• GoHome Professional
do 200000 eura do 70 m2 opremljen - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • do 200000 eura do 70 m2 opremljen - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura do 70 m2 opremljen

  • Za upit "do 200000 eura do 70 m2 opremljen" pronađeno 6 941 nekretnina - prosečna cena 2.517 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 3.sprat
    • 1.sprat
    • parking
    • useljiv
    • namešten
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 65.000 €, 65,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 113804, VII/IX, klima, lift, terasa(2), nov luks, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Moderno opremljen stan u kompleksu Elixir Garden! Stan se sastoji od dnevnog boravka sa izlazom na terasu, kuhinje i trpezarije,spavaće sobe sa izlazom na drugu terasu,kupatila i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 193.700 €, 65,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je komforan dvosoban stan površine 65 m², smešten u neposrednoj blizini Betanije, centra grada i kompletne gradske infrastrukture. Stan se nalazi na prvom spratu kvalitetne starije gradnje sa liftom, što ga čini praktičnim i lako dostupnim za svakodnevni život. Stan je....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 127.200 €, 65,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo Vam odličan stan za investiciju ili život. Stan se nalazi u komplesku zgrada u samom centru Vrdnika na 500m od banje. Kompleks se sastoji od 6 zgrada, a Vaši stanovi se nalaze u prvoj lameli koja je planirana da bude gotova do kraja 2025. Svaka zgrada će posedovati recepciju.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 39.000 €, 65,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odlican i veoma komforan trosoban stan na dobroj lokaciji. Stan je kompletno opremljen, poseduje dve spavaće sobe i sve od bele tehnike, tv, ves masina, klima, a takodje ima i lepu terasu. Stan je pet friendly. Uz stan se takodje moze zakupiti i parking mesto po ceni od....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 164.000 € na 139.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 139.000 €, 65,00 m2 cca 2140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 133.900 €
20.02.2026 - 144.200 €
05.04.2026 - 133.900 €
04.05.2026 - 164.000 €
17.05.2026 - 139.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

ODLIČAN TROSOBAN STAN, KOMPLETNO NAMEŠTEN, BULEVAR PATRIJARHA PAVLA 8--- Agencijska šifra 1006044.  Prodaje se odličan trosoban, dvoetažni, stan na traženoj lokaciji na Bulevaru patrijarha Pavla, nedaleko od kružnog toka sa Limanima. Stan se nalazi na četvrtom spratu u novijoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 208.000 €, 65,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na atraktivnoj lokaciji između Vračara i Šumica, u mirnoj i lepo povezanoj ulici, nalazi se ovaj savremeno opremljen trosoban stan koji pruža visok nivo komfora i funkcionalnosti. Stan ima prostranu dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe i moderno kupatilo. Opremljen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70a, 35.750 €, 65,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na odličnoj lokaciji, u blizini Delta City-ja i Bloka 70, nalazi se ovaj prostran i svetao stan koji nudi udobnost i praktičnost za savremen način života. Smešten u mirnom delu Novog Beograda, idealan je za one koji žele mir, a istovremeno biti povezani sa svim ključnim gradskim sadržajima.....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 142.860 €, 65,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam nekretninu u izgradnji sa rokom 31.05.2025. godine. Poznat kvalitet gradnje, sam stan će biti opremljen sa PVC stolarijom sa roletnama, troslojni parket, unutrašna stolarija od medijapana, sigurnosna ulazna vrata. Podno grejanje na gas. Tehnički vrhunski opremljeno.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 157.678 €, 65,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

