• GoHome Professional
do 200000 eura do 1400 eura/m2 210 m2 što skuplji - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • do 200000 eura do 1400 eura/m2 210 m2 što skuplji - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200000 eura do 1400 eura/m2 210 m2 što skuplji

  • Za upit "do 200000 eura do 1400 eura/m2 210 m2 što skuplji" pronađeno 1 756 nekretnina - prosečna cena 645 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 200 m2 (malo manji)
    • 220 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 53000 eura
    • do 66000 eura (prosečna cena)
    • do 80000 eura
    • do 666 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 4.sprat
    • 1.sprat
    • opremljen
    • nenamešten
    • renovirano
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, SURČIN, 215.000 €, 194,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuće u mirnoj ulici u Surčinu. Na placu od 5 ari, nalaze se dve kuće. Prva kuća sastoji se od dve etaže, u prizemlju 2 odvojena stana kompletno opremljena, trenutno se izdaju. Na spratu se nalaze tri prostrane spavaće sobe, hodnik, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo, prostrana....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 213.000 €, 213,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se spratna porodična kuća od 213 m2 na placu od 852 m2 u mirnoj ulici u blizini osnovne škole na Paliću. U prizemlju se nalazi dve sobe, kupatilo, kuhinja sa trpezarijom i izlazom na veliku terasu, ostava i velika garaža. Sprat čini veliki dnevni boravak sa izlazom na još....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 212.180 €, 209,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivno vam predstavljamo spratnu kuću u najlepšem delu Klise. Prizemlje kuće se sastoji od spavaće sobe, trpezarije sa kuhinjom, kupatila i ostave. Na spratu kuće se nalaze tri spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilo kao i tri terase. Dvorište odaje jako lep utisak....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 212.180 €, 213,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je Fenomenalna spratna kuća u Rumi. Nekretnina u prirodi ima oko 450m2, 3.5 ara placa, poseduje 2 ogromna dnevna boravka, 12 spavaćih soba, 2 kuhinje, 3 kupatila i terasu koja ima oko 100m2! U blizini marketa i škola, 1.2 km je udaljena od centra Rume! Od ove kuće mogu....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 212.180 €, 216,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kuca gradjena 2000god, od cvrstog materijala, tzv sendvic zid (cigla, stiropor, blok), u osnovi 120m2, korisne povrsine 216m2 - podrum ispod pola kuce, prizemlje, i potkrovlje.na podovima keramicke plocice, parket, laminat.PVC stolarija, grejanje centralno na gas.garaza za....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 210.000 €, 210,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2022.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Poslovni prostor, Kopernikova, Novi Sad, 210000€, 210m², Ostalo. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Poslovni prostor, Kopernikova, Novi Sad Kopernikova.

 
 
 
  Poslovni prostor, PARAĆIN, 210.000 €, 210,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Objekat poseduje izdvojeni lokal, zubnu ordinaciju špvršine 30m2 koji može i posebno d se kupi po ceni od 35000e Prvi sprat površine 98m2 se sastoji od velikog dnevnog brravka i dve spavače sobe sa supatilom i terasom. Drugi sprat površine 78m2 poseduje dve spavače sobe sa kupatilom.....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 210.000 €, 208,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.11.2023.,

www.indomio.rs

U blizini Kelebijske šume a nedaleko od centra Subotice prostire se sjajna porodična kuća na dve etaže. Površine je 208m2 i sastoji se od prostranog dnevnog boravka iz kojeg se izlati na lepo uređenu terasu sa zidanim roštiljem, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i spavaće sobe. Sprat....

