• GoHome Professional
do 200000 eura do 1400 eura/m2 klima što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura do 1400 eura/m2 klima što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura do 1400 eura/m2 klima što veći

  • Za upit "do 200000 eura do 1400 eura/m2 klima što veći" pronađeno 4 893 nekretnina - prosečna cena 902 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 100 m2
    • 120 m2
  •  Po ceni
    • do 78000 eura
    • do 97000 eura (prosečna cena)
    • do 110000 eura
    • do 977 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • parking
    • interfon
    • 2.sprat
    • prizemlje
    • dvorište
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Adice, 90.480 €, 76,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

FANTASTIČNA NEKRETNINA U IZGRADNJI! Odličan kvalitet opreme i gradnje, italijanska keramika, hrastov parket, sigurnosna ulazna vrata, PVC stolarija Svaki stan ima svoj kotao za gas, nezavisno od drugih, gratis klima uređaj uz svaki stan. Cena je sa povratom PDV-a! Mogućnost kupovina....

 
 
 
  Plac, KAC, 100.000 €, 4733,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

plac U KAĆU NIJE ZADNJA CENA ,DOGOVOR ZVATI SLAVICA 066 549 3684 PLAC KOD BELOG VIRA U KAĆU broj 5338 ,k,o. KAĆ UKNJIŽENO ,VLASNICA OD 4730 M2 , FRONT DO PUTA 51 METAR , A DUŽINA 93 METRA .RAVAN ,MOŽE DA SE UVEDE STRUJA I VODA. PRAVILNOG OBLIKA ..U KOMŠILUKU IMA VIKENDICA....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, Đuriselo, 175.000 €, 960,00 m2 cca 180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stambeno poslovni objekat u selu Đuriselo, kod Kragujevca, površine 960 m2, na parceli površine 3169 m2. Objekat se nalazi pored asfaltnog puta, na par kilometara od saobraćajnice Kragujevac Kraljevo. Ima tri niova. Stambeni deo je sređen i namešten. Površina stambenog....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200000 eura do 1400 eura/m2 klima što veći'
72.100 €
220.000 €
19.000 €
  Kuća, MEROŠINA, 110.000 €, 800,00 m2 cca 140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stambeno- poslovni objekat. Kuća 170 m2, sa placem od 6,61 ara.Porodična stambena zgrada je pr plus 1 sp u osnovi od 107 m2 I pomoćni objekat u osnovi 133 m2. Na placu se nalaze još jedna starija kuća I poslovni objekat gde se obavlja proizvodnja . Ukupna površina pod objektima....

 
 
 
  Plac, ČAJETINA, 49.000 €, 759,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.07.2024.,

www.indomio.rs

Prodajemo parcelu površine 759 m2, u naselju Smiljanski zakosi, na 5km od centra Zlatibora. Od Smiljanića zakosa do Beograda ima 236km, do Novog Sada 306km, baš koliko i do Jadranskog mora.“Ruža vetrova” se rascvetava upravo ovde, susreću se kontinentalna i mediteranska klima, tako....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Rakovica, 3.000 €, 750,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.02.2024.,

www.codex.co.rs

Izdaje se hala od 750m2, građena od panela, sa 20 ari placa oko hale, jaka struja, sleperski prilaz, kancelarija, 2 toaleta, video nadzor, alarm, telefon, internet, klima, ulazna vrata 6x4m, visina hale hale 5-6m. Pod hale je asfaltiran. Novogradnja Telefon.