🔥 POSEBNA AKCIJA! 🔥 🏢 Sprat: IV, stan br. 27 🎁 GRATIS OSTAVA od 15m² – ekvivalent vrednosti 20.000€ potpuno besplatno! 📩 Rezervišite odmah! 🏃‍♂️💨 Gradnja Investitora je osmišljena sa ciljem da vam pruži maksimalan kvalitet, komfor i dugotrajnost. Evo ključnih razlika koje nas....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 139.540 €, 65,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam nekretninu u izgradnji sa rokom 31.11.2025. godine. Poznat kvalitet gradnje, sam stan će biti opremljen sa PVC stolarijom sa roletnama, troslojni parket, unutrašna stolarija od medijapana, sigurnosna ulazna vrata. Podno grejanje na gas. Tehnički vrhunski opremljeno.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 180.250 €, 65,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan, prostran, svetao, trosoban stan, na izuzetnoj lokaciji. Veoma kvalitetna zgrada, novijeg datuma, uvučena sa ulice. Stan odlično opremljen (bambusov parket, PVC, sigurnosna vrata.). Uz stan postoji mogućnost kupovine garaže, ali nije uslov za kupovinu. Nekretnina je uknjižena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 197.970 €, 65,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvoiposoban, funkcionalan, ušuškan, svetao stan na četvrtom spratu stambenog objekta u izgradnji na odličnoj lokaciji. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kupatila, kuhinje, malog degažmana, dnevnog boravka sa trpezarijom, spavaće sobe i terase. Stan će biti opremljen najsavremenijom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 195.700 €, 65,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Perfektan trosoban stan u novijoj zgradi, izuzetno kvalitetno izgrađen, opremljen vrhunskim materijalima Nalazi se na atraktivnoj lokaciji, s obiljem parkinga i zelenih površina, u blizini marketa, restorana i ostalih sadržaja. Stan ne zahteva dodatna ulaganja, opremljen je modernim....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 39.000 €, 65,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo odličan stan u novogradnji u Surčinu. Nalazi se na 3.spratu/3, stan je opremljen novim nameštajem-spreman da se uselite. U dvorištu zgrade je obezbeđeno parking mesto sa rampom. Lokacijski uslovi su odlični, u mirnom kraju a nadomak autoputa i blizine svega potrebnog....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 149.000 €, 65,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se duplex trosobne strukture u novogradnji na atraktivnoj lokaciji na Bulevaru Nemanjića. Stan je površine 64,75m2. Strukturu stana čine: ulazni hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, kupatio, wc, dve spavaće sobe i terasa. Stambeno-poslovni objekat će imati 2Po +....

 
 
 
  Poslovni prostor, KALUĐERICA, 45.500 €, 65,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ovaj poslovni prostor nalazi u novoizgrađenom objektu u centralnom i prometnom delu naselja Kaluđerica. Prostor nije do kraja opremljen, jer vlasnik želi da ga opremi prema potrebi zakupca u kom slučaju bi se svi završni radovi obavili u roku od 15 dana. 70 m2 poslovnog prostora plus....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 133.900 €, 65,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra 1006044. Prodaje se odličan trosoban, dvoetažni, stan na traženoj lokaciji na Bulevaru Patrijarha Pavla, nedaleko od kružnog toka sa Limanima. Stan se nalazi na četvrtom spratu u novijoj zgradi sa liftom koju je zidao renomirani investitor. Po svojoj strukturi je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Trg, 58.500 €, 65,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na izuzetnoj lokaciji, stan sa predivnim pogledom u neposrednoj blizini Beograda na vodi. Stan površine 65m2, opremljen. Struktura stana: dve spavaće sobe, dnevni boravak, kupatilo, kuhinja, terasa. Sa terase se pruža divan pogled na panoramu grada. Odlična povezanost sa ostatkom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 58.500 €, 65,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

