• GoHome Professional
do 200000 eura do 1400 eura/m2 210 m2 pogodan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200000 eura do 1400 eura/m2 210 m2 pogodan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura do 1400 eura/m2 210 m2 pogodan

  • Za upit "do 200000 eura do 1400 eura/m2 210 m2 pogodan" pronađeno 61 nekretnina - prosečna cena 666 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 52000 eura
    • do 65000 eura (prosečna cena)
    • do 78000 eura
    • do 650 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • 4.sprat
    • kablovska
    • ekskluzivan
    • lift
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+11%

Promena cene sa 175.000 € na 195.000 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, PANČEVO, 195.000 €, 208,00 m2 cca 940 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.11.2024 - 150.000 €
20.01.2025 - 170.000 €
30.07.2025 - 175.000 €
27.02.2026 - 195.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.11.2024.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo dve pripojene kuće na jednoj parceli na odličnoj lokaciji kod SC Mladost. Front placa je 20m do ulice, površine 6,83ar tako da je plac pogodan za investitore i izgradnju stambene zgrade, ali i za porodično stanovanje. Blizila škole, prodavnica, sportskog....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 130.000 €, 207,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.10.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u Somboru na Čvorku površine 207m2 na placu od 1724m2. 4 sobe, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo, grejanje na kaljeve peći. Pomoćni objekti, garaža, štala,svinjac,kokošinjac. Bašta u produžetku. Pogodno za razne delatnosti. .

 
 
 
  Kuća, KOVILJ, 140.000 €, 214,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

KUĆA U KOVILJU – IDEALAN DOM ILI INVESTICIJA! Predstavljamo vam izuzetnu priliku – porodičnu kuću u mirnom i zelenom naselju Kovilj, udaljenom samo 20-ak minuta od centra Novog Sada. Ova nekretnina kombinuje komfor, praktičnost i prirodno okruženje, idealna za porodični život ili....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200000 eura do 1400 eura/m2 210 m2 pogodan'
115.000 €
115.000 €
206.000 €
  Kuća, VELIKA PLANA, 98.000 €, 210,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u prizemlju 132m2, podrum, tavan, plac 6,17ari i dve pomoćne zgrade od 29m2 i 32m2. Sve navedeno je uknjiženo. Pogodno za stanovanje ili za investitore. Terasa, Parking, garaža, Telefon, Tavan.

 
 
 
  Kuća, RUMA, 156.000 €, 211,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 126777, 3.14a, spratna, jedan sprat, struja, kanalizacija, terasa, uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, pogodan za pp, deljiv. EKSKLUZIVNA PONUDA - Izuzetna, nova, prostrana spratna kuća, uknjižena....

 
 
 
 
+21%

Promena cene sa 98.000 € na 119.000 € dana 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KRUPANJ, 119.000 €, 211,00 m2 cca 560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 98.000 €
08.03.2026 - 119.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 127793, 22a, spratna, jedan sprat, struja, klima, terasa, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, ostava, pogodan za pp, mogućnost proširenja, deljiv. Odlična, novija, prostrana, useljiva kuća za porodično....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 156.000 €, 211,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 126777, 3.14a, spratna, jedan sprat, struja, kanalizacija, terasa, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, dvoriste/basta, podrum, tavan, ostava, pogodan za pp, deljiv. EKSKLUZIVNA PONUDA - Izuzetna, nova, prostrana spratna kuca, uknjizena....

 
 
 
  Kuća, KOVILJ, 150.000 €, 214,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Poslovni prostor, SUBOTICA, 150.000 €, 205,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stambeni poslovni objekat na glavnom putu prema granici Kelebija. Plac je 7885 m2 gradsko građevinsko zemljište. U katastru se vodi stambeni objekat 89 m2, pomoćni objekat 30 m2 i poslovni objekat je 86 m2 a u prirodi sve se koristi kao poslovni. Ulični deo 30m2 sastoji....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 115.000 €, 215,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća na atraktivnoj lokaciji, glavni put Sombor-Novi Sad. Nova struja, gradska voda, novi krov, izolacija, demit fasada, nova PVC stolarija. Plac od 1317 m2 čist tako da možete da gradite po vašoj želji (bazen, letnjikovac, igralište….). Kuća 215 m2, sastoji se od 2 ulaza,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 145.000 €, 204,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvoetažna kuća u Gornjem Komrenu, 6 km od centra grada, na mirnoj lokaciji i na placu od 18,3 ara, koji je ravan i pogodan za razne dodatne potrebe. Prizemlje i sprat imaju istu strukturu prostranog trosobnog stana i isti raspored; prostrani ulazni hodnik, dnevnu sobu sa....

