• GoHome Professional
do 200000 eura dvorište klima što manji - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • do 200000 eura dvorište klima što manji - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura dvorište klima što manji

  • Za upit "do 200000 eura dvorište klima što manji" pronađeno 1 292 nekretnina - prosečna cena 1.725 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 1500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Medijana, 145.000 €, 52,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je stan od 52m² smešten na drugom spratu održavane stambene zgrade sa dva lifta, idealan za parove, porodice ili investiciju za izdavanje. Raspored stana: Ulazni hodnik Dnevni boravak sa trpezarijom Kuhinja Dve spavaće sobe Kupatilo + dodatni toalet Ostava Pripadajuća podrumska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 210.000 €, 52,00 m2 cca 4040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.05.2025.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan dvosoban stan površine 52,33m2 sa dvorištem od 31,84m2 u novogradnji na Pašinom brdu Stan se nalazi u prizemlju stambene zgrade od pet spratova Ova atraktivna lokacija, smeštena između Vračara i Šumica, obezbeđuje sve uslove neophodne za kvalitetan....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Crveni Krst, 138.000 €, 52,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 39.000 €, 52,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP DOO Beograd – Agencija za nekretnine 🔢 Reg. broj posrednika: 1850 IZDAVANJE – Luksuzan stan u novoj zgradi na Vračaru sa dve terase ✨ Izdaje se stan od 52 m² sa jednom spavaćom sobom, dvostrano orijentisan, na 5. spratu nove i luksuzne zgrade u prestižnom delu Vračara.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 186.000 €, 53,00 m2 cca 3510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJA BEZ PROVIZIJE KA KUPCU Na prodaju stan u izgradnji – Lekino brdo, mirna oaza u srcu grada U ponudi imamo dvosoban stan na prvom spratu, orijentisam ka ulici, koji se nalazi u kvalitetnoj, modernoj zgradi u izgradnji, na atraktivnoj lokaciji na Lekinom brdu. Zgrada je smeštena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 123.600 €, 53,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo konforan dvosoban stan 53m2 u Gagarinovoj. Dvorišno orijentisan, peti sprat u zgradi sa dva lifta. Savršeno funkcionalan, odlične saobraćajne komunikacije sa svim delovima grada i svih infrastrukturnih sadržaja. Izuzetno je svetao i osunčan. Sastoji se od dnevnog boravka,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 120.000 €, 53,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131179, IV/, klima, terasa, uknjizen, podrum, ostava, stambena zgrada. Prodaje se dvosoban stan klasicnog rasporeda, jako funkcionalan, bez ulaganja. Preko puta zgrade gradskog SUP-a u Kralja Petra I. Gleda na dvoriste (severna strana) tako da je u stanu mir i tisina,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131179, IV/, klima, terasa, uknjižen, podrum, ostava, stambena zgrada. Prodaje se dvosoban stan klasičnog rasporeda, jako funkcionalan, bez ulaganja. Preko puta zgrade gradskog SUP-a u Kralja Petra I. Gleda na dvorište (severna strana) tako da je u stanu mir i tišina,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 59.000 €, 53,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131115, I/, klima, terasa, uknjizen, garaza, parking. *CELAREVO NOVI - LUX** + GARAZA (16 m2) 53 m2, veliki 2,0 - soban sa terasom koja gleda na dvoriste. Odlican. Uknjizen. Klimatizovan. Podno grejanje na sopstveni gasni kotao. Stan je u maloj stambenoj zgradi sa 2....

 
 
 
  Stan, NOVA VAROŠ, 59.000 €, 53,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131115, I/, klima, terasa, uknjižen, garaza, parking. *ČELAREVO NOVI - LUX** + GARAŽA (16 m2) 53 m2, veliki 2,0 - soban sa terasom koja gleda na dvorište. Odličan. Uknjižen. Klimatizovan. Podno grejanje na sopstveni gasni kotao. Stan je u maloj stambenoj zgradi sa 2....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 191.234 €, 54,00 m2 cca 3540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

HITNA PRODAJA-SNIŽENA CENA samo do 25.septembra -MOGUĆNOST DOGOVORA OKO NAČINA PLAĆANJA I POSTOJI MOGUĆNOST KOREKCIJE CENE 🏢 MAXIS GROUP DOO BEOGRAD – Agencija za nekretnine BROJ U REGISTRU POSREDNIKA: 1850 🔥 SPECIJALNA PONUDA – HITNA PRODAJA! 💰 CENA: 191.000 € – 📐 54 m² uknjiženo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 110.500 €, 54,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.02.2025.,

