• GoHome Professional
do 200000 eura do 1400 eura/m2 barem 170 m2 opreml - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura do 1400 eura/m2 barem 170 m2 opreml - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura do 1400 eura/m2 barem 170 m2 opremljen uknjižen Najnovije

  • Za upit "do 200000 eura do 1400 eura/m2 barem 170 m2 opremljen uknjižen najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, MLADENOVAC, Centar, 150.000 €, 175,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.08.2025.,

www.indomio.rs

Šifra: K757 Na prodaju uknjižen sprat kuće kao posebna stambena jedinica – 175 m² komfora u prirodi + 8 ari placa Na odličnoj lokaciji u mestu Međulužje, na glavnom putu, , svega nekoliko minuta vožnje od centra Mladenovca, prodaje se kompletno namešten, prostran sprat kuće, koji....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 150.000 €, 175,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.08.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 195.000 €, 180,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 96920, 24a, telefon, terasa, uknjižen, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, ostava, cela. Kuća se nalazi u glavnoj ulici pored glavnogputa Sombor - Odžaci . Kuća je napravljena od pune cigle i zidovi su na ciglu i po, a ograda i svetlarnik su od BRAČKOG belog kamena.Građevinska....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 109.000 € na 105.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, OBRENOVAC, 105.000 €, 174,00 m2 cca 600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 109.000 €
20.03.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju renovirana porodična kuća u Bariču, nadomak Obrenovca, spratnosti Pr+Pk, ukupne površine 174 m² (87+87), na placu pravilnog oblika, ukupne površine 5,77 ari, približnih dimenzija 24m x 24m. Kuća se sastoji od dva nivoa, tj dva zasebna trosobna stana. Donji nivo (prizemlje)....

 
 
 
  Stan, INĐIJA, 139.200 €, 174,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Bez agencijske provizije!!! Ova nekretnina se prodaje bez agencijske provizije za kupca! Retko u ponudi! Poslovni Prostor (koristi se kao stan) sa kvadraturom 174m2, i potpuno opremljen sa stvarima, na prodaju u Inđiji za svega 800e po kvadratu!!! Ovaj poslovni Prostor koji ima 174m2....

 
 
 
  Kuća, MEĐULUŽJE, 150.000 €, 175,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, STAPAR, 195.000 €, 180,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 96920, 24a, telefon, terasa, uknjižen, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, ostava, cela. Kuća se nalazi u glavnoj ulici pored glavnog puta Sombor - Odžaci . Kuća je napravljena od pune cigle i zidovi su na ciglu i po, a ograda i svetlarnik su od BRAČKOG belog kamena.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 180.000 €, 199,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan stan na Panteleju. Pogodan i za kredite za mlade, objekat poseduje upotrebnu dozvolu. Prodaje se kompletno namešten i opremljen tehnikom. U pitanju je dupleks od 199m2, nalazi se na četvrtom i petom spratu novije zgrade bez lifta. Prva etaža (četvrti sprat) ima....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Hotel Jugoslavija, 150.000 €, 200,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 74536, I/, terasa, uknjizen, renoviran. Poslovni objekat se trenutno nalazi na obali Save u bloku 70, ali se prodaje bez mesta. Sastoji se od 4 nezavisna apartmana sa zasebnim ulazima i terasama. Postoji mogucnost rentiranja kupljenog apartmana preko Cunami kompanije,....

 
 
 
  Kuća, OPOVO, 120.000 €, 200,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Odlična, vrlo prostrana kuća, sa placem pod voćnjakom, pomoćnim zgradama, prednjim dvorištem, potpuno komforno opremljena, uz mogućnost da se podeli na dve nezavisne celine. Teško je nabrojati sve potencijale i komfor koji pruža, jednostavno kuća za one koji vole pravi domaćinski....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 200000 eura do 1400 eura/m2 barem 170 m2 opremljen uknjižen (94)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>