 
 
 
  Kuća, ARILJE, 70.000 €, 216,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju deo kuće površine 216.50 m sa dvorištem od 5 ari, u najlepšem delu Arilja mirna zona idealna za porodičan život. Kuća je građena 1980. godine od pune cigle i u odličnom je stanju. Nema potrebe za dodatnim ulaganjima. Grejanje je etažno, urađena je nova fasada, postavljena....

 
 
 
  Kuća, Novi Slankamen, 192.610 €, 216,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IDEALNA KUĆA SA VIŠE OBJEKATA U NOVOM SLANKAMENU – KOMFOR, FUNKCIONALNOST I MOGUĆNOST POSLOVANJA! Prodaje se novija porodična kuća sa dva odvojena stana, prostranim dvorištem i velikim pomoćnim objektima, pogodna kako za život tako i za poslovne aktivnosti (radionice, skladišta, poljoprivreda).....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 30.000 €, 203,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2026.,

www.heroldo.com

Prodajemo starije uknjižene objekte do samog puta u Striškom naselju . Priključak gradske vode i trofazne struje Uknjizeni objekti od 104m2, 61m2, 38m2! Plac pogodan za stambeni objekat , izgradnju manje hale . 203 m 2 0 1 0 .

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, 204.000 €, 203,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju poslovni prostor na Bulevaru Nemanjica u blizini Idea supermarketa i OŠ Sveti Sava 113,4m2 i 90m2 potkrovlja . Lokal je pogodan za razne delatnosti. Ima izlaz na dve strane i portale. Prethodna namena je bila riblji restoran. Prizemlje se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 130.000 €, 218,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.08.2025.,

www.indomio.rs

Idealan potencijal za renoviranje i prilagođavanje vašim željama!U ponudi je kvalitetno građena i prostorno funkcionalna spratna kuća koja se nalazi u mirnom delu šireg centra Bačke Palanke. Nekretnina ima odličnu osnovu za renoviranje i pretvaranje u moderan dom, a pogodna je i za....

 
 
 
  Poslovni prostor, TEMERIN, 101.000 €, 202,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor površine 202m2 u Temerinu na odličnoj lokaciji. Pogodan ta razne vrste delatnosti. Useljiv. Na raskrsnici glavnog puta i puta prema industrijskoj zoni gde se nalazi puno firmi U blizini lokala je metalna galanterija radnja namestaja , Glorija benzinska pumpa,....

 
 
 
  Poslovni prostor, RAŠKA, 133.000 €, 201,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJA STAMBENO–POSLOVNE ZGRADE – KONAREVO (Kraljevo– Novi Pazar magistralni put) Na magistralnom putu Kraljevo-Novi Pazar prodaje se uknjižena stambeno-poslovna zgrada površine 201 m², na placu površine 7a. Objekat je do sada funkcionisao kao auto servis i poseduje sve potrebne....

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 80.000 €, 220,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2019.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU STAMBENI PROSTOR U STROGOM CENTRU GRADA, POGODAN I ZA POSLOVNI PROSTOR POVRŠINE 145M2. STRUKTURA SPRATNOG DELA: VELIKA TERASA NA ULAZU, SALON, ČETIRI SOBE, KUHINJA, DVA KUPATILA. PRODAJE SE I SUTEREN POVRŠINE 75M2, DVE SOBE, KUHINJA, KUPATILO. .

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 120.000 €, 200,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.heroldo.com

Prodaje se prostrana porodična kuća površine 200 m², idealna za veću porodicu ili kao investicija. Kuća se nalazi u mirnijem delu grada, na parceli od 3. 46 ari, što pruža dovoljno prostora za dvorište, parking ili uređenje po želji. Objekat raspolaže sa 8 soba koje nude brojne mogućnosti....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 120.000 €, 220,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE NEPOKRETNOST U BLIZINI NIŠKE ULICE. NA PLACU SU DVE KUĆE, VEĆA KUĆA JE NOVIJEG DATUMA, NA DVE ETAŽE, SA CENTRALNIM GREJANJEM, STRUKTURA SVAKE ETAŽE JE TROSOBAN STAN. STARIJA KUĆA JE PO STRUKTURI DVOSOBAN STAN. PLAC JE OKO 4,5 ARI. POGODNO ZA VIŠEČLANU PORODICU. .

