• GoHome Professional
do 200000 eura do 70 m2 klima što manji Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura do 70 m2 klima što manji Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura do 70 m2 klima što manji Najnovije do 2400 eura/m2

  • Za upit "do 200000 eura do 70 m2 klima što manji najnovije do 2400 eura/m2" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 177.500 €, 71,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan u novogradmji ulično orijentisan.Sastoji se od dnevnog boravka sa open space kuhinjom, trpezarijom, spavaćom sobom i direktanim izlazom na veliku terasu. Stan je kompletno nov u novoj zgradi koja je izgrađena 2020-te godine sa veoma kvalitetnim materijalima (alu stolarija,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Stari Grad, 28.650 €, 11,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Samo kod nas u ponudi. Fantastičan lokal u prizemlju tržnog centra. Pogodan za kancelariju, mirne delatnosti, krojački salon. Odlična investicija za izdavanje. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Novogradnja, Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Gornji Grad, 21.000 €, 12,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 119290, nov luks, u izgradnji. Kompleks je smešten u najmirnijem delu Zemuna, savršena lokacija za stanovanje sa odličnim saobraćajnim vezama i samo na 15 minuta šetnje do centra Zemuna. Jedinstvena lokacija sa koje se može stići gde god poželite u Beogradu, za manje....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Gornji Grad, 20.000 €, 12,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 119291, nov luks, u izgradnji. Kompleks je smešten u najmirnijem delu Zemuna, savršena lokacija za stanovanje sa odličnim saobraćajnim vezama i samo na 15 minuta šetnje do centra Zemuna. Jedinstvena lokacija sa koje se može stići gde god poželite u Beogradu, za manje....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Gornji Grad, 19.700 €, 12,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 119292, nov luks, u izgradnji. Kompleks je smešten u najmirnijem delu Zemuna, savršena lokacija za stanovanje sa odličnim saobraćajnim vezama i samo na 15 minuta šetnje do centra Zemuna. Jedinstvena lokacija sa koje se može stići gde god poželite u Beogradu, za manje....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Novo Naselje, 31.800 €, 16,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan odnos cene i kvaliteta, idealno za investiciju! Nekretnina se nalazi u mirnom delu Novog Naselja, uknjižena je na vlasnika 1/1, spremna za život. Ne propustite priliku, kontaktirajte naše agente već danas za razgledanje. Novogradnja, Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Savski Venac, 40.000 €, 16,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U TC Zeleni Venac prodaje se lokal od 16 m2. Trenutno u zakupu. Zajednicki mokri cvor. Uknjizan 1/1. Sve informacije na broj 0611436777 LOMINA, Novogradnja, Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 28.000 €, 16,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan lokal u strogom centru grada, u podzemnom prolazu kod hotela Ambasador. Odličan za izdavanje, višenamenski, za različite uslužne delatnosti ili manja predstavništva, agencije i sl. Sastoji se od jedne prodajne prostorije i ostave, uknjižene površine 16m2. Portali....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 27.000 €, 16,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lokal u Novom podzemnom prolazu pogodan za obavljanje različitih delatnosti. Lokal je površine 16 m2. Poseduje mokri čvor. U postupku uknjiženja. Ovo je samo deo nase ponude, za vise informacija javite se i posetite nas sajt. Obrenovićeva, Parking, garaža, Internet, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 39.000 €, 17,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem uknjizenu, komplet namestenu garsonjeru na pocetku Adica (ul.Branka Copica 9), III sp (potkrovlje), podne povrsine 17 m2. Prosle godine komplet renovirana (izolacija, laminat, plocice..). Grejanje na struju, a ima i gas u zgradi, pa moze da se uvede , ko zeli. Ima ugradjenu....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 200000 eura do 70 m2 klima što manji do 2400 eura/m2 (8288)
  • do 200000 eura do 70 m2 klima što manji najnovije (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.