• GoHome Professional
do 200000 eura do 70 m2 uknjižen što manji dvorišt - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • do 200000 eura do 70 m2 uknjižen što manji dvorišt - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura do 70 m2 uknjižen što manji dvorište

  • Za upit "do 200000 eura do 70 m2 uknjižen što manji dvorište" pronađeno 524 nekretnina - prosečna cena 2.476 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, VRDNIK, 120.000 €, 70,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 126648, 10.08a, prizemna, struja, klima, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvoriste/basta, ostava, pogodan za pp, mogucnost prosirenja. Sjajna, nova, manja, funkcionalna vikend kuca sa pogledom, izolovana od buke i radoznalih prolaznika,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Autokomanda, 184.888 €, 70,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

MAGNAT 064.5.800.900 - u ulici Milovana Marinkovića, u kraju poznatom kao Autokomanda, na Opštini Vozdovac, MAGNAT prodaje moderan 2.0 soban poslovni prostor (trenutno se koristi kao stan) od 70 m2, u PSUT (radjen 2017 godine) u okviru vile (od ukupno 4 stana), sa sopstvenim ulazom,....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 120.000 €, 70,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 126648, 10.08a, prizemna, struja, klima, uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, ostava, pogodan za pp, mogućnost proširenja. Sjajna, nova, manja, funkcionalna vikend kuća sa pogledom, izolovana od buke i radoznalih prolaznika,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Zemun, 199.000 €, 70,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 102582, uknjizen. Uknjizena 38 m2, ima 70 m2. Sastoji se od donjeg dela 38 m2, velika soba sa 2 wc-a, gornji deo potkrovlje 32 m2 velika soba pod kosinama i kupatilo. U kucu moze da se udje i sa ulice i iz dvorista, pa moze da funkcionise kao dve zasebne jedinice. Dvoriste....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 93.000 €, 70,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118250, 3a, spratna, 1, uknjižen, renoviran, dvorište/bašta, vikendica. Prodaje se renovirana vikendica na Kamenjaru, u prvom redu do Dunava, s otvorenim pogledom na reku i obronke Fruške gore. Uknjižena na 27 m², realna površina oko 70 m². Prostire se na dva nivoa:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Grad, 130.000 €, 70,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ovaj duplex stan se nalazi u mirnom naselju Gornji grad, u Zemunu, na odličnoj lokaciji sa pristupom svim bitnim sadržajima, a opet dovoljno udaljen od glavnih saobraćajnih gužvi. Stan je uknjižen, a zbog specifične strukture zajedničkog dvorišta nije moguće kupiti ga putem stambenog....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 85.000 €, 70,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Komforan trosoban stan u centru grada, blizu reke, sa svim pogodnostima koje pruža stanovanje u kući. Ima pripadajuće prednje i zadnje dvorište, tavan, podrum, garažu i dva parking mesta ispred. Postoji mogućnost proširenja stambenog prostora za još 80 m2, tavan ima i više nego dovoljnu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 35.000 €, 70,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120006, I/I, klima, terasa, uknjižen, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, tavan, stambena zgrada. Izdajem stan od 70m2 koji se sastoji od tri spavaće sobe, prostranog dnevnog boravka, kuhinje, kupatila i terase. Grejanje je etažno, što omogućava....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 199.000 €, 70,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 102582, uknjižen. Uknjižena 38 m2, ima 70 m2. Sastoji se od donjeg dela 38 m2, velika soba sa 2 wc-a, gornji deo potkrovlje 32 m2 velika soba pod kosinama i kupatilo. U kuću može da se uđe i sa ulice i iz dvorišta, pa može da funkcioniše kao dve zasebne jedinice. Dvorište....

 
 
 
  Stan, RALJA, 72.000 €, 70,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 115042, 5a, prizemna, pr+l, struja, kanalizacija, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, ostava. U mogućnosti smo da vam ponudimo u mestu Ralja,kuću,za one koji bi poželeli vikend varijantu ili za celodnevno življenje,van....

 
 
 
  Stan, PETKOVICA, 70.000 €, 70,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 112805, 24a, prizemna, struja, terasa, uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, podrum, može zamena(), mogućnost proširenja, cela. Pre ulaska u Barajevo se prodaje kuca koja se prostire na 24a placa. Sam plac nije ogradjen a kuca....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 179.900 €, 70,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo stan koji se nalazi na odličnoj lokaciji, između naselja Save Kovačevića, Ćukovca i Kalvarije, u neposrednoj blizini kompleksa “Tri Nove”. Pruža izuzetnu povezanost sa glavnim saobraćajnicama, javnim prevozom i autoputem E75, a u blizini su Kalvarija park, Zemunskim kej....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 172.000 €, 71,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Fantastičan trosoban uknjižen stan 71m2,drugi sprat,dvostrano orjentisan,2 kupatila ( jedno sa ležećom kadom a drugo tuš kabina, oba imaju mesto za veš mašinu ),2 terase ( iz svih soba izlaz na terasu ),2 klime,alarm ,dnevni boravak i trpezarija OPEN SPACE oko 36m2 ,Veliko lepo dvorište....