www.berzanekretnina.org

Zemun, Plavi Horizonti - Mihajla Bandura 2.0, 54m2 + 40m2 dvorište, PR/3 , norveški radijatori, parking, klima. Odličan, svetao stan na dobroj lokaciji. Stan je opremljen kvalitetnim parketom, granitnim pločicama, PVC stolarijom, alarm sistemom, inverter klimom, sigurnosnim vratima.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 109.180 €, 54,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan uknjižen trosoban stan. Maksimalno iskorišten prostor, jer se u sve prostorije ulazi iz hodnika, dnevni boravak sa kuhinjom je komforan i okrenut je na dvorište, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa od 14m2 koja nije u kvadraturi stana ali samo ovom stanu pripada. Grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 101.460 €, 54,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam novu izgradnju na Adicama - u najbližem delu ka Telepu! Poznati investitor koji već dugi niz godina gradi stambene objekte i koji je poznat po odličnim rasporedima i kvalitetu gradnje! Sjajna oprema, sigurnosna ulazna vrata, na podu italijanska keramika, PVC stolarija,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 82.500 €, 54,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan na lepoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u blizini Mašinske škole, Apelacionog suda, Železničke stanice. Stan je po strukturi trosoban, površine 54 m2. Sastoji se od hodnika, kuhinje sa trpezarijom, Dnevne sobe, dve odvojene....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 27.000 €, 54,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban stan površine 54m2 + 30m2 dvorišna terasa na Grbavici. Sastoji se iz dnevnog boravka, dve odvojene sobe, kuhinje, predsoblja, kupatila sa kadom , odvojenog toaleta i dvorišne terase. Stan je izuzetno dobro pozicioniran iz razloga što se nalazi u prizemlju zgrade....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 172.783 €, 55,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam potpuno renoviran trosoban stan u srcu grada, idealan za one koji žele spoj udobnosti i lokacije. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka , dve spavaće sobe, odvojene kuhinje sa trpezarijom kupatila i terase sa pogledom na mirno dvorište. Zahvaljujući dvorišnoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 159.000 €, 55,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je funkcionalan i lepo održavan trosoban stan smešten u Mornarskoj ulici. Nalazi se u kvalitetno građenoj zgradi iz 2021. godine, na visokom prizemlju, sa uređenim dvorištem koje pruža dodatni osećaj privatnosti i komfora. Stan površine 55 m² odiše praktičnim rasporedom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 155.000 €, 55,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 82782, I/III, klima, telefon, terasa, uknjižen, nov, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, dvorište/bašta, stambena zgrada. U mogućnosti smo ponuditi atraktivan, nov stan, na mirnoj mikrolokaciji Miljakovca. Zgrada stara četiri godine, stan se prodaje kompletno opremljen.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 150.000 €, 55,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Banjica, Paunova ulica. Uknjižen, dvoiposoban stan, površine 55m² u prizemlju sa dvorištem. Dve spavaće sobe, centralno grejanje. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini okretnice tramvaja, TC Banjica, Osnovne škole, vrtića, marketa Agencijska provizija iznosi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 145.860 €, 55,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se dvosoban stan od 55m2 u mirnoj sporednoj ulici Gagarinove, u delu grada Železnička stanica, Novi Sad. Stan se nalazi na 10. spratu stambene zgrade sa dva lifta, a terasa gleda na unutrašnje dvorište između zgrada, što obezbeđuje dodatni mir i privatnost. Stan je nedavno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 143.000 €, 55,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se komforan dvosoban stan površine 55 m², na jednoj od traženijih lokacija u gradu. Stan je idealnog rasporeda , funkcionalan i svetao, sa prostorijama u koje se ulazi direktno iz hodnika. Smešten u mirnoj sporednoj ulici Gagarinove, bez buke i gradske gužve. Stan se nalazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 119.900 €, 55,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Savršen stan sa tri spavaće sobe. Okrenut je na dvorište, tako da je totalni mir i tišina. Izuzetno je svetao i u sve prostorije se ulazi iz hodnika. Zgrada je nova, tipa urbane vile sa samo 4 stana. U ceni je uračunato parking mesto i klima, ostatak nameštaja po dogovoru. Nalazi....

 
 
 
  Stan, SREMSKI KARLOVCI, 82.400 €, 55,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odlican stan u centru Sremskih Karlovaca. Nalazi se na 50 od cesme cetiri lava, na 150m od Karlovacke zeleznicke stanice, blizu apoteka, prodavnica i doma zdravlja. Zgrada je iz sedamdesetih godina proslog veka, ali kompletno restaurirana spolja, uradjena je nova fasada, kro i oluk.Hodnik....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 79.000 €, 55,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

Boljevci, trosoban stan u centru sa garažom, uknjižen .. / Boljevci, centar, nedaleko od Crkve, preko puta škole, ul Braće Kokar, funkcionalan, svetao prostor, u starijoj prizemnoj kući, visoki plafoni, trostran, gradska voda, struja, termo izolovani spoljni zidovi, klima, TA grejanje,....

 
 
 
  Stan, BOLJEVCI, 79.000 €, 55,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.08.2025.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 74.250 €, 55,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 97606, IV/XVI, klima, lift, terasa, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, stambena zgrada. U ponudi za izdavanje je vrlo luksuzno opremljen stan, potpuno nov i do sada neuseljavan. Nalazi se u zgradi Verde, u elitnom novoizgrađenom stambenom naselju,....