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 100.000 €, 220,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Nedovršena kuća, plac na odličnoj lokaciji, pogodno za investiciju. .

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 79.000 €, 220,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU KUĆA U NASELJU DUBOČICA, NA DVE ETAŽE. STRUKTURA DONJE ETAŽE: HODNIK, KOMOTNA KUHINJA, DNEVNI BORAVAK, DVE SPAVAĆE SOBE, STEPENIŠTE ZA GORNJU ETAŽU: HODNIK KUPATILO, KUHINJA, DVENI BORAVAK, DVE SPAVAĆE SOBE. POGODNO ZA VEĆU PORODICU. PLAC JE POVRŠINE OKO 4 ARA, NA PLACU....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, 130.000 €, 200,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.10.2022.,

www.indomio.rs

Stambeno - poslovna zgrada (P+Pk) u blizini centra,na prometnom mestu, površine 200m2,na parceli površine 2,5ari.Izgrađen od čvrstog materijala, opeke, demit fasada, pvc stolarija.U prizemlji objekta nalazi se poslovni prostor sa pratećim pomoćnim prostorijama i toaletom.Na spratu,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 130.000 € na 124.000 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, VRNJAČKA BANJA, 124.000 €, 200,00 m2 cca 620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 130.000 €
25.03.2026 - 124.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Vrnjačka banja, Gočki put, Kosmajska, 200m2 . 200m2, 4.0, PR/1, EG, terasa, parking, renovirano, uknjižen. Prodaje se kuća u Vrnjačkoj banji površine 200m2 + pomoćni objekat....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 160.000 €, 200,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.08.2025.,

www.indomio.rs

Salonski šestosoban dupleks stan površine 200m2, nalazi se u na izuzetnoj lokaciji u blizini svih važnih gradskih sadržaja.Sastoji se od šest prostranih i svetlih prostorija, četiri renovirana sanitarna čvora , velikog hodnika sa stepeništem koje povezuje sve prostorije kao i donju....

 
 
 
  Kuća, UB, 120.000 €, 200,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća iz 90-tih godina, u centru Pambukovice, stambeno-poslovni prostor ima dva ulaza. Ulaz za poslovni prostor ukupne površine 75 kvm, pogodan za više delatnosti i prilaz je odmah sa glavne saobraćajnice. Uz kuću se prodaju još tri pomoćne zgrade, kao i garaža. Kuća daje....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 85.000 €, 220,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2025.,

www.indomio.rs

Subotica – Centar, prodaje se kuća koja se nalazi u zajedničkom dvorištu. Površina kuće je 220kvm, sa pripadajućim delom dvorišta koji je ukupne površine 639kvm. Kuća u svom sastavu poseduje: četiri prostorije, hodnik i ostavu. Gradska voda i kanalizacija, tfs, moguć je priključak....

 
 
 
  Kuća, MLADENOVAC, Centar, 138.000 €, 200,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom naselju Drapšin, u Mladenovcu, na prodaju je porodična kuća na tri etaže, uknjižene površine 93 m² (osnova kuće), a stvarne oko 200 m2, na placu od 3,5 ara. Kuća se nalazi u tihoj ulici, okružena zelenilom, idealna za miran porodičan život ili kao vikendica van gradske buke.....

 
 
 
  Kuća, KOVAČICA, 42.000 €, 220,00 m2 cca 190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem kuću sa placem i susedni plac na odvojenoj katastarskoj parceli u Crepaji na atraktivnoj lokaciji,. Kuća je uknjižena, vlasnik 1/1, dve stambene jedinice od 138 m2 i 140 m2 na 9 ari placa sa pomoćnim objektima, kao i poseban plac na susednoj parceli površine od oko 4 ara.....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, Pivara, 180.000 €, 200,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor od 200 m2. Ulaz je sa glavnog puta, na veoma prometnoj raskrsnici na početku naselja Pivare, u blizini samog centra grada. Lokal je novije gradnje i veoma kvalitetno uradjen, alu stolarija, kvalitetna keramika. Pogodan je za sve vrste delatnosti ali najviše....

