• GoHome Professional
do 200000 eura dvorište pala cena što skuplji 80 m - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura dvorište pala cena što skuplji 80 m - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura dvorište pala cena što skuplji 80 m2

  • Za upit "do 200000 eura dvorište pala cena što skuplji 80 m2" pronađeno 13 nekretnina - prosečna cena 1.594 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-9%

Promena cene sa 220.000 € na 199.900 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Bogoslovija, 199.900 €, 77,00 m2 cca 2600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.12.2025 - 220.000 €
13.03.2026 - 199.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Bogoslovija - Mije Kovačevića 3. 0, 77m2 (terasa 4. 80m2), dva francuska balkona, 8/17, CG, dva lifta, interfon, parking U ponudi trosoban stan u izvornom stanju u soliteru, koji je jedan od simbola grada Beograda, smešten na raskršću puteva kod Bogoslovskog fakulteta. Nalazi....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 220.000 € na 199.000 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 199.000 €, 85,00 m2 cca 2340 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 220.000 €
27.02.2026 - 199.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Izuzetna ponuda, prostrani stan u najlepšem delu Košutnjaka i Banovog brda. Stan se nalazi u ulici Žarka Vukovića Pucara i površine je 70m2 + 15m2 terase/dvorišta. Smešten je u niskom prizemlju stambene zgrade novije gradnje sa svega tri sprata. Vrlo je prostran i svetao, odlikuju....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 190.000 € na 179.990 € dana 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 179.990 €, 84,00 m2 cca 2140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2026 - 190.000 €
12.04.2026 - 179.990 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća na dva nivoa u Kačićevoj ulici na Zvezdari, u neposrednoj blizini Aviv parka. Uknjižena na 54m2, kuća se sastoji od predsoblja, kupatila, kuhinje sa trpezarijom, dnevne i jedne spavaće sobe na prizemlju i još dve spavaće sobe na prvom spratu. Oba nivoa su normalne....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200000 eura dvorište pala cena što skuplji 80 m2'
95.000 €
21.000 €
160.000 €
 
-8%

Promena cene sa 187.920 € na 172.240 € dana 17.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 172.240 €, 87,00 m2 cca 1980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.03.2026 - 187.920 €
17.03.2026 - 172.240 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054156. NOVI SAD, SAJLOVO, ČETVOROSOBAN, 87m2, SOPSTVENO DVORIŠTE Savremeni dupleks stanovi u novom stambenom kompleksu! U ponudi je novi, moderno projektovan stambeni kompleks koji spaja savremenu arhitekturu, funkcionalan raspored i visok nivo komfora. Stanovi su koncipirani....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 178.960 € na 164.050 € dana 17.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 164.050 €, 83,00 m2 cca 1980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.03.2026 - 178.960 €
17.03.2026 - 164.050 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054155. NOVI SAD, SAJLOVO, ČETVOROSOBAN, 83m2, SOPSTVENO DVORIŠTE Savremeni dupleks stanovi u novom stambenom kompleksu! U ponudi je novi, moderno projektovan stambeni kompleks koji spaja savremenu arhitekturu, funkcionalan raspored i visok nivo komfora. Stanovi su koncipirani....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 154.500 € na 150.380 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Klisa, 150.380 €, 73,00 m2 cca 2060 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.01.2026 - 164.800 €
04.03.2026 - 154.500 €
10.04.2026 - 150.380 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.indomio.rs

NOV TROIPOSOBAN STAN, VIDOVDANSKO NASELJE---Agencijska šifra 1007794.Na prodaju je funkcionalan i svetao stan koji se nalazi na Vidovdanskom naselju. Stan je smešten u novijoj stambenoj zgradi sa ukupno dva sprata, što garantuje manji broj stanova i prijatno stanovanje.Stan se prodaje....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 160.000 € na 144.900 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, 144.900 €, 80,00 m2 cca 1810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 160.000 €
15.05.2026 - 144.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prizemna kuća na placu od 5 ari koji izlazi na dve ulice. Širina placa kojom izlazi na obe ulice je 25 m. Kuća je montažna, zidana 2015. godine. Sastoji se od tri spavaće sobe, prostrane i svetle dnevne sobe sa izlazom na terasu i dvorište, kuhinje i trpezarije, hodnika i kupatila.....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 160.000 € na 144.900 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, STARA PAZOVA, 144.900 €, 82,00 m2 cca 1770 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 166.000 €
19.04.2026 - 160.000 €
13.05.2026 - 144.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju moderan dupleks stan u novom kompleksu zatvorenog tipa, sa kapijom i video nadzorom – idealan za miran i bezbedan porodični život. Stan ima 82 m² i funkcionalno je organizovan na dve etaže. U donjem delu nalaze se toalet, kuhinja sa trpezarijom, prostran dnevni boravak....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 99.800 € na 97.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NOVI SAD, Klisa, 97.000 €, 83,00 m2 cca 1170 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 99.800 €
15.05.2026 - 97.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se odlican troiposoban stan u okviru kuce, sa svojim dvorištem na Sentandrejskom putu. Stan se nalazi u prizemlju kuće sa posebnim ulazom, a na spratu se nalazi drugi stan koji ima svoj poseban ulaz iz dvorišta. Dvorište je zajedničko i ima poseban kolski ulaz i puno zelenila.....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 99.800 € na 97.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Klisa, 97.000 €, 83,00 m2 cca 1170 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 105.000 €
10.05.2026 - 99.800 €
15.05.2026 - 97.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 51.500 € na 50.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, JAGODINA, 50.000 €, 75,00 m2 cca 670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 51.500 €
08.05.2026 - 50.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju prizemna kuća smeštena u širem centru grada, na mirnoj i veoma traženoj lokaciji. Sve što vam je potrebno za svakodnevni život nalazi se na dohvat ruke – škola, market Roda, bolnica, pijaca i ostali sadržaji. Kuća je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od: * ulaznog predsoblja....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 10)

<< <1> >>