• GoHome Professional
do 200000 eura dvorište 1.sprat 110 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura dvorište 1.sprat 110 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura dvorište 1.sprat 110 m2

  • Za upit "do 200000 eura dvorište 1.sprat 110 m2" pronađeno 11 nekretnina - prosečna cena 1.568 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BEOČIN, 143.000 €, 114,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se porodična kuća u Čeneju, koja se nalazi u mirnoj ulici. Objekat obuhvata površinu od 114 m2, spratnosti Pr+1 plus tavanski prostor koji nije ukalkulisan u kvadraturu, površina placa iznosi 1.350m2. Unutrašnjost radova je u sivoj fazi, što novim vlasnicima omogućava da prostor....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 211.150 €, 105,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

Petrovaradin, porodična kuća. Izdavajamo iz ponude kuću novije gradnje, veličine 105m2, koja se nalazi na mirnoj lokaciji za stanovanje u neporednoj blizini glavnog puta i na nekoliko kilometara od mosta Duga i Novog Sada. Ovaj stambeni prostor čini prizemlje i sprat sa dnevnim boravkom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 219.900 €, 105,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u kućama u nizu na Petlovom brdu, površine 105m2, sa mogućnošću proširenja na potkrovlje. Nekretnina se nalazi u ulici Omladinsko šetalište, u mirnom i porodičnom okruženju, u neposrednoj blizini osnovne škole „Vladimir Rolović. Struktura: Prizemlje se sastoji od kuhinje,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200000 eura dvorište 1.sprat 110 m2'
159.000 €
159.000 €
196.000 €
 
+6%

Promena cene sa 48.000 € na 51.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KOVAČICA, 51.000 €, 110,00 m2 cca 460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 48.000 €
08.05.2026 - 51.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

U Debeljači,selu na oko 40 kilometara od Beograda, na prodaju kuća novije gradnje sa 7 ari placa. Kuća ima prizemlje i sprat, prizemlje useljeno i u funkciji, sprat sređen i uz manja ulaganja /krečenje i sl./ i on useljiv. U Prizemlju dve spavaće sobe,veliki dnevni boravak,kupatilo,hodnik,kuhinja....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 210.000 € na 180.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 180.000 €, 111,00 m2 cca 1620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 210.000 €
19.04.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Retko u ponudi, jako funkcionalan trosoban stan na prvom spratu novije zgrade sa predivnom velikom terasom od 50m2, koja je zbog svoje velicne vise nalik dvoristu. Prava prilika za sladokusce, koji zele iskoristiti prednosti koje pruzaju i stan i kuća na jedva 3km od Trga Republike....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 135.000 €, 118,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi višespratna kuća u Josićkom naselju. Kuća sa pomoćnim objektima se nalazi na velikom placu, površine od čak 1227m2. U dvorištu se nalazi kuća, objekat za psa, dvojna garaža ( radionica ), pomoćni objekat za drva, čardak, i nastrešnica. Plac je pravilnog oblika, sa kolskim....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 178.217 €, 101,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju četvorosoban stan u modernom porodičnom kompleksu sa ukupno 6 stanova iste strukture, raspoređenih u dve lamele, na 3 nivoa, na odličnoj lokaciji u naselju Branko Bjegović, koja obezbeđuje mir, čist vazduh, odličnu povezanost sa centrom grada i blizinu škole i vrtića. Vrhunski....

 
 
 
  Stan, VRŠAC, Centar, 122.000 €, 120,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju četvorosoban stan sa kompletnim stvarima, centar Vršca, duplex, prvi sprat, cg etažno, alu stolarija, parket, laminat, pločice u kuhinji i kupatilu, klima, prvi nivo predsoblje, kuhinja, trpezarija, dnevna soba, kupatilo, ostava, terasa, drugi nivo tri sobe i toalet. Pripadajuće....

 
 
 
  Kuća, CEREVIC, 103.000 €, 120,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Kuća sa pogledom na Dunav Čerević +++ Agencijska oznaka nekretnine 3045381 Čerević. Oglašavamo prodaju porodične kuće od 120 m2 na placu od 1050 m2 u odličnom stanju. Kuća poseduje prizemlje i sprat. U prizemlju se nalazi dnevni boravak sa izdvojenom kuhinjom, soba, ostava i kupatilo.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Voždovac, 108.000 €, 120,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Voždovac, Bože Jankovića, jedna vertikala kuće površine 120m2. Kuća ima prizemlje i 1. sprat. U prizemlju veliki dnevni boravak, trpezarija, kuhinja, kupatilo i terasa. Na prvom spratu se nalaze 3 spavaće sobe, kupatilo i terasa. Kuća okružena zelenilom, sa dvorištem i garažom. EG....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-10 (od ukupno 7)

<< <1> >>