• GoHome Professional
do 200000 eura do 1400 eura/m2 3.sprat 90 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura do 1400 eura/m2 3.sprat 90 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura do 1400 eura/m2 3.sprat 90 m2

  • Za upit "do 200000 eura do 1400 eura/m2 3.sprat 90 m2" pronađeno 32 nekretnina - prosečna cena 1.229 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 98000 eura
    • do 120000 eura (prosečna cena)
    • do 140000 eura
    • do 1200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Adice, 129.760 €, 88,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

*DIREKTNA PRODAJA*Prodajemo u Mirnom delu Adica Trosoban stan 81 m2 u Izgradnji na TOP LOKACIJIStan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Trećem spratu,dvorišne orijentacije u mirnom kraju pogodan je za udoban život građanaIstičemo kvalitetnu ugradnju,parketi,italijanske....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 105.000 €, 92,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Na ponudi je trosoban stan koji se prodaje, površine 93 kvm, na trećem spratu, u porodično stambenoj zgradi. Stambeni objekat se sastoji iz više stanova, dok je ovaj stan na posledwem spratu. Stan je odmah useljiv. Struktura stana je trosoban stan, a sastoji se iz dve komforne spavaće....

 
 
 
 
+19%

Promena cene sa 105.000 € na 125.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, DUVANIŠTE, 125.000 €, 93,00 m2 cca 1340 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 105.000 €
24.04.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencija Moj Agent posreduje u prodaji stana u kući od 93 kvadrata na 3. spratu kuće, u naselju Duvanište u Nišu po ceni od 125 000 evra. -------------------------------------------- Zakaži razgledanja na: 0677 398 341 – licencirani agent za nekretnine. --------------------------------------------....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200000 eura do 1400 eura/m2 3.sprat 90 m2'
125.000 €
125.000 €
120.000 €
  Stan, BEOGRAD, 130.000 €, 90,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se predivan duplex na trećem spratu u centru Kaluđerice, u novogradnji. Okružen zelenilom i niskospratnicama podseća na naseljene predele Zlatibora. Sam geografski položaj Kaluđerice diktira strujanje vetrova i omogućava zdrav život okružen zelenilom za sve one koji se odluče....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 108.000 €, 90,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se potpuno nov, neuseljvan, troiposoban lux stan 90m2 na početku Telepa, iza Lidl-a, blizu Ribarskog ostrva, Jerneja Kopitara ulica. Stan se nalazi na 3. spratu u zgradi sa liftom. Ima tri spavaće sobe, dnevni boravak, dve terase u stanu i jednu veliku, predivnu, krovnu terasu....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 96.000 €, 89,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Komforan četvorosoban stan u novijoj zgradi u naselju 4.juli, uknjižen na 89 kvadrata stambene površine. Nalazi se na trećem spratu. Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe koja izlazi na terasu, trpezarije sa kuhinjom koja se odvojena od dnevog boravka, ostave, tri spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, KIKINDA, Centar, 105.000 €, 89,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na Trgu srpskih dobrovoljaca, u odličnoj zgradi bez lifta, na trećem spratu, prodaje se prostran trosoban stan, korisne povšine 89 m2. Stan je odličnog rasporeda i poseduje prostranu terasu. U navedenoj ceni uračunato je parking mesto, kuhinja i ugradni plakari. Za više informacija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 122.850 €, 91,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan stan u centru Beograda, na par koraka od Cvetnog trga. Stan je površine 91m2 i nalazi se na trećem spratu stambene zgrade. Po strukturi je četvorosoban. Opremljen je kompletno sa svim potrebnim tehničkim aparatima. Sastoji se od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 129.760 €, 88,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Mirnom delu Adica Trosoban stan 81 m2 u Izgradnji na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Trećem spratu, dvorišne orijentacije u mirnom kraju pogodan je za udoban život građana Ističemo kvalitetnu ugradnju, parketi, italijanske....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 128.800 €, 92,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Železnička. Odličan, veoma komforan dvoiposoban stan nadomak pešačke zone i Pupinove palate. Ovaj veoma svetao stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, vešernica, kupatilo sa tuš kabinom i terasa ulično orijentisana.....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 125.000 €, 93,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju komforan, trosoban, stan u kući u izuzetno traženom delu grada u Duvaništu. Pogodan je za izdavanje i porodično stanovanje. Blizu su autobusko stajalište, osnovna škola Duško Radović, vrtić, brojni marketi. Po strukturi je trosoban, uknjižene korisne površine 93m2. Nalazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 93.000 €, 93,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi! Sjajan trosoban stan na fantastičnoj lokaciji! Nalazi se na trećem spratu, a prostire se na površini od 93m2, a u prirodi na čak preko 100m2. U potpunosti je namešten, opremljen lepim i kvalitetnim nameštajem, izdaje se sa svom kompletom belom tehnikom. Sastoji se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 130.200 €, 93,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U samom centru Novog Sada, u Železničkoj ulici, izdaje se luksuzno opremljen trosoban stan na trećem spratu moderne zgrade sa liftom. Enterijer je pažljivo uređen, sa stilom i sofisticiranim detaljima koji pružaju osećaj doma i udobnosti na svakom koraku. Stan obuhvata dnevni boravak,....