 
 
 
  Plac, SREMSKA MITROVICA, 19.000 €, 700,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 127931, spratna, jedan sprat, klima, terasa, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvoriste/basta, podrum, ostava, pogodan za pp, mogucnost prosirenja. Prostran plac - gradjevinsko zemljiste u Lezimiru, u centru sela, sa izlazom....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Salajka, 194.470 €, 604,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jedinstvena nekretnina,nova,cena sa pdv-om. Idealan za kancelarijski prostor . Na atraktivnoj lokaciji u blizini železničke stanice, Centra. Postoji mogućnost kupovine garaznih mesta 063/7561705 A.Š. 527182 U izgradnji, Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Poslovno-stambeni prostor, ŽABALJ, 190.550 €, 600,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju, vila od 600 m2, od toga 50% stambeno i 50% poslovno.Stambeni deo moze da se proširi i na deo poslovnog ako zahteva veličina porodice, stambeni deo ima 3 salona 5 spavaćih soba, 3 kupatila 2 kuhinje. Poslovni deo ima sa ulice lokal od 40 m2 koji je u sivoj fazi, iznad lokala....

 
 
 
  Poslovni prostor, PARAĆIN, 180.000 €, 600,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stambeno poslovni objekat u centru Paraćina koji se sastoji iz 3 etaže sa lokalom do ulice, ukupne površine 600 metara kvadratnih. Objekat poseduje 2 hladnjače za zamrzavanje i jednu za održavanje, magacinski prostor popločan mermerom, teretni lift, dve kancelarije, kuhinju....

 
 
 
  Farma, DONJI PETROVCI, 92.250 €, 580,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na 15 km od Rume i isto toliko do Indjije, a 7 km do naplatne rampe Pecinci, nalazi se ova farma koja ceka svog novog vlasnika. Farma je ociscena i prazna. Na placu koji je povrsine 3000 m2 se nalazi i stambeni objekat od 28 m2. Cena je za dogovor i razgovor. Sve informacije na broj....

 
 
 
  Kuća, ALEKSINAC, 120.000 €, 525,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dve kuće, manja i veća, sa pomoćnim objektima i parcelom površine 653m2. Manja kuća je starije gradnje, kompletno renovirana, izolovana iznutra na zidovima, podu i plafonu stiroporom debljine 5cm i spolja takođe, stiroporom iste debljine, sa pvc stolarijom i roletnama marke....

 
 
 
  Kuća, SREMČICA, 220.000 €, 522,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 103225, 9a, spratna, 2, struja, kanalizacija, klima, telefon, izvorno stanje, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna, garaza, parking, dvoriste/basta, podrum, tavan, ostava, moze zamena(), mogucnost prosirenja, deljiv. Na svega 800m od centra Sremcice i na 100m....

 
 
 
  Kuća, SREMČICA, 220.000 €, 522,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2023.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 103225, 9a, spratna, 2, struja, kanalizacija, klima, telefon, izvorno stanje, ulaz prosečan, stara gradnja, fasada prosečna, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, može zamena(), mogućnost proširenja, deljiv. Na svega 800m od centra Sremcice i na 100m....

 
 
 
  Kuća, MEROŠINA, 186.000 €, 500,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trospratna kuća sa bazenom koja se nalazi na idealnoj poziciji na Mramorskom brdu, u mirnom delu, na placu od 10 ari. Ukupna stambena površina iznosi 500 m² koji su raspoređeni u sledećim prostorijama: 3 dnevne sobe – idealne za odmor ili zabavu, 4 kuhinje – svaka sa dovoljno....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 157.000 €, 500,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.12.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 114812, 15a, spratna, 1, struja, kanalizacija, klima, francuski balkon, telefon, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaža(2), parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, pogodan za pp, mogućnost proširenja, deljiv, cela.....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 157.000 €, 500,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 114812, 15a, spratna, 1, struja, kanalizacija, klima, francuski balkon, telefon, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza(2), parking, dvoriste/basta, podrum, tavan, ostava, pogodan za pp, mogucnost prosirenja, deljiv, cela.....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 154.500 €, 500,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća od 500m2 na ravnom placu od 350m2 Kuca ima jos dva odvojena stana sa odvojenim priključcima za struju i gas Svaki stan ima sobu, kuhinju i kupatilo. Kuca je izolovana (bez fasade) Ima trofaznu struju Dve radionice Garažu Podrum Terasu Gas Gradsku kanalizaciju Gradsku vodu Kuća....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 128.750 €, 500,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.05.2022.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Kamenjar. Izdvajamo iz ponude odlično održavanu kuću na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje , okružena zelenilom i sa pogledom na Dunav. Izgrađena na parceli ukupne površine 500m2. Ovaj stambeni prostor organizovan je u tri etaže: prizemlje, sprat i potkrovlje ukupne površine....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 85.000 €, 500,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

