• GoHome Professional
do 200000 eura do 70 m2 uknjižen 1.sprat - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • do 200000 eura do 70 m2 uknjižen 1.sprat - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura do 70 m2 uknjižen 1.sprat

  • Za upit "do 200000 eura do 70 m2 uknjižen 1.sprat" pronađeno 679 nekretnina - prosečna cena 2.636 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 83.850 €, 37,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo Vam stan idealnog rasporeda u ovoj kvadraturi, stan je pozicioniran u centru poslovnog dela Novog Sada, a dovoljno udaljen da ispunjava sve uslove za miran i komforan život. Stan se nalazi na prvom spratu, ulično je orijentisan ali nema buke jer je ulica u kojoj se nalazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 114.000 €, 37,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Đeram pijaca - Đakovačka 2. 0, 37m2, 1/1, TA Prodaje se svetao, dvosoban stan na prvom spratu. Sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe i kupatila. Nalazi se na odličnoj lokaciji, blizina Đeram pijace, stajališta gradskog prevoza, fakulteta....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 100.000 € na 99.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 99.000 €, 37,00 m2 cca 2680 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 100.000 €
15.05.2026 - 99.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1099182 -CENA 100000 plus agencijska provizija 3%. Uknjižen jednoiposoban stan na Telepu. Stan poseduje spavaću sobu, dnevni boravak kuhinju i trpezariju. Etažno grejanje na gas, prvi sprat. Postoji uknjižena ozidana garaža sa galerijom po ceni od 25000 e. Prakticna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 136.900 €, 37,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1051033, CENTAR, SALONAC - JEDNOSOBAN STAN, 37m2 Ipak . samo kod nas, fantastičan SALONAC-LUX , jednosoban stan 37 m2 u uskoj pešačkoj zoni u strogom centru. Stambena zgrada pod zaštitom države, kao kulturno dobro grada. Stan je potpuno renoviran, visoki plafoni (4m), centralno....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Zvezdara, Đeram - Đakovačka 2.0, TA, 37m2, 1/1. Izuzetno svetao stan na odličnoj lokaciji, nalazi se na prvom spratu zgrade iznad kog je tavanski prostor. Ne zahteva ulaganja, pre 4 godine zamenjena je elektro i vodovodna instalacija kao i PVC stolarija. Prodaje se namešten, odličan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 118.450 €, 37,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen jednoiposoban san na Telepu +++ Agencijska oznaka 1062334 - PRODAJE SE JEDNOIPOSOBAN STAN SA OZIDANOM GARAŽOM U DVORIŠTU ZGRADE. - Uknjižen jednoiposoban stan na Telepu. Stan poseduje spavaću sobu, dnevni boravak kuhinju i trpezariju. Etažno grejanje na gas, prvi sprat. Postoji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 110.000 €, 37,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju – moderno opremljen jednoiposoban stan na Južnom Telepu, Novi Sad Prodaje se funkcionalan i moderno uređen stan površine 37 m², smešten na prvom spratu manje stambene zgrade sa svega 7 stanova, što garantuje mir i privatnost. Nalazi se u odličnoj i traženoj lokaciji – Južni....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 115.000 € na 112.000 € dana 09.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KNEŽEVAC, 112.000 €, 36,00 m2 cca 3110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.03.2026 - 115.000 €
09.04.2026 - 112.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2026.,

