• GoHome Professional
do 200000 eura do 70 m2 uknjižen što manji - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • do 200000 eura do 70 m2 uknjižen što manji - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura do 70 m2 uknjižen što manji

  • Za upit "do 200000 eura do 70 m2 uknjižen što manji" pronađeno 14 039 nekretnina - prosečna cena 2.578 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • prizemlje
    • 2.sprat
    • pogodan
    • parking
    • renovirano
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+7%

Promena cene sa 87.000 € na 93.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 93.000 €, 24,00 m2 cca 3880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 87.000 €
01.05.2026 - 93.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 119118, I/VII, uknjižen, parking. GRBAVICA 24 m2 NOVIJA, odlična garsonjera za,investiciju i život. Bez terase, LIFT. Klima. Centralno grejanje. Prodaje se namesten kao na slikama. Parking u dvoristu koji se zaključava. Moze na kredit, i za mlade. Parket sveze lakovan.Zidovi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 86.520 €, 24,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2023.,

www.indomio.rs

Sam par minuta od centra grada, namešten stan na prodaju. Stan je odličan kako za život, tako i za izdavanje. Stan je uknjižen 1/1, i čeka novog vlasnika. Za više informacija pozovite naše agente prodaje! .

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 45.000 €, 24,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju apartman u Brzeću, odlična lokacija, 100 metara od gondole koja vodi do vrha Kopaonika. Super investicija za one koji žele da se bave izdavanjem. Apartman se nalazi u prizemlju, površine 24m2 plus hodnik, koji ne ulazi u kvadraturu, gde se izlazi u dvorište zgrade. Sastoji....

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 49.500 €, 24,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju apartman u Brzeću u luksuznom kompleksu na samo 300 metara od gondole na glavnom putu prema hotelu Junior. Apartman je površine 24 m2, nalazi se na prvom spratu u zgradi sa liftom. Etažno grejanje u apartmanu sa električnim kotlom i aplikacijom za upravljanjem preko telefona.....

 
 
 
  Kuća, KRALJEVO, 50.000 €, 24,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća površine 13 m2 u osnovi, pomoćni objekat u osnovi površine 11 m2, na placu ukupne površine 2429 m2. Plac čine tri katastarske parcele, koje čine celinu, a ograđen je betonskom ogradom. Objekti su renovirani, kuća je odmah useljiva, sređeno kupatilo i kuhinja, kao i....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 52.000 €, 24,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju funkcionalna garsonjera površine 24 m² u jednom od najlepših delova Zlatibora – naselju Golija. Stan se nalazi na samo nekoliko minuta hoda od zlatiborskog jezera, Kraljevog trga i šetališta, u mirnom i zelenilom okruženom kraju, idealnom za boravak tokom cele godine. Struktura....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 52.000 €, 24,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 75.000 €, 24,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jednosoban stan na IDEALNOJ LOKACIJI +++ Agencijska oznaka 1063994. Stan se sastoji od jedne sobe, kuhinje sa trpezarijom, toaletom i zastakljenom terasom. Nalazi se na idealnoj lokaciji, povezan sa svim gradskim dešavanjima i lako se može izdati, ukoliko tražite nekretninu za investiciju.....

 
 
 
  Kuća, RAŠKA, 50.000 €, 24,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 51.500 €, 24,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju manji apartman na prvom spratu poznatog Resorta na Kopaoniku, sa prelepim pogledom i okruženjem. Površina apartmana je 24 m2, odlično je orijentisan i osvetljen, udoban i moderno opremljen. Ima toplu vezu do dostupnih Welnes sadržaja, bez izlaska iz objekta. Uknjižen, privatna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 84.000 €, 24,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan komplet renovirana garsonjera u strogom centru grada. Bez ulaganja. Uknjižen na vlasnika 1/1 Za više informacija i prezentaciju nekretnine, kontaktirajte Danča na 065/3858-888 ili posetite www.status-nekretnine.com, A57-22527. .

