• GoHome Professional
do 200000 eura do 70 m2 uknjižen dvorište - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • do 200000 eura do 70 m2 uknjižen dvorište - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura do 70 m2 uknjižen dvorište

  • Za upit "do 200000 eura do 70 m2 uknjižen dvorište" pronađeno 530 nekretnina - prosečna cena 2.482 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 185.400 €, 71,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na 5 minuta od Srpskog Narodnog Pozorišta, salonski tip stana sa svim svojim originalnim delovima, u odličnom stanju. Visina plafona 3m, terasa izuzetno velika (okrenuta ka miru dvorišta), od 10 m2+++Agencijska oznaka stana 1059720, Novi Sad, Centar, 71 m2 ( plus 10 m2 velike terase,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 160.000 €, 71,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Fantastičan trosoban uknjižen stan 71m2,drugi sprat,dvostrano orjentisan,2 kupatila ( jedno sa ležećom kadom a drugo tuš kabina, oba imaju mesto za veš mašinu ),2 terase ( iz svih soba izlaz na terasu ),2 klime,alarm ,dnevni boravak i trpezarija OPEN SPACE oko 36m2 . Veliko lepo dvorište....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 195.000 €, 71,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 359, V/VI, klima, telefon, terasa, uknjizen, renoviran, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvoriste/basta. 63+8m2 terasa. Na petom spratu/nadogradnja u zgradi bez lifta, suncan, svetao, zgrada okruzena zelenilom, prelep pogled sa terase. Parket hoblovan, termoizolacija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 180.000 €, 71,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 359, V/VI, klima, telefon, terasa, uknjižen, renoviran, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta. 63+8m2 terasa, peti sprat ,zgrada bez lifta, nadogradnja, sunčan, svetao, zgrada okružena zelenilom, prelep pogled sa terase. Parket hoblovan, termoizolacija....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 175.100 €, 71,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencujska oznaka 1092340- Uknjižen komforan , kvalitetan, trosoban stan u novijoj zgradi na Tatarskom brdu. u ceni su ugradni plakari, klima i kuhinja kao i garaža ispod stana od 70 m2 koja može da posluži i kao stambeni objekat ili poslovni prostor, ima kupatilo i kuhinja. Prvi....

 
 
 
  Stan, DIVČIBARE, 99.000 €, 71,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Duplex Apartman u stambenom objektu ''Green Hills'', na odličnoj lokaciji, na jednom od najlepših delova Divčibara, u neposrednoj blizini hotela ''Crni Vrh''. Cena nije fiksna, moguć dogovor. Gradnja izvedena po najvišim standardima i dvorištem u vidu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 162.000 €, 71,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan trosoban uknjižen stan 71m2,drugi sprat,dvostrano orjentisan,2 kupatila ( jedno sa ležećom kadom a drugo tuš kabina, oba imaju mesto za veš mašinu ),2 terase ( iz svih soba izlaz na terasu ),2 klime,alarm ,dnevni boravak i trpezarija OPEN SPACE oko 36m2 ,Veliko lepo dvorište....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Save Kovačevića, 168.800 €, 71,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u Zemunu, naselje Sava Kovacevic, ulica Vinarska, grejne povrsine 71m2, plus 5m2 terase/trem, dvoriste od 12m2 i ostava od 9m2, četvorosoban, uknjižen, zidano 2003. g., a renoviran 2020. g. i tom prilikom je urađena pvc stolarija, tehnika po zidu u dnevnoj sobi. okrečeno.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 162.000 €, 71,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 103118, II/IV, klima, terasa(2), uknjižen, renoviran, novogradnja, parking, dvorište/bašta. Nova gradnja 2008. godina,renoviran sa etažnim grejanjem (gas). Iz hodnika se ulazi u prostranu dnevnu sobu koja ima izlaz na terasu sa prelepim pogledom na dvorište. Iz prve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 210.000 €, 63,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvoiposoban stan, uknjižen na 62,61 m2, realne površine sa terasom 104m2, koji se nalazi na prizemlju objekta u ulici Ljube Nedića, u neposrednoj blizini Dušanovacke pijace i auto puta. Stan je orijentisan prema dvorištu koje pripada stanu. Sastoji se od prostrane dnevne....

 
 
 
  Kuća, BACKO GRADISTE, 39.999 €, 63,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodajem renoviranu odmah useljivu kuću u bačkom gradištu blizu Tise i bisernog ostrva.kuća ima 63m2 a dvorište je 500m2. Kuća ima dve sobe,veliku i jednu manju koju koristim kao ostavu,veliku trpezariju/kuhinju i manje kupatilo.u manju sobu staje samac krevet tako da moze biti gostinska....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 120.000 €, 63,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.10.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je kuća sa lepim dvorištem, prelepim pogledom, u mirnom delu Starih Banovaca. Delimično renovirana, po strukturi dvosoban stan sa zatvorenim antreom. Moguća je dogradnja ukoliko to želi budući vlasnik. Stari Banovci, dvadesetak kilometara od Beograda na obali Dunava, spojeni....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 113.400 €, 63,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u blizini Filozofskog fakulteta, 2.5, 63 m2. Stan se nalazi u neposrednoj blizini Nišave, na mirnoj lokaciji, idealnoj kako za porodični život, tako i za izdavanje, na 4. spratu stambene zgrade novije gradnje, bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 170.000 €, 63,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen trosoban stan površine 63m², smešten na četvrtom spratu moderne zgrade sa liftom, izgrađene 2022. godine, na atraktivnoj lokaciji na Telepu. Stan je nov i funkcionalno organizovan, sa dve spavaće sobe, prostranim dnevnim boravkom sa kuhinjom, kupatilom, dodatnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 169.950 €, 63,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen trosoban stan od 63m2 na Bulevaru Patrijarha Pavla. Stan se nalazi na četvrtom od ukupno 5 spratova, godina izgradnje 2022. Stan se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila, toaleta, 2 terase, dnevnog boravka i kuhinje. Orijentacija ka: jugoistok, severozapad, severoistok....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 149.350 €, 63,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaj veoma lep stan, trostrano orijentisan, sa dosta dnevne svetlosti. Urbana vila, na 50m od bulevara Patrijarha Pavla, sa samo četiri stana, dvorištem zatvorenog tipa i pripadajućim parking mestom. Takodje ispred zgrade, sa ulične strane, obezbeđen parking prostor. Stan ima....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 125.000 €, 63,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnoj ulici u Batajnici, u novoj zgradi na visokom prizemlju, imamo u ponudi stan od 63 m² sa pripadajućim dvorištem od 90 m², i parking mestom ispred zgrade. Uknjižen 1/1, nikad useljavan, jedinstvena prilika za miran, porodični život. U blizini centra Batajnice, supermarketa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 161.400 €, 63,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1063239 - Uknjižen dvosoban komplet renoviran odmah useljiv stan na Bulevaru blizu železničke stanice. Sastoji se iz spavaće sobe, dnevnog boravka, izdvojene kuhinje sa trpezarijom i prostranog predsoblja. Postoji ustakljena prostrana terasa sa pogledom na dvorište.....

 
 
 
  Stan, SREMČICA, 113.400 €, 63,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan u novogradnji u mirnoj ulici u Sremčici idealno za porodice sa decom i sve koji žele prirodno, mirno okruženje u blizini grada. Stan je po strukturi 2.5 soban. 63 m2. Odličan, funkcionalan raspored. etažno grejanje i topla voda na gas Inverter klima PVC stolarija as komarnicima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 195.700 €, 62,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep dvoiposoban stan polunamesten u Kraljevom parku. Pozicija istok, na dvorištemir i udobnost+++Agencijska oznaka stana 1061958, Novi Sad, Centar / Socijalno, 62 m2, dvoiposoban, šesti sprat ( ne i poslednji). Odlična dvoiposobna nekretnina. Kompletno opremljena se prodaje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 195.700 €, 62,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep dvoiposoban stan kompletno opremljen u Kraljevom parku. Pozicija istok, na dvorištemir i udobnost. Agencijska oznaka stana 1098806, Novi Sad, Centar / Socijalno, 62 m2, dvoiposoban, šesti sprat ( ne i poslednji). Odlična dvoiposobna nekretnina. Kompletno opremljena se prodaje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 130.000 €, 62,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

DETALJAN OPIS OGLASA NOVI SAD, TELEP JUŽNI, TROSOBAN, 62M2,… Oglašavamo na prodaju trosoban stan koji se nalazi u kući koja je po etažama podeljena u tri stambene jedinice ( prizemlje, sprat i potkrovlje). Stan je pozicioniran na prvom spratu i trostrano je orijentisan. Sastoji se....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 90.000 €, 62,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća u centru grada. Kuća je uknjižene površine 74m2, privatna je svojina 1/1. Nalazi se na zajedničkoj parceli sa pravom prolaska i ogradjenim pripadajućim dvorištem. Kuća je starije gradnje sa tavanom od karatavana, ima visoke plafone i dva ulaza. Promenjena je stolarija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 125.660 €, 61,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad, Telep. Izdvajamo iz ponude odličan dupleks dvorišni stan na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje, uknjižen 1/1. U neposrednoj blizini Bulevara patrijarha Pavla, osnovne škole ´ Jožef Atila´ Ovaj stambeni prostor čine dve etaže, donju etažu čini dnevni boravak sa kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 159.000 €, 61,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.06.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

RETKO U PONUDI. Uknjižen dvosoban stan iza Izvršnog veća. Stan je dvostrano orijentisan / ulica-dvorište/ i poseduje dve konforne sobe, kuhinju sa trpezarijom, kupatilo sa prozorom i gratis terasu od 16m2 koja gleda na dvorište i zelenilo. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 210.000 €, 61,00 m2 cca 3440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Odlicna novogradnja! Kvalitetno uradena zgrada korišcenjem najkvalitetnijih materijala. Stan je opremljen aluminijumski stolarijom sa roletnama na struju, komarnicima, inverter klima uredajima, ima dosta svetlosti i odlican raspored. Lokacijski dobro pozicioniran, sa dobrom saobracajnom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 170.000 €, 61,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na mirnoj i zelenilom okruženoj Bežanijskoj kosi 1, u urednoj i održavanoj zgradi sa malim brojem stanova, nalazi se ovaj topao i izuzetno prijatan dvosoban stan od 61m². Uknjižen, smešten na visokom prizemlju, pruža savršen balans između praktičnosti i privatnosti. Stan je dvostrano....

 
 
 
  Stan, TOPOLA, 49.000 €, 61,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 91769, 11a, spratna, 1, struja, kanalizacija, terasa, uknjižen, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, može zamena(stan u beogradu ili topoli), mogućnost proširenja. Prodaje se uknjiženja kuća,11 ari placa,kolski i pešački....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 109.000 €, 61,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 126141, X/XXIII, klima, lift, telefon, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, ostava, stambena zgrada. Stan u centru Kragujevca, 60,8 m2, sprat 10.Stan na odličnoj lokaciji, u neporednoj blizini Osnvone škole "Svetozar....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 123.600 €, 61,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Povoljno. Prodaje se stan na izuzetnoj lokaciji. Kompletno renoviran, menjane instalacije, stolarija. Idealan za poslovne delatnosti. Kao i za ljude sa kućnim ljubimcima. Uknjižen 1/1. Direktan izlaz iz stana na veliko i prelepo zajedničko dvorište. Za više informacija, pozovite.....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, Centar, 42.000 €, 61,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

DVORIŠNI STAN ! U centaru grada se prodaje dvorišni stan , 61m2 , poseduje predsoblje, kupatilo, kuhinju sa dnevnim boravkom i dve sobe. Uknjižen, čvrsta gradnja, očuvan, uredno dvorište, etažno grejanje na čvrsto gorivo, montažna garaža. Trofazna struja. Dvosoban stan, Sombor | Prodaja....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 80.000 €, 61,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u centru grada. Kuća je uknjižene površine 61m2, privatna je svojina 1 kroz 1. Nalazi se na zajedničkoj parceli sa pravom prolaska i ogradjenim pripadajućim dvorištem. Kuća je starije gradnje, stolarija je drvena, na podu je laminat, a ima i visoke plafone koji su....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 109.000 €, 61,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 126141, X/XXIII, klima, lift, telefon, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, ostava, stambena zgrada. Stan u centru Kragujevca, 60,8 m2, sprat 10. Stan na odlicnoj lokaciji, u neporednoj blizini Osnvone skole "Svetozar Markovic"....

 
 
 
  Kuća, TOPOLA, 49.000 €, 61,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 91769, 11a, spratna, 1, struja, kanalizacija, terasa, uknjizen, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvoriste/basta, podrum, tavan, ostava, moze zamena(stan u beogradu ili topoli), mogucnost prosirenja. Prodaje se uknjizenja kuca,11 ari placa,kolski i pesacki....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 139.050 €, 61,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Sjajan namešten dupleks BEZ KOSINA u lepoj, tihoj ulici, a istovremeno u neposrednoj blizini Bulevara Oslobođenja i centra grada. U donjoj etaži dnevna soba sa kuhinjom, toalet i lođa pretvorena u ostavu. U gornjoj etaži dve prostrane spavaće sobe, kupatilo i terasa, koja se prostire....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 133.900 €, 61,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1093350 - Novi Sad - Centar, na prodaju dvoiposoban stan u prizemlju, uknjižen. Ulični deo je malo ukopan. Stan se sastoji o hodnika, dnevnog boravka, dve spavaće sobe, kupatila, ostave i kuhinje sa izlazom u dvorište. Stan je u odličnom stanju,, bez ulaganja, kompletno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 188.490 €, 61,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u odličnoj zgradi sa alu-bond fasadom. Uknjižen je - moguća kupovina putem kredita. Bez ulaganja, ulazna sigurnosna vrata, pvc-stolarija, hrastov parket. Gleda na dvorište, mirnu stranu. Moguća je i zamena za neki manji stan. 021/221-5500 https://max-nekretnine.rs/prodaja-stanova/novisad-bulevar/354783....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 120.000 €, 61,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.12.2022.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, RUMENKA, 144.200 €, 61,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Top uknjižena nameštena kuća u Rumenci. Prizemna odlična kuća bez ulaganja. Poseduje dnevni boravka sa kuhinjom i trpezarijom izlazom na prelepu terasu za uživanje, dve spavaće sobe, kupatilo, pomoćni objejat koji je takođe uknjižen 21m2 sa ozidanim roštiljem i ljuljaškom za odmaranje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 155.000 €, 60,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska provizija 1102421 - CENA 155000 + 3% agencijska provizija. Uknjižen dvoiposoban lepo renoviran dvoiposoban stan blizu sajma i Lidla. Poseduje dve spavaće sobe, dnevni boravak, izdvojenu kuhinju i ostavu. Pre dve godine kompletno renoviran, PVC stolarija, vodo i elektro....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 220.000 €, 60,00 m2 cca 3670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Voždovac, Kostolačka, u blizini Voždovačke crkve i FON-a, dvosoban uknjižen stan od 58m2 (sa terasom 60m2), na prvom od dva sprata besprekorno sređene zgrade, urađena fasada, rekonstruisan krov, interfon, dvorište. Stan je dvostrano orijentisan, svetao i sunčan i sastoji se od hodnika,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 145.000 €, 60,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Lepa dvospratnica sa cetri stana i pravom koriscenja dvorista. Stan iz otkupa, uknjizen. Funkcionalan, svetao stan sa dve terase, iznad stana tavan, u dvoristu ima parking mesto. Lepo predsoblje iz koga se ulazi u veliku dnevnu sobu sa terasom okrenutu na dvoriste, odvojenu kuhinju,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 464)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>