 
 
 
  Kuća, KELEBIJA, 210.000 €, 208,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Četvorosobna porodična kuća na lepo uređenom placu površine 1071 m2. Kuća po strukturi ima tri nivoa podrum, prizemlje i potkrovlje i kvalitetne je gradnje. Podrumski prostor čine tri prostorije ukupne korisne površine 29 m2 - kotlarnica i dve ostave; u prizemnom delu kuće čija je....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 210.000 €, 213,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.10.2024.,

www.gsigma.rs

Porodična kuća naselje Lesnina. Odlična lokacija, u neposrednoj blizini nalaze se marketi, pijaca, vrtić, osnovna škola Kuća poseduje pet spavaćih soba, komforan dnevni boravak spojen sa trpezarijom, kuhinja je odvojena, hodnik i dva kupatila. Na podovima hrastov parket, keramika,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarička Padina, 210.000 €, 220,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2021.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi poslovno-stambeni objekat, na Čukaričkoj padini. U prizemlju je automehaničarska radnja i prostorija za oštrenje testera, sve površine 120m2, dok se na spratu nalazi stambeni objekat površine 100m2. Kontakt: Miroslav 063/ 235 404 Endija Vorhola.

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 210.000 €, 200,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Ukupna površina kuće je 200 m², na placu od 409 m². Kuća ima dva sprata, funkcionalno je organizovana i pogodna za porodični život ili kao investicija (dve odvojene stambene jedinice). Prizemlje: prostrana dnevna soba povezana sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, hodnik i kupatilo.....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 210.000 €, 200,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118399, 1.5a, spratna, potkrovlje, struja, klima, terasa, uknjižen, luks renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, podrum. Kuca za SVAKU PREPORUKU,bez ulaganja,sem u potkrovlju nije zavrsena dnevna soba i kupatilo, kuca se sastoji podruma....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 210.000 €, 200,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Опис: Спратна кућа на продају у Сремским Карловцима у насељу Дудара. Кућа је у основи 111м2 плус спрат од 111м2. Приземље се састоји од великог дневног боравка који је спојен са кухињом и трпезаријом, једне спаваће собе, ходника и купатила. На спрату се налази, такође, велики днавни....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 210.000 €, 199,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo NOV, komplet namešten stan u zgradi bez lifta. stan je duplex gde je prva etaža P=132m2 i sastoji se od : ulazni hodnik, dnevna soba, kuhinja, trpezarija, 3 spavaće sobe, kupatilo, toalet, vešernica i 2 terase. Potkrovlje je u sivoj fazi P=67m2, Nova,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 210.000 €, 199,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju luksuzan stan na Panteleju. Pogodan i za kredite za mlade, objekat poseduje upotrebnu dozvolu. Prodaje se kompletno namešten i opremljen tehnikom. U pitanju je dupleks od 199m2, nalazi se na četvrtom i petom spratu novije zgrade bez lifta. Prva etaža (četvrti sprat) ima....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 210.000 €, 213,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo .

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 210.000 €, 198,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2025.,

www.feniks.rs

Nova vikend kuća na 24 ara ograđenog placa. Rađena 2020-23, ozakonjena. U PR ima dnevni boravak, kuhinja, kupatilo, dve terase, a na spratu 3 sobe, kupatilo, terasa. Tavanski prostor urađen. 2 klime, PVC, cisterna 17m3, pomoćna zgrada. Pogled na Dunav. Kuća ima podrum, uknjižena na....

 
 
 
  Poslovni prostor, KANJIŽA, 210.000 €, 196,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kompleks sa ribnjakom na prometnom putu blizu Horgoša, udaljen 7 km od mađarske granice, sa izuzetnim zemljištem površine 56.087 m². Retka prilika za uživanje u miru prirode - okruženje i ambijent pružaju jedinstvenu harmoniju zelenila, na parceli koja odiše lepotom i potencijalom....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Železnik, 210.000 €, 230,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.teofilnekretnine.com

U prilici smo da Vam ponudimo višesobnu porodičnu kuću (izgrađena osamdesetih godina) na placu površine 7 ari sa dva kolska ulaza. Nalazi se u naselju Železnik (na oko 16 km jugozapadno od centra Beograda). Ovaj deo grada je potpuno infrastrukturno organizovan za život i povezan linijama....