PRODAJEMO KUĆU 500m u KORUŠKOJ glavni put Lokacija: Banoštor (Srbija, Beočin) Ulica i broj: KORUŠKA Kvadratura: 500m2 Površina zemljišta: 2500m2 Broj soba: 5 soba i više Spratnost: Jedan sprat Dodatne informacije Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV,....

 
 
 
  Kuća, BANJA, 103.000 €, 486,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Niškoj Banji. Kuća se nalazi u opštini Niška Banja, u blizini teniskih terena i poznatog restorana Gurmanova tajna. Nalazi se na placu površine 6a, ima mogucnost povećanja površine do 23 ara. Kuća u osnovi ima 162m2 a sastoji se od suterena, prizemlja, sprata i potkrovlja,....

 
 
 
  Kuća, LAZAREVAC, 109.000 €, 470,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lepa, porodična kuća, kvalitetne novije gradnje, na odličnoj lokaciji u Ohridskom naselju, pored magistralnog puta Leskovac-Vučje. Kuća je po spratnosti Pr+I+Pot, ukupne površine oko 470m2 i nalazi se na 11.85 ari placa. Unutrašnji prostor je organizovan u tri posebne jedinice....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 230.000 € na 200.000 € dana 17.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZRENJANIN, 200.000 €, 450,00 m2 cca 440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.02.2026 - 230.000 €
17.03.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.02.2026.,

www.gsigma.rs

Na prodaju dve kuće na jednom placu na parceli od 1109 m2, širina uličnog fronta okvirno 13.5 metara. Oba stambena objekta su uknjižena. Kuća koje je bliža ulici ima 132 m2 u osnovi. Uknjižena je prizemlje plus potkrovlje. Ovaj objekat ima 4 spavaće sobe, dva kupatila, prostran dnevni....

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 196.000 €, 450,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2025.,

www.status-nekretnine.com

POŽELJNA SPRATNA DOMAĆINSKA KUĆA U ŠIREM CENTRU... Internet Kablovska Podrum Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 196.000 €, 450,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

POŽELJNA SPRATNA DOMAĆINSKA KUĆA U ŠIREM CENTRU EKSKLUZIVNO I RETKO U PONUDIProdaje se u srcu Temerina Uknjižena i Prelepa Spratna Porodična kuća na TOP LOKACIJIKuća je Posebna,svetla,funkcionalna,Velika,prava domaćinski održavana,kvalitetno građena,dobra izolacija,nalazi....

 
 
 
  Kuća, DONJE VLASE, 105.000 €, 450,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju spratna kuća sa prelepim placem, na pola puta od Donjeg Vlasa. Plac je površine 29,7 ari u jednom komadu. Kuća je 450m2 spratnosti p plus 1 u postupku legalizacije. Prizemlje kuće je opremljeno za život, a spoljne stepenice vode na sprat koj je u sivoj fazi. Prizemlje kuće....

 
 
 
  Kuća, GORNJI MATEJEVAC, 103.000 €, 450,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se parcela površine 18 ari sa dve višespratne kuće i više pomoćnih objekata u Gornjem Matejevcu. Prva kuća je iz 60 tih godina, čvrste gradnje i betosnkih ploča u medjuspratu. Sastoji se od donjeg sprata gde je kuhinja i veliki vinski podrum, i sprata. Na spratu je trem, ulazni....

 
 
 
  Apartman, TOPOLA, 103.000 €, 450,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na odličnoj lokaciji u B.Topoli, nalazi se ova neobična poslovna zgrada, koja pruža bezbroj mogučnosti za malde ljude koji bi voleli da sebi obezbede krov nad glavom a ujedno ida obezbede sebi kroz biznis pristojnu zaradu. Zgrade poseduje tri celine. U prizemlju se nalazi lokal od....

