• GoHome Professional
do 200000 eura do 1400 eura/m2 3.sprat 90 m2 pala - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura do 1400 eura/m2 3.sprat 90 m2 pala - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura do 1400 eura/m2 3.sprat 90 m2 pala cena Zadnjih 14 dana

  • Za upit "do 200000 eura do 1400 eura/m2 3.sprat 90 m2 pala cena zadnjih 14 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-23%

Promena cene sa 30.000 € na 23.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOMBOR, 23.000 €, 90,00 m2 cca 260 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 30.000 €
15.05.2026 - 23.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi prizemna kuća u Svetozar Miletiću. Kuća poseduje dve sobe do ulice, kuhinju sa trpezarijom, kupatilo, hodnik, predsoblje, špajz. Iznad kuće se nalazi tavan. Površine od 90m2. Mogućnost grejanja putem kaljevih ili na struju. Trofazna struja, voda, septička. U dvorištu se nalaze....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 43.000 € na 38.000 € dana 04.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZRENJANIN, Mužlja, 38.000 €, 90,00 m2 cca 420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 43.000 €
04.05.2026 - 38.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.agencijapragma.com

Mužlja – trosobna kuća od mešovitog materijala površine oko 90m2 (uknjiženo 67m2) + dve pomoćne zgrade na placu površine 3,8 ara sa kolskim ulazom. Monofazna struja, kanalizacija, pvc stolarija, laminat, odmah useljiva. Uknjižena 1/1. Nije moguća kupovina putem stambenog kredita.....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 94.900 € na 89.900 € dana 04.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KRNJAČA, 89.900 €, 90,00 m2 cca 1000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.02.2026 - 94.900 €
04.05.2026 - 89.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.01.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE DEO KUĆE ODNOSNO 87M2 DVOIPOSOBNI STAN SA VELIKIM TREMOM-TERASOM, 2 ZIDANE POMOĆNE OSTAVE I CCA 1 AR DVORIŠTA. VLASNIŠTVO JE UKNJIŽENO KAO IDEALNI DEO PLACA I OBJEKTA.NA TERENU JE FIZIČKI PODELJENO KAO ZASEBNAN DEO. NEKRETNINA JE ŽIVOTNO PODOBNA A ADAPTACIJA JE POTREBNA.....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 54.000 € na 45.000 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, ZRENJANIN, 45.000 €, 95,00 m2 cca 470 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.02.2023 - 54.000 €
07.05.2026 - 45.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.02.2023.,

www.gsigma.rs

Na prodaju porodična kuća sa lokalom u Perlezu. U prizemlju nalazi se komforan dnevni boravak povezan sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo, dve spavaće sobe. Kuća poseduje i potkrovlje koje nije završeno. Ispod kuće se nalazi podrum celom dužinom. U dvorištu se nalazi sagrađen poslovni....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 200000 eura do 1400 eura/m2 90 m2 pala cena zadnjih 14 dana (12)
  • do 200000 eura do 1400 eura/m2 3.sprat pala cena zadnjih 14 dana (9)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>