 
 
 
  Kuća, VRDNIK, 67.000 €, 55,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra nekretnine: 17418 Fruška Gora Vrdnik kuća 55m2 uknjiženo + 20m2 neuknjiženo + 20m2 garaža na odličnoj lokaciji u Vrdniku.Kuća ima dve spavaće sobe, dnevnu sobu, trpezariju, kuhinju, hodnik, kupatilo, ostavu i terasu. Dvorište je 135m2 ima mala bašta i 20m2 garaža montažna. Kuća....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 66.000 €, 55,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Maxis Group DOO Beograd Broj u Registru posrednika: 1850 🎯 SPECIJALNA PONUDA – STAN ZA IZDAVANJE 1200 evra plus garaža 100 evra.UKUPNO stan i garaža za 1300 evra. AKCIJA: Snizena cena-u cenu nije uračunata GARAŽA 🏢 MAXIS GROUP doo Beograd – Reg. broj posrednika: 1850 🔑 IZDAJE SE....

 
 
 
  Kuća, KRUŠEVAC, 58.000 €, 55,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Kuća sa dvorištem, na par kilometara od centra. Uknjižena i brzo useljiva. Označen je deo grada-ne tačna lokacija. 069 BEOKROV Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Tavan, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 189.000 €, 56,00 m2 cca 3380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Zvezdara, Lion, Milana Rakića, sam na spratu, trostran .. / Milana Rakića, preko puta Šeste Gimnazije, nedaleko od Bulevara i Zvezdara Teatra, manja predratna zgrada sa 3 stana i dvorištem, uredan ulaz, svetao stan, funkcionalan, trostran, 2.0 sa mogućnošću adaptacije u trosoban,....

 
 
 
  Kuća, ŽABALJ, 185.400 €, 56,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu porodičnu kuću za one koji žele da pobegnu iz grada u oazu mira i tišine. Nekretnina se nalazi u Žablju, poseduje prelep plac sa puno prostora za zemljoradnju, dok je na svega 3 minute peške udaljena od Jegričkog jezera. U prirodi ova kuća zauzima mnogo veću....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 158.600 €, 56,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju funkcionalnog dvosobnog stana u najboljem delu grada. Stan se sastoji iz predsoblja, dnevnog boravka sa trpezarijom, fizički odvojenom kuhinjom sa prirodnom ventilacijom, spavaće sobe, kupatila i terase sa hladnom ostavom. Dvostrano orijentisan, pogled na ulicu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 153.530 €, 56,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam stan u novom kompleksu koji se nalazi u neposrednoj blizini uz novi gradski park, a svi stanovi su osunčani tokom celog dana, što ih čini vrlo svetlim i prozračnim. Osim toga, kompleks poseduje i veliko privatno dvorište sa propratnim mobilijarom za opuštanje i dodatni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 153.090 €, 56,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 152.990 €, 56,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 154.500 € na 144.200 € dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 144.200 €, 56,00 m2 cca 2580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 154.500 €
15.03.2026 - 144.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lep i funkcionalan dvosoban stan površine 56 m², koji se nalazi u mirnom delu Rotkvarije, jedne od najtraženijih lokacija za porodično stanovanje u Novom Sadu. Stan se nalazi na 2. spratu stambene zgrade stare, kvalitetne gradnje sa liftom i video nadzorom. Stan je dvostrano....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 142.150 €, 56,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je izuzetno atraktivan dvoiposoban stan u samom centru Novog Sada, na samo dva minuta hoda od pešačke zone. Retkost na tržištu zbog jedinstvene kombinacije lokacije, strukture i terasa, što ovu nekretninu čini idealnom kako za život, tako i kao investiciju u segmentu izdavanja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 130.000 €, 56,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054176, NOVI SAD, NOVA DETELINARA, TROSOBAN STAN, 56 m2. Retka investiciona prilika! Novo u ponudi! Oglašavamo na prodaju trosoban dupleks stan, korisne površine 56 m2, podne površine 72 m2, uvučen od ulice u dvorište zgrade. Ovaj stan daje osećaj života u kući, potpuno zaštićen....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Novo Naselje, 123.600 €, 56,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ulični lokal pogodan za više delatnosti. Uknjižen 1/1 na vlasnika! Urađena nova nadstrešnica iznad lokala i novi portal. Lokal ima izlaz na dvorište. Pozovite naše agente prodaje za više informacija! Starija gradnja, Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 121.000 €, 56,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja jako funkcionalnog 2,5sobnog sredjenog stana u naselju Stari Cerak sa delom dvorista i pripadajuce ostave u dovristu. U neposrednoj blizini se nalaze svi infrastrukturni objekti neophodni za kvalitetan zivot. Skola, vrtić, veliki broj trgovinskih radnji, širokog spektra delatnosti,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 81.200 €, 56,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivan i luksuzno opremljen stan, potpuno nov . Nalazi se u zgradi Verde u elitnom stambenom naselju u Beogradu na vodi. Stan je kompletno opremljen , novim modernim namestajem i svim kucnim aparatima. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, kuhinje, trpezarije, spavace....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 563)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>