• GoHome Professional
do 200000 eura do 1400 eura/m2 klima parking - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • do 200000 eura do 1400 eura/m2 klima parking - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura do 1400 eura/m2 klima parking

  • Za upit "do 200000 eura do 1400 eura/m2 klima parking" pronađeno 2 818 nekretnina - prosečna cena 905 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2
    • do 120 m2
    • 120 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 120 m2
    • 150 m2
  •  Po ceni
    • do 70000 eura
    • do 87000 eura (prosečna cena)
    • do 100000 eura
    • do 878 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 170.550 €, 132,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam izgradnju sa rokom završetka oktobar 2024 godine. Pouzdan investitor, vrhunski kvalitet gradnje i opreme. Blizina svega što je potrebno za moderan život. za više informacija pozovite naš tim agenata.. 063/7561705 A.Š. 515137 Terasa, Parking, garaža, Internet,....

 
 
 
  Kuća, Čortanovci, 195.000 €, 151,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nova kuća, dva sprata sa po jednim stanom. Svaki stan ima 4 sobe, kupatilo i toalet. 151 kvm neto, 202 kvm bruto, sme da se gradi još 50kvm u osnovi na dva nivoa. Kvalitetno urađena kuća, sa svim čistim papirima i upotrebnom dozvolom. Odmah useljiva - prazna. Za sva pitanja pozovite.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 80.000 €, 62,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJA - FOR SALE Beograd, Čukarica - Žarkovo Prodaje se 2.0-soban stan ukupne površine 58m2(36m2 + 22m2 terasa). Na odličnoj lokaciji, mirna ulica bez buke. Nalazi se u prizemlju zgrade novije gradnje! Stan je kompletno namešten NOVIM stvarima! Odvojena kuhinja sa trpezarijom. 2....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 80.000 €, 62,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 115550, NPR/VI, klima, lift, terasa, luks renoviran, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, dvorište/bašta, može zamena(), pogodan za pp, Adaptibilanu u 3, mogućnost proširenja, stambena zgrada. U ponudi je stan u novogradnji u mirnom delu Žarkova. Stan se sastoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 64.500 €, 50,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo na izdavanje stan u okviru Beograda na vodi Stan se nalazi u BW Metropolitan zgradi na početku bulevara Vudroa Vilsona Odlična pozicija u blizini Savskog trga i Promenade, ali i ostalih Stan ima 50,42 m2 (od čega 45m2 čini unutrašnja površina stana, a....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, Makova Sedmica, 129.000 €, 100,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Dva bušena bunara, ima gas u ulici. Parking, garaža, Internet, Telefon, Tavan, Klima.

 
 
 
  Kuća, BRESTOVIK, 170.000 €, 132,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetna ponuda, vrlo lepa i prostrana kuća u Brestoviku, opština Grocka. Ova fantastična kuća se nalazi nadomak Dunava i blizu Gročanske Ade. Prostire se na 132m2 površine i poseduje i podrumsku prostoriju. Nalazi se na placu od 10,7 ari sa prelepo uređenim dvorištem. Kuća je na....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 206.000 €, 160,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća u mirnom delu Popovice. Na spratu se nalaze dve spavaće sobe i wc, u prizemlju dnevni boravak sa kuhinjom i kupatilom, u suterenu kuhinja i ostava. Dvorište je površine 400m2 . Nalazi se na 50 metara od autobuske stanice, u mirnoj ulici. Za više informacija pozovite....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Palilula, 51.500 €, 40,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan stan na Palilulli, uknjižene površine 40m2. Nalazi se u prizemlju, u porodičnom stambenom objektu kvalitetne gradnje. Stan je na atraktivnoj lokaciji za porodično stanovanje i izdavanje. Blizu su osnovna škola Kole Rašić, ambulanta Rasadnik, razni marketi. Stan....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 206.000 €, 160,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična spratna kuća u samom centru Sremske Kamenice! Poseduje podrum,prizemlje i sprat. Front placa 15m dubina 35m. Poseduje i kolski ulaz koji vodi u prelepu baštu gde se nalaze i 2 garaže i pušnica(vidi se na slikama). Na prizemlju su dnevni boravak, kuhinja i trpezarija,terasa,dve....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 206.000 €, 160,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Garaža, suteren, prizemlje i potkrovlje. Stan ima dva ulaza, jedan sređen za život, a drugi u sirovom stanju. Potkrovlje takođe u sirovom stanju.3 Za više informacija pozovite 0621048521 Agencijska šifra: 528730 Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV,....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 90.000 €, 70,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 124799, IV/IV, dupleks, klima, telefon, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, podrum, može zamena(), deljiv, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 •....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 90.000 €, 70,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 124799, IV/IV, dupleks, klima, telefon, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, podrum, moze zamena(), deljiv, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328-....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 99.000 €, 77,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan 77m2, na visokom prizemlju. Stan je odličan za neku poslovnu delatnost i u prošlosti je takodje bio korišćen za kancelariju. Sastoji se od ulaznog, prijemnog dela, dve velike prostorije, kupatila,ostave i terase. Uknjižen je kao stan. Stan je u izvornom stanju potrebno....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 144.000 €, 112,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo prelep ,nov stan . Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinja, kupatilo, hodnik, 2 spavaće sobe, prostorija za garderobu, Postavljena je španska keramika u kuhinji i kupatilu, podovi su tarketparket, PVC stolarija, 2 inverter....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, Aerodrom, 27.000 €, 21,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lokal koji ima zaseban ulaz, a sastoji se iz dva nivoa. U prizemlju se nalazi jedna prostorija, a na spratu kupatilo i mala ostava. Lokal posluje kao frizerski salon i prodaje se potpuno opremljen. Ovo je topla preporuka Bulevar grupe. Za sve informacije i razgledanje stojimo....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 88.700 €, 69,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan uknjižene površine 69m2 u stambenom objektu bez lifta na trećem spratu (nije poslednji), ima blage kosine, ali je ceo prostor koristan. Stan se nalazi iznad hotela Marica, na lokaciji odličnoj za miran porodični život. Sastoji se od ulaznog hodnika, iz koga je ulaz....