 
 
 
  Kuća, BACKO GRADISTE, 210.000 €, 190,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Pozicija sela je vrlo dobra, jer je na samo 40km udaljeno od Novog Sada i Zrenjanina, a Bečej je 10-tak minuta lagane vožnje. Kuća je kompletno renovirana 2022.godine, prepravljen je sistem za grejanje, tako da su gubitci minimalni. U celoj kući je postavljen laminat, promenjena su....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 208.000 €, 208,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep duplex stan,odlična lokacija,lep raspored,na donjem delu su hodnik,dnevni boravak,kuhinja,3.sobe,kupatilo,2. terase,a na gornjem delu je soba,koja moze da bude i radni prostor i velika terasa od 70m2 i kupatilo sa djakuzijem,uz stan imate i parking i mogućnost garaže,useljivo....

 
 
 
  Poslovni prostor, KAMENICA, 206.000 €, 210,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Poslovni objekat , prodavnica i servis masina za odrzavanje zelenih povrsina od kucnih do profi.Lociran uz put Novi Sad-Beocin izmedju kamenice i Ledinaca oko6km od centra grada, veoma frekvetnog puta. Korisna zatvorena povrsina 210m2, sa salonom 70m2 na placu 1000m, (Moj Dom nekretnine,....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 206.000 €, 210,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nedovršena kuća, odličnog rasporeda, u neposrednoj blizini centra Sremske Kamenice. Kuća je zidana ciglom, postavljena je pvc stolarija, uvedena struja. .

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 206.000 €, 210,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nedovršena kuća, odličnog rasporeda, u neposrednoj blizini centra Sremske Kamenice. Kuća je zidana ciglom, postavljena je pvc stolarija, uvedena struja. KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: 064-80-333-22, 064-80-333-23 021-23-000-30 EMAIL: art@ns-group.rs Agencijski ID: 400375 .

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 206.000 €, 209,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju spratna kuća na odličnoj lokaciji za život, u mirnoj uređenoj i slepoj ulici na Mišeluku. Kuća je u sivoj fazi i potrebni su završni radovi - podne i zidne obloge, unutrašnja stolarija, razvođenje grejanja, fasada - predviđeno da kupac sam uradi shodno svojom ukusu. Kuća....

 
 
 
  Kuća, RUMENKA, 206.000 €, 209,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlicna,spratna kuca u Rumenci,sa minimalnim ulaganjima i lepim placem.Kontakt One nekretnine 0212100690 0648033334 Terasa.

 
 
 
  Kuća, RUMENKA, 206.000 €, 209,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična spratna kuća sa dve etaže - poseban ulaz za prizemlje, poseban ulaz za sprat, pogodna za dve porodice.. Izuzetan raspored, iz hodnika u sve prostorije, dnevna soba, kuhinja, trpezarija, dve spavaće sobe, kupatilo i fantastična terasa, isti raspored je i na spratu. Kuća je....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 206.000 €, 209,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju spratna kuća na odličnoj lokaciji za život, u mirnoj uređenoj i slepoj ulici. Kuća je u sivoj fazi i potrebni su završni radovi - podne i zidne obloge, unutrašnja stolarija, razvođenje grejanja, fasada - predviđeno da kupac sam uradi shodno svojom ukusu. Kuća je kvalitetne....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 206.000 €, 212,00 m2 cca 970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

SAMO KOD NAS U PONUDI! Nova spratna kuća na odličnoj lokaciji, građena cvrstim materijalom p+1+pk, potkrovlje nije završeno, kuća sa velikim potencijalom,kako za život višečlane porodice,tako i za izdavanje, u prednjem delu komplet opremljena grsonjera,koja je trenutno izdata, ali....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 206.000 €, 208,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičnu spratnu kuću na Mišeluku. Nekretnina je uknjižena 1/1 na vlasnika bez tereta i zabeležbi tako da je moguća kupovina i putem stambenog kredita. Kuća je u sivoj fazi,pokrivena,izidana,urađeni su i pregradni zidovi,pvc stolarija. Nalazi se na par minuta....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 206.000 €, 208,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