 
 
 
  Stan, LEŠTANE, 71.000 €, 71,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.08.2023.,

www.indomio.rs

Sastoji se od dve sobe, kuhinje, kupatila i pretsoblja. Ispred je velika terasa(oko 15m2),koja pripada stanu, a moguće je koristiti i dvorište. Trenutno je u sivoj fazi , a ,vlasnik bi dovršio zanatske radove. Moguć je dogovor oko završetka radova -opreme i oblogaLako je pregradiv....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 110.000 €, 71,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 118862, II/II, uknjižen, renoviran, novogradnja, parking, stambena zgrada. Na prodaju moderan stan na Klisi! Ovaj stan se nalazi na spratu porodicne kuce sa zajednickim ulazom i dvoristem. Stan sadrzi dve spavace sobe, kupatilo i dnevni boravak sa otvorenom kuhinjom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 202.776 €, 71,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban stan od 71 m² na Bulevaru Oslobođenja, u ulici Devet Jugovića, u Novom Sadu. Stan se nalazi u visokom prizemlju zgrade od 5 spratova, izgrađene 2008. godine, sa liftom, podrumom i video nadzorom. Raspored obuhvata veliku dnevnu sobu sa trpezarijom, kuhinju, dve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 113.300 €, 71,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.02.2025.,

www.indomio.rs

Srpski: Prodajemo odličan trosoban stan u urbanoj vili na Klisi. Ovaj prostran stan nalazi se u potkrovlju porodične vile sa zajedničkim ulazom i dvorištem i idealan je za porodice ili one koji traže udoban dom u mirnom delu grada, u blizini okretnice autobusa 1. U stanu je kvalitetno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 164.800 €, 71,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja stanova u Novom Sadu - na odličnoj lokaciji, na samo 10 minuta hoda do centra grada, izdvajamo fantastičan trosoban stan od 71m2. Stan je uknjižen, nalazi se na drugom spratu i orijentisan je na dve strane, što pruža obilje prirodnog svetla tokom celog dana. Struktura stana:....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 166.800 € na 160.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Salajka, 160.000 €, 71,00 m2 cca 2250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 166.800 €
24.04.2026 - 160.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 103118, II/IV, klima, terasa(2), uknjizen, renoviran, novogradnja, parking, dvoriste/basta. Nova gradnja 2008. godina,renoviran sa etaznim grejanjem (gas). Iz hodnika se ulazi u prostranu dnevnu sobu koja ima izlaz na terasu sa prelepim pogledom na dvoriste. Iz prve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 160.000 €, 71,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Fantastičan trosoban uknjižen stan 71m2,drugi sprat,dvostrano orjentisan,2 kupatila ( jedno sa ležećom kadom a drugo tuš kabina, oba imaju mesto za veš mašinu ),2 terase ( iz svih soba izlaz na terasu ),2 klime,alarm ,dnevni boravak i trpezarija OPEN SPACE oko 36m2 . Veliko lepo dvorište....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 195.000 €, 71,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 359, V/VI, klima, telefon, terasa, uknjizen, renoviran, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvoriste/basta. 63+8m2 terasa. Na petom spratu/nadogradnja u zgradi bez lifta, suncan, svetao, zgrada okruzena zelenilom, prelep pogled sa terase. Parket hoblovan, termoizolacija....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 166.800 € na 160.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Salajka, 160.000 €, 71,00 m2 cca 2250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.10.2023 - 185.000 €
24.11.2023 - 175.000 €
28.02.2024 - 165.000 €
14.04.2024 - 170.000 €
02.08.2024 - 167.000 €
31.08.2025 - 162.000 €
22.02.2026 - 166.800 €
24.04.2026 - 160.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.10.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 103118, II/IV, klima, terasa(2), uknjižen, renoviran, novogradnja, parking, dvorište/bašta. Nova gradnja 2008. godina,renoviran sa etažnim grejanjem (gas).Iz hodnika se ulazi u prostranu dnevnu sobu koja ima izlaz na terasu sa prelepim pogledom na dvorište. Iz prve....

 
 
