• GoHome Professional
do 200000 eura dvorište pala cena što skuplji 60 m - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura dvorište pala cena što skuplji 60 m - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura dvorište pala cena što skuplji 60 m2

  • Za upit "do 200000 eura dvorište pala cena što skuplji 60 m2" pronađeno 18 nekretnina - prosečna cena 2.233 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • uknjižen
    • lift
    • lođa
    • opremljen
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-6%

Promena cene sa 229.000 € na 215.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 215.000 €, 65,00 m2 cca 3310 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 229.000 €
22.04.2026 - 215.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Izuzetan, dvoiposoban stan na odličnoj lokaciji sa pripadajućim dvorištem koje izlazi na park. Strukturu stana čine: hodnik, trpezarija, dnevna soba, kuhinja, kao i dve spavaće sobe od koji veća ide u G. Velika prednost je ta što vlasnik ima saglasnost za proširenje stana. Zaista....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 215.000 € na 206.000 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 206.000 €, 58,00 m2 cca 3550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 215.000 €
29.03.2026 - 206.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Zemun, Karađorđev Trg - 22.oktobra 2.0, 58m2(terasa 3m2), 5/6, CG, lift, parking, interfon Komforan, izuzetno svetao stan sa pogledom na dvorište, što mu daje dodatni mir u zgradi od crvene fasadne cigle. Zgrada se nalazi na prestiznoj lokaciji koja spaja Novi Beograd i Zemunski kej.....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 200.000 € na 190.000 € dana 26.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Salajka, 190.000 €, 65,00 m2 cca 2920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.11.2025 - 200.000 €
26.03.2026 - 190.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.11.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053073,SALAJKA, TROSOBAN STAN ,65 M2 Na prodaju moderan trosoban stan površine 65 m² u novoj zgradi na odličnoj lokaciji u naselju Salajka. Stan se nalazi na prvom spratu i ima prelep pogled na mirno, uređeno dvorište.Nekretnina se sastoji iz dnevnog boravaka sa trpezarijom....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200000 eura dvorište pala cena što skuplji 60 m2'
152.440 €
152.400 €
159.000 €
 
-2%

Promena cene sa 166.800 € na 163.800 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Liman III, 163.800 €, 55,00 m2 cca 2980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 178.000 €
08.05.2026 - 166.800 €
10.05.2026 - 163.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan – Liman 4, 55 m² – prodaja Na prodaju dvosoban stan površine 55 m², smešten u jednom od najtraženijih delova grada – Liman 4. Stan je istočno orijentisan i gleda na mirno dvorište, što obezbeđuje prijatnu atmosferu i dovoljno prirodne svetlosti tokom dana. Nalazi se....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 169.900 € na 159.000 € dana 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 159.000 €, 60,00 m2 cca 2650 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.04.2026 - 169.900 €
28.04.2026 - 159.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Predstavljamo vam funkcionalan dvoiposoban stan površine 60m², smešten u kvalitetnoj novogradnji na Ledinama, idealan za porodičan život ili kao sigurna investicija. Stan je kompletno namešten i opremljen, spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Nalazi se u mirnoj ulici, u zgradi....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 169.900 € na 159.000 € dana 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 159.000 €, 56,00 m2 cca 2840 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.04.2026 - 169.900 €
28.04.2026 - 159.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Svetao, dvostrano orijentisan, nov, moderno i kompletno opremljen stan na top lokaciji u novoizgrađenom delu Ledina. Ukupna površina stana je 60m2 jer pored uknjiženih 56m2, grejne površine, stan poseduje i terasu od 4m2 na koju se izlazi iz dnevnog boravka. Stan se sastoji od dve....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 148.000 € na 144.999 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 144.999 €, 56,00 m2 cca 2590 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.11.2025 - 148.000 €
13.05.2026 - 144.999 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 125928, PSUT/IV, terasa, garaza, stambena zgrada. Jedinstvena prilika – stan sa privatnim dvorištem i garažom - 56+50m2!Na prodaju je jedinstven i moderan stan koji se izdvaja svojom funkcionalnošću i komforom. Stan odlikuju prostran raspored i kvalitetni materijali....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 148.000 € na 144.999 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 144.999 €, 56,00 m2 cca 2590 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 148.000 €
15.05.2026 - 144.999 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 125928, PSUT/IV, terasa, garaza, stambena zgrada. Jedinstvena prilika – stan sa privatnim dvoristem i garazom - 56+50m2! Na prodaju je jedinstven i moderan stan koji se izdvaja svojom funkcionalnoscu i komforom. Stan odlikuju prostran raspored i kvalitetni materijali....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 154.500 € na 144.200 € dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 144.200 €, 56,00 m2 cca 2580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 154.500 €
15.03.2026 - 144.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lep i funkcionalan dvosoban stan površine 56 m², koji se nalazi u mirnom delu Rotkvarije, jedne od najtraženijih lokacija za porodično stanovanje u Novom Sadu. Stan se nalazi na 2. spratu stambene zgrade stare, kvalitetne gradnje sa liftom i video nadzorom. Stan je dvostrano....