 
 
 
  Poslovni prostor, VRBAS, 185.400 €, 441,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo proizvodnju u Ravnom selu! Blizu glavnog magistralnog puta, a opet u mirnom delu sela, nalazi se ova proizvodnja prepuna potencijala. Pogodna za razne delatnosti poput pekare, mlekare, kozmetičke radionice i proizvodnju raznih zanatskih proizvoda mimo gored navedenih. Na....

 
 
 
  Kuća, NOVI BEČEJ, 110.000 €, 440,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

kuca je pravljena moderna jako je velika ima 7,spavace sobe 3,kupatila 3,ulaza nemogu da vam pisem sve ali od video nadzora alarma kapija se otvara na daljinski voda reto cirkulacija grejanje plin i struja ako gledate plan videcete da ima i kafic i suteren ja mislim 440,m2 ali ako....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 185.400 €, 437,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je kuća u Futogu. Sastoji se od 4 etaže, polusuteren, prizemlje, sprat i potrkovlje. Sve etaže osim prizemlja su u sirovom stanju. Gas je priključen i postavljeni su radijatoru. Plac je odličan ravan, površine 810m2. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. b121....

 
 
 
  Poslovni prostor, RUMENKA, 206.000 €, 436,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ODLIČAN LOKAL NA NAJBOLJOJ LOKACIJI U RUMENCI. Fizički lokal ima prizemlje i prvi sprat, u radu su oba lokala. Prizemlje izdato, može da se nastavi izdavanje!!! Za više informacija pozovite 021/221-55-01 https://max-nekretnine.rs/prodaja-lokala/rumenka-centar/454486 Internet, Telefon,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

***ODLIČAN LOKAL NA NAJBOLJOJ LOKACIJI U RUMENCI*** Fizički lokal ima prizemlje i prvi sprat, u radu su oba lokala. Prizemlje izdato, može da se nastavi izdavanje!!! Za više informacija pozovite Novogradnja, Parking, garaža, Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 145.000 €, 432,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.11.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odlična porodična kuća u Vrnjačkoj Banji iznad hotela Sunčev Breg, u prelepom mirnom okruženju za uživanje. Od centra banje udaljena je oko 2km. Ima potencijala za porodično stanovanje, kao i za opremanje u hostel ili apartmane, jer priroda koja okružuje ovu nekretninu....

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 211.000 €, 420,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.10.2025.,

www.status-nekretnine.com

Kuća na odličnoj lokaciji Po+Pr + 1+Pk Kablovska Uknjiženo Klima Telefon.

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 206.000 €, 418,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Temerin, Plac 1.500 m2 , kuća 418 m2 u tri etaže po tri stana od po 117m2. Može da funkcioniše kao tri zasebne jefinice. PR+I+potkrovlje Prizemlje kompletno opremljeno Sprat i potkrovlje u sirovom stanju Uknjižena 1/1 kontakt na tel 0694416635 Terasa, Parking, garaža, Tavan, Klima,....

 
 
 
  Kuća, KAC, 201.570 €, 412,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalana spratna kuća u Kaću (ULICA JUGOVIĆEVA), odlična pozicija same kuće! Kuća je novije gradnje i bez većih ulaganja! Spratna kuća u prizemlju poseduje poslovni prostor. Prvi i drugi sprat su identični po prostorijama i rasporedu, kao dva trosobna stana! Kuća poseduje kolski....

 
 
 
  Kuća, KAC, 190.960 €, 412,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 200.000 €, 409,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Plac poseduje vecu kucu i jednu manju. Kuca je opremljena gasnim podnim grejanjem, ventilacionim sistemom, elektricnim roletnama, centralnim usisivacem, elektricnom kapijom i garazom u koju mogu da stanu tri vozila. Kuca je spratna, ima solarni sistem, monofaznu i trofaznu struju,....