• GoHome Professional
do 200000 eura kablovska što manji lift 50 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura kablovska što manji lift 50 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura kablovska što manji lift 50 m2

  • Za upit "do 200000 eura kablovska što manji lift 50 m2" pronađeno 943 nekretnina - prosečna cena 2.450 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 283 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, KAMENICA, 98.850 €, 46,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

TERASA.DRUGI SPRAT.LIFT.KOMPLETNA INFRASTRUKTURA.USELJIV 2025.GODINE. Terasa, Lift, Podrum, ostava, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 125.000 €, 46,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.09.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se funkcionalan jednoiposoban stan površine 38m² + terasa 8m² (ukupno korisnih 46m²), uknjižen i pogodan za kupovinu putem stambenog kredita. Stan se nalazi na poslednjem, 6. spratu zgrade iz 1953. godine. Zgrada nema lift, ali je održavana i poseduje pripadajući podrum. Po....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 83.164 €, 46,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelep stan u novogradnji, na odličnoj lokaciji, u blizini Pantalejske crkve. Izvanredan za porodično stanovanje i izdavanje. Nalazi se u manjoj stambenoj zgradi spratnosti po+p+4. Po strukturi je jednoiposoban, projektovane površine 46,52m2, sa funkcionalnim rasporedom....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200000 eura kablovska što manji lift 50 m2'
187.000 €
115.000 €
110.260 €
  Stan, KAMENICA, 118.450 €, 46,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Komforan dvosoban stan, odličnog rasporeda, na lepoj lokaciji sa puno zelenila i parking prostora. Stan se prodaje kompletno namešten. U blizini se nalaze svi sadržaji potrebni za život. Naša preporuka! Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 173.300 €, 46,00 m2 cca 3770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam stambeno -poslovni objekat spratnosti 2Po+P+M+3+Pk. Povrat PDV-a. Ugrađena je najkvalitetnija ALU/PVC fasadna i drvena/MDF unutrašnja stolarija, a u kupatilu sanitarije premium kvaliteta. Aluminijumska stolarija je izabrana zbog svoje dugotrajnosti, otpornosti na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 138.600 €, 46,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude stan u novogradnji u Bulevaru kralja Aleksandra. Mirno okruženje, odlična povezanost sa svim delovima grada. Podzemna garaža, pametni home sistem (rasveta, klima, spoljne roletne), bezbednost (interfon, obezbeđenje 24h, služba održavanja). Grejanje daljinsko....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 103.750 €, 46,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 2 stan u SREMSKOJ KAMENICI površine 46m2. Stan je u izgradnji. Odlično je povezan sa glavnim saobračajnicama. Cena stana sa pdv. Vrhunski kvalitet gradnje i opreme. Stan zavređuje pažnju. Pozovite da pogledate. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 113.470 €, 46,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju su stanovi u modernoj stambenoj zgradi u izgradnji, smeštenoj na izuzetnoj lokaciji na Telepu. Zgradu gradi pouzdan investitor. Stanovi su projektovani tako da zadovolje savremene standarde stanovanja – funkcionalni rasporedi, maksimalna iskorišćenost prostora. U ponudi....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 69.945 €, 46,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji u stambenom objektu PR+3, u Donjoj Vrežini u blizini Lidla i Disa. Stan je projektovane površine 46.63m2, Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom spavaće sobe, kupatila i terase. Ovakva struktura je dostupna samo u prizemlju. Zgrada....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 103.130 €, 46,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu nekretninu na mirnoj, a popularnoj lokaciji. Petrovaradin! U pitanju je zgrada u izgradnji sa stanovima različitih struktura i kvadratura. Kvalitet gradnje je zagarantovan jer je u pitanju nadaleko poznat investitor sa višegodišnjim iskustvom. Za opremanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 113.820 €, 46,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan dvosoban stan na Novoj Detelinari.Stan je uknjižen.U blizini stana svega neophodnog za svakodnevne životne aktivnosti.U ceni stana je i parking mesto u dvorištu stambene zgrade.Stan je bez ulaganja i useljiv po isplati.Grejanje i topla protočna voda je iz gradske toplane.Pozovite....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 157.210 €, 46,00 m2 cca 3420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stambeni kompleks koji pomera granice kvaliteta i funkcionalnosti. Sa 25 godina iskustva u vrhunskoj gradnji i postprodajnoj podršci, donosimo vam sigurno i pouzdano mesto za život, prilagođeno potrebama savremene porodice i pojedinca. Pametno osmišljeni prostori – Bilo da tražite....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 161.340 €, 46,00 m2 cca 3510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo novu izgradnju na Grbavici, najtraženijoj lokaciji u Novom Sadu. Lokacija je odlična za miran porodičan život, kao i za investiciju. U blizini sve što je neophodno, market, pijaca, autobuska stanica, osnovna, srednja škola, vrtić, centar. U pitanju je zgrada visokog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 128.750 €, 46,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