2.5, 65m2(dve terase 10m2), CG. lift, VI/VI, telefon , interfon, garažno mesto. U prilici smo da Vam ponudimo stan na atraktivnoj lokaciji na Dorćolu. Svetao, funkcionalan, sa nesvakidašnjim rasporedom prostoeija. Sastoji se od spavaće sobe, radne sobe (idealno za rad od kuće), velikog....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Novo Naselje, 156.000 €, 65,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem kompletno opremljen lokal 65m2 (caffe-pizzeria). Vredi pogledati !!! Kontakt 063 202 647 Zeljko Internet, Parking, garaža, Klima, Novogradnja, Uknjižen, Telefon, Vladike Cirica 37.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 175.500 €, 65,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ID 281 Direktno od investitora, bez agencijske provizije, uz svu potrebnu pravnu pomoć! Lokacija Stan se nalazi u prestižnom naselju Braće Jerković. Ova dvosmerna, široka i mirna ulica pruža idealno okruženje za miran i udoban život. Zgrada je strateški smeštena, samo 7 minuta hoda....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 110.000 €, 65,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan trosoban stan u naselju 4. juli na prvom spratu grejne površine 65 m2 plus terasa. Sastoji se od hodnika, komfornog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i dve terase. Stan kompletno renoviran i luksuzno opremljen nameštajem i uređajima. Po....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 45.500 €, 65,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 114660, III/V, klima, lift, terasa(2), parking, ostava, stambena zgrada. Predstavljamo vam komforno opremljen stan u mirnoj ulici, u blizini Arhitektonsko-tehničke škole i BEO Shopping centra. Nalazi se u zgradi sa liftom, dvostrano je orijentisan, trosoban po strukturi.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 196.590 €, 65,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvosoban, funkcionalan, ušuškan, svetao stan na četvrtom spratu stambenog objekta u izgradnji na odličnoj lokaciji. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kupatila, kuhinje, malog degažmana, dnevnog boravka sa trpezarijom, spavaće sobe i terase. Stan će biti opremljen najsavremenijom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 50.700 €, 65,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fantastičan luksuzno opremljen stan na samom Keju! Kompletno je renoviran od poda do plafona, opremljen potpuno novim i kvalitetnim nameštajem. Ima lepu, dvorišno orijentisanu terasu. Riblja pijaca je na 5 minuta hoda a u blizini su kafići, restorani, prodavnice,....

 
 
 
  Poslovni prostor, RUMA, 155.000 €, 65,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kafić u radu, zajedno sa lokalom, kompletnom opremom i inventarom, idealan za sve koji žele da preuzmu uspešan ugostiteljski posao bez dodatnih ulaganja. Ovaj kafić predstavlja savršenu priliku za preduzetnike koji traže uhodan posao na atraktivnoj lokaciji, sa svim uslovima....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Lekino Brdo, 52.000 €, 65,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prizemlju novogradnje. Ima dva ulaza. Dve zasebne prostorije, jedna prijemna, opremljena kuhinja, toalet. Centralno grejanje oko 50 eura, dve klime. Agencijska provizija 50% od ugovorene cene zakupa. Prizemlje, Nenamešten, Potreban depozit, Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 160.000 €, 64,36 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

NOVOGRADNJA MIRIJEVO – MODERAN STAN U PRIRODNOM OKRUŽENJU Cena stana je 160000 eur Predstavljamo vam jedinstvenu priliku za savremeno i komforno stanovanje u jednom od najlepših delova Mirijeva – na uzvišenju sa panoramskim pogledom na Dunav i Avalu! Stan se sastoji iz hodnika,dnevno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 220.000 €, 64,00 m2 cca 3440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.09.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen, opremljen, 2.5, eg, 1/2, terasa. Odličan 2.5 stan u novijoj zgradi, kompletno opremljen nameštajem, sa lepom terasom. Nekretnine se nalazi u mirnom delu Zvezdare u blizini Bulevara Kralja Aleksandra. Agencijska provizija 2% Agent: Marina Kozlovački , br. licence:6301 "Art....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, Centar, 65.000 €, 64,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.08.2023.,

www.agencijapragma.com

Centar – lokal površine 32m2 + potkrovlje od 32m2 + pokrivena terasa od 40m2. Lokal je u radu neprekidno već 23 godine kao kafe, kompletno opremljen, klima, sanitarni čvor, u postupku legalizacije. Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 176.500 €, 64,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Kompletno renoviran, potpuno opremljen stan, poseduje dve spavaće sobe, ostavu 8m2 koja nije uračunata u kvadraturu stana, trostrano orijentisan, dva parking mesta u dvorištu zgrade sa prvom korišćenja. Postoji mogućnost otkupa nameštaja. Struktura 3.0 Kvadratura 64m2 Nameštenost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 164.400 €, 64,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo vam odličan dvoiposoban stan na potezu limana 3. Stan sadrži prostran dnevni boravak koji je izuzetno svetao, sa portalnim PVC prozorima, iz dnevnog boravka se izlazi na terasu koja je dvorišno orijentisana, izdvojenom kuhinjom i trpezarijom i dve spavaće sobe. Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 220.000 €, 64,00 m2 cca 3440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Jedinstven i elegantno opremljen stan u ulici Dusana Vasiljeva sa umirujucim pogledom na Kej i Dunav, slobodan je za prodaju. Nalazi se u neposrednoj blizini setalista u izuzetno kvalitetnoj zgradi sa liftom. Renoviran je kompletno i uredjen sa ukusom, a trenutno se koristi kao kancelarija.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Gornji Grad, 186.354 €, 64,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.09.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

