• GoHome Professional
do 200000 eura dvorište 1.sprat što skuplji Najnov - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura dvorište 1.sprat što skuplji Najnov - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura dvorište 1.sprat što skuplji Najnovije

  • Za upit "do 200000 eura dvorište 1.sprat što skuplji najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, LEŠTANE, 220.000 €, 204,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Grocka - Vinča 5.0, 204m2, PR+I+PTK, TA, klima, KATV, garaža, parking, dvorište Prodaje se polovina kvalitetne prostrane kuće, dobra pozicija, na gradskoj opštini Grocka. Objekat se nalazi u Vinči, na 14km od Beograda. Dobra mikrolokacija, neposredna blizina crkve i gradskog prevoza.....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 220.000 €, 274,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća na ledenoj steni, eg, dvorište, NišProdaje se kuća na Ledenoj steni.Kuća se nalazi na placu od 2 ara, a ukupna površina kuće je 274m2.Sastoji se iz tri etaže koje su posebno uknjižene. Prva etaža odnosno prizemlje je površine 71m2, druga etaža (prvi sprat) je 83m2 i treća etaža....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 220.000 €, 230,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 3091380 - Prodaje se odlična, komforna dvojna kuća u blizini policijske škole u Sremskoj Kamenici. Kuća od 230 m2 stambenog prostora, 30m2 garaža u sklopu kuće. Dvorište sa puno zelenila i hladovine za uživanje. U potkrovlju je zasebna stambena jedinica od 60m2 spojena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 219.900 €, 105,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se stan u kućama u nizu na Petlovom brdu, površine 105m2, sa mogućnošću proširenja na potkrovlje. Nekretnina se nalazi u ulici Omladinsko šetalište, u mirnom i porodičnom okruženju, u neposrednoj blizini osnovne škole „Vladimir Rolović. Struktura: Prizemlje se sastoji od kuhinje,....

 
 
 
  Kuća, KALUĐERICA, 219.300 €, 300,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 98398, 4a, spratna, prizemlje, sprat i p, struja, kanalizacija, terasa(2), uknjizen, za renoviranje, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvoriste/basta, tavan, ostava, cela. Nudimo vam kucu,lokacija Stara Kaludjerica,kod Blu Rojal nekada a sada prodavnice....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 199.000 € na 219.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BEOGRAD, Kalvarija, 219.000 €, 125,00 m2 cca 1750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.01.2025 - 199.000 €
17.04.2026 - 219.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.12.2024.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Zemun, Kalvarija, Koruska, 4.0 kuca od 125 m2 sa terasom, dvoriste 25 m2, PR + I, eg-gas, ktv, internet, 2 klime, useljiva po dogovoru, uknjizena na 125 m2 gradjevinske, odnosno na 101 m2 korisne povrsine, parking mesto, gradnja iz 2001. godine.....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 220.720 € na 218.015 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BELE VODE, 218.015 €, 62,00 m2 cca 3520 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.04.2026 - 220.720 €
10.05.2026 - 218.015 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2026.,

www.indomio.rs

Najtraženija lokacija Banovog brda – Lješka ulica. Prodaje se trosoban stan broj 14 u izgradnji, površine 62 m², sa savršenom podelom na dnevnu i spavaću zonu. Orijentisan ka severozapadu, pruža svetlost, mir i funkcionalnost. Stan sadrži prostranu dnevnu sobu sa kuhinjom,dve udobne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 216.300 €, 73,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je nov troiposoban stan u Novom Sadu, na Telepu, površine 73 m², na prvom spratu zgrade od pet spratova. Stan ima pogled na dvorište zgrade, pa je zaštićen od ulične buke. Izolacija je odlična, te se ne čuje buka ni iz zgrade ni sa ulice. Grejanje je na gas, plaća se samo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Grad, 215.000 €, 92,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.08.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Zemun, Novi grad - Kumanovska 6. 0, 92m2, PR+1/2, GAS, telefon, video nadzor, KATV, podrum, garaža Prodaje se stan u kući, kompletno renoviran i četvorostrano orijentisan. Stan je izuzetno svetao i funkcionalan i sastoji se od dve zasebne stambene jedinice - jednosobnog stana u prizemlju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 215.000 €, 96,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 114513, I/IV, terasa, uknjižen, ostava. Prodajem u Centru komforan četveroiposoban stan na prvom spratu bez lifta. Dvostrano orijentisan. Zgrada ima svoje dvorište. Uz stan se može kupiti i dupla garaža. Telefon. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 200000 eura dvorište 1.sprat što skuplji (577)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>