 
 
 
  Stan, BAČKA PALANKA, 93.000 €, 87,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u Bačkoj Palanci u centru, na atraktivnoj lokaciji, ulica Jugoslovenske armije. Trosoban stan 87m2 u dva nivoa, treći sprat. Donji deo stana:-predsoblje -ostava -kupatilo -prostran dnevni boravak -kuhinja sa trpezarijom -terasa sa ostavom Gornji deo stana:-hodnik -kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 96.820 €, 94,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

NOV UKNJIZEN 1/1 četvoroiposoban stan u novogradnji na Klisi, treći sprat, terasa, cena sa PDV-om. Moguća kupovina nekretnine putem stambenog kredita, IDS 70454. .

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 99.990 €, 94,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se trosoban stan od 94m2 u samom centru grada. Nalazi se na 3/3 spratu u zgradi bez lifta. Sastoji se od dnevnog boravka, dve velike spavaće sobe, kuhinje, kupatila i toaleta. Na podovima su parket i pločice, prozori su krovni Velux, a grejanje je na struju (klima-tplana je....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 87.000 €, 94,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan, penthaus, sa prelepim pogledom na grad. Stan se nalazi u blizini Hotela Marica, Iznad naselja Novi Niš. Odlična lokacija, kako za stanovanje, takko za izdavanje. Stan je po strukturi dvosoban, površine 94 m2 sa terasom. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 113.300 €, 94,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 1007167.Prodaje se petosoban, porodičan stan podne površine 126 m2 a uknjižene 94 m2 na 3. spratu nove zgrade na Klisi. Stan se sastoji od dnevnog boravka šankom spojenim sa kuhinjom, četiri spavaće sobe, zatvorene terase i kupatila. Prodaje se sa nameštejem i tehnikom.....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 141.900 €, 94,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se četvorosoban stan površine 94,36m2 u novoizgrađenoj stambeno- poslovnoj zgradi . Treći sprat, ima lift. Dvostrano orjentisan. Dve terase. Izuzetno svetao stan. Kupatilo plus posebno toalet. U blizini strogog centra grada, železničke i autobuske stanice. Cena je izražena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 86.000 €, 86,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Strogi centar grada, ulica Ise Bajića. Odličan, autentičan, kompletno namešten dvoiposoban dupleks stan u pešačkoj zoni. Nadomak Dunavskog parka. Ovaj lep i svetao stambeni prostor modernog dizanja čine dva nivoa. Na prvom nivou nalaze se prostran dnevni boravak sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 75.200 €, 94,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Sjajna ponuda! Stan se nalazi na odličnoj lokaciji u blizini svih važnih sadržaja, u mirnom i uređenom delu Bulevara Oslobođenja. Smešten je na trećem spratu zgrade i odmah je useljiv. Stan ima ukupnu površinu od 94 kvadratna metra. Sastoji se od četiri opremljene sobe, dok je jedna....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 95.000 €, 95,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam zaista fantastičan trosoban duplex stan u samom centru grada. Stan poseduje komforan dnevni boravak, zasebnu kuhinju, dve sobe, kupatilo i ostavu. Po podu parket i keramika. U stanu PVC stolarija i Velux krovni prozori. Kupatilo u odličnom stanju. Postoje dve mogućnosti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 106.250 €, 85,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Renoviran,trosoban Cvetni trg za izdavanje Cena:1250 Kontakt:+381668091211 Lokacija: Beograd,Cvetni trg, sprat 3. od 6 Struktura: Trosoban stan koji se sastoji od: - velike dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom; - 2 spavaće sobe; - 1 kupatilo; - ostava; - vešeraj; - terasa; - predsoblje.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 126.000 €, 84,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE STAN – DORĆOL, BUDIMSKA ULICA Izdaje se moderan stan u novogradnji na odličnoj lokaciji – Budimska ulica, Dorćol. Stan se nalazi na 3. spratu kvalitetne stambene zgrade sa liftom. 🔹 Struktura stana: Prostrana dnevna soba sa trpezarijom i moderno opremljenom kuhinjom Dve....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Centar, 97.000 €, 83,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2023.,