www.galerijanekretnine.com

1. 5, 36m2 (lođa), 1/3, EG, interfon, internet, KTV Ulica Prvoboraca spaja naselje Vidikovac sa Ulicom Sedamnaesti oktobar, sa uređenim trotoarima za šetnju i zgradama novije gradnje. Blizina „OŠ 14. oktobar “, pošte, apoteka, pekara i kafića čini ovu lokaciju sve traženijom. U prilici....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 100.000 € na 99.000 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 99.000 €, 36,00 m2 cca 2750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 100.000 €
05.04.2026 - 99.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 126888, I/, uknjižen. Prodaje se uknjižen jednoiposoban stan na Telepu, na prvom spratu, u mirnoj i tihoj ulici. Stan se sastoji od spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom. Etažno grejanje na gas. Računi mali, kao za garsonjeru.Stan je ulično orijentisan,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 103.000 €, 36,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Struktura: Jednoiposoban stan 36m2 Lokacija: Telep, Novi Sad Stanje: Novogradnja Sprat: I sprat Grejanje: Etažno grejanje na gas Orijentacija: Ulično, sunčana strana Uknjiženje: Uknjižen Klima: Da Opis nekretnine Prodaja stanova Novi Sad – Telep, prodaje se uknjižen jednoiposoban....

 
 
 
  Stan, KNEŽEVAC, 101.000 €, 36,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.07.2025.,

www.indomio.rs

U ul Prvoboraca u ponudi imamo uknjižen 1.5 stan od 36kvm (2m2 terasa) Pozicioniran na idealnom prvom spratu, u održavanoj zgradi koja je udaljena 80m od stajališta gradskog prevoza, marketa, škole. Kompletno opremljen i kao takav se prodaje. Dvorišno je orijentisan, svetao, funkcionalan.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 64.000 €, 36,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 46088, I/V, terasa, uknjižen, ulaz prosečan, stara gradnja, fasada prosečna, stambena zgrada. Prodaje se namesten i useljiv stan na Miljakovcu 3 u stambenoj zgradi sa dva ulaza, bivsi Miljakovacki izvori. Ukupno 5 spratova i 20 stanova. Stan se nalazi na prvom spratu....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 155.500 € na 153.500 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 153.500 €, 36,00 m2 cca 4260 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 158.500 €
01.03.2026 - 155.500 €
11.03.2026 - 153.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Na jednoj od najtraženijih lokacija na Novom Beogradu, u naselju Fontana, prodaje se 1.5-soban stan površine 36 m²adapriran u 2.5 , smešten na 1. spratu od 5 u urednoj i održavanoj zgradi, okruženoj zelenilom. Stan je sređen i održavan, sa funkcionalnim rasporedom prostora. Ima izdvojenu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 103.000 €, 36,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je uknjižen jednoiposoban stan površine 36 m², smešten na prvom spratu kvalitetne novogradnje u Rakovačkoj ulici. Stan je pažljivo projektovan i izuzetno funkcionalan, sa jasno odvojenom spavaćom sobom i komfornim dnevnim boravkom koji je povezan sa kuhinjom i trpezarijom.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 99.000 €, 36,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 126888, I/, uknjizen. Prodaje se uknjizen jednoiposoban stan na Telepu, na prvom spratu, u mirnoj i tihoj ulici. Stan se sastoji od spavace sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom. Etazno grejanje na gas. Racuni mali, kao za garsonjeru. Stan je ulicno orijentisan,....

 
 
 
  Stan, KNEŽEVAC, 103.000 €, 36,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odmah useljiv, uknjižen stan od 36 m² na prvom spratu (nije poslednji), u zgradi (nije stan u kući). Stan je potpuno namešten, poseduje terasu, klimu, interfon i pripadajući podrum. Mesečni troškovi su oko 2.800 RSD. Uknjižen 1/1 – moguća kupovina putem stambenog kredita.....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 69.000 €, 36,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Odličan jednoiposoban namesten, kompletno opremljen, uknjizen, dvostrano orjentisan i svetao stan. Nalazi se na prvom spratu u centru, na samo 100m2 od trga i jezera, u sklopu Vile Marina, preko puta Satelita. Stan se sastoji iz ulaznog hodnika,dnevno-trpezarijsko-kuhinjskog dela....

