• GoHome Professional
do 200000 eura do 1400 eura/m2 3.sprat luksuzan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura do 1400 eura/m2 3.sprat luksuzan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura do 1400 eura/m2 3.sprat luksuzan

  • Za upit "do 200000 eura do 1400 eura/m2 3.sprat luksuzan" pronađeno 17 nekretnina - prosečna cena 1.130 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 92000 eura
    • do 110000 eura (prosečna cena)
    • do 130000 eura
    • do 1100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 109.200 €, 78,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo trosoban, lux stan u novogradnji na trećem spratu od pet u zgradi sa liftom. Kompletno namešten, nameštajem i belom tehnikom vrhunskog kvaliteta. Svetao i sunčan. Useljiv od 01.10. 2025. Prostorije: predsoblje, dnevni boravak, kuhinja i trpezarija, dve spavaće sobe, kupatilo,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 130.200 €, 93,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U samom centru Novog Sada, u Železničkoj ulici, izdaje se luksuzno opremljen trosoban stan na trećem spratu moderne zgrade sa liftom. Enterijer je pažljivo uređen, sa stilom i sofisticiranim detaljima koji pružaju osećaj doma i udobnosti na svakom koraku. Stan obuhvata dnevni boravak,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 95.200 €, 68,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux 3,0 stan u Vukice Mitrovic na trećem spratu. Stan je površine 68m2 sa dve spavaće sobe i dnevnim boravkom. Dostupan je od 01. oktobra. U cenu stana je uračunato i parking mesto. Cena mesečnog zakupa stana iznosi 1400eur. Zakupodavac zahteva 1 mesečnu zakupninu i 1 depozit....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200000 eura do 1400 eura/m2 3.sprat luksuzan'
206.000 €
206.000 €
108.000 €
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 143.750 €, 115,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9111023.Izdaje se luksuzno namešten četvorosoban stan od 115 m2 na trećem spratu nove zgrade sa liftom kod kružnog toka kod Limana 4. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe sa bračnim krevetom, dve dečije spavaće sobe koje....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Crveni Krst, 206.000 €, 179,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.04.2025.,

www.nekretninegigant.rs

Ekskluzivna prodaja kuće u naselju Crveni Krst u Nišu na placu od 2,5ara. Sastoji se od PO+PR+1, u osnovi 80kvm. 1.PODRUM-dve prostorije, u jednoj se nalazi kotao na pelet i centralni bojler koji je povezan na kotao i solarne panele tako da je potrošnja struje za zagrevanje vode izuzetno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Resnik, 179.000 €, 161,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen, petosoban stan na 2/3 spratu porodične stambene zgrade, u mirnom delu Resnika, u neposrednoj blizini okretnice autobuske linije 47 i glavne železničke stanice Resnik. Ukupna površina stana je 161 m2, vrlo funkcionalno je koncipiran, sa odličnim rasporedom prostorija, sastoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 62.000 €, 62,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo Lux dvosoban stan na Tašmajdanu, površine 62m2. Nalazi se na trećem spratu, novije zgrade od osam spratova sa liftom. Po strukturi se sastoji od dnevne sobe, odvojene kuhinje i odvojene trpezarije, spavaće sobe, kupatila i terase. Spavaća soba je dvostrano....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 105.894 €, 106,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP-Agencija za nekretnine BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 LUKSUZAN STAN ZA IZDAVANJE – VRAČAR, DESANKE MAKSIMOVIĆ Sprat: 7/7 (lift ide do 6. sprata) | Površina: 106 m² | Cena: 1.000 EUR mesečno Izdaje se prostran, funkcionalan stan od 106 m² na poslednjem spratu zgrade u....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 46.748 €, 52,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP DOO-Agencija za nekretnine-BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 🏙️ IZDAVANJE – Luksuzan dvosoban stan 52m² – BW Metropolitan, Beograd na vodi Izdaje se moderno opremljen i potpuno namešten dvosoban stan površine 52m², u zgradi BW Metropolitan, u okviru prestižnog kompleksa....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 140.000 €, 160,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 3s485 Prodaje se luksuzan dupleks od 160 m², smešten na trećem spratu nove zgrade u prelepom porodičnom naselju Tozino Voće, Mladenovac. Ovaj prostrani i moderni stan pruža sve što je potrebno za udoban i kvalitetan život. Stan se nalazi u mirnom porodičnom naselju, idealnom....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 99.000 €, 66,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

Prelepo namešten stan , izuzetno kvalitetnim nameštajem po svim lux standardima . Sastoji se od prostrane , svetle dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, velikog kupatila, spavaće sobe i terase. Ukupna površina stana je 66m2.Stan se nalazi na 3. spratu , nove zgrade , koja ima lift....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 97.500 €, 65,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se moderan, budući dom u izgradnji - idealna prilika za one koji žele da se usele u martu 2026 u potpuno nov, luksuzno uređen prostor!Ovaj elegantan stan sa dve spavaće sobe nalazi se na trećem spratu kvalitetne stambene zgrade u izgradnji. Projektovan je tako da pruži maksimalnu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 42.400 €, 53,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prestižnom kompleksu V12 Smart Building na Novom Beogradu, u ulici Vojvođanska kod Bloka 63, izdaje se luksuzan dvosoban stan površine 53 m². Smešten je na trećem spratu moderne zgrade sa liftom i već na prvi pogled odaje osećaj elegancije i komfora. Svetla dnevna soba sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 45.000 €, 60,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo LUX namešten stan u ulici Bulevar despota Stefana u Beogradu. Stan se nalazi na trećem spratu zgrade od pet spratova. Po strukturi se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne prostorije, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Kompletno je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 39.000 €, 60,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

lux 3.5 soban stan na 3 spratu, duplex, 2 spavaće sobe, dnevna, kuhinja sa trpezarijom, terasa, kupatilo zvati na viber ili whatsapp 004916098726654 Potreban depozit, Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 21.450 €, 39,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9105621. Izdaje se luksuzno opremljena garsonjera na trećem spratu zgrade sa liftom nadomak Futoške pijace. U cenu zakupnine su uključeni internet i kablovska. Stan je useljiv odmah. Potreban depozit u visini mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-16 (od ukupno 15)

<< <1> >>