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 50.000 €, 24,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u samom centru Sokobanje, 24 m2. Stan se nalazi u neposrednoj blizini šetališta, i zbog svoje lokacije i konfiguracije, idealan je kako za život tako i za izdavanje. Nalazi se na drugom spratu manje porodične zgrade i sastoji se od ulaznog hodnika, višenamenske prostorije,....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 51.500 €, 24,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Podbara, 65.000 €, 24,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Podbara, Novi Sad - 24m2, uknjižen 1/! - nova zgrada - niski računi - idealno kao investicija, pogodno za manje kancelarije, frizerski salon. - trenutno je zakupac u prostoru, 300eur mesečni zakup Za sve dodatne informacije, obratiti se na broj telefona 066 82 92 200 Igor Ćućuz....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 82.500 €, 24,00 m2 cca 3440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 128415, I/IV, klima, lift, uknjižen. Na prodaju odlična garsonjera na Bulevaru Kralja Petra . U blizini su Master Centar Sajam, Medicinski fakultet, Železnička stanica, marketi a ni Centar grada nije daleko. Odličan za život kao i za izdavanje. Više informacija na:....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 87.000 € na 93.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 93.000 €, 24,00 m2 cca 3880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 87.000 €
01.05.2026 - 93.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 119118, I/VII, uknjizen, parking. GRBAVICA 24 m2 NOVIJA, odlicna garsonjera za,investiciju i zivot. Bez terase, LIFT. Klima. Centralno grejanje. Prodaje se namesten kao na slikama. Parking u dvoristu koji se zakljucava. Moze na kredit, i za mlade. Parket sveze lakovan.Zidovi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 82.500 €, 24,00 m2 cca 3440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 128415, I/IV, klima, lift, uknjizen. Na prodaju odlicna garsonjera na Bulevaru Kralja Petra . U blizini su Master Centar Sajam, Medicinski fakultet, Zeleznicka stanica, marketi a ni Centar grada nije daleko. Odlican za zivot kao i za izdavanje. Vise informacija na:....

 
 
 
  Stan, BRUS, 60.400 €, 24,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 89953, PR/IV, lift, terasa, uknjižen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 60.000 €, 24,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Garsonjera kod fakulteta Zaštite na radu.Stan 24 m2 nalazi se u stambenoj zgradi na drugom spratu sa grejanjem na struju. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, hodnika,kupatila i male terase . Sama lokacija zgrade u kojoj se stan nalazi pogodna je za život jer su....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 67.980 €, 24,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju svetao stan površine 24m² na odličnoj lokaciji – Bulevar Evrope u Novom Sadu. Stan se nalazi u kvalitetnoj novogradnji i predstavlja idealnu priliku kako za život, tako i kao investicija za izdavanje, s obzirom na veliku potražnju u ovom delu grada. Prostor je funkcionalno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 77.250 €, 24,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Jednosoban, uknjižen stan na Satelitu. Za sve informacije pozovite 0631231262 - Jelena Agencijska šifra: 507128 Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 77.250 €, 24,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

Uknjižen stan u nadogradnji. KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: 064-80-333-22, 064-80-333-23 021-23-000-30 art.nsgroup@gmail.com .

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Podbara, 61.800 €, 24,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Podbara. Izdvajamo iz ponude nov, višenamenski, ulični lokal koji se nalazi na odličnoj lokaciji za poslovanje. U neposrednoj blizini Centra grada. Ovaj lokal čini jedna prostorija, galerija, toalet. Aluminijumska stolarija. Grejanje se plaća po utrošku. Lokal je trenutno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 103.000 €, 24,00 m2 cca 4290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122397, VPR/, francuski balkon, uknjižen, nov luks, novogradnja. ****Izuzetno lokacijski pozicionirana, veoma funkcionalna garsonjera, LUX opremljena.*** Nalazi se u objektu novije gradnje, u neposrednoj blizini SC Olimp, Cvetkove pijace, Doma zdravlja, snabdevanja,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 89.600 €, 24,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Adamovićevo naselje, kompletno opremljena garsonjera u odličnom stanju. Stan je renovira i opremljen, nisu potrebna nikakva ulaganja. Nalazi se u kvalitetnoj zgradi sa liftom. Stan ima ulazni hodnik sa plakarom, kupatilo, sobu sa kuhinjom i terasu. Moguća kupovina preko kredita za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 59.740 €, 24,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Bulevar Evrope, namešten, 24m2+++Agencijska oznaka stana 1064053, Bulevar Evrope, garsonjera, 24m2, odlična garsonjera na odličnoj lokaciji između dva bulevara. Dobro je povezan sa gradom, u blizini je autobuska stanica, marketi,škola,vrtićGrejanje je podno na toplotne pumpe. Prodaje....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Stari Grad, 61.800 €, 24,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lokal na odličnoj lokaciji u ulici koja izlazi na Bulevar Oslobodjenja i centar. Lokal se nalazi u pasažu zgrade koja je obezbedjenja video nadzorom, ima interfon. Pogodan za kozmetičke, krojačke svrhe, a i ostale delatnosti.Izuzetno niski mesečni raćuni, grejanje je na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Denkova Bašta, 69.900 €, 24,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 115826, SUT/, klima, uknjižen, renoviran. Prodaja jednosobnog stana, koji je lociran u mirnoj i tihoj ulici u neposrednoj blizini Beo shopping centra. U neposrednoj blizini se nalaze svi moguci infrastrukturni objekti nephodni za urbani način života. Sve što se može....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 79.300 €, 24,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, SALAJKA, GARSONJERA, 24 m2 - uknjižen, odmah useljiv stan u kvalitetnoj zgradi iz 2006. godine. Prodaje se sa kompletnim nameštajem i tehnikom. Lepo za život, idealno za iznajmljivanje. Agencijska oznaka 1007845. Kontakt - Ljiljana, tel. 064/284-4879, 021/382-68-30, Kalidas....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 87.550 €, 24,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastična, komplet adaptirana i opremljena garsonjera, spremna za useljenje. Kraj predivan. Agencijska oznaka stana 1098878, Novi Sad, Centar ( Kej), 24 m2, garsonjera, drugi sprat. Fantastična kompletno renovirana i opremljena garsonjera na granici centra i Keja. Predivan stan,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kumodraž, 78.000 €, 24,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlican stan u Kumorazu, kod okretnice autobusa 39. u blizini farmaceutskog fakulteta. Uknjižen, vlasnik. Bez hipoteke, moze i na kredit. Delimicno renoviran i odmah useljiv. Moze i sa namestajem. Terasa 5m2 i veliki podrum. 4 stana u zgradi (prizemlje + prvi sprat) Molimo agencije....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 72.100 €, 24,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 85.000 €, 24,00 m2 cca 3540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