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 166.900 €, 130,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuca u Temerinu 130m2, mogucnost uredjenja potkrovja, 10min peske od centra,skole,vrtica,bazena. Radjena od cigle, 3 terase, 2 kupatila, garaza, pomocni objekat. Plac 451m2,poseduje sve papire i upotrebnu dozvolu. 1/1 bez ulaganja. Postoji mogucnost zamene za garsonjeru uz doplatu.....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 77.000 €, 60,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju komforan i svetao dvosoban stan od 60 m² u mirnom i uređenom delu Padinske Skele, smešten u novom naselju. Stan se nalazi na 1. spratu održavane zgrade i predstavlja idealno rešenje za porodičan život. Struktura i karakteristike: Dnevna soba sa puno prirodnog svetla Spavaća....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 115.000 €, 81,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban, moderno uređen stan na visokom prizemlju nove kvalitetne zgrade. Sastoji se od ulaznog hodnika, velike dnevne sobe iz koje se izlazi u dvorište, trpezarije sa kuhinjom, komforne spavaće sobe i kupatila. Stan je kompletno uređen, ne zahteva nikakvo ulaganje, prodaje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 115.000 €, 81,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119596, II/, dupleks, klima, terasa, novogradnja, garaza, parking, stambena zgrada. Prodaje se stan na Adicama. Dupleks, uknjizen savrsena lokacija, u blizini se nalazi novo obdaniste. U blizini je takodje autobuska stanica, apoteka kao i radnja "mikromarket" na samo....

 
 
 
  Stan, BARAJEVO, 215.000 €, 168,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119174, 13a, prizemna, struja, klima, terasa, uknjižen, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, tavan, ostava, može zamena(manji stan uz doplatu), mogućnost proširenja, cela. Na mirnoj lokaciji, nudimo vam kvalitetno građenu prizemnu....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 115.000 €, 90,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan uknjižene površine 90m stvarne oko 96m2 na četvrtom poslednjem spratu bez lifta. Stan se nalazi u novijoj zgradi, iako je poslednji sprat nema krovnih prozora. Sastoji se od ulaznog hodinka, iz kojeg je komunikacija sa svim prostorijama. Levo se ulazi u veliki otvoreni....

 
 
 
  Stan, STARI BANOVCI, 92.000 €, 72,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan stan u novogradnji na lokaciji Stari Banovci. Stan je u novogradnji, površine 72m2 i nalazi se u prizemlju stambene zgrade od 5 spratova. Po strukturi stan se sastoji od ulaznog hodnika, dve spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom.....

 
 
 
  Kuća, KOVILJ, 144.200 €, 113,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se spratna kuća u Kovilju, površine 113m², na velikom i ravnom placu od 1267m². Kuća se sastoji iz prizemlja i sprata, pri čemu je sprat fizički odvojen pregradnim zidovima, a potrebno je sprovesti instalacije za struju i vodu – što ostavlja mogućnost da prostor prilagodite....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 206.000 €, 145,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam jedinstvenu nekretninu na tržištu. Nekretnina se nalazi u jednom od najmirnijih delova Novoga Sada. Nekretnina se po mnogo čemu razlikuje od ostalih. Prizemna kuća sa tri spavace sobe, dnevnim boravkom sa trpezarijom, fizički odvojenom kuhinjom i kupatiom. Takodje....