www.agencijapragma.com

Centar – četvorosoban dupleks stan površine 83m2 na II spratu u zgradi sa 3 sprata i bez lifta. U donjoj (ulaznoj) etaži se nalazi dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja sa ostavom, spavaća soba, degažman, kupatilo i toalet, a u gornjoj etaži (III sprat, potkrovlje zgrade) se nalaze....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 92.000 €, 83,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u Somboru koji se nalazi na 3. spratu u zgradi bez lifta. Stan je lepog rasporeda, očuvan sa stilskim detaljima. Poseduje 2 sobe, dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinju, predsoblje, kupatilo i zatvorenu terasu. PVC stolarija, po podu parket i pločice. Grejanje na toplanu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 140.600 €, 97,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se predivan duplex na trećem spratu u centru Kaluđerice, u novogradnji. Sam geografski položaj Kaluđerice diktira strujanje vetrova i omogućava zdrav život okružen zelenilom za sve one koji se odluče da kupe ovaj stan. Zgrada je izgrađena 2020-te. godine od najkvalitetnijih....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Ledena Stena, 144.690 €, 97,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se troiposoban stan u izgradnji na Ledenoj Steni. Stan se nalazi na trećem spratu stambeno-poslovne zgrade sa liftom. Projektovane površine je 96,46 m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe,degažmana, kupatila, toaleta i terase.....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 95.000 €, 97,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnoj ulici rezidencijalnog dela grada a u blizini autobuske veze sa centrom grada i Beogradom, nalazi se četvorospratnica u kojoj se na trećem spratu prostire trostrano orijentisan stan. Karakteristika ove nekretnine su velike i prostrane terase koje se pružaju duž celog stana.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 58.100 €, 83,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban,renoviran stan u Svetog Save,useljiv od 1.9.,3.sprat bez lifta. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Apartman, NIŠ, Pantelej, 147.000 €, 98,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan 98m2 na odlicnoj lokaciji. Nalazi se u naselju Durlan , blizu Benetona i OŠ Njegoš. Sastoji se od ulaznog hodnika, izdvojenih 4.apartmana. Na 3.spratu je bez lifta. Svaki apartman ima svoju sobu, kupatilo i terasu. Na podu je veoma kvalitetan laminat i aluminijumska....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-31 (od ukupno 28)

<< <1> >>