438613-Odlična investicija, može se koristiti i kao stan, a može i kao poslovni prostor (pogodan za tihe delatnosti, stomatološka ordinacija, kancelarije.itd.). Uknjižen je kao poslovni prostor, moguća je promena namene u stan. Uknjižen 1/1, bez tereta! Uknjižena površina je 46m2.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 130.400 €, 46,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dobrodošli u naš novi stambeni kompleks smešten na atraktivnoj lokaciji između Telepa i Limana 5. Ovaj projekat nudi prepoznatljiv kvalitet gradnje i savremene sadržaje, idealne za udoban život. Rok izgradnje je 18 meseci od početka radova, što garantuje brzo useljenje u vaše novo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 110.000 €, 46,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan – Telep, Novi Sad, Somborska Na prodaju dvosoban stan površine 46 m², na visokom prizemlju kvalitetne zgrade u Somborskoj ulici (Telep). Zgrada je novije gradnje, stara 8 godina, Galens gradnja. Stan se prodaje prazan ili kompletno namešten – sav nameštaj i tehnika....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 129.100 €, 46,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vrhunska nova zgrada u sirem centru grada, na svega par minuta hoda od Zmaj Jovine gimnazije. U neposrednoj blizini kej, skole, vrtici, marketi. Prilikom gradnje koriste se vrhunski materijali kao sto su termo blok, Rehau pvc stolarija, marazzi keramika ugradne sanitarije prve klase....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 110.330 €, 46,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

*Na prodaju dvosoban stan u modernoj stambenoj zgradi koja se nalazi na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini svih sadržaja neophodnih za udoban život. U okolini se nalaze škole, vrtići, marketi, kafići i restorani, kao i autobuske stanice sa odličnom povezanošću sa ostatkom grada.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 135.500 €, 46,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine vam nude lep dvosoban stan u novogradnji iz 2014.godine. Nalazi se na šestom spratu održavane zgrade. Zgrada poseduje dva lifta. Stan je odlično organizovan . Poseduje: 2 spavaće sobe, dnevni boravak u čijem sastavu se nalazi moderna kuhinja sa vrhunskom italijanskom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 122.000 €, 46,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2023.,