 
 
 
  Kuća, Čortanovci, 120.000 €, 200,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

GLAVNA ZGRADA: Prizemlje: ulazni hodnik, WC sa tuš-kadom, kuhinja/trpezarija, 2 spavaće sobe, zastakljena veranda, dnevna soba, tavan, podrum. Potkrovlje: ostava i velika soba. Masivna gradnja. Kaljeva peć u trpezariji greje celu kuću. Prozori drveni termoizolacioni sa metalnim i....

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 130.000 €, 200,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju spratna porodicna kuca u Sirigu, na top lokaciji u samom centru mesta. Kuca "na lakat" sa izlazom na glavnu i sporednu ulicu. Prekoputa poste, crkve, mesne zajednice i doma zdravlja. Skola i vrtic na 200m od kuce. U kuci postoji renoviran poslovni prostor sa izlazom na....

 
 
 
  Kuća, VELIKA PLANA, 74.000 €, 221,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodajua kuća u Novom Selu, kod Velike Plane, površine 89 m2 i dva pomoćna objekta površine 73m2 i 61m2, na placu površine 2496 m2. Kuća u prizemlju, ima od prostorija hodnik, kupatilo, 2 spavaće sobe, kuhinju, trpezariju i dnevni boravak. Postoji i mogućnost sređivanja potkrovlja....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 210.000 €, 199,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju luksuzan stan na Panteleju. Pogodan i za kredite za mlade, objekat poseduje upotrebnu dozvolu. Prodaje se kompletno namešten i opremljen tehnikom. U pitanju je dupleks od 199m2, nalazi se na četvrtom i petom spratu novije zgrade bez lifta. Prva etaža (četvrti sprat) ima....

 
 
 
  Kuća, STEPANOVICEVO, 78.000 €, 199,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo u Stepanovićevu Uknjiženu Kuću 199 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI kuća je starije gradnje od pune cigle nalazi se na Placu od 2300 m2 dimenzija 50 x 50 metara Pogodno je za Poslovnu delatnostUdaljenost od Auto Puta je 6 km a do Novog Sada 23 km više informacija na tel.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 180.000 €, 199,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Poslovni prostor, PARAĆIN, 80.000 €, 222,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.08.2024.,

www.heroldo.com

Prodaje se uknjizen i legalizovan objekat preko puta srednjoskolskog centra pogodan za razne vrste poslovanja. 222 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Voždovac, 155.000 €, 222,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 118598, SUT/, kancelarija. uknjizen poslovni prostor u suterenu zgrade na odlicnoj lokaciji u Vojvode Stepe 353 na Trosarini. Povrsina prostora je 222 m2, u sivoj fazi je, tako da kupac moze da ga privede nameni po zelji. Prostor ima prilaz iz Vojvode Stepe, kao i prilaz....

 
 
 
 
-25%

Promena cene sa 80.000 € na 60.000 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, PARAĆIN, 60.000 €, 222,00 m2 cca 270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 80.000 €
15.05.2026 - 60.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se uknjizen i legalizovan objekat preko puta srednjoskolskog centra pogodan za razne vrste poslovanja. Poslovni prostor / Lokal, Paraćin | Prodaja · 222m² · 60.000€.

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 169.000 €, 223,00 m2 cca 760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.12.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno sređena i nova kuća, izgrađena 2023. godine, bruto površine 271 m2, smeštena uz glavni put, na svega 10-ak kilometara od grada. Objekat je legalizovan, uredne dokumentacije i spreman za useljenje. Kuća se sastoji od prizemlja i podruma površine 40 m2. Grejanje....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 140.000 €, 223,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se kuća od 223m2, kod Trnave. Kuća se sastoji od prizemlja i sprata, a nalazi se u blizini reke Belice. Izuzetna lokacija kuće, pogodno za život. Prizemlje se sastoji od garaže, lokala (lako može da se pretvori u stambeni prostor) dve sobe, kupatila i hodnika. Pogodno za starije....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 57)

<< <1 2> >>