika koji ima izlaz na dve ulice, a po urbanističkom planu imaće izlaz i na još jednu (treću....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 149.560 €, 66,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju funkcionalan dupleks od 66m², uknjižen 1/1, koji se nalazi u mirnom delu Salajke, na trećem spratu zgrade bez lifta. Stan je dvorišno orijentisan, što garantuje mir i tišinu, idealno za porodični život. U donjem nivou stana nalazi se prostran dnevni boravak povezan sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 159.760 €, 66,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična izgradnja na Telepu. Mala urbana vila od 2 sprata, visok kvalitet gradnje i opreme. Keramika, PVC stolarija, sigurnosna ulazna vrata. Veoma miran deo Telepa. Sve što je potrebno od marketa, autobuskog stajališta gde staje 12-ica, je na samo par minuta hoda od same nekretnine.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 144.200 €, 66,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

537950-Predstavljamo vam komforan troiposoban stan u novogradnji! Odličan raspored, iz hodnika se ide u sve prostorije, kosine ne remete funkcionalnost. U blizini se nalaze marketi, autobuska stajališta za većinu delova grada. Kontaktirajte naše agente prodaje za više informacija.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 120.510 €, 66,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Stan odlične strukture, na lepoj lokaciji. Zgrada dobro održavana, stan uknjižen 1/1.Kontakt Max nekretnine 0212215500 0648033314 Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 168.390 €, 66,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju trosobnog stana na jednoj od najtraženijih lokacija na Telepu.Dostupan na II i III spratu Stambeni kompleks u Novom Sadu koji nudi 81 stan, uz praktično parkiranje i energetsku efikasnost. Uz svaki stan je projektovano jednodno parking ili garažno mesto. Ono što....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 28, 184.000 €, 66,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u bloku 28 televizora do auto puta . Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, MAJUR, 140.040 €, 66,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJA – Troiposoban dupleks u Petrovaradinu koji mami osmeh! Ako tražite stan u koji možete da se uselite bez razmišljanja o majstorima, bušenju, ili farbanju – ovaj dupleks u Petrovaradinu je prava prilika. Nalazi se na 4. spratu novije zgrade iz 2019. godine, sa liftom (da, lift....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 130.000 €, 66,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Ikat nekretnine su u prlici da vam odličan troiposoban stan površine 66m2 na par minuta od Banjice u Jajincima ispod netaknute prirode šuma "Jajinci", kao i Spomen - Parka Jajinci U blizini se nalazi O.Š Jajinci, super marketi, apoteke na 100 m od Doma zdravlja i poste i svi ostali....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 172.000 €, 66,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3 stan u NOVOM SADU, SOMBORSKI BULEVAR površine 66m2. Nalazi se u blizini Limana 4. Cena stana sa pdv. Renomiran investitor. Pozovite da pogledate. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 218.000 €, 66,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličan dvoiposoban stan u izgradnji na Zvezdari u ulici Dimitrija Tucovića u neposrednoj blizini hotela Zira. Nalazi se na trećem spratu nove zgrade sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, degažmana, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijskim delom, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 159.760 €, 66,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*Keramika, PVC stolarija, sigurnosna ulazna vrata. LUX opcija gradnje sa SMART sistemom i 8 garažnih mesta koja će posedovati 8 WALLBOX punjača za auta. Veoma miran deo Telepa. Sve što je potrebno od marketa, autobuskog stajališta gde staje 12-ica, je na samo par minuta hoda od same....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 102.000 €, 66,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavam prodaju petosobnog uskoro useljivog stana. Poseduje dnevnu sobu sa kuhinjom,četiri prostrane spavaće sobe,kupatilo,dve terase,parking mesto i ostavu. U blizini gradskog prevoza i svih neophodnih sadržaja za nesmetano svakodnevno funkcionisanje. Mogućnost kupovine putem stambenog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 125.860 €, 66,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična izgradnja na Adicama pred useljenjem. Mala urbana vila od 2 sprata, visok kvalitet gradnje i opreme. Keramika, PVC stolarija, sigurnosna ulazna vrata. Veoma miran deo Adica. Sve što je potrebno od marketa,mesare,autobuskog stajališta gde staje 6-ica, je na samo 5 minuta hoda....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajmište, 129.300 €, 66,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se uknjižen, 2 soban u Novom Sadu, SAJMISTE površine 66m2. Adaptibilan je u dvoiposoban. Odličan raspored iz prostorija ,Dvostrano je orijentisan. Nalazi se u blizini svih sadržaja potrebnih za život. Okružen zelenilom i parking prostorom. Zavređuje pažnju. Pozovite da pogledate.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 140.000 €, 66,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Stan poseduje: hodnik iz koga se ulazi u sve prostorije, dnevnu sobu sa kuhinjom, 3 sobe, kupatilo i toalet. Orijentisan je zapadno i gleda na ulicu. 1 parking mesto, parking u dvorištu zgrade Autobuske linije u blizini: 7a7b, 2, 8, 9 U blizini je Lidla, osnovne škole i vrtića. Agencijska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 168.000 €, 66,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3 stan u NOVOM SADU, TELEP površine 66m2. Cena stana sa pdv. Stan je u izgradnji. Mirna ulica u blizini glavnih saobraćajnica. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Renomiran investitor. Pozovite da pogledate. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, MAJUR, 157.230 €, 66,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na savršenoj lokaciji, u srcu Petrovaradina, nova izgradnja sa rokom izgradnje kraj 2026. godine. Vrhunska gradnja, moderan dizajn i pažljivo birani materijali. Prostrani, svetli stanovi sa pažljivo osmišljenim rasporedom pružaju maksimalnu udobnost i funkcionalnost.Uživajte u pogledu,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 217.610 €, 66,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite One nekretnine! 021/2100-690 526273 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, MAJUR, 133.900 €, 66,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 179.080 €, 66,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u izgradnji odličnog kvaliteta gradnje i opreme. Fantastična lokacija, u neposrednoj blizini Centra grada i Keja. Rok izgradnje je kraj marta 2026. godine. Cena je sa PDV-om. Uz stan može da se kupi parking ili garažno mesto. 021/221-5500 https://max-nekretnine.rs/prodaja-stanova/novisad-podbara/543898....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 144.200 €, 66,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 2 stan u Novom Sadu, NOVO NASELJE, površine 66 m². Sve stvari su u ceni.Dobar i kvalitetan stan na traženoj lokaciji u blizini svih sadržaja za život.Vredi pogledati. Terasa, Lift, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 201.560 €, 66,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastična nekretnina u izgradnji! Investitor pouzdan i jedan od najkvalitetnijih investitora u Srbiji. Zgrada se radi po najvišim standardima. Za više informacija pozovite Terasa, Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 180.250 €, 66,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fantastičan stan na jednoj od najlepših lokacija u gradu, Grbavici. Komforan trosoban stan, odličnog rasporeda, sa terasom koja omogućava opuštanje na otvorenom. Zgrada je novije gradnje, fenomenalna i to u izuzetno mirnoj ulici. Stan se sastoji od dnevnog boravka,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 337-378 (od ukupno 593)

<< <5 6 7 8 9 10 11 12 13 14> >>