www.oglasi.rs

Uknjižen dvosoban stan od 46m2, na samo 1min.od MASTER CENTRA, BUL.EVROPE I NOVOG NASELJA.. Dvosoban stan sa terasom, dvorišno orjentisan sa parking mestom u dvorištu zgrade (samo za stanare). Stan se prodaje potpuno namešten. Nije se izdavao tako da je nameštaj očuvan. Raspored....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 168.050 €, 46,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 123.200 €, 46,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Ovaj nov projekat predstavlja ne samo arhitektonski biser Novog Naselja, već i simbol savršene harmonije između udobnosti, praktičnosti i prirodnog okruženja. U blizini zgrade se nalaze, osnovne škole, vrtići, mikro i hiper marketi kao i više autobuskih linija koje Vas vode širom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 172.200 €, 46,00 m2 cca 3740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetna lokacija za kupovinu stana na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu! Stanovi se nalaze nadomak pešačke zone, na svega 200 metara udaljenosti, i samo 3 minuta hoda od Katoličke porte. Idealna pozicija pruža mirno okruženje uz neposrednu blizinu svih gradskih sadržaja. Kvalitet....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 79.595 €, 46,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, u stambenom objektu Po+P+5. Projektovana površina stana je 46.82m2 i nalazi se na prizemlju. Po strukturi je jednoiposoban sa funkcionalnim rasporedom prostorija. Sastoji se od ulaznog hodnika koji vodi do svih prostorija u stanu, dnevne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 148.140 €, 46,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzni stanovi za prodaju – Spoj elegancije i udobnosti Uživajte u prefinjenom dizajnu i vrhunskom kvalitetu stanova, koji pružaju savršen balans stila i funkcionalnosti. Bezbednost je zagarantovana uz 24/7 video nadzor, kontrolisan pristup i privatni parking, dok dva nivoa podzemnih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 89.160 €, 46,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalan kvalitet gradnje, cena sa PDV-om. Odlično pozicionirana zgrada, gradski prevoz udaljen manje od 200m, u blizini pijaca, škola, dom zdravlja, vrtić, marketi i prodavnice. Uz stan postoji mogućnost kupovine i garažnog ili parking mesta. Preporuka! Za više informacija pozovite....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 200.000 €, 46,00 m2 cca 4350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJA Stan 2.0: BEOGRAD-BEOGRAD, Voždovac-FON, , Jove Ilića, 46m2, 200000 eur Agencijska provizija 2% Terasa, Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 78.760 €, 46,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan u novogradnji na Panteleju, projektovane površine 46.33 m2. Sastoji se od ulaznog hodnika,dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stan se nalazi u stambeno-poslovnom kompleksu koga čine 4 lamele na lokaciji pogodnoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 148.760 €, 46,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*Predstavljamo novu izgradnju na Grbavici, najtraženijoj lokaciji u Novom Sadu. Lokacija je odlična za miran porodičan život, kao i za investiciju. U blizini sve što je neophodno, market, pijaca, autobuska stanica, osnovna, srednja škola, vrtić, centar. U pitanju je zgrada visokog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 156.310 €, 46,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 74.152 €, 46,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 47,71 m2 . Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stanu pripada i podrumska prostorija. Nalazi se na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 120.510 €, 46,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo stan za renoviranje na Limanu III. Nalazi se na drugom spratu zgrade koja ima dva lifta. Postoji mogućnost adaptacije u jednoiposoban. Za više informacija pozovite 0668442288. Vaš siguran partner u svetu nekretnina. Terasa, Lift, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 118.900 €, 46,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju dvosobnog stana na jednoj od najtraženijih lokacija na Telepu. Stambena i moderna zgrada koja se nalazi na veoma poželjnoj lokaciji za miran i porodičan život, u blizini Ribarskg ostrva. Ekskluzivnost ovog projekta ističe korišćenjem isključivo premium materijala....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 115.350 €, 46,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fenomenalnu izgradnju na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, ova moderna zgrada projektovana je po najvišim standardima, s posebnim fokusom na kvalitet gradnje i pažljivo biranu opremu. Planirani završetak radova je januar 2026. a kupcima je omogućen povrat....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 167.900 €, 46,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan u izgradnji na najtraženijoj lokaciji u gradu. Visok kvalitet opreme. Za više informacija pozovite naše agente Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 120.440 €, 46,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u centru grada, spratnosti PO+P+7. Stambeno – poslovni objekat je kvalitetne i moderne arhitekture. Nalazi se na idealnoj lokaciji, nedaleko od pešačke zone, Filozofskog fakulteta, Doma Zdravlja, Narodnog Pozorišta. Stan je projektovane površine 46.90....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 132.620 €, 46,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan dvosoban stan u blizini Sajma. Prodaje se kompletno namešten, odličan bez ulaganja. Novije gradnje,dvorišno orijentisan. Za više informacija kao i razgledanje stan pozovite!! KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: EMAIL: office.nsgroup@gmail.com MOBILNI: 0616178229 SIFRA....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 101.000 €, 46,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo jednoiposoban stan na Novom Naselju.Stan poseduje prostranu dnevnu sobu, odvojenu kuhinju, kao i odvijenu trpezariju koja ima mogućnost pregradjivanja i pretvaranja u spavaću sobu, kupatilo i terasu.Nalazi se na trećem spratu u zgradi bez lifta. Dvostrano je orijentisan....