 
 
 
 
-18%

Promena cene sa 174.000 € na 142.600 € dana 30.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 142.600 €, 58,00 m2 cca 2460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.08.2025 - 174.000 €
30.04.2026 - 142.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.08.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1052535. NOVI SAD, ŽELEZNIČKA STANICA, DVOIPOSOBAN 58 m2. Na prodaju – Dvoiposoban stan kod Železničke Stanice, 58 m², dvostrano orijentisan, namešten. Prodaje se svetao i funkcionalan stan površine 58 m², u mirnom delu grada, nadomak Sajma. Stan je dvostrano orijentisan – jedna....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 136.800 € na 130.800 € dana 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 130.800 €, 57,00 m2 cca 2300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.02.2026 - 136.800 €
25.04.2026 - 130.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053867. NOVI SAD, ADAMOVIĆEVO NASELJE, TROSOBAN, 57m2. Oglašavamo prodaju trosobnog stana, smeštenog u mirnom delu Novog Sada, na Adamovićevom naselju. Stan se nalazi u prizemlju zgrade sa zasebnim dvorištem i ulazom. Sadrži hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom, dve spavaće....

 
 
 
 
-19%

Promena cene sa 134.000 € na 109.180 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, INĐIJA, 109.180 €, 55,00 m2 cca 1990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.12.2025 - 107.000 €
14.12.2025 - 134.000 €
15.05.2026 - 109.180 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2025.,

www.indomio.rs

Čortanovci – kuća na prodaju, 100 m od glavnog puta, idealna za odmor i život u prirodi Na prodaju je kuća površine 55 m² u Čortanovcima, smeštena na samo 100 metara od glavnog puta, u mirnom i zelenilom okruženom delu naselja. Kuća se sastoji iz više funkcionalnih nivoa. U suterenu....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 73.000 € na 70.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SUBOTICA, 70.000 €, 62,00 m2 cca 1130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 73.000 €
29.04.2026 - 70.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se prizemna dvosobna kuća sa malim samostalnim dvorištem. Sastoji se od hodnika, spavaće sobe, kuaptila, kuhinje sa trpezarijom i dnevnim boravom. Iz dnevnog boravka je izlaz na zastakljenu terasu. U dvorištu je natkrivena terasa i zidani roštilj i česma. Svi priključci su....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 48.000 € na 44.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SUBOTICA, 44.000 €, 60,00 m2 cca 730 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 48.000 €
24.04.2026 - 44.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se trosoban stan u krugu obdaništa na Bajskom putu od ulazne kapije levo , na uličnom frontu . Gradska voda , kanalizacija , trofazna struja i pripadajuća limena garaža u dvorištu. Odlična lokacija za roditelje sa malom decom zbog obdaništa , blizine škole i grada. Dvorište....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 39.000 € na 36.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 36.000 €, 60,00 m2 cca 600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.02.2026 - 39.000 €
10.04.2026 - 36.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Nedaleko od centra grada , na odličnoj lokaciji , prodaje se dvosobna kuća sa još dve prostorije koje su nekad bile izdate za potstanare. Malo uredno dvorište, gradska voda , kanalizacija , monofazna struja , suvlasništvo na parceli ali nema zajednički ulaz sa drugim suvlasnikom.....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 29.000 € na 27.500 € dana 26.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BOR, 27.500 €, 58,00 m2 cca 470 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.01.2026 - 29.000 €
26.02.2026 - 27.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.01.2026.,

www.heroldo.com

Prodaje se stan u Boru na samo 10 minuta hoda od centra grada. Nekretnina se sastoji iz dve stambene jedinice: -Prvi sprat – potrebno renoviranje, odličan potencijal za prilagođavanje sopstvenim potrebama. -Podrumski deo -Stan poseduje i sopstveno dvorište koje može da se koristi....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-16 (od ukupno 15)

<< <1> >>