539042- Predstavljamo Vam fantastičnu spratnu kuću na Mišeluku. Nekretnina je uknjižena 1/1 na vlasnika bez tereta i zabeležbi tako da je moguća kupovina i putem stambenog kredita. Kuća je u sivoj fazi,pokrivena,izidana,urađeni su i pregradni zidovi,pvc stolarija. Nalazi se na par....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 206.000 €, 212,00 m2 cca 970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 3091173 - Uknjižena petosobna kuća na Klisi. Kuća se sastoji iz tri stana - stan u prizemlju i funkcionalna, odvojena garsonjera od 25m2, a na spratu je lep, komforan trosoban stan od 105m2. Grejanje je etažno na gas. Potkrovlje je u sirovom stanju, ali uredno i....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 206.000 €, 208,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća na odličnoj lokaciji Sremska Kamenica +++ Agencijska oznaka nekretnine 3045826 Sremska Kamenica. Oglašavamo prodaju porodične kuće u sivoj fazi od 208 m2 na placu od 827 m2. U kući su napravljena tri odvojena stana sa tri brojila. Voda i gas na parceli , struja uvedena u objekat....

 
 
 
  Kuća, BATAJNICA, 206.000 €, 206,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Izuzetan poslovni prostor. - Centar Batajnice. - Na dve etaže u zasebnoj kući. - Kompletno sređen prostor. - 206 m2 ukupne površine. - Dvorište. - Terase. - PVC stolarija. - Parket. - Centralno grejanje. - Veći broj manjih i većih prostorija. - Svaka etaža ima zasebnu kuhinju, kupatilo,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Lipov Gaj, 206.000 €, 215,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.06.2024.,

www.indomio.rs

Veternik. Predstavljamo odlično održavane dve zasebne kuće na parceli ukupne površine 611 m2. U neposrednoj blizini škole, vrtića, trgovinskih objekata, pijace Prvu kuću ukupne površine 115m2 čine: ulazni hodnik, dnevni boravak sa trpezarijskim delom, kuhinja, tri spavaće sobe....

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 206.000 €, 202,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuću na Zlatiboru ,PR+I SP = 202 m2 naselje Palisad - Čolovića brdo 1,500m od centra na 1100m nadmorske visine .Sastoji se od 4 opremljena apartmana (PR=50M2 +30M2 +18M2), Prvi SP. = 50M2+terasa 54m2. Plac je 250m2 gde su i parking mesta .U cenu je uračunat i nameštaj i....

 
 
 
  Kuća, MAJUR, 206.000 €, 218,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ovakve investicione nekretnine u Petrovaradinu su izuzetno tražene, ali se retko pojavljuju u ponudi. Nekretnina je odmah useljiva, a uz minimalne radove lako se adaptira u više stambenih jedinica, komercijalni prostor ili za iznajmljivanje s visokom rentom. Nalazi se u mirnom delu....

 
 
 
  Kuća, BACKI JARAK, 206.000 €, 201,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična spratna kuća u Bačkom Jarku. Kuća je podeljena na prizemlje i prvi sprat, spratovi su fizički odvojeni stepenicama, tako da funkcionišu kao dve zasebne jedinice. Prizemlje je kompletno renovirano i sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 206.000 €, 200,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka - 3090163 Kuća od 200 m2 u izgradnji ,pod krovom na placu od 800m2. Kuća se sastoji od prizemlja i sprata i prvobitna zamisao je bila da funkcioniše kao dve odvojene stambene jedinice, odnosno kao dva četvorosobna stana. Mogućnost adaptacije dok je u ovoj fazi po....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 206.000 €, 200,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća se nalazi na ravnom placu Kuća ima 4 pomoćna objekta Struja Gradska voda Bunar Gas 6 spavaćih soba 1 dnevni boravak 2 podruma Garaža Дом расположен на ровном участке В доме 4 вспомогательных помещения. Электричество Городская вода колодец Газ 6 спален 1 гостиная 2 подвала Гараж....

 
 
 
 
-31%

Promena cene sa 300.000 € na 206.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 206.000 €, 220,00 m2 cca 940 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 360.500 €
01.08.2025 - 300.000 €
03.05.2026 - 206.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u Sremskim Karlovcima, nedaleko od centra. Kuća je na dva sprata, sa komfornim prostorijama, svaki sprat ima svoje kupatilo. Uz kuću se dobija i deo šume ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je prethodno odobrio vlasnik....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 425)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>