 
 
 
  Poslovni prostor, SURČIN, 108.375 €, 85,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LOKAL ZA IZDAVANJE U SURČINU Površina: 85 m² + terasa 32 m² KLJUČNE KARAKTERISTIKE Unutrašnji prostor: 85 m² – idealan za kancelarije, salone, maloprodaju ili ugostiteljstvo. Prostrana terasa: 32 m² – savršena za dodatne aktivnosti, letnje bašte ili izlaganje proizvoda. Atraktivna....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 100.700 €, 79,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan uknjižene površine 74, stvarne 79 m2. Stan se nalazi u polu-suturenu zgrade sa malim brojem stanova. Sastoji se od ulaznog hodinka, kuhinje sa trpezarijom, dnevne sobe koja izlazi na terasu, dve spavaće sobe i kupatila. Stan ima ugrađeno etažno grejanje sa kotlom i....

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 65.000 €, 51,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Centar,dvosoban stan na trećem, poslednjem spratu, bez lifta. Renoviran, prodaje se opremljen stvarima i uređajima: sudomašina, mašina za sušenje. Bez ulaganja. Hodnik, kupatilo, spavaća i dnevna soba, kuhinja i terasa. Grejanje inverter klima i norveški radijatori. Obezbeđen parking....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 65.000 €, 51,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u naselju Padinska Skela, opština Palilula. Stan je površine 51m2. Nalazi se na visokom prizemlju, visinski 2,5m od ivice prozora. Stan je u izvornom stanju. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boraka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Stan, SMEDEREVO, 65.000 €, 51,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 195.000 €, 153,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

HITNA PRODAJA – Porodična kuća u srcu Starog Futoga, ulica Cara Lazara U najlepšem delu Starog Futoga, u mirnoj i tihoj ulici Cara Lazara, prodaje se prostrana porodična kuća idealna za udoban život ili investiciju. Ova četvorosobna kuća „na lakat“ prostire se na velikoj parceli od....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Palilula, 123.600 €, 97,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan stan na Palilulli, uknjižene površine 97m2, na prvom spratu porodične stambene zgrade kvalitetne gradnje. Stan je na atraktivnoj lokaciji za porodično stanovanje i izdavanje. Blizu su osnovna škola Kole Rašić, ambulanta Rasadnik, razni marketi. Stan je po strukturi....

 
 
 
  Stan, LAZAREVAC, 79.000 €, 62,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoiposoban stan na odličnoj lokaciji u strogom centru grada i zbog svoje lokacije pogodan kako za stanovanje tako i za izdavanje. Stan se nalazi na 1. spratu, kvalitetne, starije zgrade. Veoma je lepe strukture: ulazni hodnik, dnevna soba, odvojena kuhinja sa trpezarijom,....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 54.000 €, 38,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Apartman se nalazi u Brzeći na 100 m od gondole na odličnoj lokaciji. Ima dva nivoa, na prvom nivou površine 23 m2 je dnevni boravak sa kuhinjom i kupatilom. Na drugom nivou-galeriji, površine 15 m2 je spavaća soba. Sobe fizički nisu odvojene. U kuhinji i kupatilu je keramika, u ostatku....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 216.300 €, 170,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jednoetažna kuća u centru Sremske Kamenice, u neposrednoj blizini glavne saobraćajnice i Kameničkog parka. Samostalna kuća čvrste gradnje, odmah useljiva. Površina kuće je 170m2. Trenutno u funkciji dve stambene jedinice (pod jednim krovom). Manji stan 60m²: dnevna soba, kuhinja,....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 145.000 €, 114,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan 3.0, Lux, 2 velike terase, dvostrano orijentisan sa pogledom na planinu Rtanj i Ozren. Od prostorija ima 2 velike spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinju i trpezariju, veliko kupatilo sa prirodnom ventilacijom, ostava u hodniku. Odlične strukture. Dnevni boravak, kuhinja i trpezarija....

 
 
 
  Stan, RUMA, 145.000 €, 102,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dupleks stan u novoj zgradi na 5. spratu, ukupne površine 85 m² + 17 m² terasa. Stan poseduje: Tri spavaće sobe, Veliki dnevni boravak, Dva kupatila, Dvе terase. Grejanje je podno, na gas. Stan je polunamešten, a u cenu su uključeni ugradni plakari i kuhinja. Takođe, postoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 78.000 €, 60,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 76.700 €, 59,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 119.600 €, 92,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 67.600 €, 52,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 558)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>