CENTAR, 24m2, GARSONJERA Prodaje se odlična garsonjera na atraktivnoj lokaciji, na drugom spratu, u zgradi bez lifta. Garsonjeru čine soba sa kuhinjom, kupatilo i zastakljena terasa. Prodaje se sa nameštajem, sve sem frižidera i 1 fotelje. Uknjižen je i postoji mogućnost kupovine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 77.250 €, 24,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Uknjižen stan u nadogradnji. 507128 Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 74.160 €, 24,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se garsonjera od 24m2 ,na odličnoj lokaciji ,u neposrednoj blizini Riblje pijace i pešačke zone centra grada. Prodaje se bez nameštaja, a po dogovoru i uz korekciju cene i nameštena. Odlična za život ili kao investicija za izdavanje. Uknjižene 1/1. Pozvati na 0601313137. -....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 77.250 €, 24,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen stan u nadogradnji. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 72.100 €, 24,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen stan u nadogradnji. .

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Palilula, 145.000 €, 25,00 m2 cca 5800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.01.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Palilula, Botanička bašta - Takovska lokal, 25m2, prizemlje, CG, telefon, izlog U ponudi uređen lokal sa velikim izlogom, pozicioniran ka Takovskoj ulici i Botaničkoj bašti. Lokal poseduje mokri čvor sa čajnom kuhinjom. Visina lokala je 4m i ima mogućnost pravljenja galerije. Ima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 159.000 €, 25,00 m2 cca 6360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Funkcionalna garsonjera površine 25 m² na jednoj od najprestižnijih lokacija u Beogradu – u ulici Kralja Petra u blizini Knez Mihailove ulice. Stan se nalazi u suterenu održavane zgrade, koja je od zaštitom države, u samom srcu starog grada. Ključne prednosti: • Odlična investicija:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 107.000 €, 25,00 m2 cca 4280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Šumice - Ljermontovljeva 0. 5, 25m2 (terasa 2m2), 2/8, CG, lift, telefon, interfon, podrum Izuzetna prilika za kupovinu manjeg stana za život ili kao investicija za izdavanje (mogućnost da budući kupac zadrži trenutnog zakupca). Prodaje se kompletno opremljen i namešten.....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 58.300 €, 25,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054605. PETROVARADIN, STARI MAJUR, GARSONJERA, 25.35 m2. ISKORISTITE PRILIKU U PRETPRODAJI! Predstavljamo vam garsonjeru veličine 25.35 m2, pozicioniranu u prizemlju zgrade u izgradnji. Pouzdan investitor, moderna gradnja, na odličnoj lokaciji. Grejanje na toplotne pumpe, što....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 107.000 €, 25,00 m2 cca 4280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2026.,

www.galerijanekretnine.com

0. 5, 25m2 (balkon), 2/8, lift, CG, interfon, internet, KTV, klima, video nadzor Ljermontova ulica nalazi se u mirnom delu Šumica, između Ustaničke ulice i Stefana Prvovenčanog. Ovaj deo grada odlikuje velika količina zelenila, park Šumice u непосредnoj blizini, kao i kompletno razvijena....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 295-336 (od ukupno 409)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>