• GoHome Professional
do 200000 eura kablovska 2.sprat 70 m2 pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura kablovska 2.sprat 70 m2 pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura kablovska 2.sprat 70 m2 pala cena

  • Za upit "do 200000 eura kablovska 2.sprat 70 m2 pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 171.800 € na 164.800 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Salajka, 164.800 €, 71,00 m2 cca 2320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.06.2025 - 166.850 €
18.02.2026 - 171.800 €
24.04.2026 - 164.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.06.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan na Salajci. Stan se nalazi na drugom spratu od tri u zgradi bez lifta. Sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom, dve spavace sobe, kuhinje, dva kupatila i dve terase. Stan je dvorisno orjentisan. U sklopu zgrade postoji zajednicki parking, dostupan svim stanarima.....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 164.800 € na 149.350 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 149.350 €, 69,00 m2 cca 2160 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.10.2025 - 159.650 €
22.02.2026 - 164.800 €
15.05.2026 - 149.350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.10.2025.,

www.indomio.rs

MODERNO OPREMLJEN ČETVOROSOBAN STAN NA ADICAMA---Agencijska šifra: 1007620. Prodaje se kompletno opremljen četvorosoban stan na 2. spratu zgrade na Adicama. Stan se sastoji od dnevnog boravka spojenog sa kuhinjom, tri spavaće sobe, galerije od 15m2 kao namenski radnog prostora, kupatila....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 165.000 € na 160.000 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 160.000 €, 67,00 m2 cca 2390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.11.2025 - 160.000 €
17.12.2025 - 165.000 €
29.03.2026 - 160.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 125109, II/IV, klima, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum. Izuzetno lep stan u porodicom, mirnom kraju na Petlovom brdu. Stan je korisne površine 57m2 + dve lođe ukupno 12.4m2 + podrum. Sastoji se od spavaće sobe, dnevne....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 225.000 € na 215.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 215.000 €, 70,00 m2 cca 3070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.10.2025 - 245.000 €
24.11.2025 - 225.000 €
24.04.2026 - 215.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.09.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo svetao i funkcionalan dvoiposoban stan površine 70m², na drugom spratu uredne zgrade sa liftom, u neposrednoj blizini Hale Pionir, u ulici Bulevar despota Stefana. .

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 150.000 € na 145.000 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 145.000 €, 70,00 m2 cca 2070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2026 - 150.000 €
25.03.2026 - 145.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129390, II/, klima, terasa, uknjižen, podrum, ostava. Na prodaju klasičan dvoiposoban stan na Novom naselju. Stan se nalazi na drugom spratu od četiri bez lifta. Dvostrano je orijentisan. PVC stolarija. U blizini su škola, obdanište, marketi, a oko zgrade ima puno zelenila....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 172.000 € na 164.800 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Salajka, 164.800 €, 71,00 m2 cca 2320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 166.900 €
06.03.2026 - 172.000 €
17.04.2026 - 164.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je izuzetan trosoban stan od 71 m², smešten na drugom spratu u jednom od najlepših i najmirnijih delova Salajke. Stan je dvostrano orijentisan, izuzetno svetao i funkcionalno organizovan, a posebnu vrednost mu daje prostrani open space koncept dnevnog boravka i trpezarije....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 150.000 € na 145.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 145.000 €, 69,00 m2 cca 2100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 150.000 €
24.04.2026 - 145.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka stana 1100953, Adice, trosoban, 69m2, drugi sprat. CENA 145.000e +3% agencijska provizija. Na prodaju lep stan sa svim stvarima u mirnom i urbanizovanom delu Adica. U blizini marketi, autobuska stanica, vrtić, škola U stanu je urađena galerija od 12m2 iznad dnevne....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 154.500 € na 150.400 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Klisa, 150.400 €, 73,00 m2 cca 2060 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 154.500 €
10.04.2026 - 150.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju troiposoban stan na Klisi – odličan porodičan dom. Predstavljamo vam komforan troiposoban stan površine 73 m², smešten na drugom spratu stambene zgrade u mirnom delu Klise. Ova nekretnina predstavlja idealan izbor za porodičan život, zahvaljujući funkcionalnom rasporedu....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 170.000 € na 165.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 165.000 €, 75,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 170.000 €
08.05.2026 - 165.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lep dvoiposoban stan kod Doma Zdravlja i TC Delta Planet. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade sa dva lifta. Površina stana je 75m2 sa terasama, dok je uknjižene površine 67m2. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje sa lođom,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 170.000 € na 165.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 165.000 €, 75,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 170.000 €
08.05.2026 - 165.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odličan, funkcionalan trosoban stan na drugom spratu kvalitetne zgrade sa dva lifta. Centar grada, na potezu Crveni pevac - Dom zdravlja, u mirnom okruženju a blizu svih bitnih gradskih sadržaja, atraktivna ponuda na prestižnoj lokaciji. Stan se sastoji od ulaznog hodnika,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 200000 eura 2.sprat 70 m2 pala cena (22)
  • do 200000 eura kablovska 70 m2 pala cena (20)
  • do 200000 eura kablovska 2.sprat pala cena (11)
  • do 200000 eura kablovska 2.sprat 70 m2 (70)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>