 
  Stan, DIVČIBARE, 99.000 €, 71,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Apartman u stambenom objektu ''Green Hills'', na odličnoj lokaciji, na jednom od najlepših delova Divčibara, u neposrednoj blizini hotela ''Crni Vrh''. Cena nije fiksna, moguć dogovor. Gradnja izvedena po najvišim standardima i dvorištem u vidu uređene parkovske površine oivičene....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 195.000 €, 71,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2019.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 359, V/VI, klima, telefon, terasa, uknjižen, renoviran, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta. 63+8m2 terasa. Na petom spratu/nadogradnja u zgradi bez lifta, sunčan, svetao, zgrada okružena zelenilom, prelep pogled sa terase. Parket hoblovan, termoizolacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 185.400 €, 71,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na 5 minuta od Srpskog Narodnog Pozorišta, salonski tip stana sa svim svojim originalnim delovima, u odličnom stanju. Visina plafona 3m, terasa izuzetno velika (okrenuta ka miru dvorišta), od 10 m2+++Agencijska oznaka stana 1059720, Novi Sad, Centar, 71 m2 ( plus 10 m2 velike terase,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 162.000 €, 71,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 180.000 €, 71,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 359, V/VI, klima, telefon, terasa, uknjižen, renoviran, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta. 63+8m2 terasa, peti sprat ,zgrada bez lifta, nadogradnja, sunčan, svetao, zgrada okružena zelenilom, prelep pogled sa terase. Parket hoblovan, termoizolacija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Save Kovačevića, 168.800 €, 71,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u Zemunu, naselje Sava Kovacevic, ulica Vinarska, grejne povrsine 71m2, plus 5m2 terase/trem, dvoriste od 12m2 i ostava od 9m2, četvorosoban, uknjižen, zidano 2003. g., a renoviran 2020. g. i tom prilikom je urađena pvc stolarija, tehnika po zidu u dnevnoj sobi. okrečeno.....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 175.100 €, 71,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencujska oznaka 1092340- Uknjižen komforan , kvalitetan, trosoban stan u novijoj zgradi na Tatarskom brdu. u ceni su ugradni plakari, klima i kuhinja kao i garaža ispod stana od 70 m2 koja može da posluži i kao stambeni objekat ili poslovni prostor, ima kupatilo i kuhinja. Prvi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 162.000 €, 71,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 103118, II/IV, klima, terasa(2), uknjižen, renoviran, novogradnja, parking, dvorište/bašta. Nova gradnja 2008. godina,renoviran sa etažnim grejanjem (gas). Iz hodnika se ulazi u prostranu dnevnu sobu koja ima izlaz na terasu sa prelepim pogledom na dvorište. Iz prve....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 220.000 € na 199.900 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Bogoslovija, 199.900 €, 72,00 m2 cca 2780 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.02.2026 - 220.000 €
13.03.2026 - 199.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Palilula, Bogoslovija - Mije Kovačevića 3.0, 72m2, terasa 3.5m2, dva francuska balkona, 8/17, CG, dva lifta, interfon, parking U ponudi trosoban stan u izvornom stanju u soliteru, koji je jedan od simbola grada Beograda, smešten na raskršću puteva kod Bogoslovskog fakulteta. Nalazi....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 209.900 €, 72,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

UKNJIŽEN, 3.0 STAN - BANOVO BRDO, PRODAJA! Kontakt: +381668091211 Cena: 209.900€ Lokacija: Čukarica, Banovo brdo, sprat VPR Površina: 72 m2 Struktura: Trosoban stan koji se sastoji od: - Open space dnevnog boravka sa trpezarijom; - kuhinje; - 2 spavaće sobe; - Kupatila; - ulaznog....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, Centar, 114.200 €, 72,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

STAN!! NOVOGRADNJA!! Na odličnoj lokaciji,nedaleko od pešačke zone,prodaje se lep i svetao uknjižen stan od 72m2 na prvom spratu.Sastoji se od dve spavaće sobe,dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom,kupatila ,ostave i hodnika.Po podovima je parket i keramičke pločice.Stan ima pvc....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 30.000 €, 72,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.03.2026.,

www.heroldo.com

Stan koji je u ponudi je uknjižen i legalizovan 72m2 sa pripadajućem udelom na placu od 0, 87 ari. Sastoji se od potpuno završenog i useljivog prizemlja , prostran dnevni boravak i veliko kupatila. i sprata gornjem nivou stana su formirane dve spavaće sobe sa balkonskom terasom, ,....

 
 
 
  Kuća, UŽICE, 144.000 €, 72,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.08.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 73606, 2.5a, uknjižen, parking, dvorište/bašta, cela. Prodajemo drvene kuće u naselji Gajevi, 4 km od centra Zlatibora, u mirnom okruženju, na nadmorskoj visini od 956 metara, površine 72 kvadrata, od najkvalitetnije austrijske gradnje. proizvodi "Norica Timber",....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 110.880 €, 72,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju uknjižen svetao komforni dvosoban stan u novogradnji, povrat PDV-a, površine 72 m², smešten na prvom spratu, bez lifta, stambene zgrade sa uređenim dvorištem i parkingom. Nalazi se na odličnoj lokaciji, na samo nekoliko minuta hoda od centra. Sastoji se od, Dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 206.000 €, 72,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lep, svetao i funkcionalan dvoiposoban stan na izuzetnoj lokaciji, u jednom od najprijatnijih delova Novog Sada. Stan se nalazi na 2. spratu uredne zgrade od 5 spratova, u mirnom okruženju punom zelenila, idealnom za porodični život. Osnovne karakteristike: Površina: 63....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 30.000 €, 72,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan koji je u ponudi je uknjižen i legalizovan 72m2 sa pripadajućem udelom na placu od 0,87 ari. Sastoji se od potpuno završenog i useljivog prizemlja ,prostran dnevni boravak i veliko kupatila. i sprata gornjem nivou stana su formirane dve spavaće sobe sa balkonskom terasom,, sa....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 421-458 (od ukupno 459)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>