U velikom kompleksu,,ZEMONA,, u Zemunu nudimo vam u blizini Cara Dušana u izgradnji lokale. Svi su kompletno opremljeni završni oblogama zidova - keramikom ,spuštenim plafonima ,sanitarijom i jednoručnih baterija. Izlozi i prozori od Alu profila renomiranih proizvođača. Agencijska....

 
 
 
  Stan, VRANJE, 76.900 €, 64,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Tražite kompletno namešten stan bez ulaganja? Imamo odličan stan baš za vas !! Stan ima 64m2. (+ podrum) Kompletno namešten dvoiposoban - porodičan stan u naselju Ledena stena. Odličnog rasporeda, idealan za višečlanu porodicu. Sastoji od: predsoblja, velikog dnevnog boravka, kuhinje,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 180.000 €, 64,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju luksuzno opremljen porodičan stan na Novoj Detelinari - spreman za useljenje!Predstavljamo vam izuzetno komforan i moderno namešten stan koji se nalazi u jednom od najpoželjnijih delova Nove Detelinare. Stan je idealan za porodice koje traže udoban, funkcionalan i elegantan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 206.000 €, 64,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja stanova Novi Sad Liman 4 – na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, na Bulevaru Cara Lazara, izdvajamo kompletno namešten i renoviran trosoban stan površine 64m2. Stan se nalazi na 6. spratu uredne zgrade sa dva ulaza i dva lifta (jedan teretni), što dodatno povećava....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 155.500 €, 64,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2022.,

www.indomio.rs

Odlična komforna trosobna uknjižena nekretnina na najtraženijoj i prestižnoj lokaciji u Novom Sadu, Liman 1 odmah uz fakultete, udaljen je 300 m od najvećeg šoping centra Promenada, 250 m od Spensa i 500 m od prelepe plaže Štrand i Dunava, kao i 15–tak minuta hodom do samog centra....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 151.620 €, 64,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se nov i veoma svetao stan na Telepu, površine 64 m², smešten na prvom spratu stambene zgrade. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od dve spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom, kupatila i terase. Kuhinja je potpuno nova i opremljena svim potrebnim elementima i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 140.000 €, 64,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.11.2025.,

www.solis-nekretnine.com

Šifra: 1048692 - Adice - nov trosoban stan u prizemlju zgrade sa samo četiri stana. Trosoban stan 64 m² Adice, Novi Sad Zamislite svoj idealni dom u mirnom, porodičnom naselju Novog Sada – i to u trosobnom stanu veličine 64 m² , smeštenom u novoj, kvalitetnoj zgradi u samom srcu Adica....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 158.000 €, 64,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.07.2025.,

www.berzanekretnina.org

Palilula, Karaburma - Patrisa Lumumbe 3.0, 64m2, VP/1, EG klima. Odličan, prostran, dvostrano orijentisan stan, na sjajnoj lokaciji. Stan je održavan, opremljen PVC- stolarijom u odličnom stanju. Prostorije: dnevni boravak, kuhinja, tri odvojene sobe, kupatilo, pripadajući podrum.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 166.400 €, 64,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na Novom Beogradu, u ulici Španska, na mikro lokaciji Ledine, nalazi se ovaj prelepi, porodični trosoban stan koji predstavlja spoj modernog stanovanja i mira, uz dva parking mesta i punjač za električna vozila. Enterijer je pažljivo dizajniran, sa jasnom podelom na zone za boravak....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 475)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>