 
 
 
  Stan, KNEŽEVAC, 103.000 €, 36,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan u ulici Prvoboraca uknjizen na 36 m² na prvom spratu uredne stambene zgrade u mirnoj i odlično povezanoj ulici u Rakovici. Stan ima funkcionalan raspored: ulazni hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom u niši, spavaću sobu i kupatilo. Prostor....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 106.090 €, 36,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Telep, uknjižen, opremljen, jednoiposoban +++Agencijska oznaka 10633566. Prodaje se jednoiposoban stan u blizini ulice Heroja Pinkija. U cenu je uračunata kuhinja ali se može kupiti namešten uz dogovor. Nalazi se na prvom spratu manje zgrade. Mogućnost kupovine putem stambenog kredita.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 158.000 €, 36,00 m2 cca 4390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo stan na predivnoj lokaciji u Beogradu, odmah kod poznatog Lipovog Lada, Lion-Bulevar Kralja Aleksandra. Stan je jednosoban ali veoma funkcionalan, sa lepom terasom i pogledom. Nalazi se na 1. spratu od 5 u lepoj, novijoj zgradi, sa liftom. Uknjižen je 1/1, 33 m2+3 m2....

 
 
 
  Stan, KNEŽEVAC, 103.000 €, 36,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 120.000 €, 36,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam predstavimo izuzetnu nekretninu smeštenu u naselju Banjica, na teritoriji opštine Voždovac u crvenim fasadnim ciglama. Stan je površine je 38m2. Stan je smešten na prvom spratu uredno održavane stambene zgrade sa devet spratova. Zgrada poseduje i dva lifta što....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 113.300 €, 36,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kompletno namešten jednoiposoban stan na Telepu. Sastoji se dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase Površine 36m2. Prvi sprat. Grejanje je na gas. Uknjižen 1/1. Agencijska provizija od 3% je uračunata u cenu. Za sve dodatne informacije, obratite se na 066....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 113.300 €, 36,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 1007434.Prodaje se odličan jednoiposoban stan (36 m2) na prvom spratu stambene zgrade, na Telepu. Prodaje se potpuno namešten. Bela tahnika i svi uređaji takodje idu uz njega, što podrazumeva 2 televizora (Samsung 32’ i Philips 43’), LG kombinovana mašina za veš,....

 
 
 
  Stan, PRIJEPOLJE, 30.500 €, 35,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.finanekretnine.com

Odlična lokacija. U prilici smo ponuditi jednosoban stan površine 35 m2 koji se nalazi se u Prijepolju, ul.Stara Centrala br.24, na prvom spratu. Na odličnoj lokaciji, u centru Prijepolja, neposrednoj blizini:Doma kulture,O.Š."Vladimir Perić-Valter", OTP banke, Opštine Stan je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 67.980 €, 35,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.08.2022.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan na prvom spratu. Uknjižen 1/1. Stan se sastoji od hodnika, dnevnog boravka, spavaće sobe, terase, kupatila. Prodaje se kompletno namešten. Dvorišno je orijentisan. Ispred zgrade ima parking mesta za stanare. Postoji mogućnost kupovine stana putem stambenog kredita.....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 66.500 €, 35,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Uknjižen, 35m2, 1/2 Prodaje se stan površine 35m2 na Zlatiboru, u naselju Obudojevica. Po strukturi je jednoiposoban i nalazi se na prvom spratu u zgradi od ukupno dva sprata. Sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 155.000 €, 35,00 m2 cca 4430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen,nov,1.5 soban stan na 1 spratu sa parking mestom. Sastoji se od dnevne i spavaće sobe,kuhinje,kupatila ,terase i ostave. Zgrada je iz 2012 godine a grejanje je EG-na struju. U dvorištu zgrade ima parking mesto. U neposrednoj blizini je gradski prevoz kao i marketi (sunce,Maxi).....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 109.000 €, 35,00 m2 cca 3110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 129753, I/IV, klima, telefon, terasa, garaza, parking, stambena zgrada. Prodaja -TELEP - odlican stan 35 m2, novija zgrada, I sprat, uknjizen. Terasa + pomocni objekat od 10 m2 koji se nalazi u dvoristu zgrade. Stan se prodaje kompletno namesten sa svom belom tehnikom....

 
 
 
  Stan, VELIKI MOKRI LUG, 155.000 €, 